image

starší žákyně U15 / žákovská liga / ročník 2019/20 / Extraliga


tabulka
1. BŠ Tygři Praha 16 15 1 1055:763 31
2. Sokol Hradec Králové 14 14 0 1157:733 28
3. ŠBK Parker-Hannifin Sadská 15 13 2 1260:822 28
4. BA Sparta 16 10 6 995:1000 26
5. DBaK 16 8 8 982:931 24
6. Jiskra Kyjov 16 7 9 912:999 23
7. KP Brno 16 6 10 875:1055 22
8. Basketbal Sokol Horní Počernice 16 5 11 945:944 21
9. USK Praha 16 5 11 899:1059 21
10. K2 Prostějov 16 5 11 781:1035 21
11. BK Lokomotiva Karlovy Vary 16 5 11 931:1019 21
12. TJ Slovan Litoměřice 15 1 14 732:1164 16
1. kolo
169. Jiskra Kyjov - BŠ Tygři Praha 11.01.2020 15:00 44:92 (5:25 23:44 38:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
1. kolo, zápas č. 169

datum: 11.01.2020, 15:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.500)
Karabínová Natálie (1.000/1.500)

170. KP Brno - BA Sparta 11.01.2020 18:00 72:64 (11:13 35:40 54:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
1. kolo, zápas č. 170

datum: 11.01.2020, 18:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Veis Martin (1.000/1.500)
Račanský Martin (1.000/2.500)

171. Basketbal Sokol H. Počernice - Sokol H. Králové 11.01.2020 16:15 62:72 (17:28 32:42 46:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
1. kolo, zápas č. 171

datum: 11.01.2020, 16:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000)
Peterková Lucie (1.000/1.000)

172. ŠBK P-H Sadská - K2 Prostějov 11.01.2020 17:30 96:43 (23:14 54:23 78:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
1. kolo, zápas č. 172

datum: 11.01.2020, 17:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.000)
Kubíček Jiří (1.000/1.000)

173. BK Loko K. Vary - USK Praha 11.01.2020 16:00 71:68 (11:22 39:42 58:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
1. kolo, zápas č. 173

datum: 11.01.2020, 16:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/2.500)
Nesper Jindřich (1.000/2.500)

174. DBaK - Slovan Litoměřice 11.01.2020 16:00 62:46 (15:9 30:24 45:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
1. kolo, zápas č. 174

datum: 11.01.2020, 16:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/2.000)
Bendová Linda (1.000/2.000)

2. kolo
175. Jiskra Kyjov - BA Sparta 12.01.2020 09:30 44:66 (12:18 18:37 34:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
2. kolo, zápas č. 175

datum: 12.01.2020, 09:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000)
Karabínová Natálie (1.000/1.000)

176. KP Brno - BŠ Tygři Praha 12.01.2020 10:00 32:57 (9:24 13:37 22:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
2. kolo, zápas č. 176

datum: 12.01.2020, 10:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Veis Martin (1.000/1.000)
Račanský Martin (1.000/1.000)

177. Basketbal Sokol H. Počernice - K2 Prostějov 12.01.2020 11:00 68:30 (12:7 31:16 53:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
2. kolo, zápas č. 177

datum: 12.01.2020, 11:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.000)
Koudela Martin (1.000/1.000)

178. ŠBK P-H Sadská - Sokol H. Králové 12.01.2020 10:30 70:76 (24:23 40:34 57:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
2. kolo, zápas č. 178

datum: 12.01.2020, 10:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Toboláková Barbora (1.000/1.000)

179. BK Loko K. Vary - Slovan Litoměřice 12.01.2020 10:00 71:43 (23:15 36:21 53:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
2. kolo, zápas č. 179

datum: 12.01.2020, 10:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

180. DBaK - USK Praha 12.01.2020 13:30 52:54 (24:13 32:25 43:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
2. kolo, zápas č. 180

datum: 12.01.2020, 13:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/2.000)
Bendová Linda (1.000/2.000)

3. kolo
181. BŠ Tygři Praha - USK Praha 25.01.2020 14:30 81:43 (21:4 43:12 67:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
3. kolo, zápas č. 181

datum: 25.01.2020, 14:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Čížek Daniel (1.000/2.000)
Syrovátka František (1.000/3.500)

182. BA Sparta - Slovan Litoměřice 25.01.2020 13:00 73:55 (14:12 35:28 54:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
3. kolo, zápas č. 182

datum: 25.01.2020, 13:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.000)
Kalabza Lukáš (1.000/1.000)

183. Sokol H. Králové - BK Loko K. Vary 25.01.2020 17:00 74:57 (22:17 45:27 57:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
3. kolo, zápas č. 183

datum: 25.01.2020, 17:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/1.000)
Mareš Roman (1.000/1.000)

184. K2 Prostějov - DBaK 25.01.2020 16:30 63:71 (14:20 34:31 44:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
3. kolo, zápas č. 184

datum: 25.01.2020, 16:30:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Kremser Jakub (1.000/1.000)
Billík Dennis (1.000/1.000)

185. Jiskra Kyjov - Basketbal Sokol H. Počernice 25.01.2020 16:30 62:51 (17:17 32:36 46:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
3. kolo, zápas č. 185

datum: 25.01.2020, 16:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.000/4.000)
Kubeš Michal (1.000/4.000)

186. KP Brno - ŠBK P-H Sadská 25.01.2020 12:00 58:73 (15:22 32:37 45:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
3. kolo, zápas č. 186

datum: 25.01.2020, 12:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Krčmář Dominik (3.000/1.000)

4. kolo
187. BŠ Tygři Praha - Slovan Litoměřice 26.01.2020 13:00 63:42 (15:8 40:16 50:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
4. kolo, zápas č. 187

datum: 26.01.2020, 13:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Čížek Daniel (1.000/1.000)
Syrovátka František (1.500/1.000)

188. BA Sparta - USK Praha 26.01.2020 12:00 67:42 (22:10 42:19 56:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
4. kolo, zápas č. 188

datum: 26.01.2020, 12:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/3.000)
Kalabza Lukáš (1.000/3.000)

189. Sokol H. Králové - DBaK 26.01.2020 09:00 61:53 (14:11 31:21 49:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
4. kolo, zápas č. 189

datum: 26.01.2020, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.500)
Mareš Roman (1.000/1.500)

190. K2 Prostějov - BK Loko K. Vary 26.01.2020 10:00 65:46 (15:15 36:31 51:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
4. kolo, zápas č. 190

datum: 26.01.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Kremser Jakub (1.000/1.000)
Billík Dennis (1.000/1.000)

191. Jiskra Kyjov - ŠBK P-H Sadská 26.01.2020 10:00 54:83 (12:25 29:44 45:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
4. kolo, zápas č. 191

datum: 26.01.2020, 10:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.000/1.000)
Kubeš Michal (1.000/1.000)

192. KP Brno - Basketbal Sokol H. Počernice 26.01.2020 08:00 66:49 (14:15 27:26 46:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
4. kolo, zápas č. 192

datum: 26.01.2020, 08:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.000/1.500)
Sekáč Martin (1.000/1.500)

5. kolo
193. Basketbal Sokol H. Počernice - BŠ Tygři Praha 08.02.2020 16:30 42:53 (9:13 19:21 29:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
5. kolo, zápas č. 193

datum: 08.02.2020, 16:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Toboláková Barbora (2.000/2.000)
Křenek Karel (2.500/2.500)

194. ŠBK P-H Sadská - BA Sparta 13.02.2020 18:10 83:69 (19:31 42:43 70:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
5. kolo, zápas č. 194

datum: 13.02.2020, 18:10:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Kult Michal (1.000/4.000)
Hejnic Jan (1.000/3.500)

195. BK Loko K. Vary - Jiskra Kyjov 08.02.2020 15:00 51:61 (12:10 19:25 37:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
5. kolo, zápas č. 195

datum: 08.02.2020, 15:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (2.000/1.000)
Hejduk Jakub (2.000/1.000)

196. DBaK - KP Brno 08.02.2020 16:45 76:57 (11:11 32:30 48:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
5. kolo, zápas č. 196

datum: 08.02.2020, 16:45:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.000/1.500)
Kalabza Lukáš (1.000/4.000)

197. USK Praha - Sokol H. Králové 05.02.2020 17:30 39:82 (9:26 19:40 31:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
5. kolo, zápas č. 197

datum: 05.02.2020, 17:30:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.000)
Šmíd Vojtěch (1.000/1.000)

198. Slovan Litoměřice - K2 Prostějov 08.02.2020 18:00 51:60 (14:14 26:29 44:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
5. kolo, zápas č. 198

datum: 08.02.2020, 18:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

6. kolo
199. Basketbal Sokol H. Počernice - BA Sparta 09.02.2020 11:00 43:44 (11:8 19:22 29:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
6. kolo, zápas č. 199

datum: 09.02.2020, 11:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Toboláková Barbora (4.000/1.000)
Bakajsa Michal (4.000/3.000)

200. ŠBK P-H Sadská - BŠ Tygři Praha 09.02.2020 10:00 59:70 (12:11 24:37 37:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
6. kolo, zápas č. 200

datum: 09.02.2020, 10:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.000)
Šmíd Vojtěch (1.000/1.000)

201. BK Loko K. Vary - KP Brno 09.02.2020 10:00 55:59 (19:15 27:31 40:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
6. kolo, zápas č. 201

datum: 09.02.2020, 10:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (2.000/1.000)
Hejduk Jakub (2.000/1.000)

202. DBaK - Jiskra Kyjov 09.02.2020 11:15 76:54 (24:11 46:23 62:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
6. kolo, zápas č. 202

datum: 09.02.2020, 11:15:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.000/4.000)
Ježek Václav (1.000/4.000)

203. USK Praha - K2 Prostějov 09.02.2020 10:00 82:31 (22:7 42:22 68:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
6. kolo, zápas č. 203

datum: 09.02.2020, 10:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Kalabza Lukáš (1.000/1.000)
Prchalová Simona (1.000/1.000)

204. Slovan Litoměřice - Sokol H. Králové       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
6. kolo, zápas č. 204

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. kolo
205. BŠ Tygři Praha - Sokol H. Králové       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
7. kolo, zápas č. 205

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

206. BA Sparta - K2 Prostějov 22.02.2020 14:30 56:44 (8:9 26:20 39:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
7. kolo, zápas č. 206

datum: 22.02.2020, 14:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Prchalová Simona (1.000/1.000)

207. Jiskra Kyjov - USK Praha 22.02.2020 15:00 61:41 (8:11 26:24 48:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
7. kolo, zápas č. 207

datum: 22.02.2020, 15:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.500)
Sekáč Martin (1.000/1.500)

208. KP Brno - Slovan Litoměřice 22.02.2020 15:00 85:47 (24:15 48:25 63:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
7. kolo, zápas č. 208

datum: 22.02.2020, 15:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.000)
Krčmář Dominik (1.000/1.000)

209. Basketbal Sokol H. Počernice - BK Loko K. Vary 22.02.2020 11:00 72:57 (20:17 43:31 65:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
7. kolo, zápas č. 209

datum: 22.02.2020, 11:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.500)
Rom Daniel (1.000/4.000)

210. ŠBK P-H Sadská - DBaK 22.02.2020 17:30 79:49 (20:11 47:23 60:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
7. kolo, zápas č. 210

datum: 22.02.2020, 17:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Moulton Christopher (1.000/1.000)

8. kolo
211. BŠ Tygři Praha - K2 Prostějov 23.02.2020 12:00 53:32 (11:6 24:12 40:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
8. kolo, zápas č. 211

datum: 23.02.2020, 12:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.000)
Matys Pavel (1.000/1.000)

212. BA Sparta - Sokol H. Králové       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
8. kolo, zápas č. 212

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

213. Jiskra Kyjov - Slovan Litoměřice 23.02.2020 09:30 62:37 (17:10 30:18 47:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
8. kolo, zápas č. 213

datum: 23.02.2020, 09:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.000)
Sekáč Martin (1.000/1.000)

214. KP Brno - USK Praha 23.02.2020 12:00 78:65 (13:25 34:33 59:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
8. kolo, zápas č. 214

datum: 23.02.2020, 12:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/2.000)
Krčmář Dominik (1.000/2.000)

215. Basketbal Sokol H. Počernice - DBaK 21.02.2020 18:15 60:64 (19:15 38:29 49:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
8. kolo, zápas č. 215

datum: 21.02.2020, 18:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Čížek Daniel (1.000/1.000)
Lejčko Jan (1.000/1.000)

216. ŠBK P-H Sadská - BK Loko K. Vary 23.02.2020 10:00 84:54 (30:13 48:26 64:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
8. kolo, zápas č. 216

datum: 23.02.2020, 10:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Moulton Christopher (1.000/1.000)

9. kolo
217. BA Sparta - Jiskra Kyjov 07.03.2020 14:00 74:61 (23:11 38:33 49:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
9. kolo, zápas č. 217

datum: 07.03.2020, 14:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.500)
Čížek Daniel (1.000/1.500)

218. BŠ Tygři Praha - KP Brno 07.03.2020 16:00 68:48 (19:11 29:21 53:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
9. kolo, zápas č. 218

datum: 07.03.2020, 16:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

219. K2 Prostějov - Basketbal Sokol H. Počernice 07.03.2020 17:00 66:49 (20:7 35:21 53:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
9. kolo, zápas č. 219

datum: 07.03.2020, 17:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Petrák Robin (1.000/2.000)
Fanta Jiří (1.000/2.500)

220. Sokol H. Králové - ŠBK P-H Sadská       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
9. kolo, zápas č. 220

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

221. Slovan Litoměřice - BK Loko K. Vary 07.03.2020 13:00 51:94 (15:21 20:55 34:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
9. kolo, zápas č. 221

datum: 07.03.2020, 13:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)

222. USK Praha - DBaK 07.03.2020 18:00 67:48 (16:17 37:26 51:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
9. kolo, zápas č. 222

datum: 07.03.2020, 18:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/1.000)
Kavan Jonáš (1.000/1.000)

10. kolo
223. BŠ Tygři Praha - Jiskra Kyjov 08.03.2020 13:00 82:69 (24:17 43:34 63:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
10. kolo, zápas č. 223

datum: 08.03.2020, 13:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

224. BA Sparta - KP Brno 08.03.2020 09:00 75:52 (24:10 40:26 53:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
10. kolo, zápas č. 224

datum: 08.03.2020, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Čížek Daniel (1.000/4.000)

225. Sokol H. Králové - Basketbal Sokol H. Počernice 11.02.2020 15:15 82:70 (17:22 40:39 56:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
10. kolo, zápas č. 225

datum: 11.02.2020, 15:15:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kult Michal (1.000/1.000)
Mareš Roman (1.000/1.000)

226. K2 Prostějov - ŠBK P-H Sadská 08.03.2020 10:00 42:82 (12:20 25:39 40:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
10. kolo, zápas č. 226

datum: 08.03.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Bešina Marek (1.000/1.500)
Dostal Vojtěch (1.000/1.500)

227. USK Praha - BK Loko K. Vary 08.03.2020 12:00 54:69 (18:12 25:30 42:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
10. kolo, zápas č. 227

datum: 08.03.2020, 12:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (2.000/1.000)
Perlík Michal (2.000/1.000)

228. Slovan Litoměřice - DBaK 08.03.2020 10:00 39:73 (14:17 21:27 28:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
10. kolo, zápas č. 228

datum: 08.03.2020, 10:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/1.000)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)

11. kolo
229. Slovan Litoměřice - BŠ Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
11. kolo, zápas č. 229

datum:

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

230. USK Praha - BA Sparta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
11. kolo, zápas č. 230

datum:

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

231. DBaK - Sokol H. Králové       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
11. kolo, zápas č. 231

datum:

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

232. BK Loko K. Vary - K2 Prostějov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
11. kolo, zápas č. 232

datum:

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

233. ŠBK P-H Sadská - Jiskra Kyjov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
11. kolo, zápas č. 233

datum:

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

234. Basketbal Sokol H. Počernice - KP Brno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
11. kolo, zápas č. 234

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. kolo
235. USK Praha - BŠ Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
12. kolo, zápas č. 235

datum:

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

236. Slovan Litoměřice - BA Sparta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
12. kolo, zápas č. 236

datum:

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

237. BK Loko K. Vary - Sokol H. Králové       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
12. kolo, zápas č. 237

datum:

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

238. DBaK - K2 Prostějov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
12. kolo, zápas č. 238

datum:

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

239. Basketbal Sokol H. Počernice - Jiskra Kyjov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
12. kolo, zápas č. 239

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

240. ŠBK P-H Sadská - KP Brno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
12. kolo, zápas č. 240

datum:

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13. kolo
241. BA Sparta - Basketbal Sokol H. Počernice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
13. kolo, zápas č. 241

datum:

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

242. BŠ Tygři Praha - ŠBK P-H Sadská       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
13. kolo, zápas č. 242

datum:

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

243. KP Brno - BK Loko K. Vary       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
13. kolo, zápas č. 243

datum:

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

244. Jiskra Kyjov - DBaK       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
13. kolo, zápas č. 244

datum:

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

245. K2 Prostějov - USK Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
13. kolo, zápas č. 245

datum:

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

246. Sokol H. Králové - Slovan Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
13. kolo, zápas č. 246

datum:

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. kolo
247. BŠ Tygři Praha - Basketbal Sokol H. Počernice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
14. kolo, zápas č. 247

datum:

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

248. BA Sparta - ŠBK P-H Sadská       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
14. kolo, zápas č. 248

datum:

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

249. Jiskra Kyjov - BK Loko K. Vary       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
14. kolo, zápas č. 249

datum:

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

250. KP Brno - DBaK       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
14. kolo, zápas č. 250

datum:

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

251. Sokol H. Králové - USK Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
14. kolo, zápas č. 251

datum:

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

252. K2 Prostějov - Slovan Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
14. kolo, zápas č. 252

datum:

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

15. kolo
253. K2 Prostějov - BŠ Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
15. kolo, zápas č. 253

datum:

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

254. Sokol H. Králové - BA Sparta 23.02.2020 09:00 99:47 (24:19 51:28 79:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
15. kolo, zápas č. 254

datum: 23.02.2020, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Mareš Roman (1.000/1.000)

255. Slovan Litoměřice - Jiskra Kyjov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
15. kolo, zápas č. 255

datum:

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

256. USK Praha - KP Brno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
15. kolo, zápas č. 256

datum:

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

257. DBaK - Basketbal Sokol H. Počernice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
15. kolo, zápas č. 257

datum:

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

258. BK Loko K. Vary - ŠBK P-H Sadská       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
15. kolo, zápas č. 258

datum:

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

16. kolo
259. Sokol H. Králové - BŠ Tygři Praha 22.02.2020 12:00 77:41 (17:12 43:33 61:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
16. kolo, zápas č. 259

datum: 22.02.2020, 12:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.500)
Mareš Roman (1.000/1.500)

260. K2 Prostějov - BA Sparta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
16. kolo, zápas č. 260

datum:

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

261. USK Praha - Jiskra Kyjov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
16. kolo, zápas č. 261

datum:

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

262. Slovan Litoměřice - KP Brno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
16. kolo, zápas č. 262

datum:

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

263. BK Loko K. Vary - Basketbal Sokol H. Počernice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
16. kolo, zápas č. 263

datum:

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

264. DBaK - ŠBK P-H Sadská       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, žákovská liga
Extraliga
16. kolo, zápas č. 264

datum:

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC