image

muži / Oblasti / ročník 2019/20 / Přebor B / Základní fáze


tabulka
1. Slovan Bohnice A 19 15 4 1481:1316 34
2. Sokol Pražský B 19 13 6 1323:1211 32
3. VSK MFF UK A 19 11 8 1325:1264 30
4. BK Slavoj Praha 19 10 9 1343:1247 29
5. TJ HÁJE - JM A 19 10 9 1456:1361 29
6. TJ ČSA 18 11 7 1240:1163 29
7. Sokol Horní Počernice A 19 9 10 1375:1396 28
8. Sokol Kbely B 18 9 9 1271:1237 27
9. CTS Basket 18 9 9 1192:1277 27
10. Meteor TLC A 19 7 12 1200:1302 26
11. Aritma Praha 19 6 13 1175:1302 25
12. VŠTJ Ekonom Praha 18 2 16 1169:1474 20
1. kolo
1. Sokol Kbely B - VSK MFF UK A 03.10.2019 20:00 55:70 (11:16 20:29 41:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 03.10.2019, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Musil Jan
Vošahlík Marek

2. Meteor TLC A - BK Slavoj Praha 30.09.2019 20:30 78:73 (19:15 39:38 58:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 30.09.2019, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Balog Lukáš
Vošahlík Marek

3. Aritma Praha - Slovan Bohnice A 03.10.2019 20:40 61:62 (12:15 27:30 41:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 03.10.2019, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Balog Lukáš

4. TJ ČSA - Sokol Pražský B 02.10.2019 18:40 73:81 (16:19 34:39 56:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 02.10.2019, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Jon Miloslav
Kohout Radomír

5. CTS Basket - VŠTJ Ekonom Praha 03.10.2019 20:15 74:73 (20:11 37:38 54:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 03.10.2019, 20:15:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Sedláček Jan

6. TJ HÁJE - JM A - S.H.Počernice A 03.10.2019 20:15 80:86 (23:18 46:44 60:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 03.10.2019, 20:15:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Bohata Pavel
Perlík Michal

2. kolo
7. VSK MFF UK A - S.H.Počernice A 07.10.2019 18:40 102:86 (32:23 58:47 83:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 07.10.2019, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Vošahlík Marek

8. VŠTJ Ekonom Praha - TJ HÁJE - JM A 11.10.2019 20:35 73:76 (17:31 34:46 52:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 11.10.2019, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Jon Miloslav
Musil Jan

9. Sokol Pražský B - CTS Basket 07.10.2019 20:10 79:63 (13:13 34:35 52:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 07.10.2019, 20:10:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Balog Lukáš
Sedláček Jan

10. Slovan Bohnice A - TJ ČSA 07.10.2019 19:30 59:49 (16:19 30:23 47:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 07.10.2019, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Kejklíček Roman

11. BK Slavoj Praha - Aritma Praha 10.10.2019 18:20 83:69 (16:14 38:29 61:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 10.10.2019, 18:20:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Bukovský Michal

12. Sokol Kbely B - Meteor TLC A 10.10.2019 20:00 67:57 (20:13 38:33 51:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 10.10.2019, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Bohata Pavel
Musil Jan

3. kolo
13. Meteor TLC A - VSK MFF UK A 14.10.2019 20:30 64:54 (15:13 36:27 43:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 14.10.2019, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Bohata Pavel

14. Aritma Praha - Sokol Kbely B 17.10.2019 20:40 76:69 (18:8 44:20 64:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 17.10.2019, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Musil Jan
Balog Lukáš

15. TJ ČSA - BK Slavoj Praha 16.10.2019 18:40 83:76 (12:16 36:38 61:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 16.10.2019, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Musil Jan
Slanina Vladimír

16. CTS Basket - Slovan Bohnice A 17.10.2019 20:15 70:73 (15:18 40:40 58:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 17.10.2019, 20:15:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kohout Radomír
Vošahlík Marek

17. TJ HÁJE - JM A - Sokol Pražský B 17.10.2019 20:15 69:75 (15:17 34:32 56:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 17.10.2019, 20:15:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Kejklíček Roman

18. S.H.Počernice A - VŠTJ Ekonom Praha 15.10.2019 20:15 78:70 (18:15 38:38 64:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 15.10.2019, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Kec Jakub
Slanina Vladimír

4. kolo
19. VSK MFF UK A - VŠTJ Ekonom Praha 21.10.2019 18:40 96:65 (24:16 43:35 73:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 21.10.2019, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kohout Radomír
Linhart Tomáš

20. Sokol Pražský B - S.H.Počernice A 21.10.2019 20:10 55:66 (13:13 23:27 43:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 21.10.2019, 20:10:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Ulrych Lukáš

21. Slovan Bohnice A - TJ HÁJE - JM A 21.10.2019 19:30 66:96 (6:27 24:54 50:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 21.10.2019, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Balog Lukáš
Vošahlík Marek

22. BK Slavoj Praha - CTS Basket 24.10.2019 18:20 84:54 (18:19 40:33 52:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 24.10.2019, 18:20:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Balog Lukáš
Musil Jan

23. Sokol Kbely B - TJ ČSA 24.10.2019 20:00 71:72 (11:18 35:39 51:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 24.10.2019, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Bukovský Michal
Slanina Vladimír

24. Meteor TLC A - Aritma Praha 21.10.2019 20:30 59:73 (17:18 33:36 50:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 21.10.2019, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Musil Jan

5. kolo
25. Aritma Praha - VSK MFF UK A 31.10.2019 20:40 63:77 (18:21 25:34 43:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 31.10.2019, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Kejklíček Roman

26. TJ ČSA - Meteor TLC A 31.10.2019 20:15 66:54 (19:25 40:35 56:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 31.10.2019, 20:15:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Balog Lukáš
Kohout Radomír

27. CTS Basket - Sokol Kbely B 31.10.2019 20:15 86:78 (14:24 37:46 61:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 31.10.2019, 20:15:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Sedláček Jan
Musil Jan

28. TJ HÁJE - JM A - BK Slavoj Praha 31.10.2019 20:15 67:74 (12:19 24:34 47:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 31.10.2019, 20:15:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Perlík Michal
Slanina Vladimír

29. S.H.Počernice A - Slovan Bohnice A 29.10.2019 20:15 58:76 (12:18 23:34 45:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 29.10.2019, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Vošahlík Marek

30. VŠTJ Ekonom Praha - Sokol Pražský B 01.11.2019 20:35 74:76 (13:13 36:30 61:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 01.11.2019, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kohout Radomír
Kejklíček Roman

6. kolo
31. VSK MFF UK A - Sokol Pražský B 04.11.2019 18:40 66:85 (16:30 29:50 46:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 04.11.2019, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Slanina Vladimír

32. Slovan Bohnice A - VŠTJ Ekonom Praha 04.11.2019 19:30 83:72 (26:18 49:35 66:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 04.11.2019, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Balog Lukáš
Linhart Tomáš

33. BK Slavoj Praha - S.H.Počernice A 07.11.2019 18:20 89:47 (17:9 36:20 63:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 07.11.2019, 18:20:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Vošahlík Marek

34. Sokol Kbely B - TJ HÁJE - JM A 07.11.2019 20:00 91:68 (22:12 43:27 43:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 07.11.2019, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Musil Jan
Bohata Pavel

35. Meteor TLC A - CTS Basket 04.11.2019 20:30 63:51 (20:10 45:17 59:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 04.11.2019, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Jon Miloslav
Bukovský Michal

36. Aritma Praha - TJ ČSA 07.11.2019 20:40 63:52 (16:15 30:27 48:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 07.11.2019, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Perlík Michal
Balog Lukáš

7. kolo
37. TJ ČSA - VSK MFF UK A 13.11.2019 18:40 64:53 (9:12 28:23 51:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 13.11.2019, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Jon Miloslav
Bohata Pavel

38. CTS Basket - Aritma Praha 14.11.2019 20:15 64:54 (10:17 27:26 48:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 14.11.2019, 20:15:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Bohata Pavel

39. TJ HÁJE - JM A - Meteor TLC A 14.11.2019 20:15 53:79 (10:14 27:40 45:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 14.11.2019, 20:15:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Perlík Michal
Kejklíček Roman

40. S.H.Počernice A - Sokol Kbely B 12.11.2019 20:15 69:61 (19:15 37:28 46:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 12.11.2019, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Kohout Radomír
Buršík Martin

41. VŠTJ Ekonom Praha - BK Slavoj Praha 15.11.2019 20:35 55:70 (22:21 38:40 48:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 15.11.2019, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Linhart Tomáš

42. Sokol Pražský B - Slovan Bohnice A 11.11.2019 20:10 55:69 (7:16 25:34 45:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 11.11.2019, 20:10:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Sedláček Jan

8. kolo
43. VSK MFF UK A - Slovan Bohnice A 18.11.2019 18:40 87:68 (20:20 41:38 61:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 18.11.2019, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Bohata Pavel

44. BK Slavoj Praha - Sokol Pražský B 21.11.2019 18:20 63:55 (16:13 35:25 50:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 21.11.2019, 18:20:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Musil Jan
Vošahlík Marek

45. Sokol Kbely B - VŠTJ Ekonom Praha 21.11.2019 20:00 76:66 (23:18 36:40 59:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 21.11.2019, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Perlík Michal

46. Meteor TLC A - S.H.Počernice A 18.11.2019 20:30 78:73 (18:17 45:38 65:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 18.11.2019, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Balog Lukáš
Kohout Radomír

47. Aritma Praha - TJ HÁJE - JM A 21.11.2019 20:40 61:90 (17:21 33:44 45:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 21.11.2019, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Bohata Pavel
Linhart Tomáš

48. TJ ČSA - CTS Basket 20.11.2019 18:40 97:72 (32:15 56:31 76:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 20.11.2019, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Jon Miloslav
Kohout Radomír

9. kolo
49. CTS Basket - VSK MFF UK A 28.11.2019 20:15 45:65 (11:21 23:31 42:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 28.11.2019, 20:15:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Sedláček Jan
Perlík Michal

50. TJ HÁJE - JM A - TJ ČSA 28.11.2019 20:15 90:65 (15:13 43:20 66:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 28.11.2019, 20:15:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Balog Lukáš
Slanina Vladimír

51. S.H.Počernice A - Aritma Praha 26.11.2019 20:15 83:53 (13:7 36:21 56:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 26.11.2019, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Balog Lukáš
Renc Jan

52. VŠTJ Ekonom Praha - Meteor TLC A 29.11.2019 20:35 57:75 (14:16 31:40 43:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 29.11.2019, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Balog Lukáš
Linhart Tomáš

53. Sokol Pražský B - Sokol Kbely B 25.11.2019 20:10 66:61 (19:19 31:34 46:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 25.11.2019, 20:10:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Bohata Pavel

54. Slovan Bohnice A - BK Slavoj Praha 25.11.2019 19:30 80:71 (26:22 44:35 67:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 25.11.2019, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Kovačovič Matej

10. kolo
55. VSK MFF UK A - BK Slavoj Praha 02.12.2019 18:40 79:75 (13:12 29:36 52:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 02.12.2019, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Treml Radek
Slanina Vladimír

56. Sokol Kbely B - Slovan Bohnice A 05.12.2019 20:00 80:65 (19:8 43:20 65:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 05.12.2019, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Bukovský Michal

57. Meteor TLC A - Sokol Pražský B 02.12.2019 20:30 65:69 (12:18 29:36 40:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 02.12.2019, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Blahout Petr

58. Aritma Praha - VŠTJ Ekonom Praha 05.12.2019 20:40 63:74 (14:23 21:43 48:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 05.12.2019, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Bohata Pavel

59. TJ ČSA - S.H.Počernice A 04.12.2019 18:40 83:81 (21:21 45:39 66:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 04.12.2019, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Buršík Martin
Jeřáb Jan

60. CTS Basket - TJ HÁJE - JM A 05.12.2019 20:15 66:65 (20:13 30:38 48:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 05.12.2019, 20:15:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Perlík Michal

11. kolo
61. TJ HÁJE - JM A - VSK MFF UK A 12.12.2019 20:15 72:66 (15:16 32:28 58:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 12.12.2019, 20:15:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Kohout Radomír

62. S.H.Počernice A - CTS Basket 10.12.2019 20:15 69:76 (23:17 38:35 63:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 10.12.2019, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Kec Jakub
Balog Lukáš

63. VŠTJ Ekonom Praha - TJ ČSA 13.12.2019 20:35 67:82 (18:20 31:40 50:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 13.12.2019, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Buršík Martin
Jon Miloslav

64. Sokol Pražský B - Aritma Praha 09.12.2019 20:10 61:64 (14:10 28:32 50:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 09.12.2019, 20:10:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Balog Lukáš
Jeřáb Jan

65. Slovan Bohnice A - Meteor TLC A 09.12.2019 19:30 84:71 (12:20 38:41 63:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 09.12.2019, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Bohata Pavel

66. BK Slavoj Praha - Sokol Kbely B 12.12.2019 18:20 63:56 (14:16 32:28 44:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 12.12.2019, 18:20:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Kejklíček Roman

12. kolo
67. VSK MFF UK A - Sokol Kbely B 06.01.2020 18:40 64:65 (20:15 33:31 47:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 06.01.2020, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Balog Lukáš

68. BK Slavoj Praha - Meteor TLC A 09.01.2020 18:30 83:62 (24:16 50:31 66:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 09.01.2020, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Slanina Vladimír

69. Slovan Bohnice A - Aritma Praha 06.01.2020 19:30 73:50 (15:10 31:29 51:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 06.01.2020, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Blahout Petr

70. Sokol Pražský B - TJ ČSA 06.01.2020 20:10 54:75 (13:14 33:30 44:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 06.01.2020, 20:10:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Jon Miloslav

71. VŠTJ Ekonom Praha - CTS Basket 10.01.2020 20:35 66:74 (13:16 33:33 55:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 10.01.2020, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kohout Radomír
Jon Miloslav

72. S.H.Počernice A - TJ HÁJE - JM A 07.01.2020 20:15 67:72 (14:20 35:31 50:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 07.01.2020, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Balog Lukáš
Ulrych Lukáš

13. kolo
73. S.H.Počernice A - VSK MFF UK A 14.01.2020 20:15 75:54 (15:15 38:29 61:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 14.01.2020, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Záruba Matěj
Jeřáb Jan

74. TJ HÁJE - JM A - VŠTJ Ekonom Praha 16.01.2020 20:15 107:55 (38:7 59:27 81:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 16.01.2020, 20:15:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Kec Jakub
Bohata Pavel

75. CTS Basket - Sokol Pražský B 16.01.2020 20:15 57:64 (10:14 16:37 40:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 16.01.2020, 20:15:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kučírek Martin
Vošahlík Marek

76. TJ ČSA - Slovan Bohnice A 15.01.2020 18:40 66:79 (21:18 41:39 49:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 15.01.2020, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Slanina Vladimír

77. Aritma Praha - BK Slavoj Praha 16.01.2020 20:40 56:65 (21:17 40:31 53:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 16.01.2020, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Perlík Michal

78. Meteor TLC A - Sokol Kbely B 13.01.2020 20:30 67:56 (14:13 20:27 38:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 13.01.2020, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Blahout Petr

14. kolo
79. VSK MFF UK A - Meteor TLC A 20.01.2020 18:40 66:64 (14:13 30:35 53:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 20.01.2020, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Jon Miloslav
Ulrych Lukáš

80. Sokol Kbely B - Aritma Praha 23.01.2020 20:00 71:58 (22:18 44:34 56:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 23.01.2020, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Balog Lukáš
Bukovský Michal

81. BK Slavoj Praha - TJ ČSA 23.01.2020 18:30 53:68 (19:19 30:32 41:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 23.01.2020, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Treml Radek
Perlík Michal

82. Slovan Bohnice A - CTS Basket 20.01.2020 19:30 100:67 (25:15 46:31 72:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 20.01.2020, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Kohout Radomír
Bohata Pavel

83. Sokol Pražský B - TJ HÁJE - JM A 20.01.2020 20:10 72:68 (20:18 35:30 51:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 20.01.2020, 20:10:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Kotrbatá Zuzana

84. VŠTJ Ekonom Praha - S.H.Počernice A 24.01.2020 20:35 77:76 (16:20 38:41 54:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 24.01.2020, 20:35:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Kohout Radomír
Jeřáb Jan

15. kolo
85. VŠTJ Ekonom Praha - VSK MFF UK A 31.01.2020 20:35 49:73 (10:25 27:38 37:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 31.01.2020, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Jon Miloslav
Slanina Vladimír

86. S.H.Počernice A - Sokol Pražský B 28.01.2020 20:15 70:62 (17:19 32:32 42:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 28.01.2020, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Renc Jan
Kohout Radomír

87. TJ HÁJE - JM A - Slovan Bohnice A 28.01.2020 20:05 78:81 (19:19 33:37 57:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 28.01.2020, 20:05:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Balog Lukáš

88. CTS Basket - BK Slavoj Praha 30.01.2020 20:15 62:59 (14:18 23:35 45:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 30.01.2020, 20:15:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Blahout Petr
Kohout Radomír

89. TJ ČSA - Sokol Kbely B 29.01.2020 18:40 59:66 (19:18 27:30 47:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 29.01.2020, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Buršík Martin
Jon Miloslav

90. Aritma Praha - Meteor TLC A 30.01.2020 20:40 85:52 (23:16 39:26 69:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 30.01.2020, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Perlík Michal
Kotrbatá Zuzana

16. kolo
91. VSK MFF UK A - Aritma Praha 03.02.2020 18:40 66:51 (23:15 37:21 55:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 03.02.2020, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Jeřáb Jan

92. Meteor TLC A - TJ ČSA 03.02.2020 20:30 39:68 (11:14 19:23 25:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 03.02.2020, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Blahout Petr

93. Sokol Kbely B - CTS Basket 06.02.2020 20:00 73:81 (15:9 33:37 57:53 70:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 06.02.2020, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Bukovský Michal
Perlík Michal

94. BK Slavoj Praha - TJ HÁJE - JM A 06.02.2020 18:30 66:69 (14:22 37:37 54:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 06.02.2020, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Slanina Vladimír

95. Slovan Bohnice A - S.H.Počernice A 03.02.2020 19:30 84:71 (20:22 36:44 59:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 03.02.2020, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Bukovský Michal

96. Sokol Pražský B - VŠTJ Ekonom Praha 03.02.2020 20:10 104:35 (27:13 46:17 72:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 03.02.2020, 20:10:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kohout Radomír
Jon Miloslav

17. kolo
97. Sokol Pražský B - VSK MFF UK A 10.02.2020 20:10 72:56 (18:12 35:24 60:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 10.02.2020, 20:10:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Slanina Vladimír

98. VŠTJ Ekonom Praha - Slovan Bohnice A 14.02.2020 20:35 76:119 (18:35 32:61 55:95)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 14.02.2020, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Balog Lukáš
Buršík Martin

99. S.H.Počernice A - BK Slavoj Praha 11.02.2020 20:15 76:74 (20:20 37:33 57:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 11.02.2020, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Jon Miloslav
Renc Jan

100. TJ HÁJE - JM A - Sokol Kbely B 13.02.2020 20:15 77:81 (22:32 32:43 54:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 13.02.2020, 20:15:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Perlík Michal
Kejklíček Roman

101. CTS Basket - Meteor TLC A 13.02.2020 20:15 70:48 (21:14 39:18 58:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 13.02.2020, 20:15:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Balog Lukáš
Kohout Radomír

102. TJ ČSA - Aritma Praha 12.02.2020 18:40 65:40 (24:14 36:26 54:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 12.02.2020, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Jeřáb Jan

18. kolo
103. VSK MFF UK A - TJ ČSA 02.03.2020 18:40 65:53 (15:8 27:19 52:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 02.03.2020, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Kovačovič Matej

104. Aritma Praha - CTS Basket 05.03.2020 20:40 67:60 (16:23 22:39 50:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 05.03.2020, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Blahout Petr
Kejklíček Roman

105. Meteor TLC A - TJ HÁJE - JM A 02.03.2020 20:30 69:83 (20:13 38:40 53:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 02.03.2020, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Bohata Pavel

106. Sokol Kbely B - S.H.Počernice A 05.03.2020 20:00 94:73 (18:12 48:23 76:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 05.03.2020, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Perlík Michal

107. BK Slavoj Praha - VŠTJ Ekonom Praha 05.03.2020 18:30 72:65 (18:17 33:39 50:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 05.03.2020, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Bohata Pavel
Vošahlík Marek

108. Slovan Bohnice A - Sokol Pražský B 02.03.2020 19:30 67:72 (22:14 45:31 55:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 02.03.2020, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Kohout Radomír

19. kolo
109. Slovan Bohnice A - VSK MFF UK A 09.03.2020 19:30 93:66 (30:8 55:29 81:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 09.03.2020, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Blahout Petr
Ulrych Lukáš

110. Sokol Pražský B - BK Slavoj Praha 09.03.2020 20:10 66:50 (11:17 30:21 51:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 09.03.2020, 20:10:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Záruba Matěj
Kotrbatá Zuzana

111. VŠTJ Ekonom Praha - Sokol Kbely B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



112. S.H.Počernice A - Meteor TLC A 10.03.2020 20:15 71:56 (15:9 36:25 49:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 10.03.2020, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Musil Jan
Vošahlík Marek

113. TJ HÁJE - JM A - Aritma Praha 12.03.2020 20:15 76:68 (16:21 33:34 49:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 12.03.2020, 20:15:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Blahout Petr
Vošahlík Marek

114. CTS Basket - TJ ČSA       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



20. kolo
115. VSK MFF UK A - CTS Basket 16.03.2020 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 16.03.2020, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Bohata Pavel
Kovačovič Matej

116. TJ ČSA - TJ HÁJE - JM A 18.03.2020 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 18.03.2020, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Buršík Martin
Kovačovič Matej

117. Aritma Praha - S.H.Počernice A 19.03.2020 20:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 19.03.2020, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Blahout Petr

118. Meteor TLC A - VŠTJ Ekonom Praha 16.03.2020 20:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 16.03.2020, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Blahout Petr

119. Sokol Kbely B - Sokol Pražský B 19.03.2020 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 19.03.2020, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Treml Radek
Kotrbatá Zuzana

120. BK Slavoj Praha - Slovan Bohnice A 19.03.2020 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 19.03.2020, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Kohout Radomír

21. kolo
121. BK Slavoj Praha - VSK MFF UK A 26.03.2020 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 26.03.2020, 18:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kohout Radomír
Treml Radek

122. Slovan Bohnice A - Sokol Kbely B 23.03.2020 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 23.03.2020, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Vošahlík Marek


123. Sokol Pražský B - Meteor TLC A 23.03.2020 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 23.03.2020, 20:10:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Bohata Pavel

124. VŠTJ Ekonom Praha - Aritma Praha 27.03.2020 20:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 27.03.2020, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kohout Radomír


125. S.H.Počernice A - TJ ČSA 24.03.2020 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 24.03.2020, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Vávrová Veronika
Kejklíček Roman

126. TJ HÁJE - JM A - CTS Basket 26.03.2020 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 26.03.2020, 20:15:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Balog Lukáš
Kec Jakub

22. kolo
127. VSK MFF UK A - TJ HÁJE - JM A 30.03.2020 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 30.03.2020, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Linhart Tomáš


128. CTS Basket - S.H.Počernice A 02.04.2020 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 02.04.2020, 20:15:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kohout Radomír


129. TJ ČSA - VŠTJ Ekonom Praha 01.04.2020 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 01.04.2020, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Slanina Vladimír


130. Aritma Praha - Sokol Pražský B 02.04.2020 20:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 02.04.2020, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Balog Lukáš
Slanina Vladimír

131. Meteor TLC A - Slovan Bohnice A 30.03.2020 20:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 30.03.2020, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Sedláček Jan

132. Sokol Kbely B - BK Slavoj Praha 02.04.2020 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 02.04.2020, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Perlík Michal
Kotrbatá Zuzana

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC