image

muži / Oblasti / ročník 2019/20 / 1.třída / Základní fáze


tabulka
1. Sokol Kbely C 19 15 4 1336:1136 34
2. BA Sparta 19 14 5 1447:1172 33
3. Sršni D 19 13 6 1218:1058 32
4. BC Loudilové 19 11 8 1199:1186 30
5. Sokol Motol B 19 11 8 1301:1294 30
6. Danube Mavericks 18 9 9 1312:1229 27
7. VSK Iuridica A 18 9 9 1231:1253 27
8. Technika Praha 19 7 12 1217:1276 26
9. Sokol Vyšehrad C 19 7 12 1160:1266 26
10. BK Kačeři 18 7 11 1168:1252 25
11. Stavební fakulta B 19 5 14 1260:1412 24
12. Slovan Bohnice B 18 4 14 1130:1445 22
1. kolo
1. VSK Iuridica A - Sršní D 01.10.2019 19:40 45:62 (11:15 21:35 32:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 01.10.2019, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Kucharič Milan
Záruba Matěj

2. Sokol Vyšehrad C - Sokol Kbely C 01.10.2019 20:45 46:79 (5:22 22:37 34:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 01.10.2019, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Šenk Pavel

3. BC Loudilové - BA Sparta 02.10.2019 19:25 74:66 (24:18 46:30 63:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 02.10.2019, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Kucharič Milan
Týř Pavel

4. Slovan Bohnice B - Technika Praha 01.10.2019 19:30 61:64 (19:18 35:30 45:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 01.10.2019, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Bendová Linda
Jeřáb Jan

5. BK Kačeři - Danube Mavericks 02.10.2019 18:15 70:85 (18:24 29:41 49:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 02.10.2019, 18:15:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Šenk Pavel
Schaffner Vojta

6. Stavební fakulta B - Sokol Motol B 30.09.2019 19:00 67:76 (15:15 35:35 54:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 30.09.2019, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Týř Pavel
Kohout Radomír

2. kolo
7. Sršní D - Sokol Motol B 08.10.2019 18:00 74:57 (17:10 37:21 62:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 08.10.2019, 18:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Kucharič Milan
Svejkovský Ondřej

8. Danube Mavericks - Stavební fakulta B 10.10.2019 20:00 71:54 (19:9 41:23 61:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 10.10.2019, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Šenk Pavel
Svejkovský Ondřej

9. Technika Praha - BK Kačeři 07.10.2019 19:40 75:82 (13:16 39:41 66:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 07.10.2019, 19:40:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan
Čížek Daniel

10. BA Sparta - Slovan Bohnice B 10.10.2019 19:15 84:53 (19:9 47:17 63:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 10.10.2019, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Matys Pavel
Týř Pavel

11. Sokol Kbely C - BC Loudilové 09.10.2019 20:10 64:72 (14:24 33:39 52:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 09.10.2019, 20:10:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Kucharič Milan
Šenk Pavel

12. VSK Iuridica A - Sokol Vyšehrad C 08.10.2019 19:40 69:60 (15:9 36:25 56:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 08.10.2019, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Kucharič Milan
Svejkovský Ondřej

3. kolo
13. Sokol Vyšehrad C - Sršní D 15.10.2019 20:45 41:67 (11:16 16:36 27:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 15.10.2019, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Šenk Pavel
Kucharič Milan

14. BC Loudilové - VSK Iuridica A 16.10.2019 19:25 57:64 (14:10 32:35 45:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 16.10.2019, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Šmůla Petr
Šenk Pavel

15. Slovan Bohnice B - Sokol Kbely C 15.10.2019 19:30 54:94 (18:26 31:53 43:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 15.10.2019, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Bohata Pavel

16. BK Kačeři - BA Sparta 16.10.2019 18:15 56:63 (13:15 27:31 44:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 16.10.2019, 18:15:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Kohout Radomír

17. Stavební fakulta B - Technika Praha 14.10.2019 19:00 55:75 (16:31 28:48 47:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 14.10.2019, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan
Linhart Tomáš

18. Sokol Motol B - Danube Mavericks 14.10.2019 18:40 71:78 (23:14 35:30 50:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 14.10.2019, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Kovačovič Matej

4. kolo
19. Sršní D - Danube Mavericks 22.10.2019 18:00 71:64 (27:18 45:30 57:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 22.10.2019, 18:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Kucharič Milan
Svejkovský Ondřej

20. Technika Praha - Sokol Motol B 21.10.2019 19:40 67:78 (19:14 42:38 56:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 21.10.2019, 19:40:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan
Čížek Daniel

21. BA Sparta - Stavební fakulta B 24.10.2019 19:15 45:76 (12:26 26:44 39:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 24.10.2019, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Týř Pavel
Bakajsa Michal

22. Sokol Kbely C - BK Kačeři 18.12.2019 19:40 76:47 (28:10 47:24 63:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 18.12.2019, 19:40:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Bukovský Michal
Šenk Pavel

23. VSK Iuridica A - Slovan Bohnice B 22.10.2019 19:40 94:62 (18:18 45:27 67:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 22.10.2019, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Kucharič Milan
Svejkovský Ondřej

24. Sokol Vyšehrad C - BC Loudilové 22.10.2019 20:45 60:50 (15:8 32:22 46:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 22.10.2019, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Šenk Pavel
Sedláček Jan

5. kolo
25. BC Loudilové - Sršní D 30.10.2019 19:25 56:55 (10:17 26:27 46:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 30.10.2019, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Šmůla Petr
Šenk Pavel

26. Slovan Bohnice B - Sokol Vyšehrad C 29.10.2019 19:30 68:64 (17:12 36:28 53:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 29.10.2019, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Matys Pavel

27. BK Kačeři - VSK Iuridica A 30.10.2019 18:15 63:82 (18:22 31:42 48:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 30.10.2019, 18:15:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Čížek Daniel
Schaffner Vojta

28. Sokol Kbely C - Stavební fakulta B 30.10.2019 19:40 74:42 (11:20 37:26 61:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 30.10.2019, 19:40:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Barták Matěj
Jon Miloslav

29. Sokol Motol B - BA Sparta 04.11.2019 18:40 70:85 (14:14 26:41 53:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 04.11.2019, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Matys Pavel

30. Danube Mavericks - Technika Praha 31.10.2019 20:00 69:57 (13:21 33:32 49:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 31.10.2019, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Šenk Pavel
Svejkovský Ondřej

6. kolo
31. Sršní D - Technika Praha 05.11.2019 18:10 54:46 (22:12 38:20 47:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 05.11.2019, 18:10:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Buršík Martin

32. BA Sparta - Danube Mavericks 07.11.2019 19:15 96:75 (26:19 47:38 71:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 07.11.2019, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Čížek Daniel

33. Sokol Kbely C - Sokol Motol B 06.11.2019 20:10 82:62 (23:16 39:35 61:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 06.11.2019, 20:10:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Šenk Pavel
Bohata Pavel

34. VSK Iuridica A - Stavební fakulta B 05.11.2019 19:40 61:93 (15:21 31:36 47:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 05.11.2019, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Buršík Martin

35. Sokol Vyšehrad C - BK Kačeři 05.11.2019 20:45 59:55 (17:9 30:28 40:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 05.11.2019, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Šenk Pavel
Kohout Radomír

36. BC Loudilové - Slovan Bohnice B 06.11.2019 19:25 83:65 (24:12 44:30 66:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 06.11.2019, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Šmůla Petr
Kejklíček Roman

7. kolo
37. Slovan Bohnice B - Sršní D 12.11.2019 19:30 42:76 (11:17 20:35 33:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 12.11.2019, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Šenk Pavel
Svejkovský Ondřej

38. BK Kačeři - BC Loudilové 13.11.2019 18:15 52:69 (13:16 21:35 40:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 13.11.2019, 18:15:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Kucharič Milan
Šenk Pavel

39. Stavební fakulta B - Sokol Vyšehrad C 11.11.2019 19:00 82:67 (17:24 33:36 59:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 11.11.2019, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Svejkovský Ondřej

40. Sokol Motol B - VSK Iuridica A 11.11.2019 18:40 49:47 (19:11 33:29 43:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 11.11.2019, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Týř Pavel
Buršík Martin

41. Danube Mavericks - Sokol Kbely C 14.11.2019 20:00 54:65 (15:21 29:39 42:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 14.11.2019, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Šenk Pavel
Svejkovský Ondřej

42. Technika Praha - BA Sparta 11.11.2019 19:40 71:69 (20:15 44:31 58:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 11.11.2019, 19:40:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Kovačovič Matej

8. kolo
43. Sršní D - BA Sparta 19.11.2019 18:10 44:74 (17:18 24:34 33:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 19.11.2019, 18:10:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Bendová Linda
Bukovský Michal

44. Sokol Kbely C - Technika Praha 20.11.2019 20:10 77:65 (19:21 44:38 52:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 20.11.2019, 20:10:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Šenk Pavel
Kucharič Milan

45. VSK Iuridica A - Danube Mavericks 19.11.2019 19:40 89:88 (23:29 45:51 66:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 19.11.2019, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Bendová Linda
Bukovský Michal

46. Sokol Vyšehrad C - Sokol Motol B 19.11.2019 20:45 52:61 (6:13 24:24 39:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 19.11.2019, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Šenk Pavel
Svejkovský Ondřej

47. BC Loudilové - Stavební fakulta B 20.11.2019 19:25 61:55 (11:9 22:32 40:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 20.11.2019, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Šmůla Petr
Kopecká Barbora

48. Slovan Bohnice B - BK Kačeři 19.11.2019 19:30 66:64 (15:22 31:29 44:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 19.11.2019, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Kucharič Milan
Bohata Pavel

9. kolo
49. BK Kačeři - Sršní D 27.11.2019 18:15 41:66 (15:14 24:27 33:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 27.11.2019, 18:15:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Kucharič Milan
Šenk Pavel

50. Stavební fakulta B - Slovan Bohnice B 25.11.2019 19:00 73:72 (20:16 30:39 45:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 25.11.2019, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Kucharič Milan

51. Sokol Motol B - BC Loudilové 25.11.2019 18:40 81:63 (22:18 45:31 68:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 25.11.2019, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Týř Pavel
Schaffner Vojta

52. Danube Mavericks - Sokol Vyšehrad C 28.11.2019 20:00 73:47 (17:9 29:23 55:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 28.11.2019, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Šenk Pavel
Svejkovský Ondřej

53. Technika Praha - VSK Iuridica A 25.11.2019 19:40 58:60 (13:14 32:28 45:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 25.11.2019, 19:40:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Kohout Radomír

54. BA Sparta - Sokol Kbely C 28.11.2019 19:15 74:41 (8:8 23:25 52:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 28.11.2019, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Týř Pavel
Kohout Radomír

10. kolo
55. Sršní D - Sokol Kbely C 03.12.2019 18:10 38:80 (9:27 17:53 31:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 03.12.2019, 18:10:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Bendová Linda
Hošek Jan

56. VSK Iuridica A - BA Sparta 03.12.2019 19:40 83:78 (25:22 43:35 66:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 03.12.2019, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Bendová Linda
Hošek Jan

57. Sokol Vyšehrad C - Technika Praha 03.12.2019 20:45 77:52 (14:11 28:25 58:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 03.12.2019, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Šenk Pavel
Svejkovský Ondřej

58. BC Loudilové - Danube Mavericks 04.12.2019 19:25 68:64 (19:18 39:35 54:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 04.12.2019, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Šenk Pavel
Kucharič Milan

59. Slovan Bohnice B - Sokol Motol B 03.12.2019 19:30 77:74 (26:16 50:30 69:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 03.12.2019, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Kucharič Milan
Buršík Martin

60. BK Kačeři - Stavební fakulta B 04.12.2019 18:15 82:59 (14:15 33:26 58:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 04.12.2019, 18:15:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Slanina Vladimír

11. kolo
61. Stavební fakulta B - Sršní D 09.12.2019 19:00 70:82 (12:23 28:46 51:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 09.12.2019, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan
Svejkovský Ondřej

62. Sokol Motol B - BK Kačeři 09.12.2019 18:40 91:74 (33:19 54:41 66:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 09.12.2019, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Týř Pavel
Buršík Martin

63. Danube Mavericks - Slovan Bohnice B 12.12.2019 20:00 105:66 (26:14 45:33 75:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 12.12.2019, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Šenk Pavel

64. Technika Praha - BC Loudilové 09.12.2019 19:40 50:53 (18:8 26:26 38:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 09.12.2019, 19:40:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Čížek Daniel

65. BA Sparta - Sokol Vyšehrad C 12.12.2019 19:15 88:60 (20:12 44:31 60:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 12.12.2019, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Ubr Pavel
Matys Pavel

66. Sokol Kbely C - VSK Iuridica A 13.12.2019 19:40 73:69 (25:8 41:28 52:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 13.12.2019, 19:40:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Barták Matěj
Šenk Pavel

12. kolo
67. Sršní D - VSK Iuridica A 07.01.2020 18:10 60:64 (14:22 33:30 45:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 07.01.2020, 18:10:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Šenk Pavel
Kucharič Milan

68. Sokol Kbely C - Sokol Vyšehrad C 08.01.2020 19:40 59:57 (18:6 32:30 42:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 08.01.2020, 19:40:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Šenk Pavel
Kucharič Milan

69. BA Sparta - BC Loudilové 09.01.2020 19:15 76:70 (24:19 40:35 59:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 09.01.2020, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Čížek Daniel

70. Technika Praha - Slovan Bohnice B 06.01.2020 19:40 79:72 (22:23 41:29 58:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 06.01.2020, 19:40:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan
Svejkovský Ondřej

71. Danube Mavericks - BK Kačeři 09.01.2020 20:00 54:62 (13:16 33:27 39:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 09.01.2020, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Šenk Pavel
Balog Lukáš

72. Sokol Motol B - Stavební fakulta B 06.01.2020 18:40 79:74 (27:21 39:39 58:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 06.01.2020, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Kohout Radomír

13. kolo
73. Sokol Motol B - Sršní D 13.01.2020 18:40 48:67 (13:10 24:32 36:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 13.01.2020, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan
Svejkovský Ondřej

74. Stavební fakulta B - Danube Mavericks 13.01.2020 19:00 63:93 (11:21 26:53 52:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 13.01.2020, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Matys Pavel
Kotrbatá Zuzana

75. BK Kačeři - Technika Praha 15.01.2020 18:15 73:66 (24:14 36:34 51:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 15.01.2020, 18:15:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Balog Lukáš
Kucharič Milan

76. Slovan Bohnice B - BA Sparta 14.01.2020 19:30 49:81 (13:18 22:44 32:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 14.01.2020, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Kucharič Milan
Svejkovský Ondřej

77. BC Loudilové - Sokol Kbely C 15.01.2020 19:25 45:52 (4:12 25:26 40:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 15.01.2020, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Šmůla Petr

78. Sokol Vyšehrad C - VSK Iuridica A 14.01.2020 20:45 84:67 (22:12 39:32 65:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 14.01.2020, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Barták Matěj
Týř Pavel

14. kolo
79. Sršní D - Sokol Vyšehrad C 21.01.2020 18:10 72:51 (21:5 35:23 57:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 21.01.2020, 18:10:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Kucharič Milan

80. VSK Iuridica A - BC Loudilové 21.01.2020 19:40 74:63 (17:21 36:35 58:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 21.01.2020, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Kucharič Milan

81. Sokol Kbely C - Slovan Bohnice B 22.01.2020 19:40 82:60 (15:12 35:25 55:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 22.01.2020, 19:40:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Šmůla Petr
Kucharič Milan

82. BA Sparta - BK Kačeři 23.01.2020 19:15 69:49 (20:10 45:23 63:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 23.01.2020, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Čížek Daniel

83. Technika Praha - Stavební fakulta B 20.01.2020 19:40 58:48 (18:13 28:20 42:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 20.01.2020, 19:40:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Kucharič Milan

84. Danube Mavericks - Sokol Motol B 23.01.2020 20:00 80:69 (17:20 39:34 59:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 23.01.2020, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Šenk Pavel
Bakajsa Michal

15. kolo
85. Danube Mavericks - Sršní D 30.01.2020 20:00 66:57 (19:18 33:29 48:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 30.01.2020, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Šenk Pavel
Týř Pavel

86. Sokol Motol B - Technika Praha 27.01.2020 18:40 72:66 (13:10 29:29 48:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 27.01.2020, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Šenk Pavel
Kovačovič Matej

87. Stavební fakulta B - BA Sparta 27.01.2020 19:00 57:100 (8:29 31:45 45:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 27.01.2020, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan
Svejkovský Ondřej

88. BK Kačeři - Sokol Kbely C 29.01.2020 18:15 73:66 (13:23 32:39 51:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 29.01.2020, 18:15:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Kucharič Milan
Šenk Pavel

89. Slovan Bohnice B - VSK Iuridica A 28.01.2020 19:30 82:69 (12:14 39:23 64:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 28.01.2020, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Šenk Pavel
Svejkovský Ondřej

90. BC Loudilové - Sokol Vyšehrad C 29.01.2020 19:25 67:39 (13:14 35:20 46:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 29.01.2020, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Šmůla Petr
Vampola Jakub

16. kolo
91. Sršní D - BC Loudilové 04.02.2020 18:10 57:29 (17:8 33:12 49:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 04.02.2020, 18:10:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Kucharič Milan
Schaffner Vojta

92. Sokol Vyšehrad C - Slovan Bohnice B 04.02.2020 20:45 81:55 (22:16 39:30 61:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 04.02.2020, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Buršík Martin

93. VSK Iuridica A - BK Kačeři 04.02.2020 19:40 67:83 (22:19 38:38 52:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 04.02.2020, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Kucharič Milan
Schaffner Vojta

94. Stavební fakulta B - Sokol Kbely C 17.02.2020 19:00 78:82 (8:17 37:35 61:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 17.02.2020, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Balog Lukáš
Týř Pavel

95. BA Sparta - Sokol Motol B 06.02.2020 19:15 62:67 (14:12 29:25 42:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 06.02.2020, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Matys Pavel

96. Technika Praha - Danube Mavericks 03.02.2020 19:40 73:62 (26:24 32:29 54:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 03.02.2020, 19:40:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Týř Pavel

17. kolo
97. Technika Praha - Sršní D 10.02.2020 19:40 61:66 (17:20 35:35 47:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 10.02.2020, 19:40:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan
Svejkovský Ondřej

98. Danube Mavericks - BA Sparta 13.02.2020 20:00 68:83 (24:15 40:41 53:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 13.02.2020, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Buršík Martin
Slanina Vladimír

99. Sokol Motol B - Sokol Kbely C 10.02.2020 18:40 63:68 (14:27 29:37 41:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 10.02.2020, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Týř Pavel
Bohata Pavel

100. Stavební fakulta B - VSK Iuridica A 10.02.2020 19:00 80:76 (17:25 39:38 56:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 10.02.2020, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Renc Jan
Kotrbatá Zuzana

101. BK Kačeři - Sokol Vyšehrad C 12.02.2020 18:15 70:85 (11:23 23:42 47:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 12.02.2020, 18:15:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Šenk Pavel
Kucharič Milan

102. Slovan Bohnice B - BC Loudilové 11.02.2020 19:30 63:77 (8:21 27:46 53:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 11.02.2020, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Šenk Pavel

18. kolo
103. Sršní D - Slovan Bohnice B 03.03.2020 18:10 101:63 (28:15 57:32 85:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 03.03.2020, 18:10:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Bendová Linda
Schaffner Vojta

104. BC Loudilové - BK Kačeři 04.03.2020 19:25 54:72 (13:18 25:31 38:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 04.03.2020, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Kucharič Milan
Bendová Linda

105. Sokol Vyšehrad C - Stavební fakulta B 03.03.2020 20:45 70:57 (20:14 42:28 53:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 03.03.2020, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Buršík Martin
Kucharič Milan

106. VSK Iuridica A - Sokol Motol B 03.03.2020 19:40 51:58 (10:21 24:37 39:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 03.03.2020, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Bendová Linda
Schaffner Vojta

107. Sokol Kbely C - Danube Mavericks 04.03.2020 19:40 68:63 (11:17 28:34 48:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 04.03.2020, 19:40:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Šenk Pavel
Vampola Jakub

108. BA Sparta - Technika Praha 05.03.2020 19:15 94:60 (20:16 48:32 77:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 05.03.2020, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Renc Jan
Schaffner Vojta

19. kolo
109. BA Sparta - Sršní D 12.03.2020 19:15 60:49 (4:21 35:26 51:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 12.03.2020, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Vrla Petr

110. Technika Praha - Sokol Kbely C 09.03.2020 19:40 74:54 (17:18 42:29 64:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 09.03.2020, 19:40:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Buršík Martin
Kucharič Milan

111. Danube Mavericks - VSK Iuridica A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



112. Sokol Motol B - Sokol Vyšehrad C 09.03.2020 18:40 75:60 (16:8 37:20 60:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 09.03.2020, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Renc Jan
Linhart Tomáš

113. Stavební fakulta B - BC Loudilové 09.03.2020 19:00 77:88 (15:25 33:44 53:59 74:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 09.03.2020, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Jeřáb Jan

114. BK Kačeři - Slovan Bohnice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



20. kolo
115. Sršní D - BK Kačeři 17.03.2020 18:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 17.03.2020, 18:10:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej


116. Slovan Bohnice B - Stavební fakulta B 17.03.2020 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 17.03.2020, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Kucharič Milan
Šenk Pavel

117. BC Loudilové - Sokol Motol B 18.03.2020 19:25       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 18.03.2020, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Šenk Pavel
Tvrdíková Michaela

118. Sokol Vyšehrad C - Danube Mavericks 17.03.2020 20:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 17.03.2020, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Týř Pavel


119. VSK Iuridica A - Technika Praha 17.03.2020 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 17.03.2020, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej


120. Sokol Kbely C - BA Sparta 20.03.2020 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 20.03.2020, 19:40:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



21. kolo
121. Sokol Kbely C - Sršní D 25.03.2020 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 25.03.2020, 19:40:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Kucharič Milan
Šmůla Petr

122. BA Sparta - VSK Iuridica A 26.03.2020 19:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 26.03.2020, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej


123. Technika Praha - Sokol Vyšehrad C 23.03.2020 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 23.03.2020, 19:40:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan
Svejkovský Ondřej

124. Danube Mavericks - BC Loudilové 26.03.2020 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 26.03.2020, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Šenk Pavel


125. Sokol Motol B - Slovan Bohnice B 23.03.2020 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 23.03.2020, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Týř Pavel


126. Stavební fakulta B - BK Kačeři 23.03.2020 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 23.03.2020, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela


22. kolo
127. Sršní D - Stavební fakulta B 31.03.2020 18:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 31.03.2020, 18:10:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Šenk Pavel


128. BK Kačeři - Sokol Motol B 01.04.2020 18:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 01.04.2020, 18:15:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Šenk Pavel


129. Slovan Bohnice B - Danube Mavericks 31.03.2020 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 31.03.2020, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Kucharič Milan

130. BC Loudilové - Technika Praha 01.04.2020 19:25       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 01.04.2020, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Šmůla Petr
Kucharič Milan

131. Sokol Vyšehrad C - BA Sparta 31.03.2020 20:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 31.03.2020, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Týř Pavel


132. VSK Iuridica A - Sokol Kbely C 31.03.2020 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 31.03.2020, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Šenk Pavel


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC