image

kadeti U17 / nadregionální soutěž / ročník 2019/20 / nadregionální liga / skupina D / Turnaje


tabulka
1. Tygři JBC Brno C 16 12 4 1220:906 28
2. TJ Znojmo 16 11 5 1119:915 27
3. BK Vyškov 16 10 6 1098:1012 26
4. Sokol Šlapanice 16 10 6 1142:959 26
5. SK Renocar Podolí 16 9 7 1115:1012 25
6. SK Žabovřesky 16 8 8 1022:891 24
7. TJ Třebíč 16 8 8 1118:1015 24
8. TJ Lokomotiva Břeclav 16 4 12 908:1171 20
9. TJ Sokol Židlochovice 16 0 16 517:1378 14
Turnaj 1     ( 1. kolo )
17283. TJ Třebíč - TJ Znojmo 05.10.2019 09:00 41:65 (9:13 14:30 26:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 1
1. kolo, zápas č. 17283

datum: 05.10.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

17284. TJ Znojmo - SK Žabovřesky 05.10.2019 11:00 40:75 (10:17 24:37 33:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 1
1. kolo, zápas č. 17284

datum: 05.10.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kučírek Pavel
Janík Karel

17285. TJ Třebíč - SK Žabovřesky 05.10.2019 13:00 33:71 (14:20 20:42 22:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 1
1. kolo, zápas č. 17285

datum: 05.10.2019, 13:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Janík Karel
Kočí Jaroslav

Turnaj 2     ( 1. kolo )
17286. Tygři JBC Brno C - Sokol Šlapanice 05.10.2019 08:30 72:45 (15:15 36:21 52:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 2
1. kolo, zápas č. 17286

datum: 05.10.2019, 08:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Hynková Klára


17287. Sokol Šlapanice - Sokol Židlochovice 05.10.2019 10:30 72:21 (17:2 38:8 58:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 2
1. kolo, zápas č. 17287

datum: 05.10.2019, 10:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Hynková Klára


17288. Tygři JBC Brno C - Sokol Židlochovice 05.10.2019 12:30 79:28 (19:6 37:16 57:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 2
1. kolo, zápas č. 17288

datum: 05.10.2019, 12:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Hynková Klára


Turnaj 3     ( 1. kolo )
17289. Renocar Podolí - BK Vyškov 05.10.2019 09:00 88:59 (17:15 42:33 61:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 3
1. kolo, zápas č. 17289

datum: 05.10.2019, 09:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Chaloupka Libor
Lošťák Jan

17290. BK Vyškov - Loko Břeclav 05.10.2019 11:00 69:53 (18:13 32:25 58:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 3
1. kolo, zápas č. 17290

datum: 05.10.2019, 11:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Lošťák Jan
Chaloupka Libor

17291. Renocar Podolí - Loko Břeclav 05.10.2019 13:00 84:68 (25:21 42:28 71:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 3
1. kolo, zápas č. 17291

datum: 05.10.2019, 13:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Chaloupka Libor
Lošťák Jan

Turnaj 4     ( 2. kolo )
17292. TJ Znojmo - Renocar Podolí 20.10.2019 09:15 59:67 (19:21 33:35 47:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 4
2. kolo, zápas č. 17292

datum: 20.10.2019, 09:15:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Juránek Zdeněk
Vyklický Tomáš

17293. Renocar Podolí - Sokol Židlochovice 20.10.2019 11:15 83:44 (18:13 38:27 61:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 4
2. kolo, zápas č. 17293

datum: 20.10.2019, 11:15:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Juránek Zdeněk
Vyklický Tomáš

17294. TJ Znojmo - Sokol Židlochovice 20.10.2019 13:00 102:37 (29:11 49:27 78:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 4
2. kolo, zápas č. 17294

datum: 20.10.2019, 13:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Juránek Zdeněk
Vyklický Tomáš

Turnaj 5     ( 2. kolo )
17295. Sokol Šlapanice - TJ Třebíč 19.10.2019 14:30 66:49 (20:12 34:16 50:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 5
2. kolo, zápas č. 17295

datum: 19.10.2019, 14:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Janík Karel
Květoňová Eva

17296. TJ Třebíč - Loko Břeclav 19.10.2019 16:30 52:55 (8:11 15:29 36:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 5
2. kolo, zápas č. 17296

datum: 19.10.2019, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Janík Karel
Květoňová Eva

17297. Sokol Šlapanice - Loko Břeclav 19.10.2019 18:30 84:28 (22:5 40:12 62:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 5
2. kolo, zápas č. 17297

datum: 19.10.2019, 18:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Janík Karel
Květoňová Eva

Turnaj 6     ( 2. kolo )
17298. BK Vyškov - Tygři JBC Brno C 19.10.2019 09:00 72:76 (24:14 34:37 57:61 72:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 6
2. kolo, zápas č. 17298

datum: 19.10.2019, 09:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Krejčiřík Jiří
Slouková Daniela

17299. Tygři JBC Brno C - SK Žabovřesky 19.10.2019 11:00 42:40 (6:6 16:14 27:22 42:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 6
2. kolo, zápas č. 17299

datum: 19.10.2019, 11:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Slouková Daniela
Slouková Sandra

17300. BK Vyškov - SK Žabovřesky 19.10.2019 13:00 79:47 (26:10 47:21 64:34 79:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 6
2. kolo, zápas č. 17300

datum: 19.10.2019, 13:00:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Krejčiřík Jiří
Slouková Sandra

Turnaj 7     ( 3. kolo )
17301. SK Žabovřesky - Renocar Podolí 03.11.2019 08:30 51:46 (14:16 25:24 38:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 7
3. kolo, zápas č. 17301

datum: 03.11.2019, 08:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Krejčiřík Jiří
Hynková Klára

17302. Renocar Podolí - Sokol Šlapanice 03.11.2019 10:15 68:69 (14:11 36:23 52:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 7
3. kolo, zápas č. 17302

datum: 03.11.2019, 10:15:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Krejčiřík Jiří
Hynková Klára

17303. SK Žabovřesky - Sokol Šlapanice 03.11.2019 12:00 61:81 (20:22 35:39 46:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 7
3. kolo, zápas č. 17303

datum: 03.11.2019, 12:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Krejčiřík Jiří
Hynková Klára

Turnaj 8     ( 3. kolo )
17304. Sokol Židlochovice - TJ Třebíč 02.11.2019 09:00 42:131 (6:29 10:66 29:97)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 8
3. kolo, zápas č. 17304

datum: 02.11.2019, 09:00:00

místo: Sokolovna Židlochovice, Židlochovice

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Juránek Zdeněk

17305. TJ Třebíč - BK Vyškov 02.11.2019 11:00 93:94 (22:22 48:36 69:54 84:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 8
3. kolo, zápas č. 17305

datum: 02.11.2019, 11:00:00

místo: Sokolovna Židlochovice, Židlochovice

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Juránek Zdeněk

17306. Sokol Židlochovice - BK Vyškov 02.11.2019 13:00 54:105 (14:17 29:43 40:70 54:105)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 8
3. kolo, zápas č. 17306

datum: 02.11.2019, 13:00:00

místo: Sokolovna Židlochovice, Židlochovice

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Juránek Zdeněk

Turnaj 9     ( 3. kolo )
17307. Loko Břeclav - Tygři JBC Brno C 03.11.2019 09:00 28:81 (9:21 13:38 22:61 28:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 9
3. kolo, zápas č. 17307

datum: 03.11.2019, 09:00:00

místo: TJ Lokomotiva Břeclav, Břeclav

rozhodčí:
Křápek Petr
Olbort Jan

17308. Tygři JBC Brno C - TJ Znojmo 03.11.2019 11:00 76:48 (23:10 44:20 62:39 76:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 9
3. kolo, zápas č. 17308

datum: 03.11.2019, 11:00:00

místo: TJ Lokomotiva Břeclav, Břeclav

rozhodčí:
Křápek Petr
Olbort Jan

17309. Loko Břeclav - TJ Znojmo 03.11.2019 13:00 52:87 (21:27 33:46 46:68 52:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 9
3. kolo, zápas č. 17309

datum: 03.11.2019, 13:00:00

místo: TJ Lokomotiva Břeclav, Břeclav

rozhodčí:
Křápek Petr
Olbort Jan

Turnaj 10     ( 4. kolo )
17310. Renocar Podolí - TJ Třebíč 16.11.2019 09:00 63:68 (18:23 37:40 51:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 10
4. kolo, zápas č. 17310

datum: 16.11.2019, 09:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Olbort Jan
Křápek Petr

17311. TJ Třebíč - Tygři JBC Brno C 16.11.2019 11:00 71:88 (13:27 27:49 54:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 10
4. kolo, zápas č. 17311

datum: 16.11.2019, 11:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Křápek Petr
Olbort Jan

17312. Renocar Podolí - Tygři JBC Brno C 16.11.2019 13:00 72:59 (28:17 35:32 47:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 10
4. kolo, zápas č. 17312

datum: 16.11.2019, 13:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Olbort Jan
Křápek Petr

Turnaj 11     ( 4. kolo )
17313. TJ Znojmo - Sokol Šlapanice 17.11.2019 09:00 75:79 (22:18 37:37 57:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 11
4. kolo, zápas č. 17313

datum: 17.11.2019, 09:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

17314. Sokol Šlapanice - BK Vyškov 17.11.2019 11:00 62:81 (16:20 39:37 50:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 11
4. kolo, zápas č. 17314

datum: 17.11.2019, 11:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Kučírek Pavel
Kočí Jaroslav

17315. TJ Znojmo - BK Vyškov 17.11.2019 13:00 68:61 (28:19 44:36 54:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 11
4. kolo, zápas č. 17315

datum: 17.11.2019, 13:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

Turnaj 12     ( 4. kolo )
17316. Sokol Židlochovice - Loko Břeclav 16.11.2019 09:00 48:92 (8:22 25:42 32:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 12
4. kolo, zápas č. 17316

datum: 16.11.2019, 09:00:00

místo: Sokolovna Židlochovice, Židlochovice

rozhodčí:
Janík Karel
Jansová Kristýna

17317. Loko Břeclav - SK Žabovřesky 16.11.2019 11:00 54:70 (12:24 29:38 43:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 12
4. kolo, zápas č. 17317

datum: 16.11.2019, 11:00:00

místo: TJ Lokomotiva Břeclav, Břeclav

rozhodčí:
Janík Karel
Jansová Kristýna

17318. Sokol Židlochovice - SK Žabovřesky 16.11.2019 13:00 39:101 (6:23 19:48 31:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 12
4. kolo, zápas č. 17318

datum: 16.11.2019, 13:00:00

místo: Sokolovna Židlochovice, Židlochovice

rozhodčí:
Jansová Kristýna
Janík Karel

Turnaj 13     ( 5. kolo )
17319. SK Žabovřesky - TJ Třebíč 30.11.2019 10:30 69:40 (17:10 37:20 55:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 13
5. kolo, zápas č. 17319

datum: 30.11.2019, 10:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Křápek Petr

17320. TJ Třebíč - TJ Znojmo 30.11.2019 12:15 54:78 (6:26 19:35 39:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 13
5. kolo, zápas č. 17320

datum: 30.11.2019, 12:15:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Křápek Petr

17321. SK Žabovřesky - TJ Znojmo 30.11.2019 13:45 54:47 (20:10 35:29 47:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 13
5. kolo, zápas č. 17321

datum: 30.11.2019, 13:45:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Křápek Petr

Turnaj 14     ( 5. kolo )
17322. Sokol Židlochovice - Sokol Šlapanice 30.11.2019 09:00 32:103 (12:24 16:54 26:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 14
5. kolo, zápas č. 17322

datum: 30.11.2019, 09:00:00

místo: Sokolovna Židlochovice, Židlochovice

rozhodčí:
Slezák Jiří
Květoňová Eva

17323. Sokol Šlapanice - Tygři JBC Brno C 30.11.2019 11:00 53:93 (18:16 34:40 49:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 14
5. kolo, zápas č. 17323

datum: 30.11.2019, 11:00:00

místo: Sokolovna Židlochovice, Židlochovice

rozhodčí:
Slezák Jiří
Květoňová Eva

17324. Sokol Židlochovice - Tygři JBC Brno C 30.11.2019 13:00 31:94 (11:23 21:40 23:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 14
5. kolo, zápas č. 17324

datum: 30.11.2019, 13:00:00

místo: Sokolovna Židlochovice, Židlochovice

rozhodčí:
Slezák Jiří
Květoňová Eva

Turnaj 15     ( 5. kolo )
17325. Loko Břeclav - Renocar Podolí 01.12.2019 09:00 46:79 (11:25 22:44 36:61 46:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 15
5. kolo, zápas č. 17325

datum: 01.12.2019, 09:00:00

místo: TJ Lokomotiva Břeclav, Břeclav

rozhodčí:
Slezák Jiří
Květoňová Eva

17326. Renocar Podolí - BK Vyškov 01.12.2019 11:00 57:54 (7:17 21:27 45:42 57:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 15
5. kolo, zápas č. 17326

datum: 01.12.2019, 11:00:00

místo: TJ Lokomotiva Břeclav, Břeclav

rozhodčí:
Slezák Jiří
Květoňová Eva

17327. Loko Břeclav - BK Vyškov 01.12.2019 13:00 65:72 (16:20 31:38 51:57 65:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 15
5. kolo, zápas č. 17327

datum: 01.12.2019, 13:00:00

místo: TJ Lokomotiva Břeclav, Břeclav

rozhodčí:
Slezák Jiří
Květoňová Eva

Turnaj 16     ( 6. kolo )
17328. Renocar Podolí - Sokol Židlochovice 14.12.2019 09:00 112:28 (24:5 64:15 87:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 16
6. kolo, zápas č. 17328

datum: 14.12.2019, 09:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Adamcová Michaela

17329. Sokol Židlochovice - TJ Znojmo 14.12.2019 10:45 45:74 (11:22 24:34 36:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 16
6. kolo, zápas č. 17329

datum: 14.12.2019, 10:45:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Adamcová Michaela

17330. Renocar Podolí - TJ Znojmo 14.12.2019 12:30 55:77 (18:19 26:38 56:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 16
6. kolo, zápas č. 17330

datum: 14.12.2019, 12:30:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Adamcová Michaela

Turnaj 17     ( 6. kolo )
17331. TJ Třebíč - Sokol Šlapanice 25.01.2020 09:00 101:68 (14:15 40:34 68:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 17
6. kolo, zápas č. 17331

datum: 25.01.2020, 09:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Juránek Zdeněk

17332. Sokol Šlapanice - Loko Břeclav 25.01.2020 11:00 65:28 (18:7 37:9 49:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 17
6. kolo, zápas č. 17332

datum: 25.01.2020, 11:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Juránek Zdeněk

17333. TJ Třebíč - Loko Břeclav 25.01.2020 13:00 88:49 (29:13 43:31 65:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 17
6. kolo, zápas č. 17333

datum: 25.01.2020, 13:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Juránek Zdeněk
Kočí Jaroslav

Turnaj 18     ( 6. kolo )
17334. SK Žabovřesky - Tygři JBC Brno C 15.12.2019 15:00 57:70 (16:1 29:44 45:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 18
6. kolo, zápas č. 17334

datum: 15.12.2019, 15:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Slovák Roman
Slezák Jiří

17335. Tygři JBC Brno C - BK Vyškov 15.12.2019 16:30 63:73 (11:31 25:41 48:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 18
6. kolo, zápas č. 17335

datum: 15.12.2019, 16:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Slezák Jiří
Slovák Roman

17336. SK Žabovřesky - BK Vyškov 15.12.2019 18:00 47:68 (6:20 20:36 36:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 18
6. kolo, zápas č. 17336

datum: 15.12.2019, 18:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Slezák Jiří
Slovák Roman

Turnaj 19     ( 7. kolo )
17337. Sokol Šlapanice - SK Žabovřesky 01.02.2020 10:00 88:59 (27:13 46:32 73:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 19
7. kolo, zápas č. 17337

datum: 01.02.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Adamcová Michaela
Krejčiřík Jiří

17338. SK Žabovřesky - Renocar Podolí 01.02.2020 12:00 69:74 (17:17 36:34 56:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 19
7. kolo, zápas č. 17338

datum: 01.02.2020, 12:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Krejčiřík Jiří
Adamcová Michaela

17339. Sokol Šlapanice - Renocar Podolí 01.02.2020 14:00 (88:55) (18:15 39:35 68:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 19
7. kolo, zápas č. 17339

datum: 01.02.2020, 14:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Adamcová Michaela
Krejčiřík Jiří

Turnaj 20     ( 7. kolo )
*17340. TJ Třebíč - Sokol Židlochovice 04.01.2020 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 20
7. kolo, zápas č. 17340

datum: 04.01.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



*17341. Sokol Židlochovice - BK Vyškov 04.01.2020 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 20
7. kolo, zápas č. 17341

datum: 04.01.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



17342. TJ Třebíč - BK Vyškov 04.01.2020 10:00 98:64 (25:9 51:30 80:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 20
7. kolo, zápas č. 17342

datum: 04.01.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

Turnaj 21     ( 7. kolo )
17343. TJ Znojmo - Loko Břeclav 04.01.2020 09:15 85:53 (29:8 44:22 64:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 21
7. kolo, zápas č. 17343

datum: 04.01.2020, 09:15:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Vyklický Tomáš

17344. Loko Břeclav - Tygři JBC Brno C 04.01.2020 11:15 66:97 (14:31 35:49 51:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 21
7. kolo, zápas č. 17344

datum: 04.01.2020, 11:15:00

místo: TJ Lokomotiva Břeclav, Břeclav

rozhodčí:
Krejčiřík Jiří
Vyklický Tomáš

17345. TJ Znojmo - Tygři JBC Brno C 04.01.2020 13:15 73:56 (18:8 39:23 57:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 21
7. kolo, zápas č. 17345

datum: 04.01.2020, 13:15:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Krejčiřík Jiří

Turnaj 22     ( 8. kolo )
17346. Tygři JBC Brno C - TJ Třebíč 19.01.2020 13:30 79:101 (18:14 29:39 55:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 22
8. kolo, zápas č. 17346

datum: 19.01.2020, 13:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Slezák Jiří

17347. TJ Třebíč - Renocar Podolí 19.01.2020 15:30 78:64 (20:17 38:29 59:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 22
8. kolo, zápas č. 17347

datum: 19.01.2020, 15:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Slezák Jiří

17348. Tygři JBC Brno C - Renocar Podolí 19.01.2020 17:30 95:48 (29:10 53:27 75:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 22
8. kolo, zápas č. 17348

datum: 19.01.2020, 17:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Slezák Jiří

Turnaj 23     ( 8. kolo )
17349. BK Vyškov - Sokol Šlapanice 18.01.2020 13:30 69:67 (24:16 36:32 55:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 23
8. kolo, zápas č. 17349

datum: 18.01.2020, 13:30:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Chaloupka Libor
Slezák Jiří

17350. Sokol Šlapanice - TJ Znojmo 18.01.2020 15:30 52:67 (14:21 26:29 35:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 23
8. kolo, zápas č. 17350

datum: 18.01.2020, 15:30:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Chaloupka Libor
Slezák Jiří

17351. BK Vyškov - TJ Znojmo 18.01.2020 17:30 58:74 (17:17 33:40 46:53 58:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 23
8. kolo, zápas č. 17351

datum: 18.01.2020, 17:30:00

místo: SH Za parkem, Vyškov

rozhodčí:
Slezák Jiří
Chaloupka Libor

Turnaj 24     ( 8. kolo )
17352. Loko Břeclav - Sokol Židlochovice 18.01.2020 09:00 103:46 (26:10 45:16 75:39 103:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 24
8. kolo, zápas č. 17352

datum: 18.01.2020, 09:00:00

místo: TJ Lokomotiva Břeclav, Břeclav

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Vybíral Michal

17353. Sokol Židlochovice - SK Žabovřesky 18.01.2020 11:00 22:87 (4:26 15:46 20:59 22:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 24
8. kolo, zápas č. 17353

datum: 18.01.2020, 11:00:00

místo: TJ Lokomotiva Břeclav, Břeclav

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Vybíral Michal

17354. Loko Břeclav - SK Žabovřesky 18.01.2020 13:00 68:64 (15:15 35:33 51:49 68:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D Turnaj 24
8. kolo, zápas č. 17354

datum: 18.01.2020, 13:00:00

místo: TJ Lokomotiva Břeclav, Břeclav

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Vybíral Michal

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.