image

muži / Oblasti / ročník 2019/20 / 3.třída A / Základní fáze


tabulka
1. Sokol Žižkov E 16 14 2 1399:1068 30
2. TJ Kobylisy 16 11 5 1143:1023 27
3. BA Sparta B 15 10 5 929:940 25
4. VSK Elektro 15 9 6 1136:980 24
5. Sokol Zlíchov B 15 9 6 1024:1017 24
6. Meteor TLC B 16 7 9 989:932 23
7. Sokol Libeň 14 5 9 866:837 19
8. TJ Slavoj OS B 15 4 11 868:1073 19
9. Sokol Kbely D 15 4 11 852:1081 19
10. BK Kačeři B 15 3 12 799:1054 18
1. kolo
1. Sokol Žižkov E - VSK Elektro 01.10.2019 20:35 83:98 (17:25 34:49 61:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 01.10.2019, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Petrák Jakub
Jindřichová Simona

3. Sokol Zlíchov B - TJ Kobylisy 02.10.2019 20:15 76:80 (16:16 40:36 58:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 02.10.2019, 20:15:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Dub Michal

5. Sokol Kbely D - Meteor TLC B 30.09.2019 20:05 68:61 (15:17 28:32 57:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 30.09.2019, 20:05:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Kmošek Jakub
Prokop Karel

6. Sokol Libeň - BA Sparta B 04.10.2019 19:35 62:31 (14:9 26:13 45:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 04.10.2019, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Dub Michal
Lejčko Jan

2. kolo
7. VSK Elektro - BA Sparta B 10.10.2019 17:35 56:62 (11:17 29:33 41:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 10.10.2019, 17:35:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Beran Štěpán
Dub Michal

8. Meteor TLC B - Sokol Libeň 07.10.2019 19:10 54:43 (10:14 24:24 42:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 07.10.2019, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Tomášek Petr
Prokop Karel

10. TJ Kobylisy - TJ Slavoj OS B 08.10.2019 20:10 80:51 (14:12 33:29 66:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 08.10.2019, 20:10:00

místo: sokolovna U Školské zahrady, Praha 8

rozhodčí:
Balog Lukáš
Kavan Jonáš

11. BK Kačeři B - Sokol Zlíchov B 09.10.2019 18:15 56:68 (15:18 30:40 42:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 09.10.2019, 18:15:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Syrovátka František

3. kolo
14. Sokol Zlíchov B - Sokol Žižkov E 16.10.2019 20:15 59:72 (11:24 32:34 48:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 16.10.2019, 20:15:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Holeš Daniel

15. TJ Slavoj OS B - BK Kačeři B 14.10.2019 18:30 46:39 (10:9 25:18 36:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 14.10.2019, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Lejčko Jan
Jelínek Jan

16. Sokol Kbely D - TJ Kobylisy 14.10.2019 20:05 39:81 (10:16 18:36 33:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 14.10.2019, 20:05:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Petrák Jakub

18. BA Sparta B - Meteor TLC B 14.10.2019 19:40 61:53 (18:10 24:26 40:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 14.10.2019, 19:40:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Borýsková Nikola

4. kolo
19. VSK Elektro - Meteor TLC B 24.10.2019 17:35 78:66 (17:17 33:35 56:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 24.10.2019, 17:35:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Beran Štěpán
Bukovský Michal

21. TJ Kobylisy - Sokol Libeň 22.10.2019 20:10 64:52 (11:13 29:30 41:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 22.10.2019, 20:10:00

místo: sokolovna U Školské zahrady, Praha 8

rozhodčí:
Buršík Martin
Kotrbatá Zuzana

22. BK Kačeři B - Sokol Kbely D 23.10.2019 18:15 60:71 (14:20 30:30 42:48 58:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 23.10.2019, 18:15:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Bendová Linda

23. Sokol Žižkov E - TJ Slavoj OS B 22.10.2019 20:35 100:58 (35:13 58:19 72:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 22.10.2019, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Machálek Jan
Musil Jan

5. kolo
25. Sokol Zlíchov B - VSK Elektro 30.10.2019 20:15 78:73 (17:10 33:21 41:38 57:57 66:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 30.10.2019, 20:15:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Borýsková Nikola

27. Sokol Kbely D - Sokol Žižkov E 16.12.2019 20:10 69:82 (25:15 34:36 49:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 16.12.2019, 20:10:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Prokop Karel

28. Sokol Libeň - BK Kačeři B 01.11.2019 19:35 94:48 (20:6 47:20 74:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 01.11.2019, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Petrák Jakub
Pommer Roman

29. BA Sparta B - TJ Kobylisy 16.12.2019 20:10 67:66 (17:19 27:35 41:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 16.12.2019, 20:10:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Siegfried Jiří
Syrovátka František

6. kolo
32. TJ Kobylisy - Meteor TLC B 05.11.2019 20:10 77:62 (11:22 32:36 51:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 05.11.2019, 20:10:00

místo: sokolovna U Školské zahrady, Praha 8

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Koc Ondřej

33. BK Kačeři B - BA Sparta B 06.11.2019 18:15 50:46 (19:17 33:24 43:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 06.11.2019, 18:15:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Borýsková Nikola
Dub Michal

34. Sokol Žižkov E - Sokol Libeň 05.11.2019 20:35 91:69 (17:13 38:36 66:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 05.11.2019, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Bukovský Michal
Balog Lukáš

36. Sokol Zlíchov B - TJ Slavoj OS B 06.11.2019 20:15 69:66 (10:13 31:34 48:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 06.11.2019, 20:15:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Čížek Daniel

7. kolo
37. TJ Slavoj OS B - VSK Elektro 11.11.2019 18:30 54:108 (11:21 33:38 43:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 11.11.2019, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Dub Michal

38. Sokol Kbely D - Sokol Zlíchov B 11.11.2019 20:05 51:71 (19:19 32:36 44:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 11.11.2019, 20:05:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Prokop Karel
Lejčko Jan

40. BA Sparta B - Sokol Žižkov E 11.11.2019 20:10 61:77 (15:21 30:42 45:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 11.11.2019, 20:10:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Čížek Daniel

41. Meteor TLC B - BK Kačeři B 11.11.2019 19:10 82:48 (13:15 22:9 23:16 24:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 11.11.2019, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Jon Miloslav
Siegfried Jiří

8. kolo
43. VSK Elektro - TJ Kobylisy 21.11.2019 17:35 77:61 (18:15 30:32 51:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 21.11.2019, 17:35:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Beran Štěpán
Hejduk Jakub

45. Sokol Žižkov E - Meteor TLC B 19.11.2019 20:35 89:78 (16:19 37:47 66:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 19.11.2019, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Machálek Jan
Renc Jan

47. Sokol Zlíchov B - Sokol Libeň 20.11.2019 20:15 74:63 (19:12 37:31 57:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 20.11.2019, 20:15:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Svoboda Luděk

48. TJ Slavoj OS B - Sokol Kbely D 18.11.2019 18:30 48:59 (17:19 27:32 40:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 18.11.2019, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Jindřichová Simona
Matys Pavel

9. kolo
49. Sokol Kbely D - VSK Elektro 25.11.2019 20:05 50:89 (14:26 26:45 33:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 25.11.2019, 20:05:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Vampola Jakub
Dub Michal

50. Sokol Libeň - TJ Slavoj OS B 29.11.2019 19:35 54:57 (14:7 31:18 45:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 29.11.2019, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Vampola Jakub
Pommer Roman

51. BA Sparta B - Sokol Zlíchov B 25.11.2019 20:10 46:55 (6:17 20:27 36:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 25.11.2019, 20:10:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Siegfried Jiří
Lejčko Jan

54. TJ Kobylisy - BK Kačeři B 26.11.2019 20:10 84:59 (22:10 44:31 67:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 26.11.2019, 20:10:00

místo: sokolovna U Školské zahrady, Praha 8

rozhodčí:
Machálek Jan
Schaffner Vojta

10. kolo
55. VSK Elektro - BK Kačeři B 05.12.2019 17:35 88:66 (28:15 48:36 69:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 05.12.2019, 17:35:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Petrák Jakub
Hejduk Jakub

56. Sokol Žižkov E - TJ Kobylisy 03.12.2019 20:35 103:85 (20:18 45:38 70:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 03.12.2019, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Machálek Jan
Jindřichová Simona

58. Sokol Zlíchov B - Meteor TLC B 04.12.2019 20:15 50:68 (11:20 26:38 39:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 04.12.2019, 20:15:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Holeš Daniel

59. TJ Slavoj OS B - BA Sparta B 02.12.2019 18:30 58:65 (19:14 31:29 37:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 02.12.2019, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Dub Michal
Lejčko Jan

60. Sokol Kbely D - Sokol Libeň 02.12.2019 20:05 54:80 (3:23 18:43 36:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 02.12.2019, 20:05:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Tomášek Petr
Prokop Karel

11. kolo
61. Sokol Libeň - VSK Elektro 13.12.2019 19:35 53:60 (10:15 30:29 41:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 13.12.2019, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Dub Michal
Vampola Jakub

62. BA Sparta B - Sokol Kbely D 09.12.2019 20:10 66:48 (19:9 35:26 53:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 09.12.2019, 20:10:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Tomášek Petr
Siegfried Jiří

63. Meteor TLC B - TJ Slavoj OS B 09.12.2019 19:10 67:51 (16:18 35:26 49:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 09.12.2019, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Petrák Jakub
Prokop Karel

66. BK Kačeři B - Sokol Žižkov E 11.12.2019 18:15 44:74 (15:22 30:38 38:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 11.12.2019, 18:15:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Jelínek Jan
Holeš Daniel

12. kolo
67. VSK Elektro - Sokol Žižkov E 09.01.2020 17:35 77:74 (15:19 31:37 55:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 09.01.2020, 17:35:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Machálek Jan
Dub Michal

69. TJ Kobylisy - Sokol Zlíchov B 07.01.2020 20:10 59:51 (19:20 32:28 44:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 07.01.2020, 20:10:00

místo: sokolovna U Školské zahrady, Praha 8

rozhodčí:
Koc Ondřej
Schaffner Vojta

71. Meteor TLC B - Sokol Kbely D 06.01.2020 19:10 63:45 (13:10 29:21 40:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 06.01.2020, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Vampola Jakub
Dub Michal

72. BA Sparta B - Sokol Libeň 06.01.2020 20:10 63:61 (12:14 27:32 46:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 06.01.2020, 20:10:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Siegfried Jiří
Tomášek Petr

13. kolo
73. BA Sparta B - VSK Elektro 13.01.2020 20:10 73:64 (19:19 34:37 54:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 13.01.2020, 20:10:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Tomášek Petr
Bubeník Jonáš

74. Sokol Libeň - Meteor TLC B 17.01.2020 19:35 47:40 (6:11 17:24 30:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 17.01.2020, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Vampola Jakub
Vagnerova Anna

76. TJ Slavoj OS B - TJ Kobylisy 13.01.2020 18:30 68:88 (19:22 30:39 45:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 13.01.2020, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Dub Michal
Beran Štěpán

77. Sokol Zlíchov B - BK Kačeři B 15.01.2020 20:15 87:56 (26:13 53:30 77:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 15.01.2020, 20:15:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Holeš Daniel

14. kolo
80. Sokol Žižkov E - Sokol Zlíchov B 21.01.2020 20:35 107:64 (24:23 53:37 84:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 21.01.2020, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Machálek Jan
Čížek Daniel

81. BK Kačeři B - TJ Slavoj OS B 22.01.2020 18:15 34:53 (10:8 19:21 27:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 22.01.2020, 18:15:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Syrovátka František

82. TJ Kobylisy - Sokol Kbely D 21.01.2020 20:10 70:53 (11:24 28:37 55:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 21.01.2020, 20:10:00

místo: sokolovna U Školské zahrady, Praha 8

rozhodčí:
Renc Jan
Jindřichová Simona

84. Meteor TLC B - BA Sparta B 20.01.2020 19:10 55:62 (14:12 31:24 40:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 20.01.2020, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Vampola Jakub
Tomášek Petr

15. kolo
85. Meteor TLC B - VSK Elektro 27.01.2020 19:10 63:39 (20:14 37:27 44:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 27.01.2020, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Vampola Jakub
Pommer Roman

87. Sokol Libeň - TJ Kobylisy 31.01.2020 19:35 62:41 (19:10 32:20 46:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 31.01.2020, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Vampola Jakub
Vagnerova Anna

88. Sokol Kbely D - BK Kačeři B 27.01.2020 20:05 53:54 (16:8 29:20 38:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 27.01.2020, 20:05:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Prokop Karel

89. TJ Slavoj OS B - Sokol Žižkov E 27.01.2020 18:30 57:91 (15:16 26:43 35:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 27.01.2020, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Lejčko Jan
Jindřichová Simona

16. kolo
91. VSK Elektro - Sokol Zlíchov B 06.02.2020 17:35 67:75 (16:24 32:41 46:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 06.02.2020, 17:35:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Hejduk Jakub

93. Sokol Žižkov E - Sokol Kbely D 04.02.2020 20:35 103:61 (28:18 53:28 77:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 04.02.2020, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Koc Ondřej
Machálek Jan

94. BK Kačeři B - Sokol Libeň 05.02.2020 18:15 76:65 (20:12 39:24 57:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 05.02.2020, 18:15:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Strnad Pavel
Syrovátka František

95. TJ Kobylisy - BA Sparta B 04.02.2020 20:10 75:78 (12:16 33:32 58:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 04.02.2020, 20:10:00

místo: sokolovna U Školské zahrady, Praha 8

rozhodčí:
Holeš Daniel
Toboláková Barbora

17. kolo
98. Meteor TLC B - TJ Kobylisy 10.02.2020 19:10 55:56 (10:14 25:23 42:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 10.02.2020, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Pommer Roman
Prokop Karel

99. BA Sparta B - BK Kačeři B 10.02.2020 20:10 71:55 (16:12 27:32 52:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 10.02.2020, 20:10:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Siegfried Jiří
Vošahlík Marek

100. Sokol Libeň - Sokol Žižkov E 14.02.2020 19:35 61:84 (12:26 27:43 40:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 14.02.2020, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Vagnerova Anna
Dub Michal

102. TJ Slavoj OS B - Sokol Zlíchov B 10.02.2020 18:30 92:57 (25:9 53:24 71:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 10.02.2020, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Holeš Daniel
Lejčko Jan

18. kolo
103. VSK Elektro - TJ Slavoj OS B 05.03.2020 17:35 92:46 (22:9 50:23 64:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 05.03.2020, 17:35:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Pommer Roman
Machálek Jan

104. Sokol Zlíchov B - Sokol Kbely D 04.03.2020 20:15 90:61 (17:17 46:30 70:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 04.03.2020, 20:15:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Šmídková Hana
Kmošek Jakub

106. Sokol Žižkov E - BA Sparta B 03.03.2020 20:35 105:77 (31:8 48:28 82:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 03.03.2020, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Musil Jan
Machálek Jan

107. BK Kačeři B - Meteor TLC B 04.03.2020 18:15 54:72 (6:18 16:35 31:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 04.03.2020, 18:15:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Machálek Jan
Dub Michal

19. kolo
109. TJ Kobylisy - VSK Elektro 10.03.2020 20:10 76:70 (20:17 31:37 54:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 10.03.2020, 20:10:00

místo: sokolovna U Školské zahrady, Praha 8

rozhodčí:
Vagnerova Anna
Svoboda Luděk

111. Meteor TLC B - Sokol Žižkov E 09.03.2020 19:10 50:64 (14:12 25:26 39:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 09.03.2020, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Kmošek Jakub

113. Sokol Libeň - Sokol Zlíchov B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:



114. Sokol Kbely D - TJ Slavoj OS B 09.03.2020 20:05 70:63 (15:17 35:31 58:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 09.03.2020, 20:05:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Balog Lukáš
Lejčko Jan

20. kolo
115. VSK Elektro - Sokol Kbely D 19.03.2020 17:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 19.03.2020, 17:35:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Hejduk Jakub

116. TJ Slavoj OS B - Sokol Libeň 16.03.2020 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 16.03.2020, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Lejčko Jan
Pommer Roman

117. Sokol Zlíchov B - BA Sparta B 18.03.2020 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 18.03.2020, 20:15:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk


120. BK Kačeři B - TJ Kobylisy 18.03.2020 18:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 18.03.2020, 18:15:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Strnad Pavel


21. kolo
121. BK Kačeři B - VSK Elektro 25.03.2020 18:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 25.03.2020, 18:15:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Syrovátka František
Toboláková Barbora

122. TJ Kobylisy - Sokol Žižkov E 24.03.2020 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 24.03.2020, 20:10:00

místo: sokolovna U Školské zahrady, Praha 8

rozhodčí:



124. Meteor TLC B - Sokol Zlíchov B 23.03.2020 19:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 23.03.2020, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Vampola Jakub
Dub Michal

125. BA Sparta B - TJ Slavoj OS B 23.03.2020 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 23.03.2020, 20:10:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Siegfried Jiří


126. Sokol Libeň - Sokol Kbely D 27.03.2020 19:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 27.03.2020, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Vampola Jakub
Petrák Jakub

22. kolo
127. VSK Elektro - Sokol Libeň 02.04.2020 17:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 02.04.2020, 17:35:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal


128. Sokol Kbely D - BA Sparta B 30.03.2020 20:05       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 30.03.2020, 20:05:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Tomášek Petr
Prokop Karel

129. TJ Slavoj OS B - Meteor TLC B 30.03.2020 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 30.03.2020, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Jindřichová Simona

132. Sokol Žižkov E - BK Kačeři B 31.03.2020 20:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 31.03.2020, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Dub Michal
Machálek Jan

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC