image

mladší žáci U14 / žákovská liga / ročník 2020/21 / Skupina A


tabulka
1. Jižní Supi 5 4 1 368:245 9
2. BK Klatovy 4 3 1 285:222 7
3. Sokol Písek Sršni 3 3 0 345:111 6
4. BK Lokomotiva Plzeň 3 2 1 242:95 5
5. BK Jiskra Domažlice 4 1 3 170:308 5
6. Sokol Písek Sršni B 4 0 4 99:399 4
7. BK Beroun 2 1 1 135:137 3
8. BK Medvědi Tábor 3 0 3 120:247 3
1. kolo
1. BK Jiskra Domažlice - BK Klatovy 14.09.2020 17:00 41:72 (11:12 15:39 25:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 14.09.2020, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Kuncl Michal (1.500/1.000)
Kozel Martin (1.500/1.000)

2. Sokol Písek - Sokol Písek Sršni B 23.09.2020 15:30 132:29 (31:12 67:20 100:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 23.09.2020, 15:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Janovský Filip (1.000/1.000)
Maleček Tomáš (1.000/1.000)

3. BK Beroun - Lokomotiva Plzeň       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. Medvědi Tábor - Jižní Supi 28.09.2020 10:00 47:75 (10:23 24:37 37:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 28.09.2020, 10:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Jodl Jiří (1.000/1.000)
Kozel Martin (1.000/1.000)

2. kolo
5. BK Jiskra Domažlice - Medvědi Tábor       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. BK Klatovy - Jižní Supi 19.09.2020 11:00 67:60 (19:12 39:28 52:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 19.09.2020, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Jodl Jiří (1.000/1.500)
Kozel Martin (1.000/1.500)

7. Sokol Písek - BK Beroun       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. Sokol Písek Sršni B - Lokomotiva Plzeň 19.09.2020 14:00 19:109 (5:27 10:53 15:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 19.09.2020, 14:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Průša Jan (1.000/1.000)
Lysov Fedor (1.000/1.000)

3. kolo
9. BK Jiskra Domažlice - Jižní Supi 20.09.2020 12:15 35:93 (17:22 23:51 29:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 20.09.2020, 12:15:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Balog Lukáš (2.000/1.500)
Jon Miloslav (1.500/1.500)

10. BK Klatovy - Medvědi Tábor       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

11. Sokol Písek - Lokomotiva Plzeň       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. Sokol Písek Sršni B - BK Beroun       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. kolo
13. Medvědi Tábor - BK Beroun 03.10.2020 11:00 62:89 (21:17 29:51 48:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 03.10.2020, 11:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Jindřichová Simona (1.000/1.000)
Kočovský Dominik (1.000/1.000)

14. Jižní Supi - Lokomotiva Plzeň 03.10.2020 12:30 65:50 (17:12 37:19 51:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 03.10.2020, 12:30:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.500/1.000)
Kozel Martin (1.500/1.000)

15. BK Jiskra Domažlice - Sokol Písek 03.10.2020 15:00 32:113 (2:31 12:72 24:92)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 03.10.2020, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.500/1.000)
Jelínek Jan (1.500/1.000)

16. BK Klatovy - Sokol Písek Sršni B 03.10.2020 14:00 96:21 (27:11 45:19 69:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 03.10.2020, 14:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Koc Ondřej (1.000/1.000)
Podhůrský Pavel (1.000/1.000)

5. kolo
17. Medvědi Tábor - Lokomotiva Plzeň 04.10.2020 10:00 11:83 (2:22 7:48 7:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 04.10.2020, 10:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Vagnerova Anna (1.000/1.000)
Kočovský Dominik (1.000/1.000)

18. Jižní Supi - BK Beroun 04.10.2020 10:00 75:46 (26:12 38:21 57:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 04.10.2020, 10:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.000)
Kuděj David (2.000/1.000)

19. BK Jiskra Domažlice - Sokol Písek Sršni B 04.10.2020 12:15 62:30 (20:7 28:13 39:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 04.10.2020, 12:15:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.500/1.000)
Jelínek Jan (1.500/1.000)

20. BK Klatovy - Sokol Písek 04.10.2020 11:00 50:100 (6:25 22:54 43:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 04.10.2020, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Koc Ondřej (1.000/1.000)
Podhůrský Pavel (1.000/1.000)

6. kolo
21. Sokol Písek - Medvědi Tábor       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

22. Sokol Písek Sršni B - Jižní Supi       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

23. BK Beroun - BK Jiskra Domažlice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

24. Lokomotiva Plzeň - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. kolo
25. Sokol Písek - Jižní Supi       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

26. Sokol Písek Sršni B - Medvědi Tábor       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

27. BK Beroun - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

28. Lokomotiva Plzeň - BK Jiskra Domažlice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. kolo
29. BK Klatovy - BK Jiskra Domažlice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

30. Sokol Písek Sršni B - Sokol Písek       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

31. Lokomotiva Plzeň - BK Beroun       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

32. Jižní Supi - Medvědi Tábor       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

9. kolo
33. Jižní Supi - BK Jiskra Domažlice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

34. Medvědi Tábor - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

35. Lokomotiva Plzeň - Sokol Písek       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

36. BK Beroun - Sokol Písek Sršni B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. kolo
37. Medvědi Tábor - BK Jiskra Domažlice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

38. Jižní Supi - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

39. BK Beroun - Sokol Písek       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

40. Lokomotiva Plzeň - Sokol Písek Sršni B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

11. kolo
41. Lokomotiva Plzeň - Medvědi Tábor       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

42. BK Beroun - Jižní Supi       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

43. Sokol Písek Sršni B - BK Jiskra Domažlice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

44. Sokol Písek - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. kolo
45. BK Beroun - Medvědi Tábor       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

46. Lokomotiva Plzeň - Jižní Supi       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

47. Sokol Písek - BK Jiskra Domažlice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

48. Sokol Písek Sršni B - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13. kolo
49. Jižní Supi - Sokol Písek       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 49

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

50. Medvědi Tábor - Sokol Písek Sršni B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 50

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

51. BK Klatovy - BK Beroun       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 51

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

52. BK Jiskra Domažlice - Lokomotiva Plzeň       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 52

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. kolo
53. Medvědi Tábor - Sokol Písek       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 53

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

54. Jižní Supi - Sokol Písek Sršni B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 54

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

55. BK Jiskra Domažlice - BK Beroun       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 55

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

56. BK Klatovy - Lokomotiva Plzeň       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 56

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.