image

kadeti U17 / Oblasti / ročník 2019/20 / Přebor / Základní fáze


tabulka
1. Sokol Kbely 14 14 0 1232:747 28
2. Jižní Supi B 14 11 3 1069:826 25
3. BŠ Tygři Praha C 14 9 5 1002:951 23
4. TJ Sokol Dubeč 14 7 7 924:958 21
5. Porg Basket 14 5 9 901:907 19
6. BA Sparta B 14 5 9 851:1044 19
7. Sokol Vyšehrad B 14 3 11 880:1089 17
8. Sokol Žižkov 14 2 12 865:1202 16
1. kolo
1. Jižní Supi B - BA Sparta B 01.10.2019 17:45 86:45 (31:06 53:25 72:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 01.10.2019, 17:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Kohout Radomír

2. Sokol Vyšehrad B - BŠ Tygři Praha C 03.10.2019 18:00 55:93 (13:25 33:48 47:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 03.10.2019, 18:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Bohata Pavel
Perlík Michal

3. Porg Basket - Sokol Žižkov 22.10.2019 17:00 66:46 (20:6 36:20 51:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 22.10.2019, 17:00:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Kohout Radomír
Slanina Vladimír

4. Sokol Kbely - TJ Sokol Dubeč 01.10.2019 18:35 85:44 (24:10 47:19 66:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 01.10.2019, 18:35:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Dub Michal
Bohata Pavel

2. kolo
5. BA Sparta B - TJ Sokol Dubeč 10.10.2019 18:40 58:62 (10:14 23:30 36:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 5

datum: 10.10.2019, 18:40:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Čížek Daniel
Hejduk Jakub

6. Sokol Žižkov - Sokol Kbely 09.10.2019 17:35 41:102 (4:23 11:53 27:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 6

datum: 09.10.2019, 17:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kohout Radomír
Bohata Pavel

7. BŠ Tygři Praha C - Porg Basket 11.10.2019 18:35 62:54 (15:15 34:29 48:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 11.10.2019, 18:35:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Vampola Jakub
Šmídková Hana

8. Jižní Supi B - Sokol Vyšehrad B 08.10.2019 17:45 75:41 (22:15 40:26 54:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 08.10.2019, 17:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Lejčko Jan
Lišková Rebeka Anna

3. kolo
9. Sokol Vyšehrad B - BA Sparta B 17.10.2019 18:00 67:72 (23:28 37:33 50:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 9

datum: 17.10.2019, 18:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Kejklíček Roman

10. Porg Basket - Jižní Supi B 17.10.2019 17:15 60:63 (13:15 29:26 39:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 10

datum: 17.10.2019, 17:15:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Kunc Martin
Čížek Daniel

11. Sokol Kbely - BŠ Tygři Praha C 15.10.2019 18:35 116:50 (24:18 55:23 89:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 11

datum: 15.10.2019, 18:35:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Petrák Jakub
Treml Radek

12. TJ Sokol Dubeč - Sokol Žižkov 17.10.2019 18:00 81:48 (14:14 33:25 52:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 12

datum: 17.10.2019, 18:00:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Strnad Pavel
Schaffner Vojta

4. kolo
13. BA Sparta B - Sokol Žižkov 24.10.2019 18:40 58:75 (13:21 24:35 39:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 13

datum: 24.10.2019, 18:40:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Tomášek Petr
Vrla Petr

14. BŠ Tygři Praha C - TJ Sokol Dubeč 25.10.2019 18:35 73:65 (19:8 37:35 51:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 14

datum: 25.10.2019, 18:35:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Šmídková Hana
Šenk Pavel

15. Jižní Supi B - Sokol Kbely 22.10.2019 17:45 67:98 (19:29 35:52 51:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 15

datum: 22.10.2019, 17:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Treml Radek
Šenk Pavel

16. Sokol Vyšehrad B - Porg Basket 24.10.2019 18:00 50:85 (10:20 22:36 35:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 16

datum: 24.10.2019, 18:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Kunc Martin
Dub Michal

5. kolo
17. Porg Basket - BA Sparta B 05.11.2019 17:15 68:37 (15:9 41:18 52:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 17

datum: 05.11.2019, 17:15:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Kopecká Barbora
Bendová Linda

18. Sokol Kbely - Sokol Vyšehrad B 05.11.2019 18:35 85:57 (17:10 40:24 54:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 18

datum: 05.11.2019, 18:35:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Petrák Jakub
Bukovský Michal

19. TJ Sokol Dubeč - Jižní Supi B 07.11.2019 18:00 50:70 (10:23 21:39 28:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 19

datum: 07.11.2019, 18:00:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Holeš Daniel
Beran Štěpán

20. Sokol Žižkov - BŠ Tygři Praha C 06.11.2019 17:35 68:109 (17:35 38:60 57:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 20

datum: 06.11.2019, 17:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Koc Ondřej

6. kolo
21. BA Sparta B - BŠ Tygři Praha C 14.11.2019 18:40 56:53 (21:17 36:33 48:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 21

datum: 14.11.2019, 18:40:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Renc Jan
Kohout Radomír

22. Jižní Supi B - Sokol Žižkov 12.11.2019 17:45 93:46 (18:7 44:23 68:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 22

datum: 12.11.2019, 17:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Kopecká Barbora
Bendová Linda

23. Sokol Vyšehrad B - TJ Sokol Dubeč 14.11.2019 18:00 76:65 (28:18 47:24 59:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 23

datum: 14.11.2019, 18:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Perlík Michal
Kejklíček Roman

24. Porg Basket - Sokol Kbely 12.11.2019 17:15 53:93 (15:18 31:37 45:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 24

datum: 12.11.2019, 17:15:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Dub Michal
Machálek Jan

7. kolo
25. Sokol Kbely - BA Sparta B 19.11.2019 18:35 108:70 (23:16 59:31 83:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 25

datum: 19.11.2019, 18:35:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Petrák Jakub
Balog Lukáš

26. TJ Sokol Dubeč - Porg Basket 21.11.2019 18:00 69:57 (16:17 33:33 44:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 26

datum: 21.11.2019, 18:00:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Strnad Pavel
Kotrbatá Zuzana

27. Sokol Žižkov - Sokol Vyšehrad B 20.11.2019 17:35 94:83 (15:21 35:40 51:61 68:68 78:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 27

datum: 20.11.2019, 17:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Šenk Pavel

28. BŠ Tygři Praha C - Jižní Supi B 22.11.2019 18:35 51:73 (17:22 30:40 41:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 28

datum: 22.11.2019, 18:35:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Šenk Pavel

8. kolo
29. BA Sparta B - Jižní Supi B 28.11.2019 18:40 46:75 (6:29 25:44 35:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 29

datum: 28.11.2019, 18:40:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Štelbacká Kristina
Siegfried Jiří

30. BŠ Tygři Praha C - Sokol Vyšehrad B 28.11.2019 18:00 79:77 (12:22 26:38 54:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 30

datum: 28.11.2019, 18:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Balog Lukáš
Slanina Vladimír

31. Sokol Žižkov - Porg Basket 27.11.2019 17:35 66:89 (16:29 39:49 54:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 31

datum: 27.11.2019, 17:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Syrovátka František

32. TJ Sokol Dubeč - Sokol Kbely 28.11.2019 18:00 43:64 (8:18 20:29 29:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 32

datum: 28.11.2019, 18:00:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Vrla Petr
Machálek Jan

9. kolo
33. TJ Sokol Dubeč - BA Sparta B 05.12.2019 18:00 103:61 (35:8 55:32 85:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 33

datum: 05.12.2019, 18:00:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Vrla Petr
Holeš Daniel

34. Sokol Kbely - Sokol Žižkov 03.12.2019 18:35 113:51 (26:14 60:22 81:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 34

datum: 03.12.2019, 18:35:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Beran Štěpán
Balog Lukáš

35. Porg Basket - BŠ Tygři Praha C 03.12.2019 16:30 58:69 (14:15 38:35 52:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 35

datum: 03.12.2019, 16:30:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Kopecká Barbora
Bukovský Michal

36. Sokol Vyšehrad B - Jižní Supi B 05.12.2019 18:00 68:92 (17:34 30:52 48:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 36

datum: 05.12.2019, 18:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Kunc Martin
Jon Miloslav

10. kolo
37. BA Sparta B - Sokol Vyšehrad B 12.12.2019 18:40 76:65 (9:22 33:36 54:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 37

datum: 12.12.2019, 18:40:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Štelbacká Kristina
Lejčko Jan

38. Jižní Supi B - Porg Basket 10.12.2019 17:45 82:63 (21:22 36:33 53:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 38

datum: 10.12.2019, 17:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Machálek Jan
Lejčko Jan

39. BŠ Tygři Praha C - Sokol Kbely 13.12.2019 18:35 70:77 (22:13 40:38 64:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 39

datum: 13.12.2019, 18:35:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Šmídková Hana

40. Sokol Žižkov - TJ Sokol Dubeč 11.12.2019 17:35 67:68 (19:18 31:36 45:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 40

datum: 11.12.2019, 17:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Machálek Jan

11. kolo
41. Sokol Žižkov - BA Sparta B 18.12.2019 17:35 90:96 (28:30 46:53 74:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 41

datum: 18.12.2019, 17:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Dub Michal
Svoboda Luděk

42. TJ Sokol Dubeč - BŠ Tygři Praha C 19.12.2019 18:00 84:88 (21:27 42:43 58:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 42

datum: 19.12.2019, 18:00:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Vrla Petr
Machálek Jan

43. Sokol Kbely - Jižní Supi B 17.12.2019 18:35 67:43 (25:7 27:15 44:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 43

datum: 17.12.2019, 18:35:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Dub Michal
Beran Štěpán

44. Porg Basket - Sokol Vyšehrad B 17.12.2019 17:15 55:67 (15:22 24:39 44:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 44

datum: 17.12.2019, 17:15:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Kopecká Barbora
Bendová Linda

12. kolo
45. BA Sparta B - Porg Basket 09.01.2020 18:40 81:56 (26:17 45:29 65:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 45

datum: 09.01.2020, 18:40:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Tomášek Petr
Pommer Roman

46. Sokol Vyšehrad B - Sokol Kbely 09.01.2020 18:00 46:90 (16:20 26:34 39:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 46

datum: 09.01.2020, 18:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Holeš Daniel
Schaffner Vojta

47. Jižní Supi B - TJ Sokol Dubeč 09.01.2020 17:45 64:67 (20:16 35:32 47:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 47

datum: 09.01.2020, 17:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Strnad Pavel
Týř Pavel

48. BŠ Tygři Praha C - Sokol Žižkov 10.01.2020 18:35 73:52 (15:12 31:23 51:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 48

datum: 10.01.2020, 18:35:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Šmídková Hana
Čížek Daniel

13. kolo
49. BŠ Tygři Praha C - BA Sparta B 17.01.2020 18:35 69:31 (21:5 41:10 57:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 49

datum: 17.01.2020, 18:35:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Melzerová Johana
Holeš Daniel

50. Sokol Žižkov - Jižní Supi B 15.01.2020 17:35 61:101 (16:24 35:48 51:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 50

datum: 15.01.2020, 17:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Dub Michal
Koc Ondřej

51. TJ Sokol Dubeč - Sokol Vyšehrad B 16.01.2020 18:00 68:58 (21:17 35:29 58:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 51

datum: 16.01.2020, 18:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Strnad Pavel
Bohata Pavel

52. Sokol Kbely - Porg Basket 14.01.2020 18:35 67:48 (10:8 26:19 48:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 52

datum: 14.01.2020, 18:35:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Beran Štěpán
Dub Michal

14. kolo
53. BA Sparta B - Sokol Kbely 23.01.2020 18:40 64:67 (16:19 24:43 44:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 53

datum: 23.01.2020, 18:40:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Vagnerova Anna
Hejduk Jakub

54. Porg Basket - TJ Sokol Dubeč 21.01.2020 17:15 89:55 (27:6 48:28 68:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 54

datum: 21.01.2020, 17:15:00

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Koc Ondřej

55. Sokol Vyšehrad B - Sokol Žižkov 23.01.2020 18:00 70:60 (26:12 47:26 58:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 55

datum: 23.01.2020, 18:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Holeš Daniel
Strnad Pavel

56. Jižní Supi B - BŠ Tygři Praha C 21.01.2020 17:45 85:63 (15:17 32:38 59:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 56

datum: 21.01.2020, 17:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Čížek Daniel
Machálek Jan

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC