image

muži / Oblasti / ročník 2019/20 / Městský přebor II / základní


tabulka
1. Sokol Podolí B 15 14 1 1275:833 29
2. Basket Kohouti C 14 11 3 1114:776 25
3. Basket Kohouti B 13 11 2 893:733 24
4. BK B4N Brno 13 10 3 957:742 23
5. TJ Kamenka 13 5 8 783:788 18
6. Sokol Juliánov 14 4 10 800:971 18
7. SK Žabovřesky S 13 4 9 754:872 17
8. Basket Kohouti A 13 4 9 668:853 17
9. Sokol Šlapanice C 12 4 8 653:807 16
10. BBK DS Brno 14 0 14 636:1158 14
1. kolo
1. BK B4N Brno - Basket Kohouti B 11.12.2019 20:30 70:57 (19:10 31:27 46:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
1. kolo, zápas č. 1

datum: 11.12.2019, 20:30:00

místo: Tělocvična Purkyňova 1, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr
Sehnal Jiří

2. Sokol Juliánov - BBK DS Brno 08.10.2019 20:15 80:46 (24:12 48:23 66:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
1. kolo, zápas č. 2

datum: 08.10.2019, 20:15:00

místo: ZŠ Krásného, Brno

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Sekáč Martin

3. Sok Šlapanice C - Sokol Podolí B 11.10.2019 20:15 50:86 (14:24 31:49 39:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
1. kolo, zápas č. 3

datum: 11.10.2019, 20:15:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Janík Karel
Olbort Jan

4. Kamenka - Basket Kohouti A 08.10.2019 20:15 76:35 (15:9 33:20 56:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
1. kolo, zápas č. 4

datum: 08.10.2019, 20:15:00

místo: Univerzální tělocvična Bohunice, Brno

rozhodčí:
Ščudla Jiří
Janík Karel

73. Basket Kohouti C - Žabovřesky S 07.10.2019 19:45 80:68 (21:14 34:35 50:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
1. kolo, zápas č. 73

datum: 07.10.2019, 19:45:00

místo: ZŠ Arménská, Brno

rozhodčí:
Račanský Martin
Jansová Kristýna

2. kolo
5. Sokol Podolí B - Kamenka 18.10.2019 19:30 80:41 (19:12 39:21 62:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
2. kolo, zápas č. 5

datum: 18.10.2019, 19:30:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Křápek Petr
Slezák Jiří

6. BBK DS Brno - Sok Šlapanice C 17.10.2019 20:30 54:60 (13:12 22:20 28:36 50:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
2. kolo, zápas č. 6

datum: 17.10.2019, 20:30:00

místo: Tělocvična Purkyňova 1, Brno

rozhodčí:
Pokorný Tomáš
Buryšek Zdeněk

7. Basket Kohouti B - Sokol Juliánov 15.10.2019 19:30 69:61 (17:17 35:33 54:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
2. kolo, zápas č. 7

datum: 15.10.2019, 19:30:00

místo: Centrum Kociánka, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Ščudla Jiří

8. Žabovřesky S - BK B4N Brno 17.10.2019 19:45 41:73 (12:13 14:43 29:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
2. kolo, zápas č. 8

datum: 17.10.2019, 19:45:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Vondráček Marek
Jansa Martin

74. Basket Kohouti A - Basket Kohouti C 29.10.2019 20:15 (40:80) (10:16 21:44 33:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
2. kolo, zápas č. 74

datum: 29.10.2019, 20:15:00

místo: ZŠ Plovdivská, Brno

rozhodčí:
Račanský Martin
Jansová Kristýna

3. kolo
9. Sokol Juliánov - Žabovřesky S 22.10.2019 20:15 72:62 (22:18 40:39 57:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
3. kolo, zápas č. 9

datum: 22.10.2019, 20:15:00

místo: ZŠ Krásného, Brno

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Melichárek Ivo

10. Sok Šlapanice C - Basket Kohouti B 25.10.2019 20:15 49:57 (14:20 26:39 38:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
3. kolo, zápas č. 10

datum: 25.10.2019, 20:15:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Křápek Petr
Olbort Jan

11. Kamenka - BBK DS Brno 22.10.2019 20:15 92:45 (25:9 48:24 68:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
3. kolo, zápas č. 11

datum: 22.10.2019, 20:15:00

místo: Univerzální tělocvična Bohunice, Brno

rozhodčí:
Karafiát Kamil
Karabínová Natálie

12. Basket Kohouti A - Sokol Podolí B 22.10.2019 20:15 41:69 (4:25 12:49 27:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
3. kolo, zápas č. 12

datum: 22.10.2019, 20:15:00

místo: ZŠ Plovdivská, Brno

rozhodčí:
Jansa Martin
Ščudla Jiří

75. Basket Kohouti C - BK B4N Brno 21.10.2019 19:45 (62:78) (15:20 34:34 48:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
3. kolo, zápas č. 75

datum: 21.10.2019, 19:45:00

místo: ZŠ Arménská, Brno

rozhodčí:
Račanský Martin
Jansová Kristýna

4. kolo
13. BBK DS Brno - Basket Kohouti A 31.10.2019 20:30 32:66 (15:16 21:31 23:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
4. kolo, zápas č. 13

datum: 31.10.2019, 20:30:00

místo: Tělocvična Purkyňova 1, Brno

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Mynarčík Petr

14. Basket Kohouti B - Kamenka 05.11.2019 19:30 65:52 (17:6 39:18 52:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
4. kolo, zápas č. 14

datum: 05.11.2019, 19:30:00

místo: Centrum Kociánka, Brno

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Frass Rastislav

15. Žabovřesky S - Sok Šlapanice C 31.10.2019 19:45 61:66 (15:21 24:44 40:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
4. kolo, zápas č. 15

datum: 31.10.2019, 19:45:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Vondráček Marek
Jansa Martin

16. BK B4N Brno - Sokol Juliánov 06.11.2019 20:30 87:47 (25:13 43:32 54:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
4. kolo, zápas č. 16

datum: 06.11.2019, 20:30:00

místo: Tělocvična Purkyňova 1, Brno

rozhodčí:
Křápek Petr
Josefus Ondřej

76. Sokol Podolí B - Basket Kohouti C 01.11.2019 19:30 (97:79) (17:17 45:37 65:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
4. kolo, zápas č. 76

datum: 01.11.2019, 19:30:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Vondráček Marek
Kubeš Michal

5. kolo
17. Sok Šlapanice C - BK B4N Brno 15.11.2019 20:15 61:66 (22:16 45:26 56:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
5. kolo, zápas č. 17

datum: 15.11.2019, 20:15:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Sekáč Martin

18. Kamenka - Žabovřesky S 11.02.2020 19:45 65:66 (12:15 24:39 40:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
5. kolo, zápas č. 18

datum: 11.02.2020, 19:45:00

místo: Univerzální tělocvična Bohunice, Brno

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Urbánek Štěpán

19. Basket Kohouti A - Basket Kohouti B 14.11.2019 19:30 41:67 (14:20 24:38 36:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
5. kolo, zápas č. 19

datum: 14.11.2019, 19:30:00

místo: Centrum Kociánka, Brno

rozhodčí:
Račanský Martin
Buryšek Zdeněk

20. Sokol Podolí B - BBK DS Brno 15.11.2019 19:30 102:36 (33:10 53:17 84:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
5. kolo, zápas č. 20

datum: 15.11.2019, 19:30:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Křápek Petr
Olbort Jan

77. Basket Kohouti C - Sokol Juliánov 12.11.2019 20:15 (69:42) (12:13 33:20 48:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
5. kolo, zápas č. 77

datum: 12.11.2019, 20:15:00

místo: ZŠ Plovdivská, Brno

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Urbánek Štěpán

6. kolo
21. Basket Kohouti B - Sokol Podolí B 19.11.2019 19:30 78:64 (24:16 47:34 63:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
6. kolo, zápas č. 21

datum: 19.11.2019, 19:30:00

místo: Centrum Kociánka, Brno

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Krejčiřík Jiří

22. Žabovřesky S - Basket Kohouti A 21.11.2019 19:45 57:48 (12:12 28:27 49:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
6. kolo, zápas č. 22

datum: 21.11.2019, 19:45:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Horký Radim
Olbort Jan

23. BK B4N Brno - Kamenka 20.11.2019 20:45 66:54 (24:15 40:25 58:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
6. kolo, zápas č. 23

datum: 20.11.2019, 20:45:00

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Zavřel Maxmilian

24. Sokol Juliánov - Sok Šlapanice C 19.11.2019 20:15 56:66 (13:8 25:31 38:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
6. kolo, zápas č. 24

datum: 19.11.2019, 20:15:00

místo: ZŠ Krásného, Brno

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Sekáč Martin

78. BBK DS Brno - Basket Kohouti C 21.11.2019 20:30 (42:89) (12:32 28:44 34:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
6. kolo, zápas č. 78

datum: 21.11.2019, 20:30:00

místo: Tělocvična Purkyňova 1, Brno

rozhodčí:
Vondráček Marek
Křápek Petr

7. kolo
25. Kamenka - Sokol Juliánov 26.11.2019 20:15 73:49 (18:13 30:23 55:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
7. kolo, zápas č. 25

datum: 26.11.2019, 20:15:00

místo: Univerzální tělocvična Bohunice, Brno

rozhodčí:
Krejčiřík Jiří
Ščudla Jiří

26. Basket Kohouti A - BK B4N Brno 28.11.2019 19:15 64:82 (14:28 27:45 45:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
7. kolo, zápas č. 26

datum: 28.11.2019, 19:15:00

místo: Centrum Kociánka, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Krejčiřík Jiří

27. Sokol Podolí B - Žabovřesky S 29.11.2019 19:30 92:54 (23:10 40:25 70:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
7. kolo, zápas č. 27

datum: 29.11.2019, 19:30:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Křápek Petr
Olbort Jan

28. BBK DS Brno - Basket Kohouti B 28.11.2019 20:30 53:75 (11:28 22:48 42:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
7. kolo, zápas č. 28

datum: 28.11.2019, 20:30:00

místo: Tělocvična Purkyňova 1, Brno

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Frass Rastislav

79. Basket Kohouti C - Sok Šlapanice C 26.11.2019 20:15 (53:37) (11:14 27:23 41:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
7. kolo, zápas č. 79

datum: 26.11.2019, 20:15:00

místo: ZŠ Plovdivská, Brno

rozhodčí:
Horký Radim
Urbánek Štěpán

8. kolo
29. Žabovřesky S - BBK DS Brno 12.12.2019 19:45 60:38 (11:18 24:23 43:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
8. kolo, zápas č. 29

datum: 12.12.2019, 19:45:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Buryšek Zdeněk

30. BK B4N Brno - Sokol Podolí B 04.12.2019 20:45 (74:75) (12:11 35:27 59:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
8. kolo, zápas č. 30

datum: 04.12.2019, 20:45:00

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:
Horký Radim
Zavřel Maxmilian

31. Sokol Juliánov - Basket Kohouti A 03.12.2019 20:15 61:44 (15:9 33:16 51:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
8. kolo, zápas č. 31

datum: 03.12.2019, 20:15:00

místo: ZŠ Krásného, Brno

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Sekáč Martin

32. Sok Šlapanice C - Kamenka 27.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
8. kolo, zápas č. 32

datum: 27.03.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:



80. Basket Kohouti B - Basket Kohouti C 10.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
8. kolo, zápas č. 80

datum: 10.03.2020, 00:00:00

místo: Centrum Kociánka, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Kapounek Petr

9. kolo
33. Basket Kohouti A - Sok Šlapanice C 14.01.2020 20:15 75:51 (18:17 34:30 62:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
9. kolo, zápas č. 33

datum: 14.01.2020, 20:15:00

místo: ZŠ Plovdivská, Brno

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Frass Rastislav

34. Sokol Podolí B - Sokol Juliánov 09.01.2020 19:30 96:55 (32:11 55:26 69:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
9. kolo, zápas č. 34

datum: 09.01.2020, 19:30:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Krejčiřík Jiří

35. BBK DS Brno - BK B4N Brno 09.01.2020 20:30 51:97 (23:24 37:45 42:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
9. kolo, zápas č. 35

datum: 09.01.2020, 20:30:00

místo: Tělocvična Purkyňova 1, Brno

rozhodčí:
Račanský Martin
Frass Rastislav

36. Basket Kohouti B - Žabovřesky S 16.01.2020 19:30 91:67 (30:17 46:27 73:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
9. kolo, zápas č. 36

datum: 16.01.2020, 19:30:00

místo: Centrum Kociánka, Brno

rozhodčí:



81. Basket Kohouti C - Kamenka 07.01.2020 20:15 (89:52) (21:8 44:20 65:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
9. kolo, zápas č. 81

datum: 07.01.2020, 20:15:00

místo: ZŠ Plovdivská, Brno

rozhodčí:
Slezák Jiří
Ščudla Jiří

10. kolo
37. Basket Kohouti B - BK B4N Brno 11.02.2020 19:30 64:49 (11:13 34:25 50:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
10. kolo, zápas č. 37

datum: 11.02.2020, 19:30:00

místo: Centrum Kociánka, Brno

rozhodčí:
Vaníček Marek
Horký Radim

38. BBK DS Brno - Sokol Juliánov 23.01.2020 20:45 62:93 (18:23 32:42 48:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
10. kolo, zápas č. 38

datum: 23.01.2020, 20:45:00

místo: SH Brno, Bosonohy, Brno, Bosonohy

rozhodčí:
Ščudla Jiří
Dospíšil Josef

39. Sokol Podolí B - Sok Šlapanice C 24.01.2020 19:30 93:46 (27:11 51:24 73:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
10. kolo, zápas č. 39

datum: 24.01.2020, 19:30:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Ščudla Jiří
Olbort Jan

40. Basket Kohouti A - Kamenka 21.01.2020 20:15 58:53 (15:14 31:23 49:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
10. kolo, zápas č. 40

datum: 21.01.2020, 20:15:00

místo: ZŠ Plovdivská, Brno

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Olbort Jan

82. Žabovřesky S - Basket Kohouti C 23.01.2020 19:45 (61:94) (18:21 31:47 47:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
10. kolo, zápas č. 82

datum: 23.01.2020, 19:45:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Jansa Martin
Frass Rastislav

11. kolo
41. Kamenka - Sokol Podolí B 28.01.2020 19:45 57:69 (19:18 33:42 40:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
11. kolo, zápas č. 41

datum: 28.01.2020, 19:45:00

místo: Univerzální tělocvična Bohunice, Brno

rozhodčí:
Ščudla Jiří
Janík Karel

42. Sok Šlapanice C - BBK DS Brno 31.01.2020 20:15 81:52 (17:17 35:30 57:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
11. kolo, zápas č. 42

datum: 31.01.2020, 20:15:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Krejčiřík Jiří
Olbort Jan

43. Sokol Juliánov - Basket Kohouti B 28.01.2020 20:15 44:62 (11:17 18:32 35:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
11. kolo, zápas č. 43

datum: 28.01.2020, 20:15:00

místo: ZŠ Krásného, Brno

rozhodčí:
Sekáč Martin
Melichárek Ivo

44. BK B4N Brno - Žabovřesky S 29.01.2020 19:45 (74:52) (19:14 42:25 55:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
11. kolo, zápas č. 44

datum: 29.01.2020, 19:45:00

místo: Tělocvična Purkyňova 1, Brno

rozhodčí:
Horký Radim
Olbort Jan

83. Basket Kohouti C - Basket Kohouti A 18.02.2020 20:45 (82:48) (25:9 50:24 60:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
11. kolo, zápas č. 83

datum: 18.02.2020, 20:45:00

místo: ZŠ Plovdivská, Brno

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Josefus Ondřej

12. kolo
45. Žabovřesky S - Sokol Juliánov 06.02.2020 19:45 67:37 (23:10 37:21 48:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
12. kolo, zápas č. 45

datum: 06.02.2020, 19:45:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Račanský Martin
Olbort Jan

46. Basket Kohouti B - Sok Šlapanice C 13.02.2020 19:30 70:44 (16:10 39:26 55:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
12. kolo, zápas č. 46

datum: 13.02.2020, 19:30:00

místo: Centrum Kociánka, Brno

rozhodčí:
Horký Radim
Ščudla Jiří

47. BBK DS Brno - Kamenka 19.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
12. kolo, zápas č. 47

datum: 19.03.2020, 00:00:00

místo: Tělocvična Purkyňova 1, Brno

rozhodčí:
Bráblík Jan
Mynarčík Petr

48. Sokol Podolí B - Basket Kohouti A 06.02.2020 19:30 90:53 (27:15 44:21 68:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
12. kolo, zápas č. 48

datum: 06.02.2020, 19:30:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Frass Rastislav

84. BK B4N Brno - Basket Kohouti C 05.02.2020 20:45 (57:72) (18:17 30:29 42:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
12. kolo, zápas č. 84

datum: 05.02.2020, 20:45:00

místo: Tělocvična Purkyňova 1, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr
Josefus Ondřej

13. kolo
49. Basket Kohouti A - BBK DS Brno 10.03.2020 20:30 (55:53) (6:13 23:31 38:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
13. kolo, zápas č. 49

datum: 10.03.2020, 20:30:00

místo: ZŠ Plovdivská, Brno

rozhodčí:
Horký Radim
Ščudla Jiří

50. Kamenka - Basket Kohouti B 18.02.2020 19:45 54:67 (14:12 22:31 40:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
13. kolo, zápas č. 50

datum: 18.02.2020, 19:45:00

místo: Univerzální tělocvična Bohunice, Brno

rozhodčí:
Slezák Jiří
Ščudla Jiří

51. Sok Šlapanice C - Žabovřesky S 28.02.2020 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
13. kolo, zápas č. 51

datum: 28.02.2020, 20:15:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Buryšek Zdeněk

52. Sokol Juliánov - BK B4N Brno 17.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
13. kolo, zápas č. 52

datum: 17.03.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Krásného, Brno

rozhodčí:
Sekáč Martin
Frass Rastislav

85. Basket Kohouti C - Sokol Podolí B 17.02.2020 19:45 (67:71) (13:20 30:32 47:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
13. kolo, zápas č. 85

datum: 17.02.2020, 19:45:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Marek Vojtěch
Ščudla Jiří

14. kolo
53. BK B4N Brno - Sok Šlapanice C 26.02.2020 20:45 (84:42) (23:7 40:16 60:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
14. kolo, zápas č. 53

datum: 26.02.2020, 20:45:00

místo: Tělocvična Purkyňova 1, Brno

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Zavřel Maxmilian

54. Žabovřesky S - Kamenka 27.02.2020 19:45 38:42 (6:7 14:13 22:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
14. kolo, zápas č. 54

datum: 27.02.2020, 19:45:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Horký Radim
Ščudla Jiří

55. Basket Kohouti B - Basket Kohouti A 19.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
14. kolo, zápas č. 55

datum: 19.03.2020, 00:00:00

místo: Centrum Kociánka, Brno

rozhodčí:
Vaníček Marek
Bělouch Jiří

56. BBK DS Brno - Sokol Podolí B 27.02.2020 20:45 31:106 (10:29 18:57 21:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
14. kolo, zápas č. 56

datum: 27.02.2020, 20:45:00

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr
Sekáč Martin

86. Sokol Juliánov - Basket Kohouti C 25.02.2020 20:15 (42:96) (10:35 24:50 29:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
14. kolo, zápas č. 86

datum: 25.02.2020, 20:15:00

místo: ZŠ Krásného, Brno

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Frass Rastislav

15. kolo
57. Sokol Podolí B - Basket Kohouti B 06.03.2020 19:30 (85:71) (27:17 51:40 71:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
15. kolo, zápas č. 57

datum: 06.03.2020, 19:30:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Slezák Jiří
Buryšek Zdeněk

58. Basket Kohouti A - Žabovřesky S 17.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
15. kolo, zápas č. 58

datum: 17.03.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Plovdivská, Brno

rozhodčí:
Horký Radim
Olbort Jan

59. Kamenka - BK B4N Brno 03.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
15. kolo, zápas č. 59

datum: 03.03.2020, 00:00:00

místo: Univerzální tělocvična Bohunice, Brno

rozhodčí:



60. Sok Šlapanice C - Sokol Juliánov 06.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
15. kolo, zápas č. 60

datum: 06.03.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:



87. Basket Kohouti C - BBK DS Brno 03.03.2020 20:15 (102:41) (37:6 50:17 78:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
15. kolo, zápas č. 87

datum: 03.03.2020, 20:15:00

místo: ZŠ Plovdivská, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Jansová Kristýna

16. kolo
61. Sokol Juliánov - Kamenka 10.03.2020 20:15 (61:72) (14:16 30:38 54:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
16. kolo, zápas č. 61

datum: 10.03.2020, 20:15:00

místo: ZŠ Krásného, Brno

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Sekáč Martin

62. BK B4N Brno - Basket Kohouti A 11.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
16. kolo, zápas č. 62

datum: 11.03.2020, 00:00:00

místo: Tělocvična Purkyňova 1, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Račanský Martin

63. Žabovřesky S - Sokol Podolí B 12.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
16. kolo, zápas č. 63

datum: 12.03.2020, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Olbort Jan

64. Basket Kohouti B - BBK DS Brno 12.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
16. kolo, zápas č. 64

datum: 12.03.2020, 00:00:00

místo: Centrum Kociánka, Brno

rozhodčí:



88. Sok Šlapanice C - Basket Kohouti C 13.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
16. kolo, zápas č. 88

datum: 13.03.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Frass Rastislav

17. kolo
65. BBK DS Brno - Žabovřesky S 26.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
17. kolo, zápas č. 65

datum: 26.03.2020, 00:00:00

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:



66. Sokol Podolí B - BK B4N Brno 27.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
17. kolo, zápas č. 66

datum: 27.03.2020, 00:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:



67. Basket Kohouti A - Sokol Juliánov 23.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
17. kolo, zápas č. 67

datum: 23.03.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Plovdivská, Brno

rozhodčí:



68. Kamenka - Sok Šlapanice C 24.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
17. kolo, zápas č. 68

datum: 24.03.2020, 00:00:00

místo: Univerzální tělocvična Bohunice, Brno

rozhodčí:



89. Basket Kohouti C - Basket Kohouti B 23.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
17. kolo, zápas č. 89

datum: 23.03.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Arménská, Brno

rozhodčí:



18. kolo
69. Sok Šlapanice C - Basket Kohouti A 03.04.2020 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
18. kolo, zápas č. 69

datum: 03.04.2020, 20:15:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:



70. Sokol Juliánov - Sokol Podolí B 31.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
18. kolo, zápas č. 70

datum: 31.03.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Krásného, Brno

rozhodčí:



71. BK B4N Brno - BBK DS Brno 01.04.2020 20:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
18. kolo, zápas č. 71

datum: 01.04.2020, 20:45:00

místo: Tělocvična Purkyňova 1, Brno

rozhodčí:



72. Žabovřesky S - Basket Kohouti B 02.04.2020 19:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
18. kolo, zápas č. 72

datum: 02.04.2020, 19:45:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:



90. Kamenka - Basket Kohouti C 31.03.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, muži, Oblasti
Městský přebor II základní
18. kolo, zápas č. 90

datum: 31.03.2020, 00:00:00

místo: Univerzální tělocvična Bohunice, Brno

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC