image

mladší žáci U14 / žákovská liga / ročník 2020/21 / Skupina B


tabulka
1. BŠ Tygři Praha 2 2 0 201:47 4
2. BK Kladno 2 2 0 139:80 4
3. USK Praha 1 1 0 82:38 2
4. BA Sparta Praha 1 1 0 78:53 2
5. BK Sluneta Ústí nad Labem 2 0 2 86:153 2
6. BK Levharti Chomutov 2 0 2 91:160 2
7. BK Teplice 2 0 2 41:187 2
8. BA Tygři Louny 0 0 0 0:0 0
1. kolo
57. BA Sparta Praha - USK Praha 28.09.2020 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 57

datum: 28.09.2020, 18:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Musil Jan (---/---)
Renc Jan (---/---)

58. BK Teplice - Sluneta Ústí n. L. 28.09.2020 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 58

datum: 28.09.2020, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Anton Karel (---/---)
Kesler Vladimír (---/---)

59. BŠ Tygři Praha - BK Kladno 28.09.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 59

datum: 28.09.2020, 18:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Lejčko Jan (---/---)
Matys Pavel (---/---)

60. BK Levharti Chomutov - BA Tygři Louny 28.09.2020 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 60

datum: 28.09.2020, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Hendrych Jan (---/---)
Nesper Jindřich (---/---)

2. kolo
61. BA Sparta Praha - BK Levharti Chomutov 19.09.2020 12:00 78:53 (16:17 32:33 51:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 61

datum: 19.09.2020, 12:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Barták Matěj (1.500/1.000)
Lejčko Jan (1.500/4.000)

62. USK Praha - BA Tygři Louny       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 62

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

63. BK Teplice - BŠ Tygři Praha 19.09.2020 10:00 11:113 (4:39 4:63 7:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 63

datum: 19.09.2020, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)

64. Sluneta Ústí n. L. - BK Kladno 19.09.2020 16:00 50:65 (16:17 30:33 42:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 64

datum: 19.09.2020, 16:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.500/1.000)
Kesler Vladimír (1.500/1.000)

3. kolo
65. BA Sparta Praha - BA Tygři Louny       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 65

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

66. USK Praha - BK Levharti Chomutov 20.09.2020 12:00 82:38 (23:15 39:18 59:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 66

datum: 20.09.2020, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000)
Karwowska Klaudia (1.000/1.000)

67. BK Teplice - BK Kladno 20.09.2020 10:00 30:74 (9:14 14:36 18:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 67

datum: 20.09.2020, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)
Výborný Rudolf (1.000/1.000)

68. Sluneta Ústí n. L. - BŠ Tygři Praha 20.09.2020 10:00 36:88 (20:21 20:46 30:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 68

datum: 20.09.2020, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Rom Daniel (1.500/1.000)
Kočárník Vojta (1.500/1.000)

4. kolo
69. BK Levharti Chomutov - BŠ Tygři Praha 03.10.2020 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 69

datum: 03.10.2020, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

70. BA Tygři Louny - BK Kladno 03.10.2020 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 70

datum: 03.10.2020, 12:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

71. BA Sparta Praha - BK Teplice 03.10.2020 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 71

datum: 03.10.2020, 12:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

72. USK Praha - Sluneta Ústí n. L. 03.10.2020 13:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 72

datum: 03.10.2020, 13:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

5. kolo
73. BK Levharti Chomutov - BK Kladno 04.10.2020 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 73

datum: 04.10.2020, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

74. BA Tygři Louny - BŠ Tygři Praha 04.10.2020 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 74

datum: 04.10.2020, 09:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

75. BA Sparta Praha - Sluneta Ústí n. L. 04.10.2020 13:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 75

datum: 04.10.2020, 13:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

76. USK Praha - BK Teplice 04.10.2020 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 76

datum: 04.10.2020, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. kolo
77. BK Teplice - BK Levharti Chomutov 17.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 77

datum: 17.10.2020, 00:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

78. Sluneta Ústí n. L. - BA Tygři Louny 17.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 78

datum: 17.10.2020, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

79. BŠ Tygři Praha - BA Sparta Praha 17.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 79

datum: 17.10.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

80. BK Kladno - USK Praha 17.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 80

datum: 17.10.2020, 00:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. kolo
81. BK Teplice - BA Tygři Louny 18.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 81

datum: 18.10.2020, 00:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

82. Sluneta Ústí n. L. - BK Levharti Chomutov 18.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 82

datum: 18.10.2020, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

83. BŠ Tygři Praha - USK Praha 18.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 83

datum: 18.10.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

84. BK Kladno - BA Sparta Praha 18.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 84

datum: 18.10.2020, 00:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. kolo
85. USK Praha - BA Sparta Praha 17.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 85

datum: 17.11.2020, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

86. Sluneta Ústí n. L. - BK Teplice 17.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 86

datum: 17.11.2020, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

87. BK Kladno - BŠ Tygři Praha 17.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 87

datum: 17.11.2020, 00:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

88. BA Tygři Louny - BK Levharti Chomutov 17.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 88

datum: 17.11.2020, 00:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

9. kolo
89. BA Tygři Louny - BA Sparta Praha 07.11.2020 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 89

datum: 07.11.2020, 10:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

90. BK Levharti Chomutov - USK Praha 07.11.2020 14:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 90

datum: 07.11.2020, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

91. BK Kladno - BK Teplice 07.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 91

datum: 07.11.2020, 00:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

92. BŠ Tygři Praha - Sluneta Ústí n. L. 07.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 92

datum: 07.11.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. kolo
93. BK Levharti Chomutov - BA Sparta Praha 08.11.2020 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 93

datum: 08.11.2020, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

94. BA Tygři Louny - USK Praha 08.11.2020 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 94

datum: 08.11.2020, 09:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

95. BŠ Tygři Praha - BK Teplice 08.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 95

datum: 08.11.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

96. BK Kladno - Sluneta Ústí n. L. 08.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 96

datum: 08.11.2020, 00:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

11. kolo
97. BK Kladno - BK Levharti Chomutov 21.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 97

datum: 21.11.2020, 00:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

98. BŠ Tygři Praha - BA Tygři Louny 21.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 98

datum: 21.11.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

99. Sluneta Ústí n. L. - BA Sparta Praha 21.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 99

datum: 21.11.2020, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

100. BK Teplice - USK Praha 21.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 100

datum: 21.11.2020, 00:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. kolo
101. BŠ Tygři Praha - BK Levharti Chomutov 22.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 101

datum: 22.11.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

102. BK Kladno - BA Tygři Louny 22.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 102

datum: 22.11.2020, 00:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

103. BK Teplice - BA Sparta Praha 22.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 103

datum: 22.11.2020, 00:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

104. Sluneta Ústí n. L. - USK Praha 22.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 104

datum: 22.11.2020, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13. kolo
105. BA Tygři Louny - BK Teplice 05.12.2020 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 105

datum: 05.12.2020, 15:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

106. BK Levharti Chomutov - Sluneta Ústí n. L. 05.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 106

datum: 05.12.2020, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

107. USK Praha - BŠ Tygři Praha 05.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 107

datum: 05.12.2020, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

108. BA Sparta Praha - BK Kladno 05.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 108

datum: 05.12.2020, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. kolo
109. BK Levharti Chomutov - BK Teplice 06.12.2020 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 109

datum: 06.12.2020, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

110. BA Tygři Louny - Sluneta Ústí n. L. 06.12.2020 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 110

datum: 06.12.2020, 09:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

111. BA Sparta Praha - BŠ Tygři Praha 06.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 111

datum: 06.12.2020, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

112. USK Praha - BK Kladno 06.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 112

datum: 06.12.2020, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC