image

žáci U15 / žákovská liga / ročník 2020/21 / Skupina B


tabulka
1. BK VIVIDBOOKS Pardubice 6 5 1 649:350 11
2. Sokol Pražský 5 5 0 517:311 10
3. BA Nymburk 6 4 2 538:351 10
4. USK Praha 6 4 2 471:337 10
5. TJ Sokol Kbely 6 3 3 357:442 9
6. SLUNETA Ústí nad Labem 6 1 5 373:539 7
7. Jižní supi 5 0 5 182:529 5
8. Válečníci Děčín 4 0 4 185:413 4
1. kolo
57. USK Praha - TJ Sokol Kbely       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 57

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

58. BA Nymburk - BK VIVIDBOOKS Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 58

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

59. Sokol Pražský - Jižní supi       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 59

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

60. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 60

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. kolo
61. USK Praha - Válečníci Děčín 12.09.2020 13:30 90:41 (24:10 49:21 70:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 61

datum: 12.09.2020, 13:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Kopecká Barbora (1.000/1.000)

62. TJ Sokol Kbely - SLUNETA Ústí n.L. 12.09.2020 18:00 76:64 (21:14 41:31 62:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 62

datum: 12.09.2020, 18:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/3.000)
Karwowska Klaudia (1.000/3.500)

63. BA Nymburk - Sokol Pražský 12.09.2020 15:30 73:102 (19:28 37:53 57:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 63

datum: 12.09.2020, 15:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Menšík Richard (1.000/1.000)

64. BK VIVIDBOOKS Pardubice - Jižní supi 12.09.2020 15:00 161:26 (42:6 80:14 129:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 64

datum: 12.09.2020, 15:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Štancl Dominik (1.000/2.500)
Krejsa Vojtěch (2.000/2.500)

3. kolo
65. USK Praha - SLUNETA Ústí n.L. 13.09.2020 10:00 98:42 (22:14 38:24 67:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 65

datum: 13.09.2020, 10:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.500)
Kopecká Barbora (1.000/1.500)

66. TJ Sokol Kbely - Válečníci Děčín 13.09.2020 10:00 64:44 (20:13 32:19 54:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 66

datum: 13.09.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/1.000)
Karwowska Klaudia (1.000/1.000)

67. BA Nymburk - Jižní supi 13.09.2020 10:00 122:31 (30:6 75:16 99:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 67

datum: 13.09.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.500)
Menšík Richard (1.000/1.000)

68. BK VIVIDBOOKS Pardubice - Sokol Pražský 13.09.2020 10:00 70:89 (12:17 24:36 42:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 68

datum: 13.09.2020, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Štancl Dominik (1.500/1.000)
Krejsa Vojtěch (2.000/1.000)

4. kolo
69. Válečníci Děčín - Sokol Pražský       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 69

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

70. SLUNETA Ústí n.L. - Jižní supi 26.09.2020 14:30 94:42 (27:14 46:22 74:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 70

datum: 26.09.2020, 14:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.500/2.500)
Kesler Vladimír (1.500/2.500)

71. USK Praha - BA Nymburk 26.09.2020 14:00 86:58 (12:15 35:26 62:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 71

datum: 26.09.2020, 14:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/1.500)
Kult Michal (1.000/2.500)

72. TJ Sokol Kbely - BK VIVIDBOOKS Pardubice 26.09.2020 18:00 49:97 (10:16 22:48 30:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 72

datum: 26.09.2020, 18:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Koudela Martin (2.000/1.500)
Vyhlídal Michal (2.000/1.500)

5. kolo
73. Válečníci Děčín - Jižní supi       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 73

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

74. SLUNETA Ústí n.L. - Sokol Pražský       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 74

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

75. USK Praha - BK VIVIDBOOKS Pardubice 27.09.2020 10:00 58:63 (18:12 33:29 51:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 75

datum: 27.09.2020, 10:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Čížek Daniel (1.000/2.000)
Jon Miloslav (1.000/2.000)

76. TJ Sokol Kbely - BA Nymburk 27.09.2020 10:00 43:76 (17:14 31:38 41:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 76

datum: 27.09.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Koudela Martin (1.000/1.000)
Vyhlídal Michal (1.000/1.000)

6. kolo
77. BA Nymburk - Válečníci Děčín 10.10.2020 16:00 115:48 (35:7 59:25 83:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 77

datum: 10.10.2020, 16:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

78. BK VIVIDBOOKS Pardubice - SLUNETA Ústí n.L. 10.10.2020 13:30 114:76 (41:22 74:43 93:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 78

datum: 10.10.2020, 13:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000)
Bubeníčková Michaela (2.000/1.000)

79. Sokol Pražský - USK Praha 10.10.2020 16:00 95:74 (33:15 56:30 67:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 79

datum: 10.10.2020, 16:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Matys Pavel (3.500/2.500)
Vampola Jakub (3.000/2.000)

80. Jižní supi - TJ Sokol Kbely 10.10.2020 15:30 45:87 (9:26 18:48 32:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 80

datum: 10.10.2020, 15:30:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Kult Michal (2.000/1.000)
Vyhlídal Michal (2.000/1.000)

7. kolo
81. BA Nymburk - SLUNETA Ústí n.L. 11.10.2020 11:00 94:41 (14:8 42:14 64:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 81

datum: 11.10.2020, 11:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

82. BK VIVIDBOOKS Pardubice - Válečníci Děčín 11.10.2020 13:00 144:52 (42:16 82:29 113:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 82

datum: 11.10.2020, 13:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000)
Bubeníčková Michaela (1.500/1.000)

83. Sokol Pražský - TJ Sokol Kbely 11.10.2020 10:30 116:38 (46:11 68:18 87:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 83

datum: 11.10.2020, 10:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/1.000)
Vampola Jakub (1.000/1.000)

84. Jižní supi - USK Praha 11.10.2020 12:30 38:65 (8:15 19:35 21:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 84

datum: 11.10.2020, 12:30:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Svoboda Martin (2.500/1.000)
Vyhlídal Michal (2.000/1.000)

8. kolo
85. TJ Sokol Kbely - USK Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 85

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

86. BK VIVIDBOOKS Pardubice - BA Nymburk       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 86

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

87. Jižní supi - Sokol Pražský       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 87

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

88. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 88

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

9. kolo
89. SLUNETA Ústí n.L. - USK Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 89

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

90. Válečníci Děčín - TJ Sokol Kbely       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 90

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

91. Jižní supi - BA Nymburk       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 91

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

92. Sokol Pražský - BK VIVIDBOOKS Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 92

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. kolo
93. Válečníci Děčín - USK Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 93

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

94. SLUNETA Ústí n.L. - TJ Sokol Kbely       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 94

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

95. Sokol Pražský - BA Nymburk       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 95

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

96. Jižní supi - BK VIVIDBOOKS Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 96

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

11. kolo
97. Jižní supi - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 97

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

98. Sokol Pražský - SLUNETA Ústí n.L. 27.09.2020 13:00 115:56 (38:12 63:24 90:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 98

datum: 27.09.2020, 13:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.500)
Kult Michal (1.000/1.500)

99. BK VIVIDBOOKS Pardubice - USK Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 99

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

100. BA Nymburk - TJ Sokol Kbely       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 100

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. kolo
101. Sokol Pražský - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 101

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

102. Jižní supi - SLUNETA Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 102

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

103. BA Nymburk - USK Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 103

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

104. BK VIVIDBOOKS Pardubice - TJ Sokol Kbely       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 104

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13. kolo
105. SLUNETA Ústí n.L. - BA Nymburk       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 105

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

106. Válečníci Děčín - BK VIVIDBOOKS Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 106

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

107. TJ Sokol Kbely - Sokol Pražský       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 107

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

108. USK Praha - Jižní supi       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 108

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. kolo
109. Válečníci Děčín - BA Nymburk       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 109

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

110. SLUNETA Ústí n.L. - BK VIVIDBOOKS Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 110

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

111. USK Praha - Sokol Pražský       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 111

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

112. TJ Sokol Kbely - Jižní supi       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 112

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.