image

starší žákyně U15 / nadregionální soutěž / ročník 2019/20 / nadregionální liga / Skupina A2


tabulka
1. BK Kralupy junior 8 8 0 584:229 16
2. BC Slaný 9 6 3 500:477 15
3. BK Baník Most 8 6 2 593:447 14
4. BSK Tatran Kraslice (MS) 7 4 3 448:345 11
5. BK Teplice (MS) 7 3 4 289:333 10
6. BA Tygřice Louny 9 1 8 349:633 10
7. Válečnice Děčín 8 0 8 295:594 8
1. kolo
15911. BC Slaný - BA Tygřice Louny 11.01.2020 18:10 58:49 (9:10 24:21 41:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
1. kolo, zápas č. 15911

datum: 11.01.2020, 18:10:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Benda Tomáš
Dub Michal

15912. BKj. Kralupy n.V. - BK Baník Most 14.01.2020 17:30 81:43 (29:7 48:18 67:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
1. kolo, zápas č. 15912

datum: 14.01.2020, 17:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Hendrych Jan

15913. Tatran Kraslice - Válečnice Děčín 11.01.2020 15:00 123:33 (28:9 62:14 99:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
1. kolo, zápas č. 15913

datum: 11.01.2020, 15:00:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:
Kinka Roman
Pacelt Jan

2. kolo
15914. BC Slaný - BK Baník Most 20.01.2020 17:45 69:63 (13:22 38:35 52:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
2. kolo, zápas č. 15914

datum: 20.01.2020, 17:45:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Moravcová Lucie

15915. BKj. Kralupy n.V. - BA Tygřice Louny 12.01.2020 16:00 92:18 (33:4 59:8 74:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
2. kolo, zápas č. 15915

datum: 12.01.2020, 16:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Dub Michal
Frána Petr

15916. Tatran Kraslice - BK Teplice 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
2. kolo, zápas č. 15916

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:
Hovorka Petr
Heřman Matěj

3. kolo
15917. BK Baník Most - Válečnice Děčín 25.01.2020 10:00 100:46 (27:18 57:30 74:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
3. kolo, zápas č. 15917

datum: 25.01.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:



15918. BA Tygřice Louny - BK Teplice 25.01.2020 13:00 43:50 (10:11 26:30 35:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
3. kolo, zápas č. 15918

datum: 25.01.2020, 13:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Vostatková Karolína
Lunhul Vladislav

15919. BKj. Kralupy n.V. - Tatran Kraslice 25.01.2020 18:30 77:37 (22:11 45:17 60:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
3. kolo, zápas č. 15919

datum: 25.01.2020, 18:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Bukovský Michal
Lysov Fedor

4. kolo
15920. BK Baník Most - BK Teplice 26.01.2020 09:30 77:50 (16:12 46:22 68:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
4. kolo, zápas č. 15920

datum: 26.01.2020, 09:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Rom Daniel
Kočárník Vojta

15921. BA Tygřice Louny - Válečnice Děčín 26.01.2020 10:00 45:41 (12:10 22:22 33:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
4. kolo, zápas č. 15921

datum: 26.01.2020, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Krob Vlastimil
Vostatková Karolína

15922. BC Slaný - Tatran Kraslice 26.01.2020 12:00 72:61 (25:18 41:37 56:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
4. kolo, zápas č. 15922

datum: 26.01.2020, 12:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Buršík Petr
Bočková Lenka

5. kolo
15923. Tatran Kraslice - BA Tygřice Louny 08.02.2020 15:00 64:54 (15:8 23:25 37:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
5. kolo, zápas č. 15923

datum: 08.02.2020, 15:00:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:
Schambergerová Barbora
Koranda Vladimír

15924. BK Teplice - BKj. Kralupy n.V. 08.02.2020 13:30 21:62 (2:17 6:30 13:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
5. kolo, zápas č. 15924

datum: 08.02.2020, 13:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Lahovská Barbora
Krob Vlastimil

15925. Válečnice Děčín - BC Slaný 08.02.2020 11:00 49:53 (16:14 26:28 36:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
5. kolo, zápas č. 15925

datum: 08.02.2020, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan
Kesler Vladimír

6. kolo
15926. Tatran Kraslice - BK Baník Most 09.02.2020 15:00 74:83 (18:16 27:45 45:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
6. kolo, zápas č. 15926

datum: 09.02.2020, 15:00:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:
Schambergerová Barbora
Koranda Vladimír

15927. BK Teplice - BC Slaný 09.02.2020 09:30 40:47 (2:17 12:23 32:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
6. kolo, zápas č. 15927

datum: 09.02.2020, 09:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Lahovská Barbora
Blašková Martina

15928. Válečnice Děčín - BKj. Kralupy n.V. 09.02.2020 09:00 16:76 (4:27 8:51 12:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
6. kolo, zápas č. 15928

datum: 09.02.2020, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kunclová Natálie
Labuta Filip

7. kolo
15929. BC Slaný - BKj. Kralupy n.V. 22.02.2020 17:00 28:58 (10:22 22:36 26:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
7. kolo, zápas č. 15929

datum: 22.02.2020, 17:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Frána Petr

15930. Válečnice Děčín - BK Teplice 10.02.2020 18:30 38:61 (13:23 19:35 24:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
7. kolo, zápas č. 15930

datum: 10.02.2020, 18:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Hendrych Jan
Kunclová Natálie

15931. BA Tygřice Louny - BK Baník Most 03.03.2020 18:15 34:79 (2:18 11:39 19:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
7. kolo, zápas č. 15931

datum: 03.03.2020, 18:15:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Krob Vlastimil
Vostatková Natálie

8. kolo
15932. BKj. Kralupy n.V. - BC Slaný 23.02.2020 10:00 54:38 (13:9 28:11 38:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
8. kolo, zápas č. 15932

datum: 23.02.2020, 10:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Jon Miloslav
Moravcová Lucie

15933. BK Teplice - Válečnice Děčín 13.02.2020 19:30 67:46 (20:10 35:22 55:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
8. kolo, zápas č. 15933

datum: 13.02.2020, 19:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Hušek Daniel
Kundert Mathias

15934. BK Baník Most - BA Tygřice Louny 11.02.2020 18:15 82:41 (14:8 30:20 48:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
8. kolo, zápas č. 15934

datum: 11.02.2020, 18:15:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Chojnacká Anna
Šeferová Nicole

9. kolo
15935. BK Baník Most - BC Slaný 25.02.2020 18:15 66:52 (20:10 39:22 57:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
9. kolo, zápas č. 15935

datum: 25.02.2020, 18:15:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Chojnacká Anna
Šeferová Nicole

15936. BA Tygřice Louny - BKj. Kralupy n.V. 10.03.2020 18:30 (28:84) (7:20 9:46 18:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
9. kolo, zápas č. 15936

datum: 10.03.2020, 18:30:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina
Vostatková Natálie

15937. BK Teplice - Tatran Kraslice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
9. kolo, zápas č. 15937

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:



10. kolo
15938. BA Tygřice Louny - BC Slaný 02.03.2020 19:15 37:83 (8:19 15:37 31:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
10. kolo, zápas č. 15938

datum: 02.03.2020, 19:15:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina
Vostatková Natálie

15939. BK Baník Most - BKj. Kralupy n.V.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
10. kolo, zápas č. 15939

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:



15940. Válečnice Děčín - Tatran Kraslice 07.03.2020 10:15 26:69 (2:17 10:31 20:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
10. kolo, zápas č. 15940

datum: 07.03.2020, 10:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kouba Dalibor
Rom Daniel

11. kolo
15941. BK Teplice - BK Baník Most       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
11. kolo, zápas č. 15941

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:



15942. Válečnice Děčín - BA Tygřice Louny       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
11. kolo, zápas č. 15942

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



15943. Tatran Kraslice - BC Slaný       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
11. kolo, zápas č. 15943

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:



12. kolo
15944. Válečnice Děčín - BK Baník Most       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
12. kolo, zápas č. 15944

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



15945. BK Teplice - BA Tygřice Louny       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
12. kolo, zápas č. 15945

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:



15946. Tatran Kraslice - BKj. Kralupy n.V.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
12. kolo, zápas č. 15946

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:



13. kolo
15947. BK Baník Most - Tatran Kraslice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
13. kolo, zápas č. 15947

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



15948. BC Slaný - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
13. kolo, zápas č. 15948

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



15949. BKj. Kralupy n.V. - Válečnice Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
13. kolo, zápas č. 15949

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



14. kolo
15950. BA Tygřice Louny - Tatran Kraslice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
14. kolo, zápas č. 15950

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:



15951. BKj. Kralupy n.V. - BK Teplice 02.04.2020 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
14. kolo, zápas č. 15951

datum: 02.04.2020, 17:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



15952. BC Slaný - Válečnice Děčín 05.04.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A2
14. kolo, zápas č. 15952

datum: 05.04.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.