image

kadetky U17 / nadregionální soutěž / ročník 2019/20 / nadregionální liga / skupina A


tabulka
1. SLUNETA Ústí nad Labem B 14 12 2 1255:797 26
2. BC Slaný 14 11 3 1333:688 25
3. TJ Slovan Litoměřice B 14 11 3 1056:708 25
4. BK Baník Most 14 9 5 1111:832 23
5. BK Mariánské Lázně 14 5 9 689:1060 19
6. BK Beroun 14 3 11 722:939 17
7. DBaK B 14 3 11 614:1174 17
8. ASK Lovosice 14 2 12 614:1196 16
1. kolo
17585. DBaK B - BK M. Lázně 04.10.2019 18:45 61:58 (21:12 33:34 47:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 17585

datum: 04.10.2019, 18:45:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Galajda Václav
Tauber Pavel

17586. BC Slaný - BK Beroun 05.10.2019 15:00 99:48 (27:10 56:24 74:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 17586

datum: 05.10.2019, 15:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Keslerová Barbora

17587. ASK Lovosice - Slovan Litoměřice B 05.10.2019 09:00 30:74 (2:21 12:39 20:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 17587

datum: 05.10.2019, 09:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Keslerová Barbora

17588. Baník Most - SLUNETA Ústí n. L. B 05.10.2019 12:00 62:74 (15:14 29:38 42:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 17588

datum: 05.10.2019, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šeferová Nicole
Gabriel Jan

2. kolo
17589. Baník Most - DBaK B 19.10.2019 10:30 75:35 (26:7 49:13 58:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 17589

datum: 19.10.2019, 10:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šeferová Nicole
Chojnacká Anna

17590. SLUNETA Ústí n. L. B - BK M. Lázně 19.10.2019 13:00 115:46 (29:10 58:22 86:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 17590

datum: 19.10.2019, 13:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Gabriel Jan

17591. BC Slaný - ASK Lovosice 19.10.2019 13:30 131:24 (24:5 56:11 88:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 17591

datum: 19.10.2019, 13:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Průša Jan
Lysov Fedor

17592. BK Beroun - Slovan Litoměřice B 19.10.2019 09:45 47:72 (16:20 24:33 34:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 17592

datum: 19.10.2019, 09:45:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Veselý Jiří
Dub Michal

3. kolo
17593. SLUNETA Ústí n. L. B - DBaK B 20.10.2019 12:30 111:42 (30:12 57:20 85:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 17593

datum: 20.10.2019, 12:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Vostatková Natálie
Gabriel Jan

17594. Baník Most - BK M. Lázně 20.10.2019 11:00 104:26 (17:6 43:10 76:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 17594

datum: 20.10.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Chojnacká Anna
Šeferová Nicole

17595. BC Slaný - Slovan Litoměřice B 20.10.2019 11:00 81:60 (30:12 45:25 69:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 17595

datum: 20.10.2019, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Šťavík Radek
Matějček Josef

17596. BK Beroun - ASK Lovosice 20.10.2019 09:45 66:71 (22:23 40:35 55:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 17596

datum: 20.10.2019, 09:45:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Dub Michal
Veselý Jiří

4. kolo
17597. Baník Most - ASK Lovosice 08.10.2019 17:45 115:43 (29:12 65:22 91:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 17597

datum: 08.10.2019, 17:45:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šeferová Nicole
Hendrych Jan

17598. SLUNETA Ústí n. L. B - Slovan Litoměřice B 02.11.2019 13:30 80:64 (12:12 38:27 59:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 17598

datum: 02.11.2019, 13:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Menšík Richard
Ďurana Antonín

17599. DBaK B - BC Slaný 02.11.2019 19:00 24:122 (3:25 13:65 21:93)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 17599

datum: 02.11.2019, 19:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Kalabza Lukáš
Kuncl Michal

17600. BK M. Lázně - BK Beroun 02.11.2019 11:00 (20:0) (0:0 0:0 0:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 17600

datum: 02.11.2019, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Minich Radovan
Sochor Filip

5. kolo
17601. Baník Most - Slovan Litoměřice B 15.10.2019 17:45 51:72 (16:11 28:34 36:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 17601

datum: 15.10.2019, 17:45:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šeferová Nicole
Hušek Daniel

17602. SLUNETA Ústí n. L. B - ASK Lovosice 03.11.2019 12:30 109:59 (23:14 45:24 90:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 17602

datum: 03.11.2019, 12:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Ježek Václav
Ďurana Antonín

17603. DBaK B - BK Beroun 03.11.2019 09:00 73:56 (16:13 32:30 52:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 17603

datum: 03.11.2019, 09:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Kuncl Michal
Kalabza Lukáš

17604. BK M. Lázně - BC Slaný 03.11.2019 11:00 47:110 (11:39 25:66 36:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 17604

datum: 03.11.2019, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Minich Radovan
Heřman Matěj

6. kolo
17605. BC Slaný - Baník Most 16.11.2019 14:00 84:47 (19:5 42:21 65:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 17605

datum: 16.11.2019, 14:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Frána Petr
Dub Michal

17606. BK Beroun - SLUNETA Ústí n. L. B 16.11.2019 14:45 79:62 (17:10 28:29 59:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 17606

datum: 16.11.2019, 14:45:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Matějček Josef
Lysov Fedor

17607. ASK Lovosice - DBaK B 06.10.2019 10:00 59:50 (18:7 33:21 44:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 17607

datum: 06.10.2019, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Keslerová Barbora
Blašková Martina

17608. Slovan Litoměřice B - BK M. Lázně 16.11.2019 13:00 89:27 (30:4 48:15 72:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 17608

datum: 16.11.2019, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Keslerová Barbora

7. kolo
17609. BC Slaný - SLUNETA Ústí n. L. B 17.11.2019 14:00 100:51 (25:7 49:22 71:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 17609

datum: 17.11.2019, 14:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Frána Petr

17610. BK Beroun - Baník Most 17.11.2019 12:30 44:77 (11:23 25:46 33:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 17610

datum: 17.11.2019, 12:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Veselý Jiří
Hackl Filip

17611. ASK Lovosice - BK M. Lázně 10.11.2019 10:00 45:58 (16:6 27:28 35:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 17611

datum: 10.11.2019, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Kout Jan
Kesler Vladimír

17612. Slovan Litoměřice B - DBaK B 17.11.2019 13:00 82:41 (27:5 56:17 68:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 17612

datum: 17.11.2019, 13:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Keslerová Barbora

8. kolo
17613. BK M. Lázně - DBaK B 30.11.2019 15:00 69:48 (16:14 42:26 57:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 17613

datum: 30.11.2019, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Minich Radovan
Sochor Filip

17614. BK Beroun - BC Slaný 30.11.2019 12:15 45:90 (8:22 21:44 26:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 17614

datum: 30.11.2019, 12:15:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Veselý Jiří
Tejček Tomáš

17615. Slovan Litoměřice B - ASK Lovosice 19.11.2019 18:45 93:34 (23:4 53:17 73:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 17615

datum: 19.11.2019, 18:45:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Blašková Martina
Keslerová Barbora

17616. SLUNETA Ústí n. L. B - Baník Most 30.11.2019 13:30 93:63 (26:15 49:31 70:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 17616

datum: 30.11.2019, 13:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hendrych Jan
Mycak Michael

9. kolo
17617. DBaK B - SLUNETA Ústí n. L. B 14.12.2019 14:00 40:127 (10:26 22:53 29:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 17617

datum: 14.12.2019, 14:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel
Bílek Martin

17618. BK M. Lázně - Baník Most 15.12.2019 15:00 44:88 (13:25 19:47 29:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 17618

datum: 15.12.2019, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Minich Radovan
Hošťálek Jan

17619. Slovan Litoměřice B - BC Slaný 14.12.2019 16:00 72:61 (21:11 36:31 55:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 17619

datum: 14.12.2019, 16:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Ekrtová Tereza

17620. ASK Lovosice - BK Beroun 14.12.2019 13:00 38:45 (7:14 17:25 25:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 17620

datum: 14.12.2019, 13:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Kesler Vladimír


10. kolo
17621. DBaK B - Baník Most 15.12.2019 11:00 49:80 (11:11 24:35 40:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 17621

datum: 15.12.2019, 11:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel
Mašek Jakub

17622. BK M. Lázně - SLUNETA Ústí n. L. B 12.12.2019 17:30 66:86 (17:28 36:45 53:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 17622

datum: 12.12.2019, 17:30:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Galajda Václav
Kuška Karel

17623. ASK Lovosice - BC Slaný 15.12.2019 10:00 42:97 (11:34 13:56 31:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 17623

datum: 15.12.2019, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Kesler Vladimír


17624. Slovan Litoměřice B - BK Beroun 15.12.2019 10:00 67:37 (18:9 40:23 53:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 17624

datum: 15.12.2019, 10:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Blašková Martina
Ryvolová Andrea

11. kolo
17625. Slovan Litoměřice B - Baník Most 17.01.2020 17:15 92:55 (26:9 53:25 75:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 17625

datum: 17.01.2020, 17:15:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Lepší Tereza
Pavýza Jiří

17626. ASK Lovosice - SLUNETA Ústí n. L. B 18.01.2020 09:00 35:105 (4:30 9:60 16:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 17626

datum: 18.01.2020, 09:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Blašková Martina
Keslerová Barbora

17627. BK Beroun - DBaK B 18.01.2020 13:00 93:36 (24:11 40:29 72:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 17627

datum: 18.01.2020, 13:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Dub Michal
Pavýza Jiří

17628. BC Slaný - BK M. Lázně 18.01.2020 16:00 97:29 (16:11 40:15 69:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 17628

datum: 18.01.2020, 16:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Velda Pavel
Kvíz Leoš

12. kolo
17629. ASK Lovosice - Baník Most 28.01.2020 19:00 (35:116) (6:31 15:74 29:97)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 17629

datum: 28.01.2020, 19:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Blašková Martina
Keslerová Barbora

17630. Slovan Litoměřice B - SLUNETA Ústí n. L. B 19.01.2020 10:00 54:75 (22:23 26:41 41:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 17630

datum: 19.01.2020, 10:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Blašková Martina

17631. BC Slaný - DBaK B 19.01.2020 11:00 126:16 (28:4 66:6 102:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 17631

datum: 19.01.2020, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Šmíd Pavel
Velda Pavel

17632. BK Beroun - BK M. Lázně 19.01.2020 15:00 69:72 (15:17 28:35 42:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 17632

datum: 19.01.2020, 15:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Dub Michal
Pavýza Jiří

13. kolo
17633. SLUNETA Ústí n. L. B - BC Slaný 26.01.2020 10:00 83:50 (19:11 52:24 71:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 17633

datum: 26.01.2020, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kouba Dalibor
Lunhul Vladislav

17634. Baník Most - BK Beroun 21.01.2020 18:15 78:56 (11:13 24:34 50:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 17634

datum: 21.01.2020, 18:15:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Tesař Michal
Šlaj Jiří

17635. BK M. Lázně - ASK Lovosice 01.02.2020 15:00 (76:56) (12:16 40:26 59:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 17635

datum: 01.02.2020, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Skořepa Petr
Fiala Petr

17636. DBaK B - Slovan Litoměřice B 01.02.2020 13:00 (38:73) (13:24 20:47 28:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 17636

datum: 01.02.2020, 13:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Buňková Klára
Tauber Pavel

14. kolo
17637. Baník Most - BC Slaný 10.11.2019 12:30 100:85 (28:22 51:40 75:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 17637

datum: 10.11.2019, 12:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šeferová Nicole
Vondráčková Sabina

17638. SLUNETA Ústí n. L. B - BK Beroun 29.01.2020 17:30 (84:37) (22:8 41:22 68:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 17638

datum: 29.01.2020, 17:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kouba Dalibor
Tesař Michal

17639. DBaK B - ASK Lovosice 02.02.2020 09:30 (61:43) (12:10 29:16 48:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 17639

datum: 02.02.2020, 09:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Šrámková Sandra
Mašek Jakub

17640. BK M. Lázně - Slovan Litoměřice B 02.02.2020 13:00 (51:92) (9:23 25:45 36:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 17640

datum: 02.02.2020, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Kinka Roman
Heřman Matěj

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.