image

mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2020/21 / Skupina A


tabulka
1. BK Klatovy 5 4 1 416:279 9
2. BŠ Tygři Praha 4 4 0 371:147 8
3. BK Strakonice 4 3 1 308:168 7
4. DBaK 5 2 3 281:401 7
5. BA Sparta Praha 4 2 2 295:274 6
6. BC Benešov 4 0 4 176:327 4
7. BK Beroun 4 0 4 169:420 4
1. kolo
1. BK Klatovy - DBaK 28.09.2020 14:00 104:50 (30:15 47:29 71:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 28.09.2020, 14:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000)
Kalabza Lukáš (1.000/1.000)

2. BK Beroun - BA Sparta Praha 28.09.2020 10:00 41:113 (11:31 17:58 25:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 28.09.2020, 10:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Bakajsa Michal (4.000/1.000)
Hackl Filip (1.000/2.000)

3. BK Strakonice - BC Benešov 28.09.2020 10:00 90:31 (21:8 43:10 75:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 28.09.2020, 10:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Koc Ondřej (1.500/1.000)
Podhůrský Pavel (1.000/1.000)

2. kolo
4. BK Klatovy - BK Strakonice 19.09.2020 09:00 52:69 (10:21 23:43 43:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 4

datum: 19.09.2020, 09:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Jodl Jiří (1.000/1.000)
Kozel Martin (2.000/1.000)

5. DBaK - BC Benešov 19.09.2020 15:15 67:60 (9:10 25:26 53:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 19.09.2020, 15:15:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Kubíček Jiří (1.000/1.000)
Podhůrský Pavel (1.000/1.000)

6. BK Beroun - BŠ Tygři Praha 19.09.2020 10:00 24:127 (7:32 14:65 22:99)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 19.09.2020, 10:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Bukovský Michal (1.500/1.000)
Panič Dragan (1.500/1.000)

3. kolo
7. BK Klatovy - BC Benešov 20.09.2020 09:00 87:42 (13:10 34:23 60:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 7

datum: 20.09.2020, 09:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)

8. DBaK - BK Strakonice 20.09.2020 09:30 31:98 (4:15 14:44 20:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 8

datum: 20.09.2020, 09:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Kubíček Jiří (1.000/1.500)
Podhůrský Pavel (1.000/1.500)

9. BA Sparta Praha - BŠ Tygři Praha 20.09.2020 11:00 29:107 (6:30 13:52 20:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 20.09.2020, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

4. kolo
10. BK Strakonice - BŠ Tygři Praha 03.10.2020 15:00 51:54 (12:10 28:23 40:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 10

datum: 03.10.2020, 15:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Lejčko Jan (3.000/1.000)
Průša Jan (3.500/1.000)

11. BK Klatovy - BK Beroun 03.10.2020 16:00 85:49 (33:8 52:20 69:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 11

datum: 03.10.2020, 16:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/2.500)
Podhůrský Pavel (1.000/1.000)

12. DBaK - BA Sparta Praha 03.10.2020 12:45 38:84 (8:13 14:37 23:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
4. kolo, zápas č. 12

datum: 03.10.2020, 12:45:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

5. kolo
13. BC Benešov - BŠ Tygři Praha 04.10.2020 16:00 43:83 (6:18 24:35 34:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 13

datum: 04.10.2020, 16:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Strnad Pavel (1.000/1.000)
Mrzena Lukáš (1.000/1.000)

14. BK Klatovy - BA Sparta Praha 04.10.2020 09:00 88:69 (21:14 44:34 60:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 14

datum: 04.10.2020, 09:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Koc Ondřej (2.000/1.500)
Podhůrský Pavel (1.000/3.000)

15. DBaK - BK Beroun 04.10.2020 09:00 95:55 (26:13 48:24 69:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
5. kolo, zápas č. 15

datum: 04.10.2020, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/2.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

6. kolo
16. BK Beroun - BK Strakonice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 16

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

17. BA Sparta Praha - BC Benešov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 17

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

18. BŠ Tygři Praha - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
6. kolo, zápas č. 18

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. kolo
19. BK Beroun - BC Benešov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 19

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

20. BA Sparta Praha - BK Strakonice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 20

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

21. BŠ Tygři Praha - DBaK       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
7. kolo, zápas č. 21

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. kolo
22. DBaK - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 22

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

23. BA Sparta Praha - BK Beroun       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 23

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

24. BC Benešov - BK Strakonice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
8. kolo, zápas č. 24

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

9. kolo
25. BC Benešov - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 25

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

26. BK Strakonice - DBaK       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 26

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

27. BŠ Tygři Praha - BA Sparta Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
9. kolo, zápas č. 27

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. kolo
28. BK Strakonice - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 28

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

29. BC Benešov - DBaK       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 29

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

30. BŠ Tygři Praha - BK Beroun       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
10. kolo, zápas č. 30

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

11. kolo
31. BŠ Tygři Praha - BC Benešov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 31

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

32. BA Sparta Praha - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 32

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

33. BK Beroun - DBaK       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
11. kolo, zápas č. 33

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. kolo
34. BŠ Tygři Praha - BK Strakonice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 34

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

35. BK Beroun - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 35

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

36. BA Sparta Praha - DBaK       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
12. kolo, zápas č. 36

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13. kolo
37. BC Benešov - BK Beroun       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 37

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

38. BK Strakonice - BA Sparta Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 38

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

39. DBaK - BŠ Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
13. kolo, zápas č. 39

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. kolo
40. BK Strakonice - BK Beroun       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 40

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

41. BC Benešov - BA Sparta Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 41

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

42. BK Klatovy - BŠ Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina A
14. kolo, zápas č. 42

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.