image

kadeti U17 / nadregionální soutěž / ročník 2019/20 / nadregionální liga / skupina C


tabulka
1. Sokol Nová Paka 20 18 2 1656:1181 38
2. TJ Sokol Jaroměř - Josefov 20 17 3 1375:1035 37
3. BK NAPOS Vysoká n. L. 20 16 4 1462:1080 36
4. Sokol Vysoké Mýto 20 11 9 1168:1234 31
5. Královští Sokoli 20 7 13 1097:1220 27
6. TJ Sokol BK Chrudim 20 6 14 1217:1404 26
7. TJ Tesla Pardubice "B" 20 5 15 1180:1337 25
8. BK Loko Trutnov 20 0 20 953:1617 20
1. kolo
17001. TJ Sokol BK Chrudim - NAPOS Vysoká n. L. 05.10.2019 09:00 44:87 (6:25 18:43 32:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
1. kolo, zápas č. 17001

datum: 05.10.2019, 09:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:



17003. Sokol Vysoké Mýto - TJ Tesla Pardubice "B" 05.10.2019 10:00 69:54 (22:11 30:29 48:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
1. kolo, zápas č. 17003

datum: 05.10.2019, 10:00:00

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:



17005. Sokol Nová Paka - Královští Sokoli 05.10.2019 13:00 82:61 (24:19 47:31 63:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
1. kolo, zápas č. 17005

datum: 05.10.2019, 13:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:



17007. Loko Trutnov - Sokol Josefov 05.10.2019 13:30 55:87 (12:17 24:35 37:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
1. kolo, zápas č. 17007

datum: 05.10.2019, 13:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Frintová Bára
Mareš Štěpán

2. kolo
17002. TJ Sokol BK Chrudim - NAPOS Vysoká n. L. 05.10.2019 11:00 58:68 (11:16 16:32 37:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
2. kolo, zápas č. 17002

datum: 05.10.2019, 11:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:



17004. Sokol Vysoké Mýto - TJ Tesla Pardubice "B" 05.10.2019 12:00 64:47 (21:14 27:25 41:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
2. kolo, zápas č. 17004

datum: 05.10.2019, 12:00:00

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:



17006. Sokol Nová Paka - Královští Sokoli 05.10.2019 15:00 102:61 (23:13 53:28 75:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
2. kolo, zápas č. 17006

datum: 05.10.2019, 15:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:



17008. Loko Trutnov - Sokol Josefov 05.10.2019 15:30 51:97 (6:26 27:51 36:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
2. kolo, zápas č. 17008

datum: 05.10.2019, 15:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán
Frintová Bára

3. kolo
17009. NAPOS Vysoká n. L. - Sokol Josefov 19.10.2019 12:00 50:68 (12:22 27:36 42:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
3. kolo, zápas č. 17009

datum: 19.10.2019, 12:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:



17011. Královští Sokoli - Loko Trutnov 19.10.2019 09:00 67:44 (18:5 34:21 57:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
3. kolo, zápas č. 17011

datum: 19.10.2019, 09:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Bubeníčková Michaela
Hruška Tomáš

17013. TJ Tesla Pardubice "B" - Sokol Nová Paka 20.10.2019 13:00 65:87 (11:22 25:42 51:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
3. kolo, zápas č. 17013

datum: 20.10.2019, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Markéta
Nývltová Eva

17015. TJ Sokol BK Chrudim - Sokol Vysoké Mýto 19.10.2019 09:00 40:62 (12:24 26:35 32:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
3. kolo, zápas č. 17015

datum: 19.10.2019, 09:00:00

místo: hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205, Chrudim

rozhodčí:
Foretová Alena
Nývltová Markéta

4. kolo
17010. NAPOS Vysoká n. L. - Sokol Josefov 19.10.2019 14:00 52:64 (11:23 27:32 39:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
4. kolo, zápas č. 17010

datum: 19.10.2019, 14:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:



17012. Královští Sokoli - Loko Trutnov 19.10.2019 11:00 70:39 (18:12 37:23 51:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
4. kolo, zápas č. 17012

datum: 19.10.2019, 11:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Hruška Tomáš
Bubeníčková Michaela

17014. TJ Tesla Pardubice "B" - Sokol Nová Paka 20.10.2019 15:00 71:86 (21:29 38:47 56:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
4. kolo, zápas č. 17014

datum: 20.10.2019, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Eva
Nývltová Markéta

17016. TJ Sokol BK Chrudim - Sokol Vysoké Mýto 19.10.2019 11:00 76:81 (12:18 23:33 49:53 69:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
4. kolo, zápas č. 17016

datum: 19.10.2019, 11:00:00

místo: hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205, Chrudim

rozhodčí:
Nývltová Markéta
Foretová Alena

5. kolo
17017. Sokol Vysoké Mýto - NAPOS Vysoká n. L. 02.11.2019 10:00 54:75 (18:11 26:41 45:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
5. kolo, zápas č. 17017

datum: 02.11.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala TSVM, Vysoké Mýto

rozhodčí:



17019. Sokol Nová Paka - TJ Sokol BK Chrudim 02.11.2019 10:00 88:46 (23:15 40:28 73:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
5. kolo, zápas č. 17019

datum: 02.11.2019, 10:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:



17021. Loko Trutnov - TJ Tesla Pardubice "B" 02.11.2019 09:30 69:81 (10:27 21:46 43:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
5. kolo, zápas č. 17021

datum: 02.11.2019, 09:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Frintová Bára
Mareš Štěpán

17023. Sokol Josefov - Královští Sokoli 02.11.2019 15:00 76:47 (18:16 38:23 57:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
5. kolo, zápas č. 17023

datum: 02.11.2019, 15:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:



6. kolo
17018. Sokol Vysoké Mýto - NAPOS Vysoká n. L. 02.11.2019 12:00 56:73 (11:9 26:32 40:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
6. kolo, zápas č. 17018

datum: 02.11.2019, 12:00:00

místo: Sportovní hala TSVM, Vysoké Mýto

rozhodčí:



17020. Sokol Nová Paka - TJ Sokol BK Chrudim 02.11.2019 13:00 84:60 (20:14 42:27 65:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
6. kolo, zápas č. 17020

datum: 02.11.2019, 13:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:



17022. Loko Trutnov - TJ Tesla Pardubice "B" 02.11.2019 11:30 54:77 (12:21 30:39 39:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
6. kolo, zápas č. 17022

datum: 02.11.2019, 11:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán
Frintová Bára

17024. Sokol Josefov - Královští Sokoli 02.11.2019 17:00 60:52 (13:16 30:29 42:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
6. kolo, zápas č. 17024

datum: 02.11.2019, 17:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:



7. kolo
17025. NAPOS Vysoká n. L. - Královští Sokoli 16.11.2019 13:30 58:54 (21:9 33:21 48:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
7. kolo, zápas č. 17025

datum: 16.11.2019, 13:30:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:



17027. TJ Tesla Pardubice "B" - Sokol Josefov 17.11.2019 09:00 53:75 (11:17 17:44 29:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
7. kolo, zápas č. 17027

datum: 17.11.2019, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:



17029. TJ Sokol BK Chrudim - Loko Trutnov 16.11.2019 09:00 83:48 (15:12 37:23 61:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
7. kolo, zápas č. 17029

datum: 16.11.2019, 09:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Zima Jan
Dočkal Petr

17031. Sokol Vysoké Mýto - Sokol Nová Paka 16.11.2019 10:00 49:75 (12:10 21:31 38:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
7. kolo, zápas č. 17031

datum: 16.11.2019, 10:00:00

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:



8. kolo
17026. NAPOS Vysoká n. L. - Královští Sokoli 16.11.2019 15:15 55:40 (10:13 23:25 41:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
8. kolo, zápas č. 17026

datum: 16.11.2019, 15:15:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:



17028. TJ Tesla Pardubice "B" - Sokol Josefov 17.11.2019 11:00 43:67 (12:17 18:34 33:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
8. kolo, zápas č. 17028

datum: 17.11.2019, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:



17030. TJ Sokol BK Chrudim - Loko Trutnov 16.11.2019 11:00 86:46 (21:14 38:24 62:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
8. kolo, zápas č. 17030

datum: 16.11.2019, 11:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Zima Jan
Dočkal Petr

17032. Sokol Vysoké Mýto - Sokol Nová Paka 16.11.2019 12:00 46:81 (16:21 23:33 36:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
8. kolo, zápas č. 17032

datum: 16.11.2019, 12:00:00

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:



9. kolo
17033. Sokol Nová Paka - NAPOS Vysoká n. L. 30.11.2019 13:00 79:54 (27:15 43:25 59:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
9. kolo, zápas č. 17033

datum: 30.11.2019, 13:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:



17035. Loko Trutnov - Sokol Vysoké Mýto 30.11.2019 09:30 49:69 (12:14 22:32 33:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
9. kolo, zápas č. 17035

datum: 30.11.2019, 09:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Jiříček Petr
Frintová Bára

17037. Sokol Josefov - TJ Sokol BK Chrudim 30.11.2019 15:00 64:61 (12:15 31:26 42:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
9. kolo, zápas č. 17037

datum: 30.11.2019, 15:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:



17039. Královští Sokoli - TJ Tesla Pardubice "B" 30.11.2019 09:00 56:39 (13:8 27:15 44:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
9. kolo, zápas č. 17039

datum: 30.11.2019, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Červinková Alžběta
Hruška Tomáš

10. kolo
17034. Sokol Nová Paka - NAPOS Vysoká n. L. 30.11.2019 15:00 100:68 (32:21 56:33 78:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
10. kolo, zápas č. 17034

datum: 30.11.2019, 15:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:



17036. Loko Trutnov - Sokol Vysoké Mýto 30.11.2019 11:30 61:79 (22:20 30:43 45:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
10. kolo, zápas č. 17036

datum: 30.11.2019, 11:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Frintová Bára
Jiříček Petr

17038. Sokol Josefov - TJ Sokol BK Chrudim 30.11.2019 17:00 65:54 (13:13 28:24 51:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
10. kolo, zápas č. 17038

datum: 30.11.2019, 17:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:



17040. Královští Sokoli - TJ Tesla Pardubice "B" 30.11.2019 11:00 54:51 (11:12 26:26 40:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
10. kolo, zápas č. 17040

datum: 30.11.2019, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Hruška Tomáš
Červinková Alžběta

11. kolo
17041. NAPOS Vysoká n. L. - TJ Tesla Pardubice "B" 14.12.2019 14:00 68:58 (15:16 28:31 56:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
11. kolo, zápas č. 17041

datum: 14.12.2019, 14:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:



17043. TJ Sokol BK Chrudim - Královští Sokoli 14.12.2019 09:00 59:49 (17:15 31:21 41:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
11. kolo, zápas č. 17043

datum: 14.12.2019, 09:00:00

místo: hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205, Chrudim

rozhodčí:



17045. Sokol Vysoké Mýto - Sokol Josefov 14.12.2019 10:00 41:65 (10:20 19:35 30:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
11. kolo, zápas č. 17045

datum: 14.12.2019, 10:00:00

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:



17047. Sokol Nová Paka - Loko Trutnov 14.12.2019 09:00 86:53 (23:11 47:23 62:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
11. kolo, zápas č. 17047

datum: 14.12.2019, 09:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:



12. kolo
17042. NAPOS Vysoká n. L. - TJ Tesla Pardubice "B" 14.12.2019 16:00 75:41 (14:14 31:23 57:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
12. kolo, zápas č. 17042

datum: 14.12.2019, 16:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:



17044. TJ Sokol BK Chrudim - Královští Sokoli 14.12.2019 11:00 60:49 (11:16 22:26 38:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
12. kolo, zápas č. 17044

datum: 14.12.2019, 11:00:00

místo: hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205, Chrudim

rozhodčí:



17046. Sokol Vysoké Mýto - Sokol Josefov 14.12.2019 12:00 53:43 (13:13 21:25 35:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
12. kolo, zápas č. 17046

datum: 14.12.2019, 12:00:00

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:



17048. Sokol Nová Paka - Loko Trutnov 14.12.2019 11:00 77:56 (24:17 50:28 64:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
12. kolo, zápas č. 17048

datum: 14.12.2019, 11:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:



13. kolo
17049. Loko Trutnov - NAPOS Vysoká n. L. 18.01.2020 09:30 31:92 (6:26 16:45 26:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
13. kolo, zápas č. 17049

datum: 18.01.2020, 09:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Doubková Tereza
Mareš Štěpán

17051. Sokol Josefov - Sokol Nová Paka 18.01.2020 08:30 79:67 (22:14 42:31 58:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
13. kolo, zápas č. 17051

datum: 18.01.2020, 08:30:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:



17053. Královští Sokoli - Sokol Vysoké Mýto 18.01.2020 13:00 55:48 (15:6 22:25 47:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
13. kolo, zápas č. 17053

datum: 18.01.2020, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:



17055. TJ Tesla Pardubice "B" - TJ Sokol BK Chrudim 19.01.2020 14:30 63:69 (22:12 35:34 46:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
13. kolo, zápas č. 17055

datum: 19.01.2020, 14:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:



14. kolo
17050. Loko Trutnov - NAPOS Vysoká n. L. 18.01.2020 11:30 28:104 (8:24 13:55 21:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
14. kolo, zápas č. 17050

datum: 18.01.2020, 11:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán
Doubková Tereza

17052. Sokol Josefov - Sokol Nová Paka 18.01.2020 10:30 66:48 (13:9 30:17 50:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
14. kolo, zápas č. 17052

datum: 18.01.2020, 10:30:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:



17054. Královští Sokoli - Sokol Vysoké Mýto 18.01.2020 15:00 51:53 (14:17 32:26 43:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
14. kolo, zápas č. 17054

datum: 18.01.2020, 15:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:



17056. TJ Tesla Pardubice "B" - TJ Sokol BK Chrudim 19.01.2020 16:15 62:49 (16:14 35:32 46:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
14. kolo, zápas č. 17056

datum: 19.01.2020, 16:15:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:



15. kolo
17057. NAPOS Vysoká n. L. - TJ Sokol BK Chrudim 01.02.2020 14:00 90:56 (27:11 53:23 70:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
15. kolo, zápas č. 17057

datum: 01.02.2020, 14:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:



17059. TJ Tesla Pardubice "B" - Sokol Vysoké Mýto 01.02.2020 17:00 56:62 (14:10 31:34 40:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
15. kolo, zápas č. 17059

datum: 01.02.2020, 17:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Schmidt David


17061. Královští Sokoli - Sokol Nová Paka 22.02.2020 08:00 55:78 (21:17 32:47 47:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
15. kolo, zápas č. 17061

datum: 22.02.2020, 08:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Michlík Radek
Zima Jan

17063. Sokol Josefov - Loko Trutnov 01.02.2020 12:30 75:42 (21:17 40:21 58:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
15. kolo, zápas č. 17063

datum: 01.02.2020, 12:30:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch
Baldíková Bára

16. kolo
17058. NAPOS Vysoká n. L. - TJ Sokol BK Chrudim 01.02.2020 16:00 104:50 (28:8 57:19 77:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
16. kolo, zápas č. 17058

datum: 01.02.2020, 16:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:



17060. TJ Tesla Pardubice "B" - Sokol Vysoké Mýto 01.02.2020 19:00 50:62 (12:9 21:26 33:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
16. kolo, zápas č. 17060

datum: 01.02.2020, 19:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Schmidt David


17062. Královští Sokoli - Sokol Nová Paka 22.02.2020 10:00 50:70 (20:14 33:30 47:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
16. kolo, zápas č. 17062

datum: 22.02.2020, 10:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Zima Jan
Michlík Radek

17064. Sokol Josefov - Loko Trutnov 01.02.2020 14:30 86:41 (25:14 47:23 74:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
16. kolo, zápas č. 17064

datum: 01.02.2020, 14:30:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Baldíková Bára
Plecháč Vojtěch

17. kolo
17065. Sokol Josefov - NAPOS Vysoká n. L. 15.02.2020 15:00 59:65 (14:12 31:25 47:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
17. kolo, zápas č. 17065

datum: 15.02.2020, 15:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Nývltová Eva
Plecháč Vojtěch

17067. Loko Trutnov - Královští Sokoli 15.02.2020 09:30 74:82 (10:18 35:40 49:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
17. kolo, zápas č. 17067

datum: 15.02.2020, 09:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Doubková Tereza
Mareš Štěpán

17069. Sokol Nová Paka - TJ Tesla Pardubice "B" 15.02.2020 10:00 106:51 (21:6 51:19 87:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
17. kolo, zápas č. 17069

datum: 15.02.2020, 10:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Šmíd Pavel


17071. Sokol Vysoké Mýto - TJ Sokol BK Chrudim 16.02.2020 15:30 62:64 (13:11 30:28 42:46 58:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
17. kolo, zápas č. 17071

datum: 16.02.2020, 15:30:00

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:



18. kolo
17066. Sokol Josefov - NAPOS Vysoká n. L. 15.02.2020 17:00 57:70 (13:23 28:42 45:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
18. kolo, zápas č. 17066

datum: 15.02.2020, 17:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch
Nývltová Eva

17068. Loko Trutnov - Královští Sokoli 15.02.2020 11:30 50:54 (10:19 22:34 33:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
18. kolo, zápas č. 17068

datum: 15.02.2020, 11:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán
Doubková Tereza

17070. Sokol Nová Paka - TJ Tesla Pardubice "B" 15.02.2020 13:00 103:53 (25:16 42:35 73:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
18. kolo, zápas č. 17070

datum: 15.02.2020, 13:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Šmíd Pavel


17072. Sokol Vysoké Mýto - TJ Sokol BK Chrudim 16.02.2020 17:15 75:65 (12:20 32:29 43:51 63:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
18. kolo, zápas č. 17072

datum: 16.02.2020, 17:15:00

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:



19. kolo
17073. NAPOS Vysoká n. L. - Sokol Vysoké Mýto 29.02.2020 13:00 76:33 (18:8 36:17 62:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
19. kolo, zápas č. 17073

datum: 29.02.2020, 13:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:



17075. TJ Sokol BK Chrudim - Sokol Nová Paka 29.02.2020 09:00 66:82 (15:16 36:43 54:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
19. kolo, zápas č. 17075

datum: 29.02.2020, 09:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Jaroš Milan
Schmidt David

17077. TJ Tesla Pardubice "B" - Loko Trutnov 01.03.2020 09:00 65:34 (17:4 37:14 50:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
19. kolo, zápas č. 17077

datum: 01.03.2020, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:



17079. Královští Sokoli - Sokol Josefov 29.02.2020 09:00 33:56 (11:7 19:25 23:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
19. kolo, zápas č. 17079

datum: 29.02.2020, 09:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kohout Marek


20. kolo
17074. NAPOS Vysoká n. L. - Sokol Vysoké Mýto 29.02.2020 15:00 78:50 (23:12 37:22 58:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
20. kolo, zápas č. 17074

datum: 29.02.2020, 15:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:



17076. TJ Sokol BK Chrudim - Sokol Nová Paka 29.02.2020 11:00 71:75 (15:27 28:44 50:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
20. kolo, zápas č. 17076

datum: 29.02.2020, 11:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Schmidt David
Jaroš Milan

17078. TJ Tesla Pardubice "B" - Loko Trutnov 01.03.2020 11:00 100:28 (23:6 48:14 78:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
20. kolo, zápas č. 17078

datum: 01.03.2020, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:



17080. Královští Sokoli - Sokol Josefov 29.02.2020 11:00 57:66 (23:20 31:37 41:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
20. kolo, zápas č. 17080

datum: 29.02.2020, 11:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kohout Marek


21. kolo
17081. Královští Sokoli - NAPOS Vysoká n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
21. kolo, zápas č. 17081

datum:

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:



17083. Sokol Josefov - TJ Tesla Pardubice "B"       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
21. kolo, zápas č. 17083

datum:

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:



17085. Loko Trutnov - TJ Sokol BK Chrudim       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
21. kolo, zápas č. 17085

datum:

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:



17087. Sokol Nová Paka - Sokol Vysoké Mýto       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
21. kolo, zápas č. 17087

datum:

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:



22. kolo
17082. Královští Sokoli - NAPOS Vysoká n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
22. kolo, zápas č. 17082

datum:

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:



17084. Sokol Josefov - TJ Tesla Pardubice "B"       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
22. kolo, zápas č. 17084

datum:

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:



17086. Loko Trutnov - TJ Sokol BK Chrudim       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
22. kolo, zápas č. 17086

datum:

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:



17088. Sokol Nová Paka - Sokol Vysoké Mýto       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
22. kolo, zápas č. 17088

datum:

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:



23. kolo
17089. NAPOS Vysoká n. L. - Sokol Nová Paka       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
23. kolo, zápas č. 17089

datum:

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:



17091. Sokol Vysoké Mýto - Loko Trutnov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
23. kolo, zápas č. 17091

datum:

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:



17093. TJ Sokol BK Chrudim - Sokol Josefov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
23. kolo, zápas č. 17093

datum:

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:



17095. TJ Tesla Pardubice "B" - Královští Sokoli       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
23. kolo, zápas č. 17095

datum:

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:



24. kolo
17090. NAPOS Vysoká n. L. - Sokol Nová Paka       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
24. kolo, zápas č. 17090

datum:

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:



17092. Sokol Vysoké Mýto - Loko Trutnov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
24. kolo, zápas č. 17092

datum:

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:



17094. TJ Sokol BK Chrudim - Sokol Josefov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
24. kolo, zápas č. 17094

datum:

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:



17096. TJ Tesla Pardubice "B" - Královští Sokoli       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
24. kolo, zápas č. 17096

datum:

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:



25. kolo
17097. TJ Tesla Pardubice "B" - NAPOS Vysoká n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
25. kolo, zápas č. 17097

datum:

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:



17099. Královští Sokoli - TJ Sokol BK Chrudim       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
25. kolo, zápas č. 17099

datum:

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:



17101. Sokol Josefov - Sokol Vysoké Mýto       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
25. kolo, zápas č. 17101

datum:

místo: Sport.areál, O.Španiela 817, Jaroměř

rozhodčí:



17103. Loko Trutnov - Sokol Nová Paka       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
25. kolo, zápas č. 17103

datum:

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:



26. kolo
17098. TJ Tesla Pardubice "B" - NAPOS Vysoká n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
26. kolo, zápas č. 17098

datum:

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:



17100. Královští Sokoli - TJ Sokol BK Chrudim       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
26. kolo, zápas č. 17100

datum:

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:



17102. Sokol Josefov - Sokol Vysoké Mýto       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
26. kolo, zápas č. 17102

datum:

místo: Sport.areál, O.Španiela 817, Jaroměř

rozhodčí:



17104. Loko Trutnov - Sokol Nová Paka       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
26. kolo, zápas č. 17104

datum:

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:



27. kolo
17105. NAPOS Vysoká n. L. - Loko Trutnov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
27. kolo, zápas č. 17105

datum:

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:



17107. Sokol Nová Paka - Sokol Josefov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
27. kolo, zápas č. 17107

datum:

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:



17109. Sokol Vysoké Mýto - Královští Sokoli       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
27. kolo, zápas č. 17109

datum:

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:



17111. TJ Sokol BK Chrudim - TJ Tesla Pardubice "B"       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
27. kolo, zápas č. 17111

datum:

místo: hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205, Chrudim

rozhodčí:



28. kolo
17106. NAPOS Vysoká n. L. - Loko Trutnov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
28. kolo, zápas č. 17106

datum:

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:



17108. Sokol Nová Paka - Sokol Josefov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
28. kolo, zápas č. 17108

datum:

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:



17110. Sokol Vysoké Mýto - Královští Sokoli       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
28. kolo, zápas č. 17110

datum:

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:



17112. TJ Sokol BK Chrudim - TJ Tesla Pardubice "B"       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
28. kolo, zápas č. 17112

datum:

místo: hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205, Chrudim

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
Společnost Home Credit a. s. je českou nebankovní institucí, která se specializuje na spotřebitelské financování. Poskytuje je zejména formou nákupu na splátky, úvěrových či kreditních karet či hotovostních úvěrů. www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC