image

muži / Oblasti / ročník 2019/20 / 1.třída / Základní fáze


tabulka
1. Sokol Kbely C 19 15 4 1336:1136 34
2. BA Sparta A 19 14 5 1447:1172 33
3. Sršni D 19 13 6 1218:1058 32
4. Sokol Motol B 19 11 8 1301:1294 30
5. BC Loudilové 19 11 8 1199:1186 30
6. VSK Iuridica A 18 9 9 1231:1253 27
7. Danube Mavericks 18 9 9 1312:1229 27
8. Sokol Vyšehrad C 19 7 12 1160:1266 26
9. Technika Praha 19 7 12 1217:1276 26
10. Kačeři Kunratice A 18 7 11 1168:1252 25
11. Stavební fakulta B 19 5 14 1260:1412 24
12. Slovan Bohnice B 18 4 14 1130:1445 22
1. kolo
1. VSK Iuridica A - Sršní D 01.10.2019 19:40 45:62 (11:15 21:35 32:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 01.10.2019, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Kucharič Milan
Záruba Matěj

2. Sokol Vyšehrad C - Sokol Kbely C 01.10.2019 20:45 46:79 (5:22 22:37 34:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 01.10.2019, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Šenk Pavel

3. BC Loudilové - BA Sparta A 02.10.2019 19:25 74:66 (24:18 46:30 63:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 02.10.2019, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Kucharič Milan
Týř Pavel

4. Slovan Bohnice B - Technika Praha 01.10.2019 19:30 61:64 (19:18 35:30 45:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 01.10.2019, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Bendová Linda
Jeřáb Jan

5. Kačeři Kunratice A - Danube Mavericks 02.10.2019 18:15 70:85 (18:24 29:41 49:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 02.10.2019, 18:15:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Šenk Pavel
Schaffner Vojta

6. Stavební fakulta B - Sokol Motol B 30.09.2019 19:00 67:76 (15:15 35:35 54:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 30.09.2019, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Týř Pavel
Kohout Radomír

2. kolo
7. Sršní D - Sokol Motol B 08.10.2019 18:00 74:57 (17:10 37:21 62:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 08.10.2019, 18:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Kucharič Milan
Svejkovský Ondřej

8. Danube Mavericks - Stavební fakulta B 10.10.2019 20:00 71:54 (19:9 41:23 61:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 10.10.2019, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Šenk Pavel
Svejkovský Ondřej

9. Technika Praha - Kačeři Kunratice A 07.10.2019 19:40 75:82 (13:16 39:41 66:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 07.10.2019, 19:40:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan
Čížek Daniel

10. BA Sparta A - Slovan Bohnice B 10.10.2019 19:15 84:53 (19:9 47:17 63:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 10.10.2019, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Matys Pavel
Týř Pavel

11. Sokol Kbely C - BC Loudilové 09.10.2019 20:10 64:72 (14:24 33:39 52:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 09.10.2019, 20:10:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Kucharič Milan
Šenk Pavel

12. VSK Iuridica A - Sokol Vyšehrad C 08.10.2019 19:40 69:60 (15:9 36:25 56:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 08.10.2019, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Kucharič Milan
Svejkovský Ondřej

3. kolo
13. Sokol Vyšehrad C - Sršní D 15.10.2019 20:45 41:67 (11:16 16:36 27:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 15.10.2019, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Šenk Pavel
Kucharič Milan

14. BC Loudilové - VSK Iuridica A 16.10.2019 19:25 57:64 (14:10 32:35 45:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 16.10.2019, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Šmůla Petr
Šenk Pavel

15. Slovan Bohnice B - Sokol Kbely C 15.10.2019 19:30 54:94 (18:26 31:53 43:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 15.10.2019, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Bohata Pavel

16. Kačeři Kunratice A - BA Sparta A 16.10.2019 18:15 56:63 (13:15 27:31 44:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 16.10.2019, 18:15:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Kohout Radomír

17. Stavební fakulta B - Technika Praha 14.10.2019 19:00 55:75 (16:31 28:48 47:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 14.10.2019, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan
Linhart Tomáš

18. Sokol Motol B - Danube Mavericks 14.10.2019 18:40 71:78 (23:14 35:30 50:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 14.10.2019, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Kovačovič Matej

4. kolo
19. Sršní D - Danube Mavericks 22.10.2019 18:00 71:64 (27:18 45:30 57:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 22.10.2019, 18:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Kucharič Milan
Svejkovský Ondřej

20. Technika Praha - Sokol Motol B 21.10.2019 19:40 67:78 (19:14 42:38 56:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 21.10.2019, 19:40:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan
Čížek Daniel

21. BA Sparta A - Stavební fakulta B 24.10.2019 19:15 45:76 (12:26 26:44 39:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 24.10.2019, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Týř Pavel
Bakajsa Michal

22. Sokol Kbely C - Kačeři Kunratice A 18.12.2019 19:40 76:47 (28:10 47:24 63:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 18.12.2019, 19:40:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Bukovský Michal
Šenk Pavel

23. VSK Iuridica A - Slovan Bohnice B 22.10.2019 19:40 94:62 (18:18 45:27 67:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 22.10.2019, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Kucharič Milan
Svejkovský Ondřej

24. Sokol Vyšehrad C - BC Loudilové 22.10.2019 20:45 60:50 (15:8 32:22 46:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 22.10.2019, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Šenk Pavel
Sedláček Jan

5. kolo
25. BC Loudilové - Sršní D 30.10.2019 19:25 56:55 (10:17 26:27 46:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 30.10.2019, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Šmůla Petr
Šenk Pavel

26. Slovan Bohnice B - Sokol Vyšehrad C 29.10.2019 19:30 68:64 (17:12 36:28 53:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 29.10.2019, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Matys Pavel

27. Kačeři Kunratice A - VSK Iuridica A 30.10.2019 18:15 63:82 (18:22 31:42 48:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 30.10.2019, 18:15:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Čížek Daniel
Schaffner Vojta

28. Sokol Kbely C - Stavební fakulta B 30.10.2019 19:40 74:42 (11:20 37:26 61:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 30.10.2019, 19:40:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Barták Matěj
Jon Miloslav

29. Sokol Motol B - BA Sparta A 04.11.2019 18:40 70:85 (14:14 26:41 53:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 04.11.2019, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Matys Pavel

30. Danube Mavericks - Technika Praha 31.10.2019 20:00 69:57 (13:21 33:32 49:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 31.10.2019, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Šenk Pavel
Svejkovský Ondřej

6. kolo
31. Sršní D - Technika Praha 05.11.2019 18:10 54:46 (22:12 38:20 47:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 05.11.2019, 18:10:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Buršík Martin

32. BA Sparta A - Danube Mavericks 07.11.2019 19:15 96:75 (26:19 47:38 71:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 07.11.2019, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Čížek Daniel

33. Sokol Kbely C - Sokol Motol B 06.11.2019 20:10 82:62 (23:16 39:35 61:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 06.11.2019, 20:10:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Šenk Pavel
Bohata Pavel

34. VSK Iuridica A - Stavební fakulta B 05.11.2019 19:40 61:93 (15:21 31:36 47:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 05.11.2019, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Buršík Martin

35. Sokol Vyšehrad C - Kačeři Kunratice A 05.11.2019 20:45 59:55 (17:9 30:28 40:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 05.11.2019, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Šenk Pavel
Kohout Radomír

36. BC Loudilové - Slovan Bohnice B 06.11.2019 19:25 83:65 (24:12 44:30 66:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 06.11.2019, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Šmůla Petr
Kejklíček Roman

7. kolo
37. Slovan Bohnice B - Sršní D 12.11.2019 19:30 42:76 (11:17 20:35 33:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 12.11.2019, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Šenk Pavel
Svejkovský Ondřej

38. Kačeři Kunratice A - BC Loudilové 13.11.2019 18:15 52:69 (13:16 21:35 40:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 13.11.2019, 18:15:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Kucharič Milan
Šenk Pavel

39. Stavební fakulta B - Sokol Vyšehrad C 11.11.2019 19:00 82:67 (17:24 33:36 59:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 11.11.2019, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Svejkovský Ondřej

40. Sokol Motol B - VSK Iuridica A 11.11.2019 18:40 49:47 (19:11 33:29 43:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 11.11.2019, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Týř Pavel
Buršík Martin

41. Danube Mavericks - Sokol Kbely C 14.11.2019 20:00 54:65 (15:21 29:39 42:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 14.11.2019, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Šenk Pavel
Svejkovský Ondřej

42. Technika Praha - BA Sparta A 11.11.2019 19:40 71:69 (20:15 44:31 58:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 11.11.2019, 19:40:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Kovačovič Matej

8. kolo
43. Sršní D - BA Sparta A 19.11.2019 18:10 44:74 (17:18 24:34 33:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 19.11.2019, 18:10:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Bendová Linda
Bukovský Michal

44. Sokol Kbely C - Technika Praha 20.11.2019 20:10 77:65 (19:21 44:38 52:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 20.11.2019, 20:10:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Šenk Pavel
Kucharič Milan

45. VSK Iuridica A - Danube Mavericks 19.11.2019 19:40 89:88 (23:29 45:51 66:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 19.11.2019, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Bendová Linda
Bukovský Michal

46. Sokol Vyšehrad C - Sokol Motol B 19.11.2019 20:45 52:61 (6:13 24:24 39:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 19.11.2019, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Šenk Pavel
Svejkovský Ondřej

47. BC Loudilové - Stavební fakulta B 20.11.2019 19:25 61:55 (11:9 22:32 40:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 20.11.2019, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Šmůla Petr
Kopecká Barbora

48. Slovan Bohnice B - Kačeři Kunratice A 19.11.2019 19:30 66:64 (15:22 31:29 44:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 19.11.2019, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Kucharič Milan
Bohata Pavel

9. kolo
49. Kačeři Kunratice A - Sršní D 27.11.2019 18:15 41:66 (15:14 24:27 33:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 27.11.2019, 18:15:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Kucharič Milan
Šenk Pavel

50. Stavební fakulta B - Slovan Bohnice B 25.11.2019 19:00 73:72 (20:16 30:39 45:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 25.11.2019, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Kucharič Milan

51. Sokol Motol B - BC Loudilové 25.11.2019 18:40 81:63 (22:18 45:31 68:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 25.11.2019, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Týř Pavel
Schaffner Vojta

52. Danube Mavericks - Sokol Vyšehrad C 28.11.2019 20:00 73:47 (17:9 29:23 55:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 28.11.2019, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Šenk Pavel
Svejkovský Ondřej

53. Technika Praha - VSK Iuridica A 25.11.2019 19:40 58:60 (13:14 32:28 45:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 25.11.2019, 19:40:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Kohout Radomír

54. BA Sparta A - Sokol Kbely C 28.11.2019 19:15 74:41 (8:8 23:25 52:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 28.11.2019, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Týř Pavel
Kohout Radomír

10. kolo
55. Sršní D - Sokol Kbely C 03.12.2019 18:10 38:80 (9:27 17:53 31:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 03.12.2019, 18:10:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Bendová Linda
Hošek Jan

56. VSK Iuridica A - BA Sparta A 03.12.2019 19:40 83:78 (25:22 43:35 66:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 03.12.2019, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Bendová Linda
Hošek Jan

57. Sokol Vyšehrad C - Technika Praha 03.12.2019 20:45 77:52 (14:11 28:25 58:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 03.12.2019, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Šenk Pavel
Svejkovský Ondřej

58. BC Loudilové - Danube Mavericks 04.12.2019 19:25 68:64 (19:18 39:35 54:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 04.12.2019, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Šenk Pavel
Kucharič Milan

59. Slovan Bohnice B - Sokol Motol B 03.12.2019 19:30 77:74 (26:16 50:30 69:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 03.12.2019, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Kucharič Milan
Buršík Martin

60. Kačeři Kunratice A - Stavební fakulta B 04.12.2019 18:15 82:59 (14:15 33:26 58:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 04.12.2019, 18:15:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Slanina Vladimír

11. kolo
61. Stavební fakulta B - Sršní D 09.12.2019 19:00 70:82 (12:23 28:46 51:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 09.12.2019, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan
Svejkovský Ondřej

62. Sokol Motol B - Kačeři Kunratice A 09.12.2019 18:40 91:74 (33:19 54:41 66:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 09.12.2019, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Týř Pavel
Buršík Martin

63. Danube Mavericks - Slovan Bohnice B 12.12.2019 20:00 105:66 (26:14 45:33 75:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 12.12.2019, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Šenk Pavel

64. Technika Praha - BC Loudilové 09.12.2019 19:40 50:53 (18:8 26:26 38:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 09.12.2019, 19:40:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Čížek Daniel

65. BA Sparta A - Sokol Vyšehrad C 12.12.2019 19:15 88:60 (20:12 44:31 60:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 12.12.2019, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Ubr Pavel
Matys Pavel

66. Sokol Kbely C - VSK Iuridica A 13.12.2019 19:40 73:69 (25:8 41:28 52:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 13.12.2019, 19:40:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Barták Matěj
Šenk Pavel

12. kolo
67. Sršní D - VSK Iuridica A 07.01.2020 18:10 60:64 (14:22 33:30 45:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 07.01.2020, 18:10:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Šenk Pavel
Kucharič Milan

68. Sokol Kbely C - Sokol Vyšehrad C 08.01.2020 19:40 59:57 (18:6 32:30 42:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 08.01.2020, 19:40:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Šenk Pavel
Kucharič Milan

69. BA Sparta A - BC Loudilové 09.01.2020 19:15 76:70 (24:19 40:35 59:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 09.01.2020, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Čížek Daniel

70. Technika Praha - Slovan Bohnice B 06.01.2020 19:40 79:72 (22:23 41:29 58:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 06.01.2020, 19:40:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan
Svejkovský Ondřej

71. Danube Mavericks - Kačeři Kunratice A 09.01.2020 20:00 54:62 (13:16 33:27 39:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 09.01.2020, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Šenk Pavel
Balog Lukáš

72. Sokol Motol B - Stavební fakulta B 06.01.2020 18:40 79:74 (27:21 39:39 58:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 06.01.2020, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Kohout Radomír

13. kolo
73. Sokol Motol B - Sršní D 13.01.2020 18:40 48:67 (13:10 24:32 36:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 13.01.2020, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan
Svejkovský Ondřej

74. Stavební fakulta B - Danube Mavericks 13.01.2020 19:00 63:93 (11:21 26:53 52:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 13.01.2020, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Matys Pavel
Kotrbatá Zuzana

75. Kačeři Kunratice A - Technika Praha 15.01.2020 18:15 73:66 (24:14 36:34 51:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 15.01.2020, 18:15:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Balog Lukáš
Kucharič Milan

76. Slovan Bohnice B - BA Sparta A 14.01.2020 19:30 49:81 (13:18 22:44 32:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 14.01.2020, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Kucharič Milan
Svejkovský Ondřej

77. BC Loudilové - Sokol Kbely C 15.01.2020 19:25 45:52 (4:12 25:26 40:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 15.01.2020, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Šmůla Petr

78. Sokol Vyšehrad C - VSK Iuridica A 14.01.2020 20:45 84:67 (22:12 39:32 65:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 14.01.2020, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Barták Matěj
Týř Pavel

14. kolo
79. Sršní D - Sokol Vyšehrad C 21.01.2020 18:10 72:51 (21:5 35:23 57:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 21.01.2020, 18:10:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Kucharič Milan

80. VSK Iuridica A - BC Loudilové 21.01.2020 19:40 74:63 (17:21 36:35 58:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 21.01.2020, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Kucharič Milan

81. Sokol Kbely C - Slovan Bohnice B 22.01.2020 19:40 82:60 (15:12 35:25 55:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 22.01.2020, 19:40:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Šmůla Petr
Kucharič Milan

82. BA Sparta A - Kačeři Kunratice A 23.01.2020 19:15 69:49 (20:10 45:23 63:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 23.01.2020, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Čížek Daniel

83. Technika Praha - Stavební fakulta B 20.01.2020 19:40 58:48 (18:13 28:20 42:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 20.01.2020, 19:40:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Kucharič Milan

84. Danube Mavericks - Sokol Motol B 23.01.2020 20:00 80:69 (17:20 39:34 59:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 23.01.2020, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Šenk Pavel
Bakajsa Michal

15. kolo
85. Danube Mavericks - Sršní D 30.01.2020 20:00 66:57 (19:18 33:29 48:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 30.01.2020, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Šenk Pavel
Týř Pavel

86. Sokol Motol B - Technika Praha 27.01.2020 18:40 72:66 (13:10 29:29 48:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 27.01.2020, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Šenk Pavel
Kovačovič Matej

87. Stavební fakulta B - BA Sparta A 27.01.2020 19:00 57:100 (8:29 31:45 45:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 27.01.2020, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan
Svejkovský Ondřej

88. Kačeři Kunratice A - Sokol Kbely C 29.01.2020 18:15 73:66 (13:23 32:39 51:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 29.01.2020, 18:15:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Kucharič Milan
Šenk Pavel

89. Slovan Bohnice B - VSK Iuridica A 28.01.2020 19:30 82:69 (12:14 39:23 64:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 28.01.2020, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Šenk Pavel
Svejkovský Ondřej

90. BC Loudilové - Sokol Vyšehrad C 29.01.2020 19:25 67:39 (13:14 35:20 46:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 29.01.2020, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Šmůla Petr
Vampola Jakub

16. kolo
91. Sršní D - BC Loudilové 04.02.2020 18:10 57:29 (17:8 33:12 49:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 04.02.2020, 18:10:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Kucharič Milan
Schaffner Vojta

92. Sokol Vyšehrad C - Slovan Bohnice B 04.02.2020 20:45 81:55 (22:16 39:30 61:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 04.02.2020, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Buršík Martin

93. VSK Iuridica A - Kačeři Kunratice A 04.02.2020 19:40 67:83 (22:19 38:38 52:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 04.02.2020, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Kucharič Milan
Schaffner Vojta

94. Stavební fakulta B - Sokol Kbely C 17.02.2020 19:00 78:82 (8:17 37:35 61:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 17.02.2020, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Balog Lukáš
Týř Pavel

95. BA Sparta A - Sokol Motol B 06.02.2020 19:15 62:67 (14:12 29:25 42:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 06.02.2020, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Matys Pavel

96. Technika Praha - Danube Mavericks 03.02.2020 19:40 73:62 (26:24 32:29 54:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 03.02.2020, 19:40:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Týř Pavel

17. kolo
97. Technika Praha - Sršní D 10.02.2020 19:40 61:66 (17:20 35:35 47:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 10.02.2020, 19:40:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan
Svejkovský Ondřej

98. Danube Mavericks - BA Sparta A 13.02.2020 20:00 68:83 (24:15 40:41 53:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 13.02.2020, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Buršík Martin
Slanina Vladimír

99. Sokol Motol B - Sokol Kbely C 10.02.2020 18:40 63:68 (14:27 29:37 41:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 10.02.2020, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Týř Pavel
Bohata Pavel

100. Stavební fakulta B - VSK Iuridica A 10.02.2020 19:00 80:76 (17:25 39:38 56:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 10.02.2020, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Renc Jan
Kotrbatá Zuzana

101. Kačeři Kunratice A - Sokol Vyšehrad C 12.02.2020 18:15 70:85 (11:23 23:42 47:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 12.02.2020, 18:15:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Šenk Pavel
Kucharič Milan

102. Slovan Bohnice B - BC Loudilové 11.02.2020 19:30 63:77 (8:21 27:46 53:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 11.02.2020, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Šenk Pavel

18. kolo
103. Sršní D - Slovan Bohnice B 03.03.2020 18:10 101:63 (28:15 57:32 85:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 03.03.2020, 18:10:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Bendová Linda
Schaffner Vojta

104. BC Loudilové - Kačeři Kunratice A 04.03.2020 19:25 54:72 (13:18 25:31 38:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 04.03.2020, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Kucharič Milan
Bendová Linda

105. Sokol Vyšehrad C - Stavební fakulta B 03.03.2020 20:45 70:57 (20:14 42:28 53:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 03.03.2020, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Buršík Martin
Kucharič Milan

106. VSK Iuridica A - Sokol Motol B 03.03.2020 19:40 51:58 (10:21 24:37 39:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 03.03.2020, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Bendová Linda
Schaffner Vojta

107. Sokol Kbely C - Danube Mavericks 04.03.2020 19:40 68:63 (11:17 28:34 48:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 04.03.2020, 19:40:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Šenk Pavel
Vampola Jakub

108. BA Sparta A - Technika Praha 05.03.2020 19:15 94:60 (20:16 48:32 77:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 05.03.2020, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Renc Jan
Schaffner Vojta

19. kolo
109. BA Sparta A - Sršní D 12.03.2020 19:15 60:49 (4:21 35:26 51:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 12.03.2020, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Vrla Petr

110. Technika Praha - Sokol Kbely C 09.03.2020 19:40 74:54 (17:18 42:29 64:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 09.03.2020, 19:40:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Buršík Martin
Kucharič Milan

111. Danube Mavericks - VSK Iuridica A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



112. Sokol Motol B - Sokol Vyšehrad C 09.03.2020 18:40 75:60 (16:8 37:20 60:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 09.03.2020, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Renc Jan
Linhart Tomáš

113. Stavební fakulta B - BC Loudilové 09.03.2020 19:00 77:88 (15:25 33:44 53:59 74:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 09.03.2020, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Jeřáb Jan

114. Kačeři Kunratice A - Slovan Bohnice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



20. kolo
115. Sršní D - Kačeři Kunratice A 17.03.2020 18:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 17.03.2020, 18:10:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej


116. Slovan Bohnice B - Stavební fakulta B 17.03.2020 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 17.03.2020, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Kucharič Milan
Šenk Pavel

117. BC Loudilové - Sokol Motol B 18.03.2020 19:25       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 18.03.2020, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Šenk Pavel
Tvrdíková Michaela

118. Sokol Vyšehrad C - Danube Mavericks 17.03.2020 20:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 17.03.2020, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Týř Pavel


119. VSK Iuridica A - Technika Praha 17.03.2020 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 17.03.2020, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej


120. Sokol Kbely C - BA Sparta A 20.03.2020 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 20.03.2020, 19:40:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



21. kolo
121. Sokol Kbely C - Sršní D 25.03.2020 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 25.03.2020, 19:40:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Kucharič Milan
Šmůla Petr

122. BA Sparta A - VSK Iuridica A 26.03.2020 19:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 26.03.2020, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej


123. Technika Praha - Sokol Vyšehrad C 23.03.2020 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 23.03.2020, 19:40:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan
Svejkovský Ondřej

124. Danube Mavericks - BC Loudilové 26.03.2020 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 26.03.2020, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Šenk Pavel


125. Sokol Motol B - Slovan Bohnice B 23.03.2020 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 23.03.2020, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Týř Pavel


126. Stavební fakulta B - Kačeři Kunratice A 23.03.2020 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 23.03.2020, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela


22. kolo
127. Sršní D - Stavební fakulta B 31.03.2020 18:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 31.03.2020, 18:10:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Šenk Pavel


128. Kačeři Kunratice A - Sokol Motol B 01.04.2020 18:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 01.04.2020, 18:15:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Šenk Pavel


129. Slovan Bohnice B - Danube Mavericks 31.03.2020 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 31.03.2020, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Kucharič Milan

130. BC Loudilové - Technika Praha 01.04.2020 19:25       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 01.04.2020, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Šmůla Petr
Kucharič Milan

131. Sokol Vyšehrad C - BA Sparta A 31.03.2020 20:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 31.03.2020, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Týř Pavel


132. VSK Iuridica A - Sokol Kbely C 31.03.2020 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 31.03.2020, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Šenk Pavel


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.