image

ženy / 1. liga / ročník 2019/20 / play-off


1. kolo
133. USK Praha B - KP Brno junior       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
play-off čtvrtfinále
1. kolo, zápas č. 133

datum:

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Neuman Ladislav (---/---/---)
Kout Jan (---/---/---)

komisař: Výborný Rudolf

134. Ško-Energo MB - Žabiny Brno B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
play-off čtvrtfinále
1. kolo, zápas č. 134

datum:

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Šenk Pavel (---/---/---)
Čížek Daniel (---/---/---)

komisař: Šikner Roman

135. Studánka Pardubice - Sokol Nusle       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
play-off čtvrtfinále
1. kolo, zápas č. 135

datum:

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Vondráček Marek (---/---/---)
Frátrik Josef (---/---/---)

komisař: Vávra Petr

136. Sokol Pečky - Aritma Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
play-off čtvrtfinále
1. kolo, zápas č. 136

datum:

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Hartig Lukáš (---/---/---)
Theodor Pavel (---/---/---)

komisař: Kukla Jiří

2. kolo
137. USK Praha B - KP Brno junior       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
play-off
2. kolo, zápas č. 137

datum:

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Peterková Lucie (---/---/---)
Hartig Lukáš (---/---/---)

komisař: Beneš Otakar

138. Ško-Energo MB - Žabiny Brno B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
play-off čtvrtfinále
2. kolo, zápas č. 138

datum:

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Barták Matěj (---/---/---)
Kavan Jonáš (---/---/---)

komisař: Ringsmuth Zdeněk

139. Studánka Pardubice - Sokol Nusle       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
play-off čtvrtfinále
2. kolo, zápas č. 139

datum:

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (---/---/---)
Havlíček Petr (---/---/---)

komisař: Hlaváček Pavel

140. Sokol Pečky - Aritma Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
play-off čtvrtfinále
2. kolo, zápas č. 140

datum:

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Scholze Michal (---/---/---)
Scholzová Michaela (---/---/---)

komisař: Vávra Petr

3. kolo
141. KP Brno junior - USK Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
play-off čtvrtfinále
3. kolo, zápas č. 141

datum:

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


142. Žabiny Brno B - Ško-Energo MB       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
play-off čtvrtfinále
3. kolo, zápas č. 142

datum:

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


143. Sokol Nusle - Studánka Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
play-off čtvrtfinále
3. kolo, zápas č. 143

datum:

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


144. Aritma Praha - Sokol Pečky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
play-off
3. kolo, zápas č. 144

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


4. kolo
145. KP Brno junior - USK Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
play-off čtvrtfinále
4. kolo, zápas č. 145

datum:

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


146. Žabiny Brno B - Ško-Energo MB       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
play-off čtvrtfinále
4. kolo, zápas č. 146

datum:

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


147. Sokol Nusle - Studánka Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
play-off čtvrtfinále
4. kolo, zápas č. 147

datum:

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


148. Aritma Praha - Sokol Pečky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
play-off čtvrtfinále
4. kolo, zápas č. 148

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


5. kolo
149. USK Praha B - KP Brno junior       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
play-off čtvrtfinále
5. kolo, zápas č. 149

datum:

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


150. Ško-Energo MB - Žabiny Brno B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
play-off čtvrtfinále
5. kolo, zápas č. 150

datum:

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


151. Studánka Pardubice - Sokol Nusle       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
play-off čtvrtfinále
5. kolo, zápas č. 151

datum:

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


152. Sokol Pečky - Aritma Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2019/20, ženy, 1. liga
play-off čtvrtfinále
5. kolo, zápas č. 152

datum:

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.