image

starší minižáci U13 / Oblasti / ročník 2019/20 / starší minižáci U13, sk. A / starší minižáci U13, sk. 1.-4.


tabulka
1. Válečníci Děčín 6 6 0 528:94 12
2. SLUNETA Ústí n.L. 6 6 0 405:195 12
3. BA Tygři Louny 6 0 6 177:429 6
4. Slavoj BK Litoměřice 6 0 6 112:504 6
1. kolo
41. Válečníci Děčín - BA Tygři Louny 07.03.2020 13:00 75:18 (8:7 28:9 41:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. 1.-4.
1. kolo, zápas č. 41

datum: 07.03.2020, 13:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Ekrtová Tereza (1.000/1.000)

42. Válečníci Děčín - BA Tygři Louny 07.03.2020 15:00 95:18 (26:3 47:9 75:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. 1.-4.
1. kolo, zápas č. 42

datum: 07.03.2020, 15:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Ekrtová Tereza (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

43. Slavoj BK Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 07.03.2020 11:00 30:54 (4:20 10:32 15:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. 1.-4.
1. kolo, zápas č. 43

datum: 07.03.2020, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Chojnacká Anna (---/1.000)
Kesler Vladimír (---/1.000)

44. Slavoj BK Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 07.03.2020 13:00 24:92 (7:18 10:41 12:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. 1.-4.
1. kolo, zápas č. 44

datum: 07.03.2020, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kesler Vladimír (---/1.000)
Chojnacká Anna (---/1.000)

2. kolo
45. Slavoj BK Litoměřice - BA Tygři Louny       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. 1.-4.
2. kolo, zápas č. 45

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

46. Slavoj BK Litoměřice - BA Tygři Louny       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. 1.-4.
2. kolo, zápas č. 46

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

47. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. 1.-4.
2. kolo, zápas č. 47

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

48. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. 1.-4.
2. kolo, zápas č. 48

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. kolo
49. BA Tygři Louny - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. 1.-4.
3. kolo, zápas č. 49

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

50. BA Tygři Louny - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. 1.-4.
3. kolo, zápas č. 50

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

51. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj BK Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. 1.-4.
3. kolo, zápas č. 51

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

52. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj BK Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. 1.-4.
3. kolo, zápas č. 52

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. kolo
53. BA Tygři Louny - Slavoj BK Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. 1.-4.
4. kolo, zápas č. 53

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

54. BA Tygři Louny - Slavoj BK Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. 1.-4.
4. kolo, zápas č. 54

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

55. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. 1.-4.
4. kolo, zápas č. 55

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

56. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, sk. 1.-4.
4. kolo, zápas č. 56

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.