image

starší minižáci U13 / Oblasti / ročník 2019/20 / starší minižáci U13, sk. A / starší minižáci U13, sk. A


tabulka
1. Válečníci Děčín 16 16 0 1353:333 32
2. TJ Slovan Varnsdorf 16 12 4 845:677 28
3. BA Lynx Liberec 16 6 10 531:902 22
4. Slavoj BK Litoměřice 16 5 11 491:833 21
5. BK Kondoři Liberec 16 1 15 217:692 15
1. kolo
1. Slovan Varnsdorf - BK Kondoři Liberec 27.10.2019 10:00 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 27.10.2019, 10:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
(---/---)

2. Slovan Varnsdorf - BK Kondoři Liberec 27.10.2019 12:00 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 27.10.2019, 12:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
(---/---)

3. Válečníci Děčín - Slavoj BK Litoměřice 28.09.2019 09:00 115:9 (29:5 56:5 85:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 28.09.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. Válečníci Děčín - Slavoj BK Litoměřice 28.09.2019 11:00 116:14 (28:4 58:9 92:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 28.09.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. kolo
5. BK Kondoři Liberec - Válečníci Děčín 12.10.2019 09:30 24:109 (2:30 11:52 16:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 12.10.2019, 09:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. BK Kondoři Liberec - Válečníci Děčín 12.10.2019 12:30 14:104 (2:26 8:52 12:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 12.10.2019, 12:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. BA Lynx Liberec - Slovan Varnsdorf 12.10.2019 16:00 48:56 (11:13 23:26 31:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 12.10.2019, 16:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. BA Lynx Liberec - Slovan Varnsdorf 12.10.2019 18:00 41:61 (3:14 15:32 25:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 12.10.2019, 18:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. kolo
9. Válečníci Děčín - BA Lynx Liberec 26.10.2019 09:30 126:15 (40:0 76:3 98:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 26.10.2019, 09:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Hošek Václav (1.000/1.000)
Ekrtová Tereza (1.000/1.000)

10. Válečníci Děčín - BA Lynx Liberec 26.10.2019 11:30 102:15 (20:4 45:8 82:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 26.10.2019, 11:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Ekrtová Tereza (1.000/1.000)
Hošek Václav (1.000/1.000)

11. Slavoj BK Litoměřice - BK Kondoři Liberec 26.10.2019 09:00 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 26.10.2019, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kesler Vladimír (---/1.000)
Lunhul Vladislav (---/1.000)

12. Slavoj BK Litoměřice - BK Kondoři Liberec 26.10.2019 11:00 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 26.10.2019, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Lunhul Vladislav (---/1.000)
Kesler Vladimír (---/1.000)

4. kolo
13. BA Lynx Liberec - Slavoj BK Litoměřice 09.11.2019 16:00 33:42 (12:13 17:21 29:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 09.11.2019, 16:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Shumskyy Vitaliy (1.500/---)
Kozák Pavel (1.000/---)

14. BA Lynx Liberec - Slavoj BK Litoměřice 09.11.2019 18:00 36:55 (5:20 12:33 32:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 09.11.2019, 18:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Kozák Pavel (1.000/---)
Shumskyy Vitaliy (1.000/---)

15. Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín 10.11.2019 10:00 36:67 (8:10 12:32 28:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 10.11.2019, 10:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Hošek Václav (1.000/1.000)
Kozák Pavel (1.500/1.000)

16. Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín 10.11.2019 12:00 44:83 (16:26 29:40 35:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 10.11.2019, 12:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Kozák Pavel (1.500/1.000)
Hošek Václav (1.000/1.000)

5. kolo
17. Slavoj BK Litoměřice - Slovan Varnsdorf 23.11.2019 09:00 40:49 (12:11 23:22 29:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 23.11.2019, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Blašková Martina (---/1.000)
Lunhul Vladislav (---/1.500)

18. Slavoj BK Litoměřice - Slovan Varnsdorf 23.11.2019 11:00 44:61 (3:25 20:34 31:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 23.11.2019, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Lunhul Vladislav (---/1.500)
Blašková Martina (---/1.000)

19. BK Kondoři Liberec - BA Lynx Liberec 23.11.2019 09:00 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 23.11.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hošek Václav (1.000/1.000)
Kunclová Natálie (2.000/1.000)

20. BK Kondoři Liberec - BA Lynx Liberec 23.11.2019 11:00 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 23.11.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kunclová Natálie (1.000/1.000)
Hošek Václav (2.000/1.500)

6. kolo
21. BK Kondoři Liberec - Slovan Varnsdorf 07.12.2019 11:00 20:54 (4:17 9:28 15:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 07.12.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

22. BK Kondoři Liberec - Slovan Varnsdorf 07.12.2019 13:00 30:58 (8:14 14:29 18:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 07.12.2019, 13:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

23. Slavoj BK Litoměřice - Válečníci Děčín 07.12.2019 13:00 13:71 (8:22 10:39 10:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 07.12.2019, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Blašková Martina (---/1.000)
Kesler Vladimír (---/1.000)

24. Slavoj BK Litoměřice - Válečníci Děčín 07.12.2019 15:00 22:56 (6:16 8:30 17:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 07.12.2019, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kesler Vladimír (---/1.000)
Blašková Martina (---/1.000)

7. kolo
25. Válečníci Děčín - BK Kondoři Liberec 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Kesler Vladimír (---/---)
Kunclová Natálie (---/---)

26. Válečníci Děčín - BK Kondoři Liberec 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Kunclová Natálie (---/---)
Kesler Vladimír (---/---)

27. Slovan Varnsdorf - BA Lynx Liberec 12.01.2020 13:00 76:16 (23:2 36:4 63:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 12.01.2020, 13:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Ekrtová Tereza (1.500/1.000)

28. Slovan Varnsdorf - BA Lynx Liberec 12.01.2020 15:00 64:43 (17:13 28:18 52:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 12.01.2020, 15:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Ekrtová Tereza (1.500/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

8. kolo
29. BA Lynx Liberec - Válečníci Děčín 25.01.2020 10:00 33:97 (14:20 26:40 30:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 25.01.2020, 10:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Jeřábek Antonín (1.500/1.000)

30. BA Lynx Liberec - Válečníci Děčín 25.01.2020 12:00 29:100 (4:26 12:55 19:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 25.01.2020, 12:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Jeřábek Antonín (1.500/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

31. BK Kondoři Liberec - Slavoj BK Litoměřice 09.02.2020 15:00 45:38 (17:8 35:13 39:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 09.02.2020, 15:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Shumskyy Vitaliy (1.000/---)
(---/---)

32. BK Kondoři Liberec - Slavoj BK Litoměřice 09.02.2020 16:45 10:47 (0:19 2:29 4:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 09.02.2020, 16:45:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Shumskyy Vitaliy (1.000/---)
(---/---)

9. kolo
33. Slavoj BK Litoměřice - BA Lynx Liberec 08.02.2020 12:00 21:27 (2:11 11:17 15:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 08.02.2020, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Chojnacká Anna (---/1.000)
Lepší Tereza (---/1.000)

34. Slavoj BK Litoměřice - BA Lynx Liberec 08.02.2020 14:00 28:33 (2:6 12:20 8:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 08.02.2020, 14:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Lepší Tereza (---/1.000)
Chojnacká Anna (---/1.000)

35. Válečníci Děčín - Slovan Varnsdorf 08.02.2020 09:00 90:38 (19:8 49:15 78:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 08.02.2020, 09:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Kunclová Natálie (1.000/1.000)
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)

36. Válečníci Děčín - Slovan Varnsdorf 08.02.2020 11:00 77:27 (19:4 38:12 57:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 08.02.2020, 11:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)
Kunclová Natálie (1.000/1.000)

10. kolo
37. Slovan Varnsdorf - Slavoj BK Litoměřice 22.02.2020 10:00 88:26 (27:7 37:15 63:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 22.02.2020, 10:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/---)
Kozák Pavel (1.000/---)

38. Slovan Varnsdorf - Slavoj BK Litoměřice 22.02.2020 12:00 93:52 (24:10 44:25 69:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 22.02.2020, 12:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Kozák Pavel (1.000/---)
Liška Jaroslav (1.000/---)

39. BA Lynx Liberec - BK Kondoři Liberec 22.02.2020 09:30 58:35 (19:7 24:19 48:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 22.02.2020, 09:30:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Hošek Václav (1.000/1.000)
Shumskyy Vitaliy (1.000/1.000)

40. BA Lynx Liberec - BK Kondoři Liberec 22.02.2020 11:30 64:39 (8:18 27:24 44:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 22.02.2020, 11:30:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Shumskyy Vitaliy (1.000/1.000)
Hošek Václav (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC