image

žáci U15 / žákovská liga / ročník 2019/20 / Extraliga


tabulka
1. Tygři JBC Brno 17 16 1 1306:994 33
2. BK Opava 17 15 2 1340:1086 32
3. Sokol Písek Sršni 16 11 5 1265:1123 27
4. BK NH Ostrava 16 11 5 1167:1039 27
5. TJ Sokol Kbely 16 10 6 1270:1179 26
6. BŠ Tygři Praha 16 8 8 1163:1142 24
7. BK SLUNETA Ústí n.L. 16 7 9 1181:1199 23
8. BA Nymburk 16 5 11 1214:1253 21
9. ADFORS Basket Litomyšl 17 4 13 962:1297 21
10. BK Lokomotiva Plzeň 15 5 10 1211:1377 20
11. BK Snakes Ostrava 16 3 13 952:1160 19
12. Válečníci Děčín 16 2 14 1031:1213 18
1. kolo
169. Sokol Písek - BŠ Tygři Praha 11.01.2020 15:00 66:46 (20:16 34:24 47:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
1. kolo, zápas č. 169

datum: 11.01.2020, 15:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Kavan Jonáš (1.000/1.000)

170. TJ Sokol Kbely - Lokomotiva Plzeň 21.01.2020 18:30 111:89 (30:20 61:44 84:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
1. kolo, zápas č. 170

datum: 21.01.2020, 18:30:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/1.500)
Křenek Karel (1.000/1.500)

171. Snakes Ostrava - BA Nymburk 11.01.2020 16:00 69:66 (15:15 32:33 54:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
1. kolo, zápas č. 171

datum: 11.01.2020, 16:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/3.500)
Vildová Linda (2.000/2.500)

172. NH Ostrava - ADFORS Basket Litomyšl 11.01.2020 17:30 99:51 (26:14 54:24 74:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
1. kolo, zápas č. 172

datum: 11.01.2020, 17:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.000)
Novák Petr (1.000/1.000)

173. BK SLUNETA Ústí n.L. - Tygři JBC Brno 11.01.2020 15:00 44:66 (6:19 19:33 29:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
1. kolo, zápas č. 173

datum: 11.01.2020, 15:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (2.000/1.000)
Asztalos Ondřej (2.000/1.000)

174. Válečníci Děčín - BK Opava 11.01.2020 20:30 75:93 (23:28 34:55 58:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
1. kolo, zápas č. 174

datum: 11.01.2020, 20:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

2. kolo
175. Sokol Písek - Lokomotiva Plzeň 22.01.2020 18:00 100:65 (35:20 55:34 79:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
2. kolo, zápas č. 175

datum: 22.01.2020, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Novák Václav (1.000/1.500)
Pivovarský Michal (1.000/1.500)

176. TJ Sokol Kbely - BŠ Tygři Praha 12.01.2020 10:00 72:79 (19:17 34:40 55:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
2. kolo, zápas č. 176

datum: 12.01.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Moulton Christopher (1.000/1.000)

177. Snakes Ostrava - ADFORS Basket Litomyšl 12.01.2020 09:00 54:58 (9:12 23:26 35:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
2. kolo, zápas č. 177

datum: 12.01.2020, 09:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000)
Vildová Linda (3.000/2.000)

178. NH Ostrava - BA Nymburk 12.01.2020 09:00 87:63 (15:16 40:34 64:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
2. kolo, zápas č. 178

datum: 12.01.2020, 09:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.500/1.000)
Novák Petr (1.500/1.000)

179. BK SLUNETA Ústí n.L. - BK Opava 12.01.2020 11:30 74:83 (18:24 32:53 52:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
2. kolo, zápas č. 179

datum: 12.01.2020, 11:30:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (3.000/1.500)
Asztalos Ondřej (3.000/1.500)

180. Válečníci Děčín - Tygři JBC Brno 12.01.2020 11:00 52:73 (22:20 38:37 41:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
2. kolo, zápas č. 180

datum: 12.01.2020, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

3. kolo
181. BŠ Tygři Praha - Tygři JBC Brno 25.01.2020 16:30 70:78 (18:20 29:34 49:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
3. kolo, zápas č. 181

datum: 25.01.2020, 16:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Syrovátka František (2.000/1.000)

182. Lokomotiva Plzeň - BK Opava 25.01.2020 17:30 82:98 (17:26 48:55 71:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
3. kolo, zápas č. 182

datum: 25.01.2020, 17:30:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Novák Václav (1.500/1.500)
Pivovarský Michal (1.500/1.500)

183. BA Nymburk - BK SLUNETA Ústí n.L. 25.01.2020 15:00 79:85 (19:15 37:42 51:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
3. kolo, zápas č. 183

datum: 25.01.2020, 15:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.000/1.000)
Theodor Pavel (1.000/1.000)

184. ADFORS Basket Litomyšl - Válečníci Děčín 25.01.2020 17:00 66:58 (13:17 33:29 54:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
3. kolo, zápas č. 184

datum: 25.01.2020, 17:00:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Špaček Jan (1.500/1.000)
Trmač Vladislav (1.500/1.000)

185. Sokol Písek - Snakes Ostrava 25.01.2020 15:00 70:51 (19:14 43:24 61:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
3. kolo, zápas č. 185

datum: 25.01.2020, 15:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)

186. TJ Sokol Kbely - NH Ostrava 25.01.2020 16:00 75:69 (20:18 36:39 57:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
3. kolo, zápas č. 186

datum: 25.01.2020, 16:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.500)
Siegfried Jiří (1.000/1.500)

4. kolo
187. BŠ Tygři Praha - BK Opava 26.01.2020 11:00 60:75 (11:18 27:40 46:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
4. kolo, zápas č. 187

datum: 26.01.2020, 11:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Čížek Daniel (2.000/1.500)
Syrovátka František (2.000/1.500)

188. Lokomotiva Plzeň - Tygři JBC Brno 26.01.2020 09:00 75:86 (18:30 34:47 53:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
4. kolo, zápas č. 188

datum: 26.01.2020, 09:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Ježek Václav (1.500/1.000)
Pivovarský Michal (1.500/1.000)

189. BA Nymburk - Válečníci Děčín 26.01.2020 11:30 77:49 (27:13 44:25 61:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
4. kolo, zápas č. 189

datum: 26.01.2020, 11:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Theodor Pavel (1.000/1.000)

190. ADFORS Basket Litomyšl - BK SLUNETA Ústí n.L. 26.01.2020 15:00 71:70 (13:15 32:42 51:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
4. kolo, zápas č. 190

datum: 26.01.2020, 15:00:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Štancl Dominik (1.500/2.000)
Trmač Vladislav (1.500/2.000)

191. Sokol Písek - NH Ostrava 26.01.2020 12:00 76:48 (22:12 44:25 64:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
4. kolo, zápas č. 191

datum: 26.01.2020, 12:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.500)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.500)

192. TJ Sokol Kbely - Snakes Ostrava 26.01.2020 10:00 97:65 (23:17 46:37 73:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
4. kolo, zápas č. 192

datum: 26.01.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/4.000)
Siegfried Jiří (1.000/4.000)

5. kolo
193. Snakes Ostrava - BŠ Tygři Praha 08.02.2020 14:00 58:77 (19:19 34:40 52:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
5. kolo, zápas č. 193

datum: 08.02.2020, 14:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.000)
Kremser Jakub (1.000/1.000)

194. NH Ostrava - Lokomotiva Plzeň 08.02.2020 14:00 100:49 (27:8 53:23 81:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
5. kolo, zápas č. 194

datum: 08.02.2020, 14:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.500/1.000)
Hudec Filip (2.000/1.000)

195. BK SLUNETA Ústí n.L. - Sokol Písek       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
5. kolo, zápas č. 195

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

196. Válečníci Děčín - TJ Sokol Kbely 08.02.2020 15:00 45:58 (10:16 16:28 31:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
5. kolo, zápas č. 196

datum: 08.02.2020, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Menšík Richard (1.000/1.000)

197. Tygři JBC Brno - BA Nymburk 08.02.2020 15:00 71:66 (17:14 45:29 55:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
5. kolo, zápas č. 197

datum: 08.02.2020, 15:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/3.000)
Melichárek Ivo (1.000/1.500)

198. BK Opava - ADFORS Basket Litomyšl 31.01.2020 11:00 96:38 (23:10 45:16 71:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
5. kolo, zápas č. 198

datum: 31.01.2020, 11:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Holaň Dominik (1.000/2.000)

6. kolo
199. Snakes Ostrava - Lokomotiva Plzeň 07.02.2020 19:00 54:68 (20:20 29:37 45:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
6. kolo, zápas č. 199

datum: 07.02.2020, 19:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Tichov Michael (1.000/1.000)
Nevřela Tomáš (3.000/1.500)

200. NH Ostrava - BŠ Tygři Praha 09.02.2020 09:00 63:55 (10:12 21:24 44:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
6. kolo, zápas č. 200

datum: 09.02.2020, 09:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.500/1.000)
Hudec Filip (1.500/1.000)

201. BK SLUNETA Ústí n.L. - TJ Sokol Kbely 09.02.2020 15:00 82:91 (14:22 39:48 66:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
6. kolo, zápas č. 201

datum: 09.02.2020, 15:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Ďurana Antonín (1.000/1.000)

202. Válečníci Děčín - Sokol Písek 09.02.2020 11:00 73:58 (10:19 26:24 53:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
6. kolo, zápas č. 202

datum: 09.02.2020, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Menšík Richard (1.000/1.000)

203. Tygři JBC Brno - ADFORS Basket Litomyšl 22.01.2020 16:15 95:36 (28:5 49:20 69:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
6. kolo, zápas č. 203

datum: 22.01.2020, 16:15:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Kubeš Michal (1.000/1.000)

204. BK Opava - BA Nymburk 09.02.2020 11:00 74:71 (19:14 44:29 62:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
6. kolo, zápas č. 204

datum: 09.02.2020, 11:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Kremser Jakub (1.500/2.000)
Holeš Daniel (1.500/2.000)

7. kolo
205. BŠ Tygři Praha - BA Nymburk 22.02.2020 12:00 91:58 (18:21 42:35 64:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
7. kolo, zápas č. 205

datum: 22.02.2020, 12:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Eisner Petr (1.000/1.000)

206. Lokomotiva Plzeň - ADFORS Basket Litomyšl       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
7. kolo, zápas č. 206

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

207. Sokol Písek - Tygři JBC Brno 22.02.2020 15:00 43:73 (6:14 17:38 27:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
7. kolo, zápas č. 207

datum: 22.02.2020, 15:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Balog Lukáš (1.000/1.000)

208. TJ Sokol Kbely - BK Opava 22.02.2020 17:00 69:77 (19:13 28:34 47:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
7. kolo, zápas č. 208

datum: 22.02.2020, 17:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Křenek Karel (1.500/1.500)
Šmíd Vojtěch (1.500/2.500)

209. Snakes Ostrava - BK SLUNETA Ústí n.L. 22.02.2020 16:00 55:65 (12:22 26:38 41:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
7. kolo, zápas č. 209

datum: 22.02.2020, 16:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (3.000/1.000)
Tichov Michael (1.000/1.000)

210. NH Ostrava - Válečníci Děčín 22.02.2020 09:00 82:57 (30:3 47:21 63:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
7. kolo, zápas č. 210

datum: 22.02.2020, 09:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Nováková Bára (1.000/1.000)
Sýkora Václav (1.000/1.000)

8. kolo
211. BŠ Tygři Praha - ADFORS Basket Litomyšl 23.02.2020 10:00 75:51 (24:15 43:23 62:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
8. kolo, zápas č. 211

datum: 23.02.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.000)
Matys Pavel (1.000/1.000)

212. Lokomotiva Plzeň - BA Nymburk       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
8. kolo, zápas č. 212

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

213. Sokol Písek - BK Opava 23.02.2020 09:00 60:84 (20:23 30:42 47:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
8. kolo, zápas č. 213

datum: 23.02.2020, 09:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Balog Lukáš (1.000/1.000)

214. TJ Sokol Kbely - Tygři JBC Brno 23.02.2020 10:00 80:82 (18:31 35:52 58:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
8. kolo, zápas č. 214

datum: 23.02.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Křenek Karel (1.500/1.000)
Šmíd Vojtěch (1.500/1.000)

215. Snakes Ostrava - Válečníci Děčín 21.02.2020 19:00 67:64 (13:14 32:35 49:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
8. kolo, zápas č. 215

datum: 21.02.2020, 19:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Tichov Michael (1.000/3.000)
Billík Dennis (1.000/3.000)

216. NH Ostrava - BK SLUNETA Ústí n.L. 23.02.2020 09:00 81:69 (17:10 39:39 54:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
8. kolo, zápas č. 216

datum: 23.02.2020, 09:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Nováková Bára (1.500/1.000)
Sýkora Václav (1.500/1.000)

9. kolo
217. Lokomotiva Plzeň - Sokol Písek 07.03.2020 17:00 100:116 (30:32 54:65 72:98)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
9. kolo, zápas č. 217

datum: 07.03.2020, 17:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Ježek Václav (2.000/1.000)
Nesper Jindřich (2.000/1.000)

218. BŠ Tygři Praha - TJ Sokol Kbely 07.03.2020 18:00 83:75 (18:20 36:35 51:48 66:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
9. kolo, zápas č. 218

datum: 07.03.2020, 18:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.500)
Asztalos Ondřej (1.000/1.500)

219. ADFORS Basket Litomyšl - Snakes Ostrava 07.03.2020 18:00 45:70 (11:21 21:39 34:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
9. kolo, zápas č. 219

datum: 07.03.2020, 18:00:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.500/1.000)
Trmač Vladislav (1.500/1.000)

220. BA Nymburk - NH Ostrava 07.03.2020 17:00 66:74 (20:20 41:34 53:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
9. kolo, zápas č. 220

datum: 07.03.2020, 17:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.000)
Hejnic Jan (1.000/1.000)

221. BK Opava - BK SLUNETA Ústí n.L. 07.03.2020 17:00 63:56 (20:13 28:25 48:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
9. kolo, zápas č. 221

datum: 07.03.2020, 17:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Tichov Michael (1.500/1.000)
Holeš Daniel (1.000/1.000)

222. Tygři JBC Brno - Válečníci Děčín 07.03.2020 15:00 63:47 (21:8 35:21 51:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
9. kolo, zápas č. 222

datum: 07.03.2020, 15:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.000/1.000)
Račanský Martin (1.000/1.000)

10. kolo
223. BŠ Tygři Praha - Sokol Písek 08.03.2020 15:00 68:95 (17:15 36:41 45:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
10. kolo, zápas č. 223

datum: 08.03.2020, 15:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

224. Lokomotiva Plzeň - TJ Sokol Kbely 08.03.2020 10:00 87:104 (29:22 50:50 67:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
10. kolo, zápas č. 224

datum: 08.03.2020, 10:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Hendrych Jan (2.000/1.000)
Nesper Jindřich (2.000/1.000)

225. BA Nymburk - Snakes Ostrava 08.03.2020 10:00 84:79 (13:15 43:32 70:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
10. kolo, zápas č. 225

datum: 08.03.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.000)
Hejnic Jan (1.000/1.000)

226. ADFORS Basket Litomyšl - NH Ostrava 08.03.2020 09:00 56:68 (16:17 27:35 37:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
10. kolo, zápas č. 226

datum: 08.03.2020, 09:00:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000)
Trmač Vladislav (1.000/1.500)

227. Tygři JBC Brno - BK SLUNETA Ústí n.L. 08.03.2020 10:00 75:57 (19:14 38:32 56:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
10. kolo, zápas č. 227

datum: 08.03.2020, 10:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.000)
Kubeš Michal (1.000/1.000)

228. BK Opava - Válečníci Děčín 08.03.2020 09:00 71:59 (21:10 42:29 61:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
10. kolo, zápas č. 228

datum: 08.03.2020, 09:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Hudec Filip (1.000/1.000)
Chodura Ondřej (1.000/1.000)

11. kolo
229. BK Opava - BŠ Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
11. kolo, zápas č. 229

datum:

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

230. Tygři JBC Brno - Lokomotiva Plzeň       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
11. kolo, zápas č. 230

datum:

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

231. Válečníci Děčín - BA Nymburk       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
11. kolo, zápas č. 231

datum:

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

232. BK SLUNETA Ústí n.L. - ADFORS Basket Litomyšl       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
11. kolo, zápas č. 232

datum:

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

233. NH Ostrava - Sokol Písek       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
11. kolo, zápas č. 233

datum:

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

234. Snakes Ostrava - TJ Sokol Kbely       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
11. kolo, zápas č. 234

datum:

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. kolo
235. Tygři JBC Brno - BŠ Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
12. kolo, zápas č. 235

datum:

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

236. BK Opava - Lokomotiva Plzeň       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
12. kolo, zápas č. 236

datum:

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

237. BK SLUNETA Ústí n.L. - BA Nymburk       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
12. kolo, zápas č. 237

datum:

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

238. Válečníci Děčín - ADFORS Basket Litomyšl       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
12. kolo, zápas č. 238

datum:

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

239. Snakes Ostrava - Sokol Písek       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
12. kolo, zápas č. 239

datum:

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

240. NH Ostrava - TJ Sokol Kbely       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
12. kolo, zápas č. 240

datum:

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13. kolo
241. Lokomotiva Plzeň - Snakes Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
13. kolo, zápas č. 241

datum:

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

242. BŠ Tygři Praha - NH Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
13. kolo, zápas č. 242

datum:

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

243. TJ Sokol Kbely - BK SLUNETA Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
13. kolo, zápas č. 243

datum:

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

244. Sokol Písek - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
13. kolo, zápas č. 244

datum:

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

245. ADFORS Basket Litomyšl - Tygři JBC Brno 25.02.2020 18:30 61:69 (17:14 31:32 47:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
13. kolo, zápas č. 245

datum: 25.02.2020, 18:30:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Špaček Jan (1.500/1.000)
Trmač Vladislav (1.500/1.000)

246. BA Nymburk - BK Opava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
13. kolo, zápas č. 246

datum:

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. kolo
247. BŠ Tygři Praha - Snakes Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
14. kolo, zápas č. 247

datum:

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

248. Lokomotiva Plzeň - NH Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
14. kolo, zápas č. 248

datum:

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

249. Sokol Písek - BK SLUNETA Ústí n.L. 29.01.2020 18:00 86:68 (19:10 43:25 67:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
14. kolo, zápas č. 249

datum: 29.01.2020, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kalabza Lukáš (1.000/1.500)
Novák Václav (1.000/1.500)

250. TJ Sokol Kbely - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
14. kolo, zápas č. 250

datum:

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

251. BA Nymburk - Tygři JBC Brno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
14. kolo, zápas č. 251

datum:

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

252. ADFORS Basket Litomyšl - BK Opava 31.01.2020 15:30 42:76 (10:16 16:41 29:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
14. kolo, zápas č. 252

datum: 31.01.2020, 15:30:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Nevřela Tomáš (1.000/1.000)

15. kolo
253. ADFORS Basket Litomyšl - BŠ Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
15. kolo, zápas č. 253

datum:

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

254. BA Nymburk - Lokomotiva Plzeň 10.03.2020 16:30 99:104 (8:24 38:61 67:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
15. kolo, zápas č. 254

datum: 10.03.2020, 16:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000)
Šmíd Vojtěch (1.000/1.000)

255. BK Opava - Sokol Písek       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
15. kolo, zápas č. 255

datum:

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

256. Tygři JBC Brno - TJ Sokol Kbely       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
15. kolo, zápas č. 256

datum:

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

257. Válečníci Děčín - Snakes Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
15. kolo, zápas č. 257

datum:

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

258. BK SLUNETA Ústí n.L. - NH Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
15. kolo, zápas č. 258

datum:

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

16. kolo
259. BA Nymburk - BŠ Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
16. kolo, zápas č. 259

datum:

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

260. ADFORS Basket Litomyšl - Lokomotiva Plzeň       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
16. kolo, zápas č. 260

datum:

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

261. Tygři JBC Brno - Sokol Písek       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
16. kolo, zápas č. 261

datum:

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

262. BK Opava - TJ Sokol Kbely       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
16. kolo, zápas č. 262

datum:

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

263. BK SLUNETA Ústí n.L. - Snakes Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
16. kolo, zápas č. 263

datum:

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

264. Válečníci Děčín - NH Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, žáci U15, žákovská liga
Extraliga
16. kolo, zápas č. 264

datum:

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC