image

mladší žáci U14 / žákovská liga / ročník 2020/21 / Skupina C


tabulka
1. Sokol Pražský 4 4 0 571:48 8
2. BK Brandýs nad Labem 4 4 0 496:90 8
3. TJ Sokol Kbely 4 1 3 150:339 5
4. Slavoj BK Litoměřice 4 1 3 149:393 5
5. Válečníci Děčín 2 2 0 260:32 4
6. Sokol Vyšehrad 3 0 3 46:355 3
7. BA 2006´Roudnice nad Labem 3 0 3 56:471 3
1. kolo
113. TJ Sokol Kbely - Sokol Vyšehrad 29.09.2020 18:45 88:13 (21:6 46:10 65:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
1. kolo, zápas č. 113

datum: 29.09.2020, 18:45:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

114. Sokol Pražský - BK Brandýs n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
1. kolo, zápas č. 114

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

115. Sj. BK Litoměřice - BA 2006´ Roudnice n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
1. kolo, zápas č. 115

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. kolo
116. Válečníci Děčín - BA 2006´ Roudnice n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
2. kolo, zápas č. 116

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

117. TJ Sokol Kbely - Sokol Pražský 19.09.2020 18:00 15:107 (2:32 6:58 9:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
2. kolo, zápas č. 117

datum: 19.09.2020, 18:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)
Hejnic Jan (1.000/1.000)

118. Sokol Vyšehrad - BK Brandýs n. L. 19.09.2020 13:00 24:124 (8:33 12:71 18:98)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
2. kolo, zápas č. 118

datum: 19.09.2020, 13:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kalabza Lukáš (1.000/1.000)
Vagnerova Anna (1.000/1.000)

3. kolo
119. Válečníci Děčín - Sj. BK Litoměřice 20.09.2020 09:00 145:13 (41:0 79:3 116:3)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
3. kolo, zápas č. 119

datum: 20.09.2020, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Matys Pavel (1.000/1.000)
Jindřichová Simona (1.000/1.000)

120. TJ Sokol Kbely - BK Brandýs n. L. 20.09.2020 09:00 28:104 (9:31 13:61 22:89)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
3. kolo, zápas č. 120

datum: 20.09.2020, 09:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Hejnic Jan (1.000/1.000)

121. Sokol Vyšehrad - Sokol Pražský 20.09.2020 16:30 9:143 (3:23 3:70 3:105)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
3. kolo, zápas č. 121

datum: 20.09.2020, 16:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kalabza Lukáš (1.000/1.000)
Schambergerová Barbora (1.000/1.000)

4. kolo
122. Sj. BK Litoměřice - Sokol Pražský 03.10.2020 10:00 17:123 (9:31 13:61 17:96)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
4. kolo, zápas č. 122

datum: 03.10.2020, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Hušek Daniel (1.000/4.000)

123. BA 2006´ Roudnice n.L. - BK Brandýs n. L. 03.10.2020 11:30 15:177 (0:43 5:86 12:137)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
4. kolo, zápas č. 123

datum: 03.10.2020, 11:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Bukovský Michal (1.000/1.000)
Moravcová Lucie (1.000/1.000)

124. Válečníci Děčín - Sokol Vyšehrad       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
4. kolo, zápas č. 124

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

5. kolo
125. Sj. BK Litoměřice - BK Brandýs n. L. 04.10.2020 14:00 23:91 (6:24 8:45 18:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
5. kolo, zápas č. 125

datum: 04.10.2020, 14:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.000)
Šmíd Vojtěch (1.000/1.000)

126. BA 2006´ Roudnice n.L. - Sokol Pražský 04.10.2020 10:00 7:198 (0:45 3:102 3:158)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
5. kolo, zápas č. 126

datum: 04.10.2020, 10:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Krob Vlastimil (1.000/1.000)
Morávek Tomáš (1.000/1.000)

127. Válečníci Děčín - TJ Sokol Kbely 04.10.2020 15:00 115:19 (29:3 62:9 92:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
5. kolo, zápas č. 127

datum: 04.10.2020, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Kočárník Vojta (1.000/1.000)

6. kolo
128. TJ Sokol Kbely - Sj. BK Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
6. kolo, zápas č. 128

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

129. Sokol Vyšehrad - BA 2006´ Roudnice n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
6. kolo, zápas č. 129

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

130. BK Brandýs n. L. - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
6. kolo, zápas č. 130

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. kolo
131. TJ Sokol Kbely - BA 2006´ Roudnice n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
7. kolo, zápas č. 131

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

132. Sokol Vyšehrad - Sj. BK Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
7. kolo, zápas č. 132

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

133. Sokol Pražský - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
7. kolo, zápas č. 133

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. kolo
134. Sokol Vyšehrad - TJ Sokol Kbely       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
8. kolo, zápas č. 134

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

135. BK Brandýs n. L. - Sokol Pražský       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
8. kolo, zápas č. 135

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

136. BA 2006´ Roudnice n.L. - Sj. BK Litoměřice 28.09.2020 10:00 34:96 (11:24 19:44 25:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
8. kolo, zápas č. 136

datum: 28.09.2020, 10:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

9. kolo
137. Sj. BK Litoměřice - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
9. kolo, zápas č. 137

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

138. BK Brandýs n. L. - TJ Sokol Kbely       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
9. kolo, zápas č. 138

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

139. Sokol Pražský - Sokol Vyšehrad       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
9. kolo, zápas č. 139

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. kolo
140. BA 2006´ Roudnice n.L. - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
10. kolo, zápas č. 140

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

141. Sokol Pražský - TJ Sokol Kbely       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
10. kolo, zápas č. 141

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

142. BK Brandýs n. L. - Sokol Vyšehrad       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
10. kolo, zápas č. 142

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

11. kolo
143. BK Brandýs n. L. - Sj. BK Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
11. kolo, zápas č. 143

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

144. Sokol Pražský - BA 2006´ Roudnice n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
11. kolo, zápas č. 144

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

145. TJ Sokol Kbely - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
11. kolo, zápas č. 145

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. kolo
146. Sokol Pražský - Sj. BK Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
12. kolo, zápas č. 146

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

147. BK Brandýs n. L. - BA 2006´ Roudnice n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
12. kolo, zápas č. 147

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

148. Sokol Vyšehrad - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
12. kolo, zápas č. 148

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13. kolo
149. BA 2006´ Roudnice n.L. - TJ Sokol Kbely       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
13. kolo, zápas č. 149

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

150. Sj. BK Litoměřice - Sokol Vyšehrad       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
13. kolo, zápas č. 150

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

151. Válečníci Děčín - Sokol Pražský       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
13. kolo, zápas č. 151

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. kolo
152. Sj. BK Litoměřice - TJ Sokol Kbely       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
14. kolo, zápas č. 152

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

153. BA 2006´ Roudnice n.L. - Sokol Vyšehrad       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
14. kolo, zápas č. 153

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

154. Válečníci Děčín - BK Brandýs n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
14. kolo, zápas č. 154

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.