image

starší minižáci U13 / Oblasti / ročník 2019/20 / starší minižáci U13, sk. B / starší minižáci U13, sk. B


tabulka
1. SLUNETA Ústí n.L. 16 16 0 1217:412 32
2. BK Teplice 16 11 5 805:643 27
3. BA Tygři Louny 16 9 7 771:664 25
4. Válečníci Děčín B 16 2 14 492:1071 18
5. BK Levharti Chomutov 16 2 14 435:930 18
1. kolo
1. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín B 28.09.2019 14:00 115:11 (18:2 52:4 78:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
1. kolo, zápas č. 1

datum: 28.09.2019, 14:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kočárník Vojta
Lunhul Vladislav

2. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín B 28.09.2019 16:00 92:14 (22:2 52:5 68:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
1. kolo, zápas č. 2

datum: 28.09.2019, 16:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Lunhul Vladislav
Kočárník Vojta

3. BA Tygři Louny - BK Teplice 28.09.2019 09:00 52:31 (11:2 24:12 36:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
1. kolo, zápas č. 3

datum: 28.09.2019, 09:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina
Ryvolová Andrea

4. BA Tygři Louny - BK Teplice 28.09.2019 11:00 42:48 (12:11 19:22 31:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
1. kolo, zápas č. 4

datum: 28.09.2019, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Ryvolová Andrea
Vondráčková Sabina

2. kolo
5. Válečníci Děčín B - BA Tygři Louny 12.10.2019 09:00 26:64 (6:21 12:31 18:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
2. kolo, zápas č. 5

datum: 12.10.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Prchalová Simona
Gabriel Jakub

6. Válečníci Děčín B - BA Tygři Louny 12.10.2019 11:00 28:53 (6:24 12:26 20:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
2. kolo, zápas č. 6

datum: 12.10.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Gabriel Jakub
Prchalová Simona

7. BK Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 13.10.2019 09:00 15:81 (6:20 9:36 9:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
2. kolo, zápas č. 7

datum: 13.10.2019, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Hušek Daniel
Kundert Mathias

8. BK Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 13.10.2019 10:30 30:74 (4:20 15:34 21:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
2. kolo, zápas č. 8

datum: 13.10.2019, 10:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mathias
Hušek Daniel

3. kolo
9. BA Tygři Louny - BK Chomutov 26.10.2019 09:00 60:15 (12:4 35:4 47:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
3. kolo, zápas č. 9

datum: 26.10.2019, 09:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Chojnacká Anna
Strádalová Nikola

10. BA Tygři Louny - BK Chomutov 26.10.2019 11:00 59:25 (12:4 28:9 45:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
3. kolo, zápas č. 10

datum: 26.10.2019, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Strádalová Nikola
Chojnacká Anna

11. BK Teplice - Válečníci Děčín B 26.10.2019 09:30 48:38 (11:11 22:16 28:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
3. kolo, zápas č. 11

datum: 26.10.2019, 09:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Blašková Martina
Lahovská Barbora

12. BK Teplice - Válečníci Děčín B 26.10.2019 11:30 66:38 (21:14 37:25 52:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
3. kolo, zápas č. 12

datum: 26.10.2019, 11:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Lahovská Barbora
Blašková Martina

4. kolo
13. BK Chomutov - BK Teplice 09.11.2019 14:00 28:48 (6:18 10:27 16:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
4. kolo, zápas č. 13

datum: 09.11.2019, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Drobná Jana
Vondráčková Sabina

14. BK Chomutov - BK Teplice 09.11.2019 16:00 35:44 (11:8 19:17 33:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
4. kolo, zápas č. 14

datum: 09.11.2019, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Vondráčková Sabina
Drobná Jana

15. SLUNETA Ústí n.L. - BA Tygři Louny 09.11.2019 14:30 61:29 (14:2 25:6 45:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
4. kolo, zápas č. 15

datum: 09.11.2019, 14:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Lepší Tereza
Lunhul Vladislav

16. SLUNETA Ústí n.L. - BA Tygři Louny 09.11.2019 16:30 67:41 (19:4 34:13 58:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
4. kolo, zápas č. 16

datum: 09.11.2019, 16:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Lunhul Vladislav
Lepší Tereza

5. kolo
17. BK Teplice - SLUNETA Ústí n.L. 23.11.2019 09:30 25:57 (2:23 14:35 20:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
5. kolo, zápas č. 17

datum: 23.11.2019, 09:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Lahovská Barbora

18. BK Teplice - SLUNETA Ústí n.L. 23.11.2019 11:30 34:54 (2:16 15:24 23:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
5. kolo, zápas č. 18

datum: 23.11.2019, 11:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Lahovská Barbora
Kesler Vladimír

19. Válečníci Děčín B - BK Chomutov 24.11.2019 15:00 66:28 (20:9 36:13 51:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
5. kolo, zápas č. 19

datum: 24.11.2019, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Hošek Václav
Prislupčáková Natálie

20. Válečníci Děčín B - BK Chomutov 24.11.2019 17:00 50:40 (16:8 27:13 33:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
5. kolo, zápas č. 20

datum: 24.11.2019, 17:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Prislupčáková Natálie
Hošek Václav

6. kolo
21. Válečníci Děčín B - SLUNETA Ústí n.L. 07.12.2019 15:00 13:92 (4:23 9:44 13:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
6. kolo, zápas č. 21

datum: 07.12.2019, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Růžek Filip

22. Válečníci Děčín B - SLUNETA Ústí n.L. 07.12.2019 16:45 23:99 (13:18 19:46 19:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
6. kolo, zápas č. 22

datum: 07.12.2019, 16:45:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Růžek Filip
Liška Jaroslav

23. BK Teplice - BA Tygři Louny 07.12.2019 09:30 56:37 (11:9 26:13 42:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
6. kolo, zápas č. 23

datum: 07.12.2019, 09:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Hušek Daniel
Kundert Mathias

24. BK Teplice - BA Tygři Louny 07.12.2019 11:30 64:43 (7:16 23:23 37:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
6. kolo, zápas č. 24

datum: 07.12.2019, 11:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Kundert Mathias
Hušek Daniel

7. kolo
25. BA Tygři Louny - Válečníci Děčín B 11.01.2020 09:00 61:29 (6:13 30:17 37:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
7. kolo, zápas č. 25

datum: 11.01.2020, 09:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Krob Vlastimil
Ryvolová Andrea

26. BA Tygři Louny - Válečníci Děčín B 11.01.2020 11:00 62:32 (19:6 42:10 48:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
7. kolo, zápas č. 26

datum: 11.01.2020, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Ryvolová Andrea
Krob Vlastimil

27. SLUNETA Ústí n.L. - BK Chomutov 12.01.2020 09:00 97:12 (9:0 37:10 59:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
7. kolo, zápas č. 27

datum: 12.01.2020, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Lahovská Barbora
Gabriel Jakub

28. SLUNETA Ústí n.L. - BK Chomutov 12.01.2020 11:00 81:6 (16:2 34:4 55:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
7. kolo, zápas č. 28

datum: 12.01.2020, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Gabriel Jakub
Lahovská Barbora

8. kolo
29. BK Chomutov - BA Tygři Louny 25.01.2020 11:00 27:36 (5:12 8:22 18:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
8. kolo, zápas č. 29

datum: 25.01.2020, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mathias
Hušek Daniel

30. BK Chomutov - BA Tygři Louny 25.01.2020 13:00 24:61 (5:20 12:23 17:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
8. kolo, zápas č. 30

datum: 25.01.2020, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Strádalová Nikola
Hušek Daniel

31. Válečníci Děčín B - BK Teplice 26.01.2020 10:00 28:76 (10:13 15:37 18:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
8. kolo, zápas č. 31

datum: 26.01.2020, 10:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kunclová Natálie
Ryvolová Andrea

32. Válečníci Děčín B - BK Teplice 26.01.2020 12:00 30:70 (2:19 10:30 18:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
8. kolo, zápas č. 32

datum: 26.01.2020, 12:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Ryvolová Andrea
Kunclová Natálie

9. kolo
33. BK Teplice - BK Chomutov 09.02.2020 13:30 55:26 (15:8 25:10 49:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
9. kolo, zápas č. 33

datum: 09.02.2020, 13:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Lahovská Barbora
Blašková Martina

34. BK Teplice - BK Chomutov 09.02.2020 15:15 52:19 (14:14 26:14 36:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
9. kolo, zápas č. 34

datum: 09.02.2020, 15:15:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Blašková Martina
Lahovská Barbora

35. BA Tygři Louny - SLUNETA Ústí n.L. 10.02.2020 17:00 36:73 (9:16 17:36 24:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
9. kolo, zápas č. 35

datum: 10.02.2020, 17:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vostatková Natálie
Vondráčková Sabina

36. BA Tygři Louny - SLUNETA Ústí n.L. 10.02.2020 19:00 35:58 (8:10 12:32 24:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
9. kolo, zápas č. 36

datum: 10.02.2020, 19:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina
Vostatková Natálie

10. kolo
37. SLUNETA Ústí n.L. - BK Teplice 22.02.2020 10:00 51:48 (8:13 20:24 29:33 43:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
10. kolo, zápas č. 37

datum: 22.02.2020, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Lepší Tereza
Růžek Filip

38. SLUNETA Ústí n.L. - BK Teplice 22.02.2020 12:00 65:40 (23:9 40:21 49:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
10. kolo, zápas č. 38

datum: 22.02.2020, 12:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Růžek Filip
Lepší Tereza

39. BK Chomutov - Válečníci Děčín B 18.02.2020 16:00 56:23 (14:5 26:8 46:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
10. kolo, zápas č. 39

datum: 18.02.2020, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Hušek Daniel
Kundert Mathias

40. BK Chomutov - Válečníci Děčín B 18.02.2020 17:45 49:43 (16:10 29:24 38:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. B starší minižáci U13, sk. B
10. kolo, zápas č. 40

datum: 18.02.2020, 17:45:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mathias
Hušek Daniel

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
Společnost Home Credit a. s. je českou nebankovní institucí, která se specializuje na spotřebitelské financování. Poskytuje je zejména formou nákupu na splátky, úvěrových či kreditních karet či hotovostních úvěrů. www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC