image

muži / Oblasti / ročník 2020/21 / Oblastní přebor II / základní


tabulka
1. BK Velké Meziříčí 2 2 0 123:79 4
2. TJ Sokol Podolí 2 2 0 136:101 4
3. SK Slavičín 2 1 1 116:93 3
4. TJ Slavia Kroměříž B 2 1 1 118:118 3
5. TJ Sokol Moravská Nová Ves 2 1 1 129:143 3
6. TJ Třebíč C 2 1 1 120:138 3
7. Jiskra Kyjov B 1 1 0 81:59 2
8. TJ Spartak Hluk 2 0 2 101:150 2
9. TJ Znojmo 1 0 1 62:70 1
10. Sokol Bystřice nad Pern. 1 0 1 51:59 1
11. INMEDIAS Mikulov 1 0 1 42:69 1
1. kolo
1. TJ Znojmo - Jiskra Kyjov B 19.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
1. kolo, zápas č. 1

datum: 19.12.2020, 00:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:



2. Spartak Hluk - SK Slavičín 19.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
1. kolo, zápas č. 2

datum: 19.12.2020, 00:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:



3. Slavia Kroměříž B - INMEDIAS Mikulov 19.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
1. kolo, zápas č. 3

datum: 19.12.2020, 00:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:



4. Sokol Podolí - Sokol Bystřice nad Pern. 19.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
1. kolo, zápas č. 4

datum: 19.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



5. BK Velké Meziříčí - TJ Třebíč C 19.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
1. kolo, zápas č. 5

datum: 19.12.2020, 00:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:



2. kolo
6. TJ Znojmo - Sokol Moravská Nová Ves 03.10.2020 17:00 62:70 (18:11 33:24 43:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
2. kolo, zápas č. 6

datum: 03.10.2020, 17:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Slezák Jiří
Olbort Jan

7. Spartak Hluk - BK Velké Meziříčí 03.10.2020 17:00 35:73 (5:12 10:31 24:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
2. kolo, zápas č. 7

datum: 03.10.2020, 17:00:00

místo: Gymnázium Uher.Hradiště, Uherské Hradiště

rozhodčí:
Vaníček Marek
Kraváček Břetislav

8. SK Slavičín - TJ Třebíč C 03.10.2020 17:30 72:43 (14:17 33:25 59:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
2. kolo, zápas č. 8

datum: 03.10.2020, 17:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Večeřa Pavel
Urbánek Štěpán

9. Slavia Kroměříž B - Sokol Podolí 03.10.2020 16:30 59:67 (15:17 23:42 44:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
2. kolo, zápas č. 9

datum: 03.10.2020, 16:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Nehoda Pavel
Menšík Jan

10. INMEDIAS Mikulov - Sokol Bystřice nad Pern. 27.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
2. kolo, zápas č. 10

datum: 27.02.2021, 00:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:



3. kolo
11. Jiskra Kyjov B - Sokol Moravská Nová Ves 04.10.2020 11:00 81:59 (20:14 37:28 61:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
3. kolo, zápas č. 11

datum: 04.10.2020, 11:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Petrák Robin
Mrázek Michal

12. Spartak Hluk - TJ Třebíč C 04.10.2020 10:00 66:77 (18:13 32:35 51:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
3. kolo, zápas č. 12

datum: 04.10.2020, 10:00:00

místo: Gymnázium Uher.Hradiště, Uherské Hradiště

rozhodčí:
Mikšík Milan
Kraváček Břetislav

13. SK Slavičín - BK Velké Meziříčí 04.10.2020 09:30 44:50 (9:10 22:23 33:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
3. kolo, zápas č. 13

datum: 04.10.2020, 09:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Mikulec Ivo
Slavík Josef

14. Slavia Kroměříž B - Sokol Bystřice nad Pern. 04.10.2020 09:30 59:51 (10:12 24:18 36:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
3. kolo, zápas č. 14

datum: 04.10.2020, 09:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Sýkora Václav
Menšík Jan

15. INMEDIAS Mikulov - Sokol Podolí 04.10.2020 12:00 42:69 (12:23 15:37 30:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
3. kolo, zápas č. 15

datum: 04.10.2020, 12:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Vaníček Marek
Urbánek Štěpán

4. kolo
16. Sokol Moravská Nová Ves - Sokol Podolí       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
4. kolo, zápas č. 16

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:



17. BK Velké Meziříčí - Slavia Kroměříž B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
4. kolo, zápas č. 17

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:



18. TJ Třebíč C - INMEDIAS Mikulov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
4. kolo, zápas č. 18

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:



19. TJ Znojmo - Spartak Hluk       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
4. kolo, zápas č. 19

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:



20. Jiskra Kyjov B - SK Slavičín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
4. kolo, zápas č. 20

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:



5. kolo
21. Sokol Moravská Nová Ves - Sokol Bystřice nad Pern.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
5. kolo, zápas č. 21

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:



22. BK Velké Meziříčí - INMEDIAS Mikulov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
5. kolo, zápas č. 22

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:



23. TJ Třebíč C - Slavia Kroměříž B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
5. kolo, zápas č. 23

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:



24. TJ Znojmo - SK Slavičín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
5. kolo, zápas č. 24

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:



25. Jiskra Kyjov B - Spartak Hluk       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
5. kolo, zápas č. 25

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:



6. kolo
26. Spartak Hluk - Sokol Moravská Nová Ves       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
6. kolo, zápas č. 26

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:



27. Slavia Kroměříž B - TJ Znojmo       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
6. kolo, zápas č. 27

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:



28. INMEDIAS Mikulov - Jiskra Kyjov B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
6. kolo, zápas č. 28

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:



29. Sokol Podolí - BK Velké Meziříčí       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
6. kolo, zápas č. 29

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



30. Sokol Bystřice nad Pern. - TJ Třebíč C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
6. kolo, zápas č. 30

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:



7. kolo
31. SK Slavičín - Sokol Moravská Nová Ves       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
7. kolo, zápas č. 31

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:



32. Slavia Kroměříž B - Jiskra Kyjov B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
7. kolo, zápas č. 32

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:



33. INMEDIAS Mikulov - TJ Znojmo       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
7. kolo, zápas č. 33

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:



34. Sokol Podolí - TJ Třebíč C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
7. kolo, zápas č. 34

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



35. Sokol Bystřice nad Pern. - BK Velké Meziříčí       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
7. kolo, zápas č. 35

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:



8. kolo
36. Sokol Moravská Nová Ves - BK Velké Meziříčí       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
8. kolo, zápas č. 36

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:



37. TJ Znojmo - Sokol Podolí       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
8. kolo, zápas č. 37

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:



38. Jiskra Kyjov B - Sokol Bystřice nad Pern.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
8. kolo, zápas č. 38

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:



39. Spartak Hluk - Slavia Kroměříž B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
8. kolo, zápas č. 39

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:



40. SK Slavičín - INMEDIAS Mikulov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
8. kolo, zápas č. 40

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:



9. kolo
41. Sokol Moravská Nová Ves - TJ Třebíč C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
9. kolo, zápas č. 41

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:



42. TJ Znojmo - Sokol Bystřice nad Pern.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
9. kolo, zápas č. 42

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:



43. Jiskra Kyjov B - Sokol Podolí       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
9. kolo, zápas č. 43

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:



44. Spartak Hluk - INMEDIAS Mikulov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
9. kolo, zápas č. 44

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:



45. SK Slavičín - Slavia Kroměříž B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
9. kolo, zápas č. 45

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:



10. kolo
46. Slavia Kroměříž B - Sokol Moravská Nová Ves       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
10. kolo, zápas č. 46

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:



47. Sokol Podolí - Spartak Hluk       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
10. kolo, zápas č. 47

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



48. Sokol Bystřice nad Pern. - SK Slavičín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
10. kolo, zápas č. 48

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:



49. BK Velké Meziříčí - TJ Znojmo       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
10. kolo, zápas č. 49

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:



50. TJ Třebíč C - Jiskra Kyjov B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
10. kolo, zápas č. 50

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:



11. kolo
51. INMEDIAS Mikulov - Sokol Moravská Nová Ves       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
11. kolo, zápas č. 51

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:



52. Sokol Podolí - SK Slavičín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
11. kolo, zápas č. 52

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



53. Sokol Bystřice nad Pern. - Spartak Hluk       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
11. kolo, zápas č. 53

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:



54. BK Velké Meziříčí - Jiskra Kyjov B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
11. kolo, zápas č. 54

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:



55. TJ Třebíč C - TJ Znojmo       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
11. kolo, zápas č. 55

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:



12. kolo
56. Jiskra Kyjov B - TJ Znojmo 20.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
12. kolo, zápas č. 56

datum: 20.12.2020, 00:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:



57. SK Slavičín - Spartak Hluk 20.12.2020 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
12. kolo, zápas č. 57

datum: 20.12.2020, 10:00:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:



58. INMEDIAS Mikulov - Slavia Kroměříž B 20.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
12. kolo, zápas č. 58

datum: 20.12.2020, 00:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:



59. Sokol Bystřice nad Pern. - Sokol Podolí 20.12.2020 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
12. kolo, zápas č. 59

datum: 20.12.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:



60. TJ Třebíč C - BK Velké Meziříčí 20.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
12. kolo, zápas č. 60

datum: 20.12.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:



13. kolo
61. Sokol Moravská Nová Ves - Jiskra Kyjov B 16.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
13. kolo, zápas č. 61

datum: 16.01.2021, 00:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:



62. TJ Třebíč C - Spartak Hluk 16.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
13. kolo, zápas č. 62

datum: 16.01.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:



63. BK Velké Meziříčí - SK Slavičín 16.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
13. kolo, zápas č. 63

datum: 16.01.2021, 00:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:



64. Sokol Bystřice nad Pern. - Slavia Kroměříž B 16.01.2021 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
13. kolo, zápas č. 64

datum: 16.01.2021, 17:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:



65. Sokol Podolí - INMEDIAS Mikulov 16.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
13. kolo, zápas č. 65

datum: 16.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



14. kolo
66. Sokol Moravská Nová Ves - TJ Znojmo 17.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
14. kolo, zápas č. 66

datum: 17.01.2021, 00:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:



67. BK Velké Meziříčí - Spartak Hluk 17.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
14. kolo, zápas č. 67

datum: 17.01.2021, 00:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:



68. TJ Třebíč C - SK Slavičín 17.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
14. kolo, zápas č. 68

datum: 17.01.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:



69. Sokol Podolí - Slavia Kroměříž B 17.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
14. kolo, zápas č. 69

datum: 17.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



70. Sokol Bystřice nad Pern. - INMEDIAS Mikulov 17.01.2021 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
14. kolo, zápas č. 70

datum: 17.01.2021, 10:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:



15. kolo
71. Sokol Bystřice nad Pern. - Sokol Moravská Nová Ves 30.01.2021 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
15. kolo, zápas č. 71

datum: 30.01.2021, 17:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:



72. INMEDIAS Mikulov - BK Velké Meziříčí 30.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
15. kolo, zápas č. 72

datum: 30.01.2021, 00:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:



73. Slavia Kroměříž B - TJ Třebíč C 30.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
15. kolo, zápas č. 73

datum: 30.01.2021, 00:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:



74. SK Slavičín - TJ Znojmo 30.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
15. kolo, zápas č. 74

datum: 30.01.2021, 00:00:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:



75. Spartak Hluk - Jiskra Kyjov B 30.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
15. kolo, zápas č. 75

datum: 30.01.2021, 00:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:



16. kolo
76. Sokol Podolí - Sokol Moravská Nová Ves 31.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
16. kolo, zápas č. 76

datum: 31.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



77. Slavia Kroměříž B - BK Velké Meziříčí 31.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
16. kolo, zápas č. 77

datum: 31.01.2021, 00:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:



78. INMEDIAS Mikulov - TJ Třebíč C 31.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
16. kolo, zápas č. 78

datum: 31.01.2021, 00:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:



79. Spartak Hluk - TJ Znojmo 31.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
16. kolo, zápas č. 79

datum: 31.01.2021, 00:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:



80. SK Slavičín - Jiskra Kyjov B 31.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
16. kolo, zápas č. 80

datum: 31.01.2021, 00:00:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:



17. kolo
81. Sokol Moravská Nová Ves - SK Slavičín 13.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
17. kolo, zápas č. 81

datum: 13.02.2021, 00:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:



82. Jiskra Kyjov B - Slavia Kroměříž B 13.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
17. kolo, zápas č. 82

datum: 13.02.2021, 00:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:



83. TJ Znojmo - INMEDIAS Mikulov 13.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
17. kolo, zápas č. 83

datum: 13.02.2021, 00:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:



84. TJ Třebíč C - Sokol Podolí 13.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
17. kolo, zápas č. 84

datum: 13.02.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:



85. BK Velké Meziříčí - Sokol Bystřice nad Pern. 13.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
17. kolo, zápas č. 85

datum: 13.02.2021, 00:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:



18. kolo
86. Sokol Moravská Nová Ves - Spartak Hluk 14.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
18. kolo, zápas č. 86

datum: 14.02.2021, 00:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:



87. TJ Znojmo - Slavia Kroměříž B 14.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
18. kolo, zápas č. 87

datum: 14.02.2021, 00:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:



88. Jiskra Kyjov B - INMEDIAS Mikulov 14.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
18. kolo, zápas č. 88

datum: 14.02.2021, 00:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:



89. BK Velké Meziříčí - Sokol Podolí 14.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
18. kolo, zápas č. 89

datum: 14.02.2021, 00:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:



90. TJ Třebíč C - Sokol Bystřice nad Pern. 14.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
18. kolo, zápas č. 90

datum: 14.02.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:



19. kolo
91. TJ Třebíč C - Sokol Moravská Nová Ves 13.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
19. kolo, zápas č. 91

datum: 13.03.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:



92. Sokol Bystřice nad Pern. - TJ Znojmo 13.03.2021 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
19. kolo, zápas č. 92

datum: 13.03.2021, 17:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:



93. Sokol Podolí - Jiskra Kyjov B 13.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
19. kolo, zápas č. 93

datum: 13.03.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



94. INMEDIAS Mikulov - Spartak Hluk 13.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
19. kolo, zápas č. 94

datum: 13.03.2021, 00:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:



95. Slavia Kroměříž B - SK Slavičín 13.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
19. kolo, zápas č. 95

datum: 13.03.2021, 00:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:



20. kolo
96. BK Velké Meziříčí - Sokol Moravská Nová Ves 14.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
20. kolo, zápas č. 96

datum: 14.03.2021, 00:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:



97. Sokol Podolí - TJ Znojmo 14.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
20. kolo, zápas č. 97

datum: 14.03.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



98. Sokol Bystřice nad Pern. - Jiskra Kyjov B 14.03.2021 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
20. kolo, zápas č. 98

datum: 14.03.2021, 10:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:



99. Slavia Kroměříž B - Spartak Hluk 14.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
20. kolo, zápas č. 99

datum: 14.03.2021, 00:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:



100. INMEDIAS Mikulov - SK Slavičín 14.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
20. kolo, zápas č. 100

datum: 14.03.2021, 00:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:



21. kolo
101. Sokol Moravská Nová Ves - INMEDIAS Mikulov 27.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
21. kolo, zápas č. 101

datum: 27.03.2021, 00:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:



102. SK Slavičín - Sokol Podolí 27.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
21. kolo, zápas č. 102

datum: 27.03.2021, 00:00:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:



103. Spartak Hluk - Sokol Bystřice nad Pern. 27.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
21. kolo, zápas č. 103

datum: 27.03.2021, 00:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:



104. Jiskra Kyjov B - BK Velké Meziříčí 27.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
21. kolo, zápas č. 104

datum: 27.03.2021, 00:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:



105. TJ Znojmo - TJ Třebíč C 27.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
21. kolo, zápas č. 105

datum: 27.03.2021, 00:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:



22. kolo
106. Sokol Moravská Nová Ves - Slavia Kroměříž B 28.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
22. kolo, zápas č. 106

datum: 28.03.2021, 00:00:00

místo: Sokolovna Moravská Nová Ves, Moravská Nová Ves

rozhodčí:



107. Spartak Hluk - Sokol Podolí 28.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
22. kolo, zápas č. 107

datum: 28.03.2021, 00:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:



108. SK Slavičín - Sokol Bystřice nad Pern. 28.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
22. kolo, zápas č. 108

datum: 28.03.2021, 00:00:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:



109. TJ Znojmo - BK Velké Meziříčí 28.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
22. kolo, zápas č. 109

datum: 28.03.2021, 00:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:



110. Jiskra Kyjov B - TJ Třebíč C 28.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Oblastní přebor II základní
22. kolo, zápas č. 110

datum: 28.03.2021, 00:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC