image

mladší minižáci U12 / Oblasti / ročník 2019/20 / mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. / mladší minižáci U12, sk. 1. - 4.


tabulka
1. Válečníci Děčín 6 6 0 443:253 12
2. SLUNETA Ústí n.L. 8 4 4 412:467 12
3. BA Tygři Louny 6 1 5 271:385 7
4. Slavoj BK Litoměřice 4 1 3 189:210 5
1. kolo
1. Válečníci Děčín - BA Tygři Louny 19.01.2020 13:00 71:38 (17:2 33:17 57:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. mladší minižáci U12, sk. 1. - 4.
1. kolo, zápas č. 1

datum: 19.01.2020, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/2.000)
Kunclová Natálie (1.000/2.000)

2. Válečníci Děčín - BA Tygři Louny 19.01.2020 15:00 63:41 (14:13 36:24 47:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. mladší minižáci U12, sk. 1. - 4.
1. kolo, zápas č. 2

datum: 19.01.2020, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kunclová Natálie (1.000/2.000)
Josefus Ondřej (1.000/2.000)

3. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj Litoměřice 18.01.2020 09:30 51:54 (10:13 27:28 31:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. mladší minižáci U12, sk. 1. - 4.
1. kolo, zápas č. 3

datum: 18.01.2020, 09:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kunclová Natálie (1.000/---)
Tesař Michal (1.000/---)

4. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj Litoměřice 18.01.2020 11:30 50:45 (16:11 29:23 40:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. mladší minižáci U12, sk. 1. - 4.
1. kolo, zápas č. 4

datum: 18.01.2020, 11:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/---)
Kunclová Natálie (1.000/---)

2. kolo
5. BA Tygři Louny - Slavoj Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. mladší minižáci U12, sk. 1. - 4.
2. kolo, zápas č. 5

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
(1.000/---)
(1.000/---)

6. BA Tygři Louny - Slavoj Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. mladší minižáci U12, sk. 1. - 4.
2. kolo, zápas č. 6

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
(1.000/---)
(1.000/---)

7. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 17.02.2020 15:00 53:95 (7:32 27:52 41:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. mladší minižáci U12, sk. 1. - 4.
2. kolo, zápas č. 7

datum: 17.02.2020, 15:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)

8. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 17.02.2020 17:00 42:70 (16:16 22:37 34:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. mladší minižáci U12, sk. 1. - 4.
2. kolo, zápas č. 8

datum: 17.02.2020, 17:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

3. kolo
9. SLUNETA Ústí n.L. - BA Tygři Louny 15.02.2020 14:30 45:60 (7:21 13:35 34:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. mladší minižáci U12, sk. 1. - 4.
3. kolo, zápas č. 9

datum: 15.02.2020, 14:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Gabriel Jan (1.000/1.000)
Ryvolová Andrea (1.000/1.000)

10. SLUNETA Ústí n.L. - BA Tygři Louny 15.02.2020 16:30 62:53 (22:14 32:26 54:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. mladší minižáci U12, sk. 1. - 4.
3. kolo, zápas č. 10

datum: 15.02.2020, 16:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Ryvolová Andrea (1.000/1.000)
Gabriel Jan (1.000/1.000)

11. Slavoj Litoměřice - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. mladší minižáci U12, sk. 1. - 4.
3. kolo, zápas č. 11

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. Slavoj Litoměřice - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. mladší minižáci U12, sk. 1. - 4.
3. kolo, zápas č. 12

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. kolo
13. BA Tygři Louny - Válečníci Děčín 29.02.2020 09:00 29:57 (8:18 14:28 22:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. mladší minižáci U12, sk. 1. - 4.
4. kolo, zápas č. 13

datum: 29.02.2020, 09:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina (1.000/---)
Vostatková Karolína (1.000/---)

14. BA Tygři Louny - Válečníci Děčín 29.02.2020 11:00 50:87 (11:17 23:39 41:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. mladší minižáci U12, sk. 1. - 4.
4. kolo, zápas č. 14

datum: 29.02.2020, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vostatková Karolína (1.000/---)
Vondráčková Sabina (1.000/---)

15. Slavoj Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 09.03.2020 16:30 53:59 (18:20 35:31 52:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. mladší minižáci U12, sk. 1. - 4.
4. kolo, zápas č. 15

datum: 09.03.2020, 16:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Lepší Tereza (1.000/1.000)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)

16. Slavoj Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 09.03.2020 18:30 (37:50) (6:16 21:26 28:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. mladší minižáci U12, sk. 1. - 4.
4. kolo, zápas č. 16

datum: 09.03.2020, 18:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)
Lepší Tereza (1.000/1.000)

5. kolo
17. Slavoj Litoměřice - BA Tygři Louny       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. mladší minižáci U12, sk. 1. - 4.
5. kolo, zápas č. 17

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

18. Slavoj Litoměřice - BA Tygři Louny       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. mladší minižáci U12, sk. 1. - 4.
5. kolo, zápas č. 18

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

19. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. mladší minižáci U12, sk. 1. - 4.
5. kolo, zápas č. 19

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

20. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. mladší minižáci U12, sk. 1. - 4.
5. kolo, zápas č. 20

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. kolo
21. BA Tygři Louny - SLUNETA Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. mladší minižáci U12, sk. 1. - 4.
6. kolo, zápas č. 21

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

22. BA Tygři Louny - SLUNETA Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. mladší minižáci U12, sk. 1. - 4.
6. kolo, zápas č. 22

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

23. Válečníci Děčín - Slavoj Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. mladší minižáci U12, sk. 1. - 4.
6. kolo, zápas č. 23

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

24. Válečníci Děčín - Slavoj Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, sk. 1. - 4. mladší minižáci U12, sk. 1. - 4.
6. kolo, zápas č. 24

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.