image

kadeti U16 / extraliga / ročník 2007/08 / základní část


tabulka
1. Basketbalové centrum mládeže Ostrava 30 28 2 2722:1928 58
2. USK Praha 30 27 3 2489:1712 57
3. TJ Sokol Písek 30 23 7 2345:1828 53
4. BK Synthesia Pardubice 30 22 8 2399:1814 52
5. Slavoj BK Litoměřice 30 21 9 2224:1867 51
6. Sokol Vyšehrad 30 20 10 2077:1826 50
7. WBA Sparta 30 17 13 2563:2260 47
8. A plus OHL ŽS Brno 30 15 15 2286:2101 45
9. TJ Sokol pražský 30 14 16 1969:2094 44
10. BK NH Ostrava 30 11 19 2100:2213 41
11. BK BCM Prostějov 30 11 19 1898:2281 41
12. BK Ústí nad Labem 30 10 20 2235:2432 40
13. BC Lokomotiva Plzeň 30 8 22 2115:2581 38
14. Gymnázium Hladnov 30 7 23 1678:2582 37
15. Proton Zlín 30 4 26 1571:2235 34
16. Brněnský Basketbalový Klub IVes 30 2 28 1518:2435 32
1. kolo
1. BCM Ostrava - NH Ostrava 28.09.2007 17:00 102:69 (24:13 55:39 82:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 28.09.2007, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Bičán Tomáš (1.000/2.500)

2. Gymnázium Hladnov - Proton Zlín 28.09.2007 17:00 69:51 (14:6 29:26 49:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 28.09.2007, 17:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Rektořík Milan (1.500/1.000)
Menšík Jan (1.500/1.000)

3. USK Praha - WBA Sparta 28.09.2007 13:00 109:98 (19:22 40:39 67:60 91:91)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 28.09.2007, 13:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/2.000)
Tesárek Vojtěch (1.500/2.000)

4. Lokomotiva Plzeň - Sokol Písek 28.09.2007 16:00 61:129 (18:30 28:67 45:97)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 28.09.2007, 16:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Galajda Václav (1.000/1.000)
Hanuš Václav (1.000/1.000)

5. BK Ústí n. L. - Slavoj Litoměřice 26.09.2007 19:00 57:69 (12:18 22:37 39:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 26.09.2007, 19:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Klement Jiří (1.000/1.000)

6. Sokol pražský - Sokol Vyšehrad 28.09.2007 14:00 72:69 (18:13 33:33 49:52 63:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 28.09.2007, 14:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Linhart Tomáš (2.000/3.000)
Kec Jakub (2.000/3.000)

7. BK BCM Prostějov - A plus OHL ŽS Brno 03.10.2007 17:30 59:78 (13:16 26:36 56:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 7

datum: 03.10.2007, 17:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/2.000)
Junek Karel (1.500/2.000)

8. BBK IVes Brno - BK Pardubice 28.09.2007 15:00 52:71 (15:23 32:39 40:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 8

datum: 28.09.2007, 15:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.500)
Ubr Pavel (1.000/1.500)

2. kolo
9. BCM Ostrava - BBK IVes Brno 15.09.2007 17:00 123:43 (25:15 64:27 94:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 15.09.2007, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Mikéska Tomáš (1.000/2.000)
Štencel Marek (1.000/2.000)

10. NH Ostrava - BK Pardubice 15.09.2007 17:00 63:76 (16:12 33:29 50:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 15.09.2007, 17:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Janoušek Petr (3.000/1.500)
Zatloukal Ondřej (3.000/2.000)

11. Gymnázium Hladnov - BK BCM Prostějov 15.09.2007 17:00 63:43 (22:14 40:22 54:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 15.09.2007, 17:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Bešina Štefan (2.000/1.500)
Konvička Jan (2.000/1.500)

12. Proton Zlín - A plus OHL ŽS Brno 15.09.2007 14:30 69:80 (14:22 25:37 48:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 15.09.2007, 14:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (4.000/2.500)
Kapl Antonín (1.500/2.500)

13. USK Praha - Sokol pražský 15.09.2007 15:00 44:65 (7:17 24:40 33:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 13

datum: 15.09.2007, 15:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/3.000)
Perlík Michal (1.500/2.500)

14. WBA Sparta - Sokol Vyšehrad 15.09.2007 16:00 73:63 (15:13 29:29 52:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 14

datum: 15.09.2007, 16:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Bradáč Lubomír (2.000/1.000)
Horník Michal (2.000/2.000)

15. Lokomotiva Plzeň - BK Ústí n. L. 15.09.2007 17:00 95:82 (30:18 57:30 75:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 15

datum: 15.09.2007, 17:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Tesárek Vojtěch (1.000/1.500)
Blahout Petr (1.000/1.500)

16. Sokol Písek - Slavoj Litoměřice 15.09.2007 17:00 80:61 (20:14 47:27 64:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 16

datum: 15.09.2007, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
Humhej Bohumil (1.000/1.000)

3. kolo
17. BCM Ostrava - BK Pardubice 16.09.2007 10:00 81:62 (11:17 32:32 59:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 16.09.2007, 10:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Mikéska Tomáš (1.000/2.000)
Štencel Marek (1.000/2.000)

18. NH Ostrava - BBK IVes Brno 16.09.2007 10:00 78:56 (24:11 40:17 62:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 16.09.2007, 10:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Janoušek Petr (3.000/2.000)
Zatloukal Ondřej (3.000/1.500)

19. Gymnázium Hladnov - A plus OHL ŽS Brno 16.09.2007 10:30 60:81 (13:25 34:39 47:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 19

datum: 16.09.2007, 10:30:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Bešina Štefan (2.000/2.000)
Konvička Jan (2.000/2.000)

20. Proton Zlín - BK BCM Prostějov 16.09.2007 08:30 79:51 (23:12 42:22 63:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 20

datum: 16.09.2007, 08:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (4.000/1.500)
Kapl Antonín (1.500/1.500)

21. USK Praha - Sokol Vyšehrad 16.09.2007 11:00 58:53 (16:12 31:28 44:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 21

datum: 16.09.2007, 11:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.500/2.500)
Perlík Michal (2.000/2.500)

22. WBA Sparta - Sokol pražský 16.09.2007 10:00 81:58 (17:13 41:25 54:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 22

datum: 16.09.2007, 10:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Bradáč Lubomír (1.000/1.500)
Horník Michal (1.000/1.500)

23. Lokomotiva Plzeň - Slavoj Litoměřice 16.09.2007 08:30 69:82 (19:22 36:47 47:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 23

datum: 16.09.2007, 08:30:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Tesárek Vojtěch (1.000/1.000)
Blahout Petr (1.000/1.000)

24. Sokol Písek - BK Ústí n. L. 16.09.2007 10:00 97:71 (34:21 53:33 81:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 24

datum: 16.09.2007, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000)
Humhej Bohumil (1.000/1.000)

4. kolo
25. BBK IVes Brno - BK Ústí n. L. 29.09.2007 15:00 75:86 (21:26 35:45 49:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 25

datum: 29.09.2007, 15:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Polák Michael (1.000/1.000)
Fanta Jiří (1.000/1.000)

26. BK Pardubice - Slavoj Litoměřice 29.09.2007 15:00 80:60 (27:7 44:24 62:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 26

datum: 29.09.2007, 15:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/2.000)
Jeřáb Jan (1.000/2.000)

27. Sokol pražský - Lokomotiva Plzeň 29.09.2007 12:30 102:52 (29:8 58:24 76:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 27

datum: 29.09.2007, 12:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Havrda Martin (1.000/1.000)

28. Sokol Vyšehrad - Sokol Písek 29.09.2007 15:00 80:61 (23:28 43:36 61:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 28

datum: 29.09.2007, 15:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Votroubek Jaromír (1.500/1.000)
Novák Michal (1.000/1.000)

29. BK BCM Prostějov - USK Praha 29.09.2007 17:00 56:90 (16:25 30:46 49:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 29

datum: 29.09.2007, 17:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000)
Kubiš Michal (1.500/1.000)

30. A plus OHL ŽS Brno - WBA Sparta 29.09.2007 15:00 63:69 (16:17 34:30 48:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 30

datum: 29.09.2007, 15:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Janovský Martin (2.000/1.000)
Čarnecký Martin (2.000/1.000)

31. BCM Ostrava - Gymnázium Hladnov 29.09.2007 17:00 115:57 (24:17 51:30 84:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 31

datum: 29.09.2007, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Zouhar Pavel (1.000/1.000)
Menšík Jan (1.000/1.000)

32. NH Ostrava - Proton Zlín 29.09.2007 17:00 57:44 (13:14 23:28 44:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 32

datum: 29.09.2007, 17:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.500/1.000)
Štraus Filip (2.500/1.000)

5. kolo
33. BBK IVes Brno - Slavoj Litoměřice 30.09.2007 09:00 43:70 (22:23 30:40 39:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 33

datum: 30.09.2007, 09:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Polák Michael (1.000/1.000)
Fanta Jiří (1.000/1.000)

34. BK Pardubice - BK Ústí n. L. 30.09.2007 12:00 89:69 (21:18 35:35 58:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 34

datum: 30.09.2007, 12:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000)
Jeřáb Jan (1.000/1.000)

35. Sokol pražský - Sokol Písek 30.09.2007 09:00 78:53 (15:20 41:32 59:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 35

datum: 30.09.2007, 09:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/1.000)
Havrda Martin (1.000/1.000)

36. Sokol Vyšehrad - Lokomotiva Plzeň 30.09.2007 10:30 93:63 (28:12 59:28 75:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 36

datum: 30.09.2007, 10:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Votroubek Jaromír (1.000/1.000)
Novák Michal (1.000/1.000)

37. BK BCM Prostějov - WBA Sparta 30.09.2007 10:00 69:93 (16:21 31:40 51:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 37

datum: 30.09.2007, 10:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000)
Kubiš Michal (1.500/1.000)

38. A plus OHL ŽS Brno - USK Praha 30.09.2007 09:30 84:66 (17:15 40:26 60:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 38

datum: 30.09.2007, 09:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Janovský Martin (2.000/2.000)
Čarnecký Martin (2.000/2.500)

39. BCM Ostrava - Proton Zlín 30.09.2007 10:00 89:53 (29:4 44:17 71:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 39

datum: 30.09.2007, 10:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Zouhar Pavel (1.000/1.000)
Menšík Jan (1.000/1.000)

40. NH Ostrava - Gymnázium Hladnov 30.09.2007 10:00 82:57 (16:20 43:33 62:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 40

datum: 30.09.2007, 10:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.500/1.500)
Štraus Filip (2.500/2.000)

6. kolo
41. Gymnázium Hladnov - BBK IVes Brno 13.10.2007 17:00 78:54 (28:8 47:30 64:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 41

datum: 13.10.2007, 17:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/1.000)
Štraus Filip (1.000/1.000)

42. Proton Zlín - BK Pardubice 13.10.2007 16:00 38:71 (4:18 18:36 31:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 42

datum: 13.10.2007, 16:00:00

místo: Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická, Zlín

rozhodčí:
Jedlička Jiří (1.000/1.500)
Ubr Pavel (1.000/1.500)

43. USK Praha - BCM Ostrava 13.10.2007 14:45 83:79 (14:20 41:34 63:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 43

datum: 13.10.2007, 14:45:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Mareš Roman (2.000/2.000)
Trmač Vladislav (2.000/2.000)

44. WBA Sparta - NH Ostrava 13.10.2007 14:00 100:72 (24:14 46:35 75:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 44

datum: 13.10.2007, 14:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Drobný Petr (1.000/2.000)
Římsa Radim (1.000/2.000)

45. Lokomotiva Plzeň - BK BCM Prostějov 13.10.2007 17:00 66:81 (12:24 28:44 42:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 45

datum: 13.10.2007, 17:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.500)
Šuška Kamil (1.000/1.500)

46. Sokol Písek - A plus OHL ŽS Brno 13.10.2007 16:00 79:51 (27:20 43:25 61:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 46

datum: 13.10.2007, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/3.000)
Vyhnálek Jan (1.000/3.000)

47. BK Ústí n. L. - Sokol pražský 13.10.2007 11:00 46:73 (10:21 24:43 38:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 47

datum: 13.10.2007, 11:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Rous Lukáš (1.000/2.500)
Vlasák Jan (1.000/2.500)

48. Slavoj Litoměřice - Sokol Vyšehrad 13.10.2007 10:00 68:43 (17:11 31:21 53:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 48

datum: 13.10.2007, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Beneš David (1.000/1.000)
Klement Jiří (1.000/1.000)

7. kolo
49. Gymnázium Hladnov - BK Pardubice 14.10.2007 10:30 65:57 (17:13 36:27 49:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 49

datum: 14.10.2007, 10:30:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Doležal Vratislav (2.000/2.500)
Štraus Filip (2.000/2.500)

50. Proton Zlín - BBK IVes Brno 14.10.2007 08:30 49:42 (13:8 30:24 41:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 50

datum: 14.10.2007, 08:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Jedlička Jiří (1.000/2.000)
Ubr Pavel (1.000/2.000)

51. USK Praha - NH Ostrava 14.10.2007 12:00 87:82 (16:34 44:47 64:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 51

datum: 14.10.2007, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Hampl Pavel (2.500/3.000)
Trmač Vladislav (3.000/3.000)

52. WBA Sparta - BCM Ostrava 14.10.2007 11:00 86:92 (14:27 36:45 59:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 52

datum: 14.10.2007, 11:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Hruša Petr (2.500/1.000)
Drobný Petr (2.000/1.000)

53. Lokomotiva Plzeň - A plus OHL ŽS Brno 14.10.2007 09:00 69:102 (22:25 39:49 55:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 53

datum: 14.10.2007, 09:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.500)
Šuška Kamil (1.000/2.500)

54. Sokol Písek - BK BCM Prostějov 14.10.2007 08:30 117:37 (33:9 64:22 95:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 54

datum: 14.10.2007, 08:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hána Michal (1.000/1.000)
Vyhnálek Jan (1.000/1.000)

55. BK Ústí n. L. - Sokol Vyšehrad 14.10.2007 10:30 58:62 (19:17 36:40 47:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 55

datum: 14.10.2007, 10:30:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Rous Lukáš (1.000/2.000)
Vlasák Jan (1.000/2.000)

56. Slavoj Litoměřice - Sokol pražský 14.10.2007 14:00 74:35 (21:10 32:20 58:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 56

datum: 14.10.2007, 14:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Beneš David (1.000/2.000)
Klement Jiří (1.000/2.000)

8. kolo
57. BBK IVes Brno - Sokol pražský 27.10.2007 17:00 62:64 (18:17 33:36 47:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 57

datum: 27.10.2007, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/3.500)
Mikšík Milan (1.000/3.500)

58. BK Pardubice - Sokol Vyšehrad 27.10.2007 13:00 92:53 (21:7 36:18 65:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 58

datum: 27.10.2007, 13:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Polda Tomáš (1.500/4.000)
Lunga Petr (1.500/2.500)

59. BK BCM Prostějov - BK Ústí n. L. 27.10.2007 13:00 87:79 (24:12 44:30 60:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 59

datum: 27.10.2007, 13:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Kašparová Renáta (1.000/1.000)

60. A plus OHL ŽS Brno - Slavoj Litoměřice 27.10.2007 15:00 72:83 (13:25 33:49 51:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 60

datum: 27.10.2007, 15:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Čarnecký Martin (2.000/1.000)
Fanta Jiří (2.000/1.000)

61. BCM Ostrava - Lokomotiva Plzeň 27.10.2007 17:00 131:78 (31:16 52:39 99:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 61

datum: 27.10.2007, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Janovský Martin (1.000/1.000)
Zouhar Pavel (1.000/1.000)

62. NH Ostrava - Sokol Písek 27.10.2007 10:00 89:91 (17:19 40:45 68:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 62

datum: 27.10.2007, 10:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Rektořík Milan (2.000/1.000)
Stáňa Lukáš (2.000/1.000)

63. Gymnázium Hladnov - USK Praha 27.10.2007 17:00 51:95 (11:31 21:55 35:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 63

datum: 27.10.2007, 17:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Rektořík Milan (1.000/1.000)
Stáňa Lukáš (1.000/2.000)

64. Proton Zlín - WBA Sparta 27.10.2007 16:00 60:73 (14:26 31:43 44:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 64

datum: 27.10.2007, 16:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Horký Radim (1.000/1.500)
Škaroupka Michal (2.000/1.500)

9. kolo
65. BBK IVes Brno - Sokol Vyšehrad 28.10.2007 10:00 39:87 (11:30 22:56 28:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 65

datum: 28.10.2007, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000)
Mikšík Milan (1.000/3.000)

66. BK Pardubice - Sokol pražský 28.10.2007 09:30 97:49 (26:8 49:19 65:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 66

datum: 28.10.2007, 09:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Polda Tomáš (2.000/2.500)
Lunga Petr (2.000/2.500)

67. BK BCM Prostějov - Slavoj Litoměřice 28.10.2007 10:00 51:86 (15:20 32:39 45:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 67

datum: 28.10.2007, 10:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Kašparová Renáta (1.000/1.000)

68. A plus OHL ŽS Brno - BK Ústí n. L. 28.10.2007 10:00 117:81 (31:12 63:30 94:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 68

datum: 28.10.2007, 10:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Čarnecký Martin (2.000/1.000)
Fanta Jiří (2.000/1.000)

69. BCM Ostrava - Sokol Písek 26.10.2007 19:00 86:72 (28:18 48:37 69:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 69

datum: 26.10.2007, 19:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Janovský Martin (1.000/1.000)
Zouhar Pavel (1.000/1.000)

70. NH Ostrava - Lokomotiva Plzeň 28.10.2007 09:00 88:61 (16:20 33:38 62:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 70

datum: 28.10.2007, 09:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Janovský Martin (1.000/1.000)
Zouhar Pavel (1.000/1.000)

71. Gymnázium Hladnov - WBA Sparta 28.10.2007 10:30 100:93 (15:22 41:46 59:71 87:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 71

datum: 28.10.2007, 10:30:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Rektořík Milan (1.000/4.000)
Stáňa Lukáš (1.000/4.000)

72. Proton Zlín - USK Praha 28.10.2007 09:30 41:68 (13:17 22:29 26:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 72

datum: 28.10.2007, 09:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Horký Radim (1.000/1.000)
Škaroupka Michal (2.000/1.000)

10. kolo
73. USK Praha - BBK IVes Brno 10.11.2007 14:30 85:34 (27:11 47:21 65:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 73

datum: 10.11.2007, 14:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Beneš David (1.000/1.000)
Pešek Lukáš (1.000/1.000)

74. WBA Sparta - BK Pardubice 10.11.2007 16:00 72:74 (16:13 27:27 38:49 65:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 74

datum: 10.11.2007, 16:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Brandejs Vladimír (3.000/1.500)
Kejklíček Roman (3.000/1.500)

75. Lokomotiva Plzeň - Gymnázium Hladnov 10.11.2007 17:00 79:76 (18:19 44:39 63:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 75

datum: 10.11.2007, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/4.000)
Sedláček Jiří (1.000/2.500)

76. Sokol Písek - Proton Zlín 10.11.2007 17:00 83:39 (21:14 41:26 66:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 76

datum: 10.11.2007, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000)
Kec Jakub (1.000/1.000)

77. BK Ústí n. L. - BCM Ostrava 10.11.2007 17:00 66:97 (14:21 29:50 48:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 77

datum: 10.11.2007, 17:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Klement Jiří (1.000/1.000)
Rous Lukáš (1.000/1.000)

78. Slavoj Litoměřice - NH Ostrava 10.11.2007 14:30 75:69 (22:20 37:45 56:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 78

datum: 10.11.2007, 14:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Polda Tomáš (1.000/2.000)
Votroubek Jaromír (1.000/2.000)

79. Sokol pražský - BK BCM Prostějov 10.11.2007 17:00 67:50 (20:8 29:24 53:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 79

datum: 10.11.2007, 17:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Hána Michal (2.000/1.500)
Henčl Jiří (2.500/1.500)

80. Sokol Vyšehrad - A plus OHL ŽS Brno 10.11.2007 12:30 84:63 (23:28 48:43 68:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 80

datum: 10.11.2007, 12:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Baudyš Petr (3.000/4.000)
Svoboda Jan (3.000/4.000)

11. kolo
81. USK Praha - BK Pardubice 11.11.2007 12:30 78:62 (22:21 44:39 61:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 81

datum: 11.11.2007, 12:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Beneš David (2.000/2.500)
Kučera Martin (1.000/1.500)

82. WBA Sparta - BBK IVes Brno 11.11.2007 10:00 87:51 (25:7 52:23 68:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 82

datum: 11.11.2007, 10:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Brandejs Vladimír (2.000/1.000)
Kejklíček Roman (2.000/1.000)

83. Lokomotiva Plzeň - Proton Zlín 11.11.2007 09:30 72:66 (20:15 40:24 59:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 83

datum: 11.11.2007, 09:30:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Sedláček Jiří (1.000/1.000)

84. Sokol Písek - Gymnázium Hladnov 11.11.2007 08:30 96:58 (30:16 55:28 77:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 84

datum: 11.11.2007, 08:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000)
Kec Jakub (1.000/3.000)

85. BK Ústí n. L. - NH Ostrava 11.11.2007 09:30 86:75 (22:16 33:35 57:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 85

datum: 11.11.2007, 09:30:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Klement Jiří (1.000/2.000)
Rous Lukáš (1.000/2.000)

86. Slavoj Litoměřice - BCM Ostrava 11.11.2007 08:30 72:88 (26:18 42:32 60:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 86

datum: 11.11.2007, 08:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Polda Tomáš (1.000/1.000)
Votroubek Jaromír (1.000/1.000)

87. Sokol pražský - A plus OHL ŽS Brno 11.11.2007 09:00 55:89 (17:16 32:40 42:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 87

datum: 11.11.2007, 09:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Hána Michal (2.000/2.000)
Henčl Jiří (2.000/2.000)

88. Sokol Vyšehrad - BK BCM Prostějov 11.11.2007 12:45 78:50 (11:18 37:35 59:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 88

datum: 11.11.2007, 12:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.500/1.000)
Baudyš Petr (2.000/1.000)

12. kolo
89. BBK IVes Brno - BK BCM Prostějov 24.11.2007 15:30 46:62 (12:25 21:35 31:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 89

datum: 24.11.2007, 15:30:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Bičán Tomáš (1.000/1.500)
Opletal Petr (1.000/1.500)

90. BK Pardubice - A plus OHL ŽS Brno 24.11.2007 13:30 76:68 (23:17 47:34 64:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 90

datum: 24.11.2007, 13:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Brandejs Vladimír (1.500/2.000)
Kejklíček Roman (1.500/2.000)

91. BCM Ostrava - Sokol pražský 24.11.2007 17:00 89:59 (27:15 47:32 72:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 91

datum: 24.11.2007, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Olka Tomáš (1.000/3.000)
Stáňa Lukáš (1.000/3.000)

92. NH Ostrava - Sokol Vyšehrad 24.11.2007 14:30 60:74 (22:19 39:38 54:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 92

datum: 24.11.2007, 14:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Lazorišák Pavel (2.500/1.500)
Pavela Mikuláš (2.500/3.000)

93. Gymnázium Hladnov - BK Ústí n. L. 24.11.2007 16:00 58:102 (18:19 26:53 42:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 93

datum: 24.11.2007, 16:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Kocfelda Jiří (1.500/1.000)
Řehoř Martin (2.000/1.000)

94. Proton Zlín - Slavoj Litoměřice 24.11.2007 17:00 48:77 (10:18 23:39 32:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 94

datum: 24.11.2007, 17:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Janda Viktor (1.500/1.000)
Sehnal Jiří (2.500/1.000)

95. USK Praha - Lokomotiva Plzeň 24.11.2007 12:00 95:58 (20:16 44:26 67:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 95

datum: 24.11.2007, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Cibulka Radek (1.000/1.000)
Šikner Roman (1.000/1.000)

96. WBA Sparta - Sokol Písek 24.11.2007 13:30 78:91 (13:16 43:48 59:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 96

datum: 24.11.2007, 13:30:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Kittlerová Ilona (1.000/1.000)
Svoboda Jan (3.000/1.000)

13. kolo
97. BBK IVes Brno - A plus OHL ŽS Brno 25.11.2007 09:00 46:97 (5:31 22:53 35:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 97

datum: 25.11.2007, 09:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Bičán Tomáš (1.000/2.000)
Opletal Petr (1.000/2.000)

98. BK Pardubice - BK BCM Prostějov 25.11.2007 10:30 104:43 (19:12 49:20 73:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 98

datum: 25.11.2007, 10:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Brandejs Vladimír (1.500/3.000)
Kejklíček Roman (1.500/3.000)

99. BCM Ostrava - Sokol Vyšehrad 25.11.2007 10:00 103:83 (27:21 53:41 81:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 99

datum: 25.11.2007, 10:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Olka Tomáš (1.000/4.000)
Stáňa Lukáš (1.000/3.000)

100. NH Ostrava - Sokol pražský 25.11.2007 12:00 63:54 (10:8 25:22 52:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 100

datum: 25.11.2007, 12:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Lazorišák Pavel (2.500/4.000)
Pavela Mikuláš (2.500/4.000)

101. Gymnázium Hladnov - Slavoj Litoměřice 25.11.2007 10:00 66:94 (15:24 40:46 52:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 101

datum: 25.11.2007, 10:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Kocfelda Jiří (2.000/1.000)
Řehoř Martin (2.000/1.000)

102. Proton Zlín - BK Ústí n. L. 25.11.2007 08:30 73:75 (18:23 36:41 58:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 102

datum: 25.11.2007, 08:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Janda Viktor (1.500/1.000)
Sehnal Jiří (2.500/1.000)

103. USK Praha - Sokol Písek 25.11.2007 10:00 85:49 (21:18 44:33 66:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 103

datum: 25.11.2007, 10:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Cibulka Radek (1.000/1.000)
Šikner Roman (1.000/1.000)

104. WBA Sparta - Lokomotiva Plzeň 25.11.2007 12:30 80:75 (24:22 41:42 61:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 104

datum: 25.11.2007, 12:30:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Šafařík Michal (2.000/1.000)
Svoboda Jan (3.000/1.000)

14. kolo
105. Lokomotiva Plzeň - BBK IVes Brno 08.12.2007 19:30 111:58 (35:13 51:26 83:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 105

datum: 08.12.2007, 19:30:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.000/2.000)
Blahout Petr (1.000/2.000)

106. Sokol Písek - BK Pardubice 08.12.2007 17:00 69:53 (14:16 29:30 48:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 106

datum: 08.12.2007, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.000)
Krčín Josef (1.000/1.000)

107. BK Ústí n. L. - USK Praha 08.12.2007 17:00 52:85 (15:21 29:32 45:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 107

datum: 08.12.2007, 17:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/2.000)
Beneš David (1.000/2.000)

108. Slavoj Litoměřice - WBA Sparta 08.12.2007 15:00 81:58 (18:18 44:28 67:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 108

datum: 08.12.2007, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Drobný Petr (1.000/2.500)
Římsa Radim (1.000/2.500)

109. Sokol pražský - Gymnázium Hladnov 08.12.2007 16:30 69:45 (23:20 41:33 54:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 109

datum: 08.12.2007, 16:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Cibulka Radek (2.000/1.000)
Šuška Kamil (2.000/1.000)

110. Sokol Vyšehrad - Proton Zlín 08.12.2007 16:00 80:54 (16:12 40:26 66:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 110

datum: 08.12.2007, 16:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.000/1.000)
Lébl Martin (2.000/1.000)

111. BK BCM Prostějov - BCM Ostrava 08.12.2007 12:00 55:79 (13:20 34:42 48:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 111

datum: 08.12.2007, 12:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Dolejš Václav (2.000/1.000)
Škaroupka Michal (2.000/1.000)

112. A plus OHL ŽS Brno - NH Ostrava 08.12.2007 17:00 65:80 (14:19 31:39 49:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 112

datum: 08.12.2007, 17:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (3.000/1.000)
Polák Michael (4.000/1.000)

15. kolo
113. Lokomotiva Plzeň - BK Pardubice 09.12.2007 09:00 61:74 (15:13 28:32 38:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 113

datum: 09.12.2007, 09:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.000/1.000)
Blahout Petr (1.000/1.000)

114. Sokol Písek - BBK IVes Brno 09.12.2007 11:30 94:47 (11:15 44:28 64:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 114

datum: 09.12.2007, 11:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.000)
Krčín Josef (1.000/1.000)

115. BK Ústí n. L. - WBA Sparta 09.12.2007 09:00 100:106 (23:19 42:46 69:62 93:93)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 115

datum: 09.12.2007, 09:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/2.000)
Neuman Ladislav (1.000/2.000)

116. Slavoj Litoměřice - USK Praha 09.12.2007 10:30 78:89 (27:25 44:42 62:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 116

datum: 09.12.2007, 10:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Drobný Petr (1.500/1.000)
Pešek Lukáš (1.500/1.000)

117. Sokol pražský - Proton Zlín 09.12.2007 09:00 105:60 (25:5 51:22 78:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 117

datum: 09.12.2007, 09:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Cibulka Radek (2.000/1.000)
Šuška Kamil (1.500/1.000)

118. Sokol Vyšehrad - Gymnázium Hladnov 09.12.2007 10:30 94:48 (19:18 49:25 72:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 118

datum: 09.12.2007, 10:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.500/1.000)
Vondráček Marek (1.500/1.000)

119. BK BCM Prostějov - NH Ostrava 09.12.2007 10:00 69:60 (15:12 38:29 53:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 119

datum: 09.12.2007, 10:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Dolejš Václav (2.000/2.000)
Janda Viktor (2.000/2.000)

120. A plus OHL ŽS Brno - BCM Ostrava 09.12.2007 10:00 91:97 (26:28 49:53 67:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 120

datum: 09.12.2007, 10:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (3.000/1.000)
Polák Michael (4.000/1.000)

16. kolo
121. NH Ostrava - BCM Ostrava 01.02.2008 17:30 49:78 (10:14 21:33 30:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 121

datum: 01.02.2008, 17:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (2.000/1.000)
Giecek Adam (2.000/1.000)

122. Proton Zlín - Gymnázium Hladnov 30.01.2008 17:00 73:52 (17:9 32:26 52:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 122

datum: 30.01.2008, 17:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Remenec Ondřej (1.000/1.000)

123. WBA Sparta - USK Praha 12.03.2008 18:30 43:57 (15:15 22:34 27:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 123

datum: 12.03.2008, 18:30:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Hošek Jan (1.500/1.000)
Kučera Martin (1.500/1.000)

124. Sokol Písek - Lokomotiva Plzeň 01.02.2008 16:30 96:54 (17:21 47:34 73:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 124

datum: 01.02.2008, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.000/1.000)
Hána Michal (2.500/1.000)

125. Slavoj Litoměřice - BK Ústí n. L. 01.02.2008 19:00 88:54 (19:14 47:28 69:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 125

datum: 01.02.2008, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Klement Jiří (1.000/1.000)

126. Sokol Vyšehrad - Sokol pražský 01.02.2008 16:30 76:45 (32:10 40:29 55:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 126

datum: 01.02.2008, 16:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Jeřáb Jan (2.500/2.500)
Kec Jakub (2.500/1.500)

127. A plus OHL ŽS Brno - BK BCM Prostějov 30.01.2008 18:00 62:71 (15:9 31:32 37:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 127

datum: 30.01.2008, 18:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Vyplel David (2.000/1.000)
Mikéska Tomáš (2.000/1.500)

128. BK Pardubice - BBK IVes Brno 01.02.2008 16:30 95:39 (22:10 41:21 67:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 128

datum: 01.02.2008, 16:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Zdeněk (1.000/1.500)
Hruša Petr (1.000/1.500)

17. kolo
129. BK Pardubice - BCM Ostrava 05.01.2008 15:00 85:51 (24:13 41:27 64:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 129

datum: 05.01.2008, 15:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Brabec Jaroslav (2.500/1.500)
Hruša Petr (1.500/1.500)

130. BBK IVes Brno - NH Ostrava 05.01.2008 17:00 43:75 (14:17 20:33 29:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 130

datum: 05.01.2008, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Janovský Martin (1.000/1.000)
Zouhar Pavel (1.000/1.000)

131. A plus OHL ŽS Brno - Gymnázium Hladnov 05.01.2008 17:00 85:53 (23:14 39:28 63:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 131

datum: 05.01.2008, 17:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.000)
Ubr Pavel (1.000/1.000)

132. BK BCM Prostějov - Proton Zlín 05.01.2008 12:00 64:62 (22:21 39:29 54:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 132

datum: 05.01.2008, 12:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Polák Michael (1.500/1.000)
Fanta Jiří (1.500/1.000)

133. Sokol Vyšehrad - USK Praha 05.01.2008 14:00 63:64 (24:18 37:39 55:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 133

datum: 05.01.2008, 14:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Votroubek Jaromír (4.000/2.000)
Kukla Jiří (2.000/2.000)

134. Sokol pražský - WBA Sparta 05.01.2008 13:30 66:102 (16:20 34:54 42:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 134

datum: 05.01.2008, 13:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Dvořák Ludvík (1.000/1.000)
Pilný Jiří (1.000/1.000)

135. Slavoj Litoměřice - Lokomotiva Plzeň 05.01.2008 16:00 73:60 (15:22 35:37 55:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 135

datum: 05.01.2008, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Korf Jakub (1.000/1.000)
Anton Karel (1.000/1.000)

136. BK Ústí n. L. - Sokol Písek 05.01.2008 13:30 56:80 (10:14 24:34 35:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 136

datum: 05.01.2008, 13:30:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Beneš David (1.000/1.000)
Klement Jiří (1.000/1.000)

18. kolo
137. BBK IVes Brno - BCM Ostrava 06.01.2008 09:00 63:74 (15:15 32:30 45:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 137

datum: 06.01.2008, 09:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Janovský Martin (1.000/1.500)
Zouhar Pavel (1.000/1.500)

138. BK Pardubice - NH Ostrava 06.01.2008 10:00 76:62 (23:20 42:28 58:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 138

datum: 06.01.2008, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Zdeněk (1.000/2.000)
Hruša Petr (1.000/2.000)

139. BK BCM Prostějov - Gymnázium Hladnov 06.01.2008 09:30 104:65 (22:18 42:43 66:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 139

datum: 06.01.2008, 09:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Polák Michael (1.500/2.000)
Fanta Jiří (1.500/2.000)

140. A plus OHL ŽS Brno - Proton Zlín 06.01.2008 10:00 72:53 (16:20 38:33 52:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 140

datum: 06.01.2008, 10:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (2.000/1.000)
Ubr Pavel (2.000/1.000)

141. Sokol pražský - USK Praha 06.01.2008 10:00 45:82 (14:30 25:53 37:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 141

datum: 06.01.2008, 10:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Dvořák Ludvík (1.000/1.500)
Pilný Jiří (1.000/1.500)

142. Sokol Vyšehrad - WBA Sparta 06.01.2008 10:30 71:62 (11:14 35:32 57:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 142

datum: 06.01.2008, 10:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Votroubek Jaromír (4.000/3.000)
Kukla Jiří (1.500/3.000)

143. BK Ústí n. L. - Lokomotiva Plzeň 06.01.2008 09:30 89:81 (20:19 44:36 69:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 143

datum: 06.01.2008, 09:30:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Beneš David (1.000/1.000)
Klement Jiří (1.000/1.000)

144. Slavoj Litoměřice - Sokol Písek 06.01.2008 11:00 49:60 (15:15 30:23 47:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 144

datum: 06.01.2008, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Korf Jakub (1.000/1.000)
Anton Karel (1.000/1.000)

19. kolo
145. Slavoj Litoměřice - BBK IVes Brno 19.01.2008 14:45 85:60 (20:16 43:30 73:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 145

datum: 19.01.2008, 14:45:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Kučera Stanislav (1.000/1.000)

146. BK Ústí n. L. - BK Pardubice 19.01.2008 12:30 61:77 (22:18 29:33 48:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 146

datum: 19.01.2008, 12:30:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Humhej Bohumil (1.000/2.500)
Vyhnálek Jan (1.000/2.500)

147. Sokol Písek - Sokol pražský 19.01.2008 16:00 87:58 (26:9 47:25 72:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 147

datum: 19.01.2008, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hána Michal (1.000/1.500)
Novotný Petr (1.000/1.500)

148. Lokomotiva Plzeň - Sokol Vyšehrad 19.01.2008 17:00 59:69 (21:14 33:29 40:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 148

datum: 19.01.2008, 17:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/2.000)
Richtrová Jindřiška (1.000/2.000)

149. WBA Sparta - BK BCM Prostějov 19.01.2008 15:00 104:57 (32:17 61:27 81:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 149

datum: 19.01.2008, 15:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.500/1.000)
Smutný David (1.500/1.000)

150. USK Praha - A plus OHL ŽS Brno 19.01.2008 13:30 80:46 (19:7 35:25 61:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 150

datum: 19.01.2008, 13:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Baloun Jan (1.500/2.000)
Polda Tomáš (1.500/2.000)

151. Proton Zlín - BCM Ostrava 19.01.2008 17:00 46:87 (11:20 21:46 38:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 151

datum: 19.01.2008, 17:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Herjecká Erika (1.000/1.000)
Kulíšek Martin (1.000/1.000)

152. Gymnázium Hladnov - NH Ostrava 19.01.2008 17:00 71:65 (21:10 34:24 50:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 152

datum: 19.01.2008, 17:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Válek Přemysl (2.000/3.000)
Štencel Marek (2.500/3.000)

20. kolo
153. BK Ústí n. L. - BBK IVes Brno 20.01.2008 09:00 106:55 (24:8 55:22 82:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 153

datum: 20.01.2008, 09:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Humhej Bohumil (1.000/1.000)
Vyhnálek Jan (1.000/1.000)

154. Slavoj Litoměřice - BK Pardubice 20.01.2008 08:30 62:58 (19:9 36:25 46:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 154

datum: 20.01.2008, 08:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/2.500)
Kučera Stanislav (1.000/2.000)

155. Lokomotiva Plzeň - Sokol pražský 20.01.2008 09:00 79:62 (22:10 39:30 63:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 155

datum: 20.01.2008, 09:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.500)
Richtrová Jindřiška (1.000/1.500)

156. Sokol Písek - Sokol Vyšehrad 20.01.2008 12:30 58:42 (21:13 38:22 47:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 156

datum: 20.01.2008, 12:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hána Michal (1.000/4.000)
Novotný Petr (1.000/4.000)

157. USK Praha - BK BCM Prostějov 20.01.2008 11:30 100:63 (24:19 58:26 80:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 157

datum: 20.01.2008, 11:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Hruša Petr (1.000/1.000)

158. WBA Sparta - A plus OHL ŽS Brno 20.01.2008 09:00 102:85 (28:13 57:42 84:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 158

datum: 20.01.2008, 09:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.500/2.000)
Smutný David (1.500/2.000)

159. Gymnázium Hladnov - BCM Ostrava 20.01.2008 10:30 65:80 (19:21 38:36 55:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 159

datum: 20.01.2008, 10:30:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Válek Přemysl (2.500/1.000)
Štencel Marek (2.000/1.000)

160. Proton Zlín - NH Ostrava 20.01.2008 11:00 50:66 (16:12 24:28 35:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 160

datum: 20.01.2008, 11:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Herjecká Erika (1.000/1.000)
Kulíšek Martin (1.000/1.000)

21. kolo
161. BK Pardubice - Gymnázium Hladnov 02.02.2008 14:00 159:30 (28:9 66:16 113:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 161

datum: 02.02.2008, 14:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000)
Schaffner Vojta (1.000/1.000)

162. BBK IVes Brno - Proton Zlín 02.02.2008 17:00 53:57 (17:9 31:24 39:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 162

datum: 02.02.2008, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Remenec Ondřej (2.000/1.000)
Jakubík Petr (1.500/1.000)

163. NH Ostrava - USK Praha 02.02.2008 14:30 55:81 (14:26 32:36 46:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 163

datum: 02.02.2008, 14:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.500/1.500)
Stáňa Lukáš (1.500/2.500)

164. BCM Ostrava - WBA Sparta 02.02.2008 17:00 93:65 (23:9 57:26 68:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 164

datum: 02.02.2008, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Janovský Martin (1.000/1.000)
Čarnecký Martin (1.000/1.000)

165. A plus OHL ŽS Brno - Lokomotiva Plzeň 02.02.2008 17:00 99:80 (16:20 41:43 76:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 165

datum: 02.02.2008, 17:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Bičán Tomáš (2.000/1.000)
Opletal Petr (2.000/1.000)

166. BK BCM Prostějov - Sokol Písek 02.02.2008 17:00 44:65 (13:11 27:30 37:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 166

datum: 02.02.2008, 17:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Zouhar Pavel (1.000/1.000)
Fanta Jiří (1.000/1.000)

167. Sokol Vyšehrad - BK Ústí n. L. 02.02.2008 18:30 68:48 (16:7 43:21 58:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 167

datum: 02.02.2008, 18:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kurz Vlastimil (1.000/1.000)
Vrážel Petr (1.000/1.000)

168. Sokol pražský - Slavoj Litoměřice 02.02.2008 15:00 66:80 (14:28 32:44 47:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 168

datum: 02.02.2008, 15:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Lunga Petr (3.500/1.000)
Salač Zdeněk (2.000/1.000)

22. kolo
169. BBK IVes Brno - Gymnázium Hladnov 03.02.2008 11:00 61:46 (23:12 33:33 44:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 169

datum: 03.02.2008, 11:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Remenec Ondřej (1.000/1.500)
Jakubík Petr (1.000/1.500)

170. BK Pardubice - Proton Zlín 03.02.2008 09:00 94:42 (25:4 33:21 68:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 170

datum: 03.02.2008, 09:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000)
Schaffner Vojta (1.000/1.000)

171. BCM Ostrava - USK Praha 03.02.2008 10:00 76:74 (24:20 43:31 57:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 171

datum: 03.02.2008, 10:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Janovský Martin (1.000/1.000)
Čarnecký Martin (1.000/1.000)

172. NH Ostrava - WBA Sparta 03.02.2008 10:00 84:78 (21:23 40:44 60:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 172

datum: 03.02.2008, 10:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.500/2.000)
Stáňa Lukáš (1.500/2.000)

173. BK BCM Prostějov - Lokomotiva Plzeň 03.02.2008 09:30 78:64 (28:19 45:33 60:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 173

datum: 03.02.2008, 09:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000)
Fanta Jiří (1.000/1.000)

174. A plus OHL ŽS Brno - Sokol Písek 03.02.2008 09:30 62:76 (14:19 37:38 50:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 174

datum: 03.02.2008, 09:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Bičán Tomáš (2.000/1.000)
Opletal Petr (2.000/1.000)

175. Sokol pražský - BK Ústí n. L. 03.02.2008 11:00 87:70 (22:15 46:27 70:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 175

datum: 03.02.2008, 11:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Lunga Petr (2.500/1.000)
Šikner Roman (1.000/1.000)

176. Sokol Vyšehrad - Slavoj Litoměřice 03.02.2008 12:15 65:55 (9:14 27:32 49:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 176

datum: 03.02.2008, 12:15:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kurz Vlastimil (2.000/1.000)
Vrážel Petr (1.500/1.000)

23. kolo
177. Sokol Vyšehrad - BBK IVes Brno 16.02.2008 14:00 89:54 (19:11 39:21 65:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
23. kolo, zápas č. 177

datum: 16.02.2008, 14:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Šikner Roman (2.000/1.000)
Salač Zdeněk (3.000/1.000)

178. Sokol pražský - BK Pardubice 16.02.2008 14:30 63:107 (10:30 28:58 44:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
23. kolo, zápas č. 178

datum: 16.02.2008, 14:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Baloun Jan (1.000/1.000)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)

179. Slavoj Litoměřice - BK BCM Prostějov 16.02.2008 17:00 76:58 (28:14 43:28 57:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
23. kolo, zápas č. 179

datum: 16.02.2008, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Votroubek Jaromír (1.000/1.500)
Klement Jiří (1.000/1.500)

180. BK Ústí n. L. - A plus OHL ŽS Brno 16.02.2008 14:00 77:75 (26:24 43:44 65:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
23. kolo, zápas č. 180

datum: 16.02.2008, 14:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Beneš David (1.000/3.000)
Klement Jiří (1.000/3.000)

181. Sokol Písek - BCM Ostrava 16.02.2008 15:30 59:88 (12:25 28:47 40:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
23. kolo, zápas č. 181

datum: 16.02.2008, 15:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000)
Šplíchal Jan (1.000/1.000)

182. Lokomotiva Plzeň - NH Ostrava 16.02.2008 17:00 87:82 (29:13 50:25 67:53 77:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
23. kolo, zápas č. 182

datum: 16.02.2008, 17:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Hána Michal (1.000/2.000)
Novotný Petr (1.000/2.000)

183. WBA Sparta - Gymnázium Hladnov 16.02.2008 14:00 110:47 (37:11 58:20 93:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
23. kolo, zápas č. 183

datum: 16.02.2008, 14:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Kučera Stanislav (1.000/2.000)
Šafařík Michal (1.000/1.000)

184. USK Praha - Proton Zlín 16.02.2008 16:00 89:35 (20:9 38:20 70:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
23. kolo, zápas č. 184

datum: 16.02.2008, 16:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Vlasák Jan (2.000/1.000)

24. kolo
185. Sokol pražský - BBK IVes Brno 17.02.2008 13:00 85:50 (15:6 40:16 57:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
24. kolo, zápas č. 185

datum: 17.02.2008, 13:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Baloun Jan (1.000/1.500)
Poživil Jaroslav (1.000/1.500)

186. Sokol Vyšehrad - BK Pardubice 17.02.2008 10:30 74:40 (22:18 40:24 59:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
24. kolo, zápas č. 186

datum: 17.02.2008, 10:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/2.000)
Kittlerová Ilona (1.500/1.500)

187. BK Ústí n. L. - BK BCM Prostějov 17.02.2008 10:00 72:82 (25:16 32:39 55:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
24. kolo, zápas č. 187

datum: 17.02.2008, 10:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Beneš David (1.000/1.500)
Rous Lukáš (1.000/1.500)

188. Slavoj Litoměřice - A plus OHL ŽS Brno 17.02.2008 09:00 74:65 (15:26 33:42 57:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
24. kolo, zápas č. 188

datum: 17.02.2008, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Votroubek Jaromír (1.000/4.000)
Klement Jiří (1.000/3.000)

189. Lokomotiva Plzeň - BCM Ostrava 17.02.2008 08:30 70:94 (16:28 41:55 48:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
24. kolo, zápas č. 189

datum: 17.02.2008, 08:30:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Hána Michal (1.000/1.000)
Novotný Petr (1.000/1.000)

190. Sokol Písek - NH Ostrava 17.02.2008 09:00 88:69 (20:16 40:30 73:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
24. kolo, zápas č. 190

datum: 17.02.2008, 09:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/4.000)
Šplíchal Jan (1.000/4.000)

191. USK Praha - Gymnázium Hladnov 17.02.2008 11:00 102:22 (26:5 50:8 79:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
24. kolo, zápas č. 191

datum: 17.02.2008, 11:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Vlasák Jan (1.000/1.000)

192. WBA Sparta - Proton Zlín 17.02.2008 13:00 123:45 (31:11 56:23 86:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
24. kolo, zápas č. 192

datum: 17.02.2008, 13:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Kameník Petr (1.000/1.000)
Král Jakub (1.000/1.000)

25. kolo
193. BK Pardubice - USK Praha 01.03.2008 14:00 61:90 (19:26 32:44 42:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
25. kolo, zápas č. 193

datum: 01.03.2008, 14:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Polák Michael (2.500/1.500)
Polda Tomáš (2.500/1.500)

194. BBK IVes Brno - WBA Sparta 01.03.2008 18:00 65:106 (17:28 37:57 53:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
25. kolo, zápas č. 194

datum: 01.03.2008, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Švancarová Lucie (1.000/1.000)
Zatloukal Ondřej (1.000/1.000)

195. Proton Zlín - Lokomotiva Plzeň 01.03.2008 14:30 70:73 (24:26 40:35 52:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
25. kolo, zápas č. 195

datum: 01.03.2008, 14:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Rektořík Milan (2.000/1.000)
Opletal Petr (2.000/1.000)

196. Gymnázium Hladnov - Sokol Písek 01.03.2008 17:00 47:95 (10:23 23:46 36:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
25. kolo, zápas č. 196

datum: 01.03.2008, 17:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (2.000/1.000)
Stáňa Lukáš (2.000/1.000)

197. NH Ostrava - BK Ústí n. L. 01.03.2008 15:00 65:85 (15:16 36:42 52:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
25. kolo, zápas č. 197

datum: 01.03.2008, 15:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (2.000/1.000)
Čarnecký Martin (2.000/1.000)

198. BCM Ostrava - Slavoj Litoměřice 01.03.2008 17:00 102:53 (29:12 56:23 77:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
25. kolo, zápas č. 198

datum: 01.03.2008, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Hecl Jan (1.500/1.000)
Kubiš Michal (1.500/1.000)

199. A plus OHL ŽS Brno - Sokol pražský 01.03.2008 14:00 65:54 (15:20 28:32 52:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
25. kolo, zápas č. 199

datum: 01.03.2008, 14:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Ubr Pavel (2.500/1.000)
Komárek Vladimír (2.500/1.000)

200. BK BCM Prostějov - Sokol Vyšehrad 01.03.2008 12:30 60:69 (21:21 40:36 48:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
25. kolo, zápas č. 200

datum: 01.03.2008, 12:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Matějek Ivor (1.500/2.000)
Vojáček Pavel (1.500/4.000)

26. kolo
201. BBK IVes Brno - USK Praha 02.03.2008 09:00 37:102 (6:28 18:50 25:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
26. kolo, zápas č. 201

datum: 02.03.2008, 09:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Švancarová Lucie (1.000/1.000)
Zatloukal Ondřej (1.000/1.000)

202. BK Pardubice - WBA Sparta 02.03.2008 10:00 89:76 (23:15 46:43 70:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
26. kolo, zápas č. 202

datum: 02.03.2008, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Polák Michael (2.000/4.000)
Polda Tomáš (1.500/4.000)

203. Gymnázium Hladnov - Lokomotiva Plzeň 02.03.2008 10:30 37:81 (7:22 15:43 27:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
26. kolo, zápas č. 203

datum: 02.03.2008, 10:30:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (1.500/1.000)
Stáňa Lukáš (1.500/1.000)

204. Proton Zlín - Sokol Písek 02.03.2008 08:30 50:79 (22:18 30:41 40:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
26. kolo, zápas č. 204

datum: 02.03.2008, 08:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Komprs Michal (2.000/1.000)
Opletal Petr (2.000/1.000)

205. BCM Ostrava - BK Ústí n. L. 02.03.2008 10:00 103:53 (31:11 55:22 78:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
26. kolo, zápas č. 205

datum: 02.03.2008, 10:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Hecl Jan (1.500/1.000)
Kubiš Michal (1.500/1.000)

206. NH Ostrava - Slavoj Litoměřice 02.03.2008 09:00 61:43 (7:12 19:28 36:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
26. kolo, zápas č. 206

datum: 02.03.2008, 09:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Pavela Mikuláš (2.000/1.000)
Čarnecký Martin (2.000/1.000)

207. BK BCM Prostějov - Sokol pražský 02.03.2008 11:30 81:65 (15:17 31:32 61:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
26. kolo, zápas č. 207

datum: 02.03.2008, 11:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/4.000)
Vojáček Pavel (1.500/4.000)

208. A plus OHL ŽS Brno - Sokol Vyšehrad 02.03.2008 10:00 60:64 (18:12 43:29 50:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
26. kolo, zápas č. 208

datum: 02.03.2008, 10:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Ubr Pavel (3.000/4.000)
Komárek Vladimír (4.000/4.000)

27. kolo
209. A plus OHL ŽS Brno - BBK IVes Brno 15.03.2008 15:00 80:31 (14:5 39:12 67:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
27. kolo, zápas č. 209

datum: 15.03.2008, 15:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Hřib Jan (2.000/1.500)
Mikšík Milan (2.000/1.500)

210. BK BCM Prostějov - BK Pardubice 15.03.2008 15:00 56:68 (13:18 25:35 34:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
27. kolo, zápas č. 210

datum: 15.03.2008, 15:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Hecl Jan (1.500/1.500)
Kubiš Michal (1.500/1.500)

211. Sokol Vyšehrad - BCM Ostrava 15.03.2008 13:30 45:95 (8:24 29:43 38:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
27. kolo, zápas č. 211

datum: 15.03.2008, 13:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kukla Jiří (1.000/1.000)
Šuška Kamil (2.000/1.000)

212. Sokol pražský - NH Ostrava 15.03.2008 14:00 81:64 (22:5 48:23 61:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
27. kolo, zápas č. 212

datum: 15.03.2008, 14:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Egr Jaroslav (2.000/2.000)
Lébl Martin (2.000/2.000)

213. Slavoj Litoměřice - Gymnázium Hladnov 15.03.2008 18:30 136:33 (38:12 73:20 101:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
27. kolo, zápas č. 213

datum: 15.03.2008, 18:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/1.000)
Hošek Václav (1.000/1.000)

214. BK Ústí n. L. - Proton Zlín 15.03.2008 15:30 87:51 (26:21 42:33 62:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
27. kolo, zápas č. 214

datum: 15.03.2008, 15:30:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Klement Jiří (1.000/1.000)

215. Sokol Písek - USK Praha 15.03.2008 12:00 40:76 (12:24 19:43 34:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
27. kolo, zápas č. 215

datum: 15.03.2008, 12:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hána Michal (2.500/1.500)
Havlíček Petr (1.000/1.500)

216. Lokomotiva Plzeň - WBA Sparta 15.03.2008 17:30 86:98 (24:32 48:48 69:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
27. kolo, zápas č. 216

datum: 15.03.2008, 17:30:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/3.000)
Herjecká Erika (1.000/3.000)

28. kolo
217. BK BCM Prostějov - BBK IVes Brno 16.03.2008 09:30 81:60 (11:15 32:32 59:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
28. kolo, zápas č. 217

datum: 16.03.2008, 09:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Hecl Jan (1.500/1.000)
Kubiš Michal (1.500/1.000)

218. A plus OHL ŽS Brno - BK Pardubice 16.03.2008 10:00 73:63 (17:14 43:34 51:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
28. kolo, zápas č. 218

datum: 16.03.2008, 10:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Hřib Jan (2.000/2.000)
Mikšík Milan (2.000/1.500)

219. Sokol pražský - BCM Ostrava 16.03.2008 13:00 52:85 (8:21 12:43 37:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
28. kolo, zápas č. 219

datum: 16.03.2008, 13:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Lébl Martin (1.000/1.000)

220. Sokol Vyšehrad - NH Ostrava 16.03.2008 10:00 83:67 (24:15 49:36 62:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
28. kolo, zápas č. 220

datum: 16.03.2008, 10:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kukla Jiří (1.500/2.000)
Šuška Kamil (3.500/2.000)

221. BK Ústí n. L. - Gymnázium Hladnov 16.03.2008 11:30 114:48 (29:11 58:20 85:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
28. kolo, zápas č. 221

datum: 16.03.2008, 11:30:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Klement Jiří (1.000/1.000)

222. Slavoj Litoměřice - Proton Zlín 16.03.2008 10:00 78:35 (18:10 36:18 61:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
28. kolo, zápas č. 222

datum: 16.03.2008, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Rous Lukáš (1.000/1.000)
Hošek Václav (1.000/1.000)

223. Lokomotiva Plzeň - USK Praha 16.03.2008 10:00 59:104 (15:26 28:51 45:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
28. kolo, zápas č. 223

datum: 16.03.2008, 10:00:00

místo: Tělocvična 28. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/2.000)
Herjecká Erika (1.000/3.000)

224. Sokol Písek - WBA Sparta 16.03.2008 12:00 87:62 (21:21 42:31 57:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
28. kolo, zápas č. 224

datum: 16.03.2008, 12:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hána Michal (2.000/2.000)
Havlíček Petr (1.500/2.000)

29. kolo
225. BK Pardubice - Lokomotiva Plzeň 05.04.2008 14:00 123:56 (25:7 62:27 91:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
29. kolo, zápas č. 225

datum: 05.04.2008, 14:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Lunga Petr (1.500/1.000)
Kuřitka Pavel (1.500/1.000)

226. BBK IVes Brno - Sokol Písek 05.04.2008 17:00 31:56 (13:15 19:29 23:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
29. kolo, zápas č. 226

datum: 05.04.2008, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000)
Nehoda Pavel (1.000/1.000)

227. WBA Sparta - BK Ústí n. L. 05.04.2008 17:00 104:88 (27:15 48:41 78:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
29. kolo, zápas č. 227

datum: 05.04.2008, 17:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Novák Michal (2.000/1.000)
Dvořák Ludvík (2.000/1.000)

228. USK Praha - Slavoj Litoměřice 04.04.2008 18:30 61:60 (17:15 41:25 52:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
29. kolo, zápas č. 228

datum: 04.04.2008, 18:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.500/1.000)
Mikéska Tomáš (2.500/1.000)

229. Proton Zlín - Sokol pražský 05.04.2008 14:30 46:64 (16:18 29:36 42:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
29. kolo, zápas č. 229

datum: 05.04.2008, 14:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Remenec Ondřej (1.000/1.000)

230. Gymnázium Hladnov - Sokol Vyšehrad 05.04.2008 14:00 65:41 (27:14 37:20 54:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
29. kolo, zápas č. 230

datum: 05.04.2008, 14:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000)
Štencel Marek (1.000/1.500)

231. NH Ostrava - BK BCM Prostějov 05.04.2008 17:00 83:78 (22:20 44:47 65:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
29. kolo, zápas č. 231

datum: 05.04.2008, 17:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Rektořík Milan (1.000/2.000)
Konvička Jan (2.000/2.000)

232. BCM Ostrava - A plus OHL ŽS Brno 05.04.2008 17:30 84:62 (19:10 42:19 67:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
29. kolo, zápas č. 232

datum: 05.04.2008, 17:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/2.000)
Štencel Marek (1.000/2.000)

30. kolo
233. BBK IVes Brno - Lokomotiva Plzeň 06.04.2008 10:00 68:56 (10:13 41:28 53:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
30. kolo, zápas č. 233

datum: 06.04.2008, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000)
Nehoda Pavel (1.000/1.000)

234. BK Pardubice - Sokol Písek 06.04.2008 09:00 66:58 (9:15 29:23 39:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
30. kolo, zápas č. 234

datum: 06.04.2008, 09:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Polda Tomáš (1.500/1.000)
Kuřitka Pavel (1.500/1.000)

235. USK Praha - BK Ústí n. L. 06.04.2008 12:30 110:65 (28:18 58:36 84:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
30. kolo, zápas č. 235

datum: 06.04.2008, 12:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.000)
Brabec Jaroslav (1.000/1.000)

236. WBA Sparta - Slavoj Litoměřice 06.04.2008 13:00 81:82 (25:13 45:45 65:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
30. kolo, zápas č. 236

datum: 06.04.2008, 13:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Novák Michal (2.000/2.000)
Dvořák Ludvík (2.000/2.000)

237. Gymnázium Hladnov - Sokol pražský 06.04.2008 10:30 46:71 (19:7 32:21 44:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
30. kolo, zápas č. 237

datum: 06.04.2008, 10:30:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Janovský Martin (1.000/1.000)
Štencel Marek (1.000/1.000)

238. Proton Zlín - Sokol Vyšehrad 06.04.2008 08:30 32:62 (10:24 16:44 21:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
30. kolo, zápas č. 238

datum: 06.04.2008, 08:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Remenec Ondřej (1.000/1.000)

239. BCM Ostrava - BK BCM Prostějov 06.04.2008 10:00 81:58 (19:15 43:24 68:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
30. kolo, zápas č. 239

datum: 06.04.2008, 10:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Herjecká Erika (2.000/1.000)
Pavela Mikuláš (2.000/1.000)

240. NH Ostrava - A plus OHL ŽS Brno 06.04.2008 09:00 66:94 (20:24 37:54 54:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2007/08, kadeti U16, extraliga
základní část
30. kolo, zápas č. 240

datum: 06.04.2008, 09:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/2.000)
Konvička Jan (2.000/2.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.