image

Starší minižákyně U13 / Oblasti / ročník 2019/20 / starší minižákyně U13, otevřená soutěž / starší minižákyně U13, otevřená soutěž


tabulka
1. BK Levhartice Chomutov 18 18 0 1512:285 36
2. SLUNETA Ústí n.L. 20 16 4 1509:338 36
3. BA Tygřice Louny 22 6 16 568:1539 28
4. TJ Slovan Litoměřice 20 0 20 209:1636 20
1. kolo
1. BK Chomutov - BA Tygřice Louny 28.09.2019 09:00 89:10 (16:4 38:4 64:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 1

datum: 28.09.2019, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Hušek Daniel (1.000/1.000)
Kundert Mattias (1.000/1.000)

2. BK Chomutov - BA Tygřice Louny 28.09.2019 11:00 102:12 (23:3 52:7 70:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 2

datum: 28.09.2019, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/1.000)
Hušek Daniel (1.000/1.000)

3. TJ Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 30.09.2019 16:00 8:76 (4:16 4:42 8:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 3

datum: 30.09.2019, 16:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
(---/---)

4. TJ Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 30.09.2019 17:30 0:87 (0:14 0:38 0:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 4

datum: 30.09.2019, 17:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
(---/---)

2. kolo
5. BA Tygřice Louny - SLUNETA Ústí n.L. 13.10.2019 10:00 10:53 (4:8 6:22 10:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 5

datum: 13.10.2019, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Lepší Tereza (1.000/1.000)
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)

6. BA Tygřice Louny - SLUNETA Ústí n.L. 13.10.2019 12:00 16:71 (8:11 10:28 12:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 6

datum: 13.10.2019, 12:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)
Lepší Tereza (1.000/1.000)

7. BK Chomutov - TJ Slovan Litoměřice 12.10.2019 09:00 92:12 (21:6 52:8 66:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 7

datum: 12.10.2019, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Hušek Daniel (1.000/1.000)
Kundert Mattias (1.000/1.000)

8. BK Chomutov - TJ Slovan Litoměřice 12.10.2019 11:00 103:10 (34:2 49:4 80:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 8

datum: 12.10.2019, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/1.000)
Hušek Daniel (1.000/1.000)

3. kolo
9. TJ Slovan Litoměřice - BA Tygřice Louny 26.10.2019 09:00 18:50 (8:20 10:30 12:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 9

datum: 26.10.2019, 09:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Lepší Tereza (1.000/1.000)
Hušek Daniel (1.000/1.000)

10. TJ Slovan Litoměřice - BA Tygřice Louny 26.10.2019 11:00 20:59 (5:22 10:31 14:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 10

datum: 26.10.2019, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Hušek Daniel (1.000/1.000)
Lepší Tereza (1.000/1.000)

11. SLUNETA Ústí n.L. - BK Chomutov 26.10.2019 09:00 33:50 (10:16 17:30 23:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 11

datum: 26.10.2019, 09:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Kočárník Vojta (1.000/1.000)

12. SLUNETA Ústí n.L. - BK Chomutov 26.10.2019 11:00 43:50 (0:12 16:30 21:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 12

datum: 26.10.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Kočárník Vojta (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

4. kolo
13. BA Tygřice Louny - BK Chomutov 10.11.2019 09:00 15:104 (7:30 11:51 13:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 13

datum: 10.11.2019, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Keslerová Barbora (1.000/1.000)
Blašková Martina (1.000/1.000)

14. BA Tygřice Louny - BK Chomutov 10.11.2019 11:00 13:97 (3:22 7:45 9:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 14

datum: 10.11.2019, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Blašková Martina (1.000/1.000)
Keslerová Barbora (1.000/1.000)

15. SLUNETA Ústí n.L. - TJ Slovan Litoměřice 09.11.2019 15:00 97:4 (32:0 53:0 70:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 15

datum: 09.11.2019, 15:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Blašková Martina (1.000/3.000)
Gabriel Jakub (1.000/3.000)

16. SLUNETA Ústí n.L. - TJ Slovan Litoměřice 09.11.2019 16:30 99:8 (32:2 52:6 83:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 16

datum: 09.11.2019, 16:30:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Blašková Martina (1.000/3.000)
Gabriel Jakub (1.000/3.000)

5. kolo
17. SLUNETA Ústí n.L. - BA Tygřice Louny 24.11.2019 09:00 102:13 (35:4 49:10 82:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 17

datum: 24.11.2019, 09:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Ryvolová Andrea (1.000/1.000)
Chojnacká Anna (1.000/1.000)

18. SLUNETA Ústí n.L. - BA Tygřice Louny 24.11.2019 11:00 72:12 (32:0 42:4 51:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 18

datum: 24.11.2019, 11:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Chojnacká Anna (1.000/1.000)
Ryvolová Andrea (1.000/1.000)

19. TJ Slovan Litoměřice - BK Chomutov 23.11.2019 10:00 11:82 (2:20 6:38 58:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 19

datum: 23.11.2019, 10:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Lepší Tereza (1.000/1.000)
Gabriel Jakub (1.000/1.000)

20. TJ Slovan Litoměřice - BK Chomutov 23.11.2019 12:00 12:72 (4:17 4:39 6:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 20

datum: 23.11.2019, 12:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Gabriel Jakub (1.000/1.000)
Lepší Tereza (1.000/1.000)

6. kolo
21. BA Tygřice Louny - TJ Slovan Litoměřice 07.12.2019 09:00 53:23 (9:6 27:8 39:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 21

datum: 07.12.2019, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina (1.000/1.000)
Vostatková Natálie (1.000/1.000)

22. BA Tygřice Louny - TJ Slovan Litoměřice 07.12.2019 11:00 68:15 (18:2 33:2 54:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 22

datum: 07.12.2019, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina (1.000/1.000)
Vostatková Natálie (1.000/1.000)

23. BK Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 29.01.2020 16:00 55:22 (20:0 34:11 49:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 23

datum: 29.01.2020, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/4.000)
Hušek Daniel (1.000/4.000)

24. BK Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 29.01.2020 18:00 50:16 (16:2 29:6 46:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 24

datum: 29.01.2020, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Hušek Daniel (1.000/4.000)
Kundert Mattias (1.000/4.000)

7. kolo
25. BK Chomutov - BA Tygřice Louny 11.01.2020 11:00 79:20 (14:6 36:6 53:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 25

datum: 11.01.2020, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Drobný Petr (1.000/1.000)
Strádalová Nikola (1.000/1.000)

26. BK Chomutov - BA Tygřice Louny 11.01.2020 13:00 84:19 (12:5 40:9 60:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 26

datum: 11.01.2020, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Strádalová Nikola (1.000/1.000)
Drobný Petr (1.000/1.000)

27. TJ Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 11.01.2020 09:00 1:86 (0:22 0:50 0:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 27

datum: 11.01.2020, 09:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
(---/---)

28. TJ Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 11.01.2020 11:00 4:107 (2:23 2:51 4:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 28

datum: 11.01.2020, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
(---/---)

8. kolo
29. BA Tygřice Louny - SLUNETA Ústí n.L. 25.01.2020 09:00 4:74 (0:38 2:55 4:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 29

datum: 25.01.2020, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina (1.000/1.000)
Vostatková Karolína (1.000/1.000)

30. BA Tygřice Louny - SLUNETA Ústí n.L. 25.01.2020 11:00 14:92 (4:15 6:49 10:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 30

datum: 25.01.2020, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Vostatková Karolína (1.000/1.000)
Vondráčková Sabina (1.000/1.000)

31. BK Chomutov - TJ Slovan Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 31

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Hušek Daniel (---/---)
Kundert Mattias (---/---)

32. BK Chomutov - TJ Slovan Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 32

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mattias (---/---)
Kundert Mattias (---/---)

9. kolo
33. BA Tygřice Louny - TJ Slovan Litoměřice 08.02.2020 09:00 55:17 (13:4 21:10 33:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 33

datum: 08.02.2020, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Vostatková Karolína (1.000/1.000)
Vondráčková Sabina (1.000/1.000)

34. BA Tygřice Louny - TJ Slovan Litoměřice 08.02.2020 11:00 69:26 (18:1 29:8 49:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 34

datum: 08.02.2020, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina (1.000/1.000)
Vostatková Karolína (1.000/1.000)

35. SLUNETA Ústí n.L. - BK Chomutov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 35

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Tesař Michal (---/---)
Lunhul Vladislav (---/---)

36. SLUNETA Ústí n.L. - BK Chomutov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 36

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Lunhul Vladislav (---/---)
Tesař Michal (---/---)

10. kolo
37. BA Tygřice Louny - BK Chomutov 26.02.2020 17:30 21:91 (2:27 8:43 15:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 37

datum: 26.02.2020, 17:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Krob Vlastimil (1.000/1.000)
Vostatková Natálie (1.000/1.000)

38. BA Tygřice Louny - BK Chomutov 26.02.2020 19:30 6:107 (0:31 0:50 2:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 38

datum: 26.02.2020, 19:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vostatková Natálie (1.000/1.000)
Krob Vlastimil (1.000/1.000)

39. SLUNETA Ústí n.L. - TJ Slovan Litoměřice 05.03.2020 17:00 78:6 (24:0 48:4 63:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 39

datum: 05.03.2020, 17:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Lunhul Vladislav (1.500/1.000)

40. SLUNETA Ústí n.L. - TJ Slovan Litoměřice 05.03.2020 19:00 98:4 (16:4 42:4 58:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 40

datum: 05.03.2020, 19:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Lunhul Vladislav (1.500/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

11. kolo
41. SLUNETA Ústí n.L. - BA Tygřice Louny 07.03.2020 15:00 91:11 (18:2 45:2 63:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 41

datum: 07.03.2020, 15:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Gabriel Jakub (1.000/---)
Lunhul Vladislav (1.000/---)

42. SLUNETA Ústí n.L. - BA Tygřice Louny 07.03.2020 17:00 112:18 (28:0 49:4 81:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 42

datum: 07.03.2020, 17:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Lunhul Vladislav (1.000/---)
Gabriel Jakub (1.000/---)

43. TJ Slovan Litoměřice - BK Chomutov 07.03.2020 09:00 6:106 (0:21 3:45 6:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 43

datum: 07.03.2020, 09:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Ryvolová Andrea (1.000/1.000)
Vyhlídal Michal (1.000/1.000)

44. TJ Slovan Litoměřice - BK Chomutov 07.03.2020 11:00 4:99 (2:25 2:47 4:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 44

datum: 07.03.2020, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Ryvolová Andrea (1.000/1.000)
Vyhlídal Michal (1.000/1.000)

12. kolo
45. TJ Slovan Litoměřice - BA Tygřice Louny       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 45

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

46. TJ Slovan Litoměřice - BA Tygřice Louny       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 46

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

47. BK Chomutov - SLUNETA Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 47

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

48. BK Chomutov - SLUNETA Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, otevřená soutěž starší minižákyně U13, otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 48

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.