image

starší minižáci U13 / Oblasti / ročník 2020/21 / starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část / Oblastní přebor, minižáci U13


tabulka
1. Válečníci Děčín 4 3 1 201:153 7
2. SLUNETA Ústí n.L. 4 2 2 197:175 6
3. BK Levharti Chomutov 4 1 3 153:208 5
4. Slavoj BK Litoměřice 2 1 1 83:84 3
5. BA Lynx Liberec 2 1 1 81:95 3
1. kolo
1. Válečníci Děčín - BA Lynx Liberec 27.09.2020 10:00 44:27 (9:13 21:17 28:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
1. kolo, zápas č. 1

datum: 27.09.2020, 10:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.500)
Humlová Lucie (1.000/2.500)

2. Válečníci Děčín - BA Lynx Liberec 27.09.2020 12:00 51:54 (10:12 21:26 32:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
1. kolo, zápas č. 2

datum: 27.09.2020, 12:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Humlová Lucie (1.000/2.500)
Liška Jaroslav (1.000/1.500)

3. SLUNETA Ústí n.L. - BK Chomutov 26.09.2020 09:00 54:34 (17:0 27:12 38:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
1. kolo, zápas č. 3

datum: 26.09.2020, 09:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/1.000)
Humlová Lucie (1.000/1.000)

4. SLUNETA Ústí n.L. - BK Chomutov 26.09.2020 11:00 71:35 (16:6 37:17 59:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
1. kolo, zápas č. 4

datum: 26.09.2020, 11:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Humlová Lucie (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

2. kolo
9. BK Chomutov - Slavoj BK Litoměřice 11.10.2020 15:00 35:47 (10:13 22:26 31:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
2. kolo, zápas č. 9

datum: 11.10.2020, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Morávek Tomáš (1.000/---)
Žatecká Kateřina (1.000/---)

10. BK Chomutov - Slavoj BK Litoměřice 11.10.2020 16:30 49:36 (14:5 24:13 38:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
2. kolo, zápas č. 10

datum: 11.10.2020, 16:30:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Žatecká Kateřina (1.000/---)
Morávek Tomáš (1.000/---)

11. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 11.10.2020 09:00 48:33 (15:10 25:23 32:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
2. kolo, zápas č. 11

datum: 11.10.2020, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/1.000)
Šedivý Vincent (1.000/1.000)

12. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 11.10.2020 11:00 58:39 (21:6 31:21 49:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
2. kolo, zápas č. 12

datum: 11.10.2020, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šedivý Vincent (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

3. kolo
39. Slavoj BK Litoměřice - BK Chomutov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
3. kolo, zápas č. 39

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

40. Slavoj BK Litoměřice - BK Chomutov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
3. kolo, zápas č. 40

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

41. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
3. kolo, zápas č. 41

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

42. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
3. kolo, zápas č. 42

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. kolo
43. BA Lynx Liberec - SLUNETA Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
4. kolo, zápas č. 43

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

44. BA Lynx Liberec - SLUNETA Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
4. kolo, zápas č. 44

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

45. Válečníci Děčín - Slavoj BK Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
4. kolo, zápas č. 45

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

46. Válečníci Děčín - Slavoj BK Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
4. kolo, zápas č. 46

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

5. kolo
49. BK Chomutov - BA Lynx Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
5. kolo, zápas č. 49

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

50. BK Chomutov - BA Lynx Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
5. kolo, zápas č. 50

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

53. Slavoj BK Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
5. kolo, zápas č. 53

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

54. Slavoj BK Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
5. kolo, zápas č. 54

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. kolo
55. BA Lynx Liberec - Slavoj BK Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
6. kolo, zápas č. 55

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

56. BA Lynx Liberec - Slavoj BK Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
6. kolo, zápas č. 56

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

59. Válečníci Děčín - BK Chomutov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
6. kolo, zápas č. 59

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

60. Válečníci Děčín - BK Chomutov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
6. kolo, zápas č. 60

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. kolo
13. SLUNETA Ústí n.L. - BA Lynx Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
7. kolo, zápas č. 13

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. SLUNETA Ústí n.L. - BA Lynx Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
7. kolo, zápas č. 14

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

15. Slavoj BK Litoměřice - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
7. kolo, zápas č. 15

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

16. Slavoj BK Litoměřice - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
7. kolo, zápas č. 16

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. kolo
19. BA Lynx Liberec - BK Chomutov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
8. kolo, zápas č. 19

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

20. BA Lynx Liberec - BK Chomutov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
8. kolo, zápas č. 20

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

23. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj BK Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
8. kolo, zápas č. 23

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

24. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj BK Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
8. kolo, zápas č. 24

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

9. kolo
25. Slavoj BK Litoměřice - BA Lynx Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
9. kolo, zápas č. 25

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

26. Slavoj BK Litoměřice - BA Lynx Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
9. kolo, zápas č. 26

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

29. BK Chomutov - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
9. kolo, zápas č. 29

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

30. BK Chomutov - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
9. kolo, zápas č. 30

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. kolo
31. BA Lynx Liberec - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
10. kolo, zápas č. 31

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

32. BA Lynx Liberec - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
10. kolo, zápas č. 32

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

33. BK Chomutov - SLUNETA Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
10. kolo, zápas č. 33

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

34. BK Chomutov - SLUNETA Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižáci U13
10. kolo, zápas č. 34

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.