image

nejmladší minižactvo U11 / Oblasti / ročník 2019/20 / nejmladší minižactvo U11 / nejmladší minižactvo U11


tabulka
1. BK Teplice 12 10 2 625:341 22
2. TJ Slovan Varnsdorf 12 8 4 564:454 20
3. SLUNETA Ústí n.L. d 8 8 0 342:148 16
4. BA LYNX Liberec k 10 4 6 374:458 14
5. Válečnice Děčín 10 4 6 315:319 14
6. Válečníci Děčín B 12 2 10 280:516 14
7. BK Levharti Chomutov 6 6 0 358:114 12
8. SLUNETA Ústí n.L. 6 5 1 377:181 11
9. BA 2006 Roudnice n.L. 8 3 5 258:358 11
10. TJ Slovan Litoměřice 10 1 9 188:491 11
11. BK Levhartice Chomutov 8 2 6 267:320 10
12. Válečníci Děčín 6 3 3 286:248 9
13. Slavoj BK Litoměřice 6 3 3 216:272 9
14. BA Tygři Louny 6 2 4 214:329 8
15. BK Baník Most 6 2 4 154:269 8
1. kolo
1. Slavoj Litoměřice - BA 2006 Roudnice n.L. 12.10.2019 09:00 40:30 (14:14 20:20 34:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
1. kolo, zápas č. 1

datum: 12.10.2019, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Lepší Tereza (---/1.000)
Lunhul Vladislav (---/1.000)

2. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Levharti Chomutov 12.10.2019 11:00 20:42 (6:18 10:26 10:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
1. kolo, zápas č. 2

datum: 12.10.2019, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)
Lepší Tereza (1.000/1.000)

3. BK Levharti Chomutov - Slavoj Litoměřice 12.10.2019 13:00 37:28 (17:6 23:18 31:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
1. kolo, zápas č. 3

datum: 12.10.2019, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Lepší Tereza (1.000/---)
Lunhul Vladislav (1.000/---)

4. BA LYNX Liberec k - Slovan Varnsdorf 12.10.2019 10:00 14:57 (8:8 12:27 14:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
1. kolo, zápas č. 4

datum: 12.10.2019, 10:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

5. Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín B 12.10.2019 12:00 50:18 (12:4 25:10 41:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
1. kolo, zápas č. 5

datum: 12.10.2019, 12:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. Válečníci Děčín B - BA LYNX Liberec k 12.10.2019 14:00 32:43 (8:16 11:20 21:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
1. kolo, zápas č. 6

datum: 12.10.2019, 14:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. SLUNETA Ústí n.L. - BK Teplice 12.10.2019 13:00 75:13 (10:4 35:7 63:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
1. kolo, zápas č. 7

datum: 12.10.2019, 13:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Ryvolová Andrea (1.000/1.000)
Ryvolová Aneta (1.000/1.000)

8. BK Teplice - Válečníci Děčín 12.10.2019 15:00 27:57 (11:14 15:28 25:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
1. kolo, zápas č. 8

datum: 12.10.2019, 15:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Ryvolová Aneta (1.000/1.000)
Ryvolová Andrea (1.000/1.000)

9. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 12.10.2019 17:00 40:61 (6:20 27:32 34:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
1. kolo, zápas č. 9

datum: 12.10.2019, 17:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Ryvolová Andrea (1.000/1.000)
Ryvolová Aneta (1.000/1.000)

10. SLUNETA Ústí n.L. d - BK Levhartice Chomutov 13.10.2019 09:00 46:23 (25:2 34:12 38:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
1. kolo, zápas č. 10

datum: 13.10.2019, 09:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Ryvolová Andrea (1.000/1.000)
Ryvolová Aneta (1.000/1.000)

11. BK Levhartice Chomutov - TJ Slovan Litoměřice 13.10.2019 11:00 59:42 (10:11 22:26 42:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
1. kolo, zápas č. 11

datum: 13.10.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Ryvolová Aneta (1.000/2.000)
Ryvolová Andrea (1.000/2.000)

12. TJ Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. d 13.10.2019 13:00 24:41 (4:16 10:28 19:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
1. kolo, zápas č. 12

datum: 13.10.2019, 13:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Ryvolová Andrea (2.000/1.000)
Ryvolová Aneta (2.000/1.000)

13. Válečnice Děčín - BK Baník Most 13.10.2019 15:00 37:36 (15:8 19:18 35:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
1. kolo, zápas č. 13

datum: 13.10.2019, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Prislupčáková Natálie (1.000/1.000)

14. BK Baník Most - Válečnice Děčín 13.10.2019 17:00 44:21 (12:2 26:9 30:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
1. kolo, zápas č. 14

datum: 13.10.2019, 17:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Prislupčáková Natálie (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

2. kolo
15. BK Levharti Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 10.11.2019 09:00 63:32 (18:9 39:9 47:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
2. kolo, zápas č. 15

datum: 10.11.2019, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mathias (1.000/1.000)
Drobný Petr (1.000/1.000)

16. SLUNETA Ústí n.L. - BA 2006 Roudnice n.L. 10.11.2019 10:30 60:16 (21:0 33:0 47:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
2. kolo, zápas č. 16

datum: 10.11.2019, 10:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Drobný Petr (1.000/1.000)
Kundert Mathias (1.000/1.000)

17. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Levharti Chomutov 10.11.2019 12:00 13:66 (6:5 8:39 13:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
2. kolo, zápas č. 17

datum: 10.11.2019, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mathias (1.000/1.000)
Drobný Petr (1.000/1.000)

18. BA LYNX Liberec k - Válečníci Děčín 09.11.2019 10:00 33:71 (6:24 12:38 28:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
2. kolo, zápas č. 18

datum: 09.11.2019, 10:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Ekrtová Tereza (1.000/1.000)

19. Válečníci Děčín - Slovan Varnsdorf 09.11.2019 12:00 34:47 (10:18 18:24 31:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
2. kolo, zápas č. 19

datum: 09.11.2019, 12:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Ekrtová Tereza (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

20. Slovan Varnsdorf - BA LYNX Liberec k 09.11.2019 14:00 57:40 (16:12 33:16 45:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
2. kolo, zápas č. 20

datum: 09.11.2019, 14:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Ekrtová Tereza (1.000/1.000)

21. BA Tygři Louny - TJ Slovan Litoměřice 03.11.2019 09:00 55:23 (14:9 34:13 42:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
2. kolo, zápas č. 21

datum: 03.11.2019, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina (1.000/1.000)
Vostatková Natálie (1.000/1.000)

22. TJ Slovan Litoměřice - Válečníci Děčín B 03.11.2019 11:00 16:32 (4:8 12:18 16:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
2. kolo, zápas č. 22

datum: 03.11.2019, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Vostatková Natálie (1.000/1.000)
Vondráčková Sabina (1.000/1.000)

23. Válečníci Děčín B - BA Tygři Louny 03.11.2019 13:00 18:74 (4:14 6:30 6:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
2. kolo, zápas č. 23

datum: 03.11.2019, 13:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina (1.000/1.000)
Vostatková Natálie (1.000/1.000)

24. BK Baník Most - BK Teplice 09.11.2019 12:00 19:74 (3:12 3:42 11:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
2. kolo, zápas č. 24

datum: 09.11.2019, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šeferová Nicole (1.000/1.000)
Horák Daniel (4.000/1.000)

25. BK Teplice - Slavoj Litoměřice 09.11.2019 14:00 73:23 (13:14 37:14 56:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
2. kolo, zápas č. 25

datum: 09.11.2019, 14:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Horák Daniel (1.000/---)
Šeferová Nicole (1.000/---)

26. Slavoj Litoměřice - BK Baník Most 09.11.2019 16:00 50:17 (19:0 25:9 43:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
2. kolo, zápas č. 26

datum: 09.11.2019, 16:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šeferová Nicole (---/1.000)
Horák Daniel (---/4.000)

27. BK Levhartice Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. d 09.11.2019 09:00 18:32 (4:8 8:12 12:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
2. kolo, zápas č. 27

datum: 09.11.2019, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Drobný Petr (1.000/1.000)
Kundert Mathias (1.000/1.000)

28. SLUNETA Ústí n.L. d - Válečnice Děčín 09.11.2019 10:30 37:25 (7:5 19:9 27:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
2. kolo, zápas č. 28

datum: 09.11.2019, 10:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mathias (1.000/1.000)
Drobný Petr (1.000/1.000)

29. Válečnice Děčín - BK Levhartice Chomutov 09.11.2019 12:00 23:45 (6:10 9:22 19:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
2. kolo, zápas č. 29

datum: 09.11.2019, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Drobný Petr (1.000/1.000)
Kundert Mathias (1.000/1.000)

3. kolo
30. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj Litoměřice 07.12.2019 09:30 73:27 (14:16 39:19 51:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
3. kolo, zápas č. 30

datum: 07.12.2019, 09:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Gabriel Jakub (1.000/---)
(---/---)

31. Slavoj Litoměřice - Slovan Varnsdorf 07.12.2019 11:15 48:42 (6:6 20:12 34:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
3. kolo, zápas č. 31

datum: 07.12.2019, 11:15:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Gabriel Jakub (---/1.500)
(---/---)

32. Slovan Varnsdorf - SLUNETA Ústí n.L. 07.12.2019 13:00 22:76 (6:14 8:38 16:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
3. kolo, zápas č. 32

datum: 07.12.2019, 13:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Gabriel Jakub (1.500/1.000)
(---/---)

33. SLUNETA Ústí n.L. d - Válečnice Děčín 07.12.2019 09:30 45:11 (6:7 29:7 32:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
3. kolo, zápas č. 33

datum: 07.12.2019, 09:30:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Ryvolová Andrea (1.500/1.000)
Lunhul Vladislav (1.500/1.000)

34. Válečnice Děčín - BK Baník Most 07.12.2019 11:15 23:26 (7:4 9:12 11:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
3. kolo, zápas č. 34

datum: 07.12.2019, 11:15:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Lunhul Vladislav (1.000/1.500)
Ryvolová Andrea (1.000/1.500)

35. BK Baník Most - SLUNETA Ústí n.L. d 07.12.2019 13:00 12:64 (6:20 10:30 10:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
3. kolo, zápas č. 35

datum: 07.12.2019, 13:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Ryvolová Andrea (1.500/1.000)
Lunhul Vladislav (1.500/1.500)

36. Válečníci Děčín - BA Tygři Louny 07.12.2019 09:15 68:24 (17:5 31:11 46:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
3. kolo, zápas č. 36

datum: 07.12.2019, 09:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

37. BA Tygři Louny - BK Levharti Chomutov 07.12.2019 11:00 5:94 (3:17 3:53 5:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
3. kolo, zápas č. 37

datum: 07.12.2019, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

38. BK Levharti Chomutov - Válečníci Děčín 07.12.2019 12:45 56:16 (13:8 27:10 43:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
3. kolo, zápas č. 38

datum: 07.12.2019, 12:45:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

39. Válečníci Děčín B - BK Teplice 08.12.2019 09:30 2:40 (0:9 2:19 2:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
3. kolo, zápas č. 39

datum: 08.12.2019, 09:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kunclová Natálie (1.000/1.000)
Prislupčáková Natálie (1.000/1.000)

40. BK Teplice - TJ Slovan Litoměřice 08.12.2019 11:15 87:4 (21:2 47:4 61:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
3. kolo, zápas č. 40

datum: 08.12.2019, 11:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Prislupčáková Natálie (1.000/1.500)
Kunclová Natálie (1.000/1.500)

41. TJ Slovan Litoměřice - Válečníci Děčín B 08.12.2019 13:00 6:61 (2:10 4:35 4:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
3. kolo, zápas č. 41

datum: 08.12.2019, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kunclová Natálie (1.500/1.000)
Prislupčáková Natálie (1.500/1.000)

42. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Levhartice Chomutov 08.12.2019 11:00 48:36 (10:4 25:17 37:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
3. kolo, zápas č. 42

datum: 08.12.2019, 11:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Ryvolová Andrea (1.000/1.000)
Gabriel Jakub (1.000/1.000)

43. BK Levhartice Chomutov - BA LYNX Liberec k 08.12.2019 13:00 34:54 (3:16 14:28 26:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
3. kolo, zápas č. 43

datum: 08.12.2019, 13:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Gabriel Jakub (1.000/1.000)
Ryvolová Andrea (1.000/1.000)

44. BA LYNX Liberec k - BA 2006 Roudnice n.L. 08.12.2019 15:00 36:44 (10:7 20:26 32:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
3. kolo, zápas č. 44

datum: 08.12.2019, 15:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Ryvolová Andrea (1.000/1.000)
Gabriel Jakub (1.000/1.000)

4. kolo
45. Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín B 11.01.2020 10:00 61:16 (24:4 35:4 51:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
4. kolo, zápas č. 45

datum: 11.01.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav (---/1.000)
(---/---)

46. Válečníci Děčín B - BA 2006 Roudnice n.L. 11.01.2020 12:00 26:53 (4:6 14:20 18:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
4. kolo, zápas č. 46

datum: 11.01.2020, 12:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
(---/---)

47. BA 2006 Roudnice n.L. - Slovan Varnsdorf 11.01.2020 14:00 34:52 (2:22 16:26 22:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
4. kolo, zápas č. 47

datum: 11.01.2020, 14:00:00

místo: ZŠ Edisonova, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/---)
(---/---)

48. TJ Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. d 26.01.2020 10:00 22:31 (6:8 12:18 16:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
4. kolo, zápas č. 48

datum: 26.01.2020, 10:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Blašková Martina (1.000/1.000)
Kesler Vladimír (1.000/1.000)

49. TJ Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. d 26.01.2020 12:00 13:46 (0:12 6:25 10:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
4. kolo, zápas č. 49

datum: 26.01.2020, 12:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
Blašková Martina (1.000/1.000)

50. BK Teplice - BA Tygři Louny 25.01.2020 09:00 67:30 (21:9 43:13 55:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
4. kolo, zápas č. 50

datum: 25.01.2020, 09:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

51. BA Tygři Louny - Slovan Varnsdorf 25.01.2020 10:45 26:59 (5:11 16:24 20:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
4. kolo, zápas č. 51

datum: 25.01.2020, 10:45:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

52. Slovan Varnsdorf - BK Teplice 25.01.2020 12:30 21:56 (2:8 8:29 17:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
4. kolo, zápas č. 52

datum: 25.01.2020, 12:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

53. Válečnice Děčín - BA LYNX Liberec k 25.01.2020 09:30 26:39 (10:13 19:19 21:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
4. kolo, zápas č. 53

datum: 25.01.2020, 09:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/---)
Prislupčáková Natálie (1.000/---)

54. BA LYNX Liberec k - BK Levhartice Chomutov 25.01.2020 11:15 36:20 (16:2 20:9 36:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
4. kolo, zápas č. 54

datum: 25.01.2020, 11:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Prislupčáková Natálie (---/1.000)
Kesler Vladimír (---/1.000)

55. BK Levhartice Chomutov - Válečnice Děčín 25.01.2020 13:00 32:39 (10:5 17:13 21:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
4. kolo, zápas č. 55

datum: 25.01.2020, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
Prislupčáková Natálie (1.000/1.000)

5. kolo
56. BK Teplice - Válečníci Děčín B 08.02.2020 09:30 30:22 (5:6 18:8 21:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
5. kolo, zápas č. 56

datum: 08.02.2020, 09:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Lahovská Barbora (1.000/1.000)
Krob Vlastimil (1.000/1.000)

57. BK Teplice - Válečníci Děčín B 08.02.2020 11:30 52:16 (16:4 28:14 38:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
5. kolo, zápas č. 57

datum: 08.02.2020, 11:30:00

místo: ,

rozhodčí:
Krob Vlastimil (---/1.000)
Lahovská Barbora (---/1.000)

58. BA LYNX Liberec k - BK Teplice 22.02.2020 13:30 33:60 (11:16 13:35 25:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
5. kolo, zápas č. 58

datum: 22.02.2020, 13:30:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

59. BK Teplice - Slovan Varnsdorf 22.02.2020 15:15 46:39 (10:18 24:28 30:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
5. kolo, zápas č. 59

datum: 22.02.2020, 15:15:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

60. Slovan Varnsdorf - BA LYNX Liberec k 22.02.2020 17:00 57:46 (8:6 20:22 42:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
5. kolo, zápas č. 60

datum: 22.02.2020, 17:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. kolo
61. TJ Slovan Litoměřice - Válečnice Děčín 08.03.2020 12:00 4:53 (0:20 0:32 0:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
6. kolo, zápas č. 61

datum: 08.03.2020, 12:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
Lepší Tereza (1.000/1.000)

62. Válečnice Děčín - Válečníci Děčín B 08.03.2020 13:45 57:11 (25:0 37:2 53:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
6. kolo, zápas č. 62

datum: 08.03.2020, 13:45:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Lepší Tereza (1.000/1.000)
Kesler Vladimír (1.000/1.000)

63. Válečníci Děčín B - TJ Slovan Litoměřice 08.03.2020 15:30 26:34 (2:0 8:14 19:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižactvo U11
6. kolo, zápas č. 63

datum: 08.03.2020, 15:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
Lepší Tereza (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC