image

kadetky U17 / liga / ročník 2019/20 / celostátní liga / play-out C


tabulka
3. BSK Continental TJ Jičín 15 10 5 1057:898 25
4. BK Žabiny Brno B 15 10 5 927:775 25
5. BK Studánka Pardubice 15 9 6 879:796 24
6. OSK Olomouc 15 9 6 972:793 24
7. SBŠ Ostrava B 14 6 8 781:851 20
8. Basket Ostrava 14 0 14 620:1123 14
1. kolo
259. SBŠ Ostrava B - Basket Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga play-out C
1. kolo, zápas č. 259

datum:

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:
Nováková Bára (---/---/---)
Sýkora Václav (---/---/---)


260. BSK TJ Jičín - Žabiny Brno B 01.02.2020 11:15 74:69 (18:22 41:33 53:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga play-out C
1. kolo, zápas č. 260

datum: 01.02.2020, 11:15:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.000/1.000/---)
Mareš Roman (1.000/1.000/---)


261. Studánka Pardubice - OSK Olomouc 01.02.2020 19:00 39:48 (14:16 24:30 31:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga play-out C
1. kolo, zápas č. 261

datum: 01.02.2020, 19:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (2.000/1.000/---)
Frátrik Josef (2.000/1.000/---)


2. kolo
262. BSK TJ Jičín - OSK Olomouc 02.02.2020 11:15 71:47 (23:11 37:26 56:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga play-out C
2. kolo, zápas č. 262

datum: 02.02.2020, 11:15:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.000/1.000/---)
Mareš Roman (1.000/1.000/---)


263. Studánka Pardubice - Žabiny Brno B 02.02.2020 15:00 45:55 (13:16 21:28 30:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga play-out C
2. kolo, zápas č. 263

datum: 02.02.2020, 15:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.500/---)
Theodor Pavel (1.000/1.500/---)


3. kolo
264. Žabiny Brno B - OSK Olomouc 15.02.2020 14:00 81:59 (21:17 37:28 58:467)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga play-out C
3. kolo, zápas č. 264

datum: 15.02.2020, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Jedlička Jiří (1.000/1.000/---)
Poul Matěj (1.000/1.000/---)


265. SBŠ Ostrava B - BSK TJ Jičín 15.02.2020 17:00 56:35 (21:17 34:19 48:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga play-out C
3. kolo, zápas č. 265

datum: 15.02.2020, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Menšík Jan (2.000/1.000/---)
Holeš Daniel (2.000/1.000/---)


266. Basket Ostrava - Studánka Pardubice 15.02.2020 17:00 48:76 (4:17 16:36 30:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga play-out C
3. kolo, zápas č. 266

datum: 15.02.2020, 17:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/2.000/---)
Chodura Ondřej (1.000/2.000/---)


4. kolo
267. SBŠ Ostrava B - Studánka Pardubice 16.02.2020 12:00 60:50 (11:14 31:27 51:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga play-out C
4. kolo, zápas č. 267

datum: 16.02.2020, 12:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Menšík Jan (2.000/2.000/---)
Holeš Daniel (2.000/2.000/---)


268. Basket Ostrava - BSK TJ Jičín 16.02.2020 10:00 43:94 (10:27 20:61 29:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga play-out C
4. kolo, zápas č. 268

datum: 16.02.2020, 10:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000/---)
Chodura Ondřej (1.000/1.000/---)


5. kolo
269. BSK TJ Jičín - Studánka Pardubice 29.02.2020 16:00 71:83 (21:19 39:40 58:59 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga play-out C
5. kolo, zápas č. 269

datum: 29.02.2020, 16:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Matys Pavel (1.000/2.500/---)
Bendová Linda (1.000/4.000/---)


270. Žabiny Brno B - SBŠ Ostrava B 29.02.2020 13:00 78:16 (13:4 43:8 56:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga play-out C
5. kolo, zápas č. 270

datum: 29.02.2020, 13:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000/---)
Mynarčík Petr (1.000/1.000/---)


271. OSK Olomouc - Basket Ostrava 29.02.2020 16:00 74:52 (24:15 35:21 53:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga play-out C
5. kolo, zápas č. 271

datum: 29.02.2020, 16:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Billík Dennis (1.000/1.000/---)
Vildová Linda (1.000/1.000/---)


6. kolo
272. Žabiny Brno B - Basket Ostrava 01.03.2020 09:00 86:45 (19:14 38:25 58:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga play-out C
6. kolo, zápas č. 272

datum: 01.03.2020, 09:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (2.000/1.000/---)
Sekáč Martin (2.000/1.000/---)


273. OSK Olomouc - SBŠ Ostrava B 01.03.2020 09:00 105:49 (26:7 54:21 79:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga play-out C
6. kolo, zápas č. 273

datum: 01.03.2020, 09:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Zachar Dominik (1.000/1.000/---)
Vildová Linda (1.000/1.000/---)


7. kolo
274. OSK Olomouc - BSK TJ Jičín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga play-out C
7. kolo, zápas č. 274

datum:

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Dolejš Václav (---/---/---)
Bráblík Jan (---/---/---)


275. Žabiny Brno B - Studánka Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga play-out C
7. kolo, zápas č. 275

datum:

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Křičková Lenka (---/---/---)
Melichárek Ivo (---/---/---)


8. kolo
276. Basket Ostrava - SBŠ Ostrava B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga play-out C
8. kolo, zápas č. 276

datum:

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Nováková Bára (---/---/---)
Sýkora Václav (---/---/---)


277. Žabiny Brno B - BSK TJ Jičín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga play-out C
8. kolo, zápas č. 277

datum:

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


278. OSK Olomouc - Studánka Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga play-out C
8. kolo, zápas č. 278

datum:

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Dolejš Václav (---/---/---)
Bráblík Jan (---/---/---)


9. kolo
279. Studánka Pardubice - SBŠ Ostrava B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga play-out C
9. kolo, zápas č. 279

datum:

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


280. BSK TJ Jičín - Basket Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga play-out C
9. kolo, zápas č. 280

datum:

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


10. kolo
281. OSK Olomouc - Žabiny Brno B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga play-out C
10. kolo, zápas č. 281

datum:

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


282. BSK TJ Jičín - SBŠ Ostrava B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga play-out C
10. kolo, zápas č. 282

datum:

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


283. Studánka Pardubice - Basket Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga play-out C
10. kolo, zápas č. 283

datum:

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


11. kolo
284. Basket Ostrava - Žabiny Brno B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga play-out C
11. kolo, zápas č. 284

datum:

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


285. SBŠ Ostrava B - OSK Olomouc       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga play-out C
11. kolo, zápas č. 285

datum:

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


12. kolo
286. Studánka Pardubice - BSK TJ Jičín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga play-out C
12. kolo, zápas č. 286

datum:

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


287. SBŠ Ostrava B - Žabiny Brno B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga play-out C
12. kolo, zápas č. 287

datum:

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


288. Basket Ostrava - OSK Olomouc       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, kadetky U17, liga
celostátní liga play-out C
12. kolo, zápas č. 288

datum:

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.