image

Starší minižákyně U13 / Oblasti / ročník 2020/21 / starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část / Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část


tabulka
1. SLUNETA Ústí n.L. 4 4 0 291:68 8
2. TJ Lokomotiva Liberec I. 4 2 2 208:163 6
3. BK Levhartice Chomutov 4 2 2 178:187 6
4. BA Tygřice Louny 2 2 0 113:85 4
5. BK Česká Lípa 4 0 4 101:267 4
6. TJ Slovan Litoměřice 2 0 2 37:158 2
1. kolo
1. BA Tygřice Louny - BK Chomutov 28.09.2020 16:00 54:42 (13:4 29:19 37:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 28.09.2020, 16:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Vostatková Natálie (1.000/1.000)
Vondráčková Sabina (1.000/1.000)

2. BA Tygřice Louny - BK Chomutov 28.09.2020 18:00 59:43 (12:13 27:20 51:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 28.09.2020, 18:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina (1.000/1.000)
Vostatková Natálie (1.000/1.000)

3. TJ Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 26.09.2020 09:00 23:73 (6:13 10:34 15:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 26.09.2020, 09:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
(---/---)

4. TJ Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 26.09.2020 11:00 14:85 (8:23 9:47 9:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 26.09.2020, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
(---/---)

5. BK Česká Lípa - Lokomotiva Liberec 26.09.2020 13:00 40:65 (10:20 22:37 30:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 26.09.2020, 13:00:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.500/---)
Zemancová Adéla (1.500/---)

6. BK Česká Lípa - Lokomotiva Liberec 26.09.2020 15:00 30:69 (10:22 14:40 18:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 26.09.2020, 15:00:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Zemancová Adéla (1.500/---)
Liška Jaroslav (1.500/---)

2. kolo
7. BK Chomutov - Lokomotiva Liberec 10.10.2020 10:00 48:39 (19:9 29:17 40:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 10.10.2020, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Morávek Tomáš (1.000/---)
Žatecká Kateřina (1.000/---)

8. BK Chomutov - Lokomotiva Liberec 10.10.2020 12:00 45:35 (15:6 25:14 35:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 10.10.2020, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Žatecká Kateřina (1.000/---)
Morávek Tomáš (1.000/---)

9. SLUNETA Ústí n.L. - BK Česká Lípa 10.10.2020 10:00 73:9 (26:2 44:2 58:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 10.10.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/1.000)
Šedivý Vincent (1.000/1.000)

10. SLUNETA Ústí n.L. - BK Česká Lípa 10.10.2020 12:00 60:22 (16:2 33:10 51:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 10.10.2020, 12:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Šedivý Vincent (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

11. BA Tygřice Louny - TJ Slovan Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Krob Vlastimil (---/---)
Vondráčková Sabina (---/---)

12. BA Tygřice Louny - TJ Slovan Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina (---/---)
Krob Vlastimil (---/---)

3. kolo
13. TJ Slovan Litoměřice - BK Chomutov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. TJ Slovan Litoměřice - BK Chomutov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

15. BK Česká Lípa - BA Tygřice Louny       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

16. BK Česká Lípa - BA Tygřice Louny       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

17. Lokomotiva Liberec - SLUNETA Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

18. Lokomotiva Liberec - SLUNETA Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. kolo
19. BK Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 14.11.2020 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 14.11.2020, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

20. BK Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 14.11.2020 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 14.11.2020, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

21. BA Tygřice Louny - Lokomotiva Liberec 14.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 14.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

22. BA Tygřice Louny - Lokomotiva Liberec 14.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 14.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

23. TJ Slovan Litoměřice - BK Česká Lípa 15.11.2020 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 15.11.2020, 09:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

24. TJ Slovan Litoměřice - BK Česká Lípa 15.11.2020 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 15.11.2020, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

5. kolo
25. BK Česká Lípa - BK Chomutov 28.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 28.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

26. BK Česká Lípa - BK Chomutov 28.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 28.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

27. Lokomotiva Liberec - TJ Slovan Litoměřice 28.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 28.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

28. Lokomotiva Liberec - TJ Slovan Litoměřice 28.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 28.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

29. SLUNETA Ústí n.L. - BA Tygřice Louny 28.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 28.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

30. SLUNETA Ústí n.L. - BA Tygřice Louny 28.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 28.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. kolo
31. BK Chomutov - BA Tygřice Louny 12.12.2020 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 12.12.2020, 09:00:00

místo: Sportovní hala, Česká Lípa

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

32. BK Chomutov - BA Tygřice Louny 12.12.2020 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 12.12.2020, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

33. SLUNETA Ústí n.L. - TJ Slovan Litoměřice 12.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 12.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

34. SLUNETA Ústí n.L. - TJ Slovan Litoměřice 12.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 12.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

35. Lokomotiva Liberec - BK Česká Lípa 12.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 12.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

36. Lokomotiva Liberec - BK Česká Lípa 12.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 12.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. kolo
37. Lokomotiva Liberec - BK Chomutov 09.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 09.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

38. Lokomotiva Liberec - BK Chomutov 09.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 09.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

39. BK Česká Lípa - SLUNETA Ústí n.L. 09.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 09.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

40. BK Česká Lípa - SLUNETA Ústí n.L. 09.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 09.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

41. TJ Slovan Litoměřice - BA Tygřice Louny 09.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 09.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

42. TJ Slovan Litoměřice - BA Tygřice Louny 09.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 09.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. kolo
43. BK Chomutov - TJ Slovan Litoměřice 23.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 23.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

44. BK Chomutov - TJ Slovan Litoměřice 23.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 23.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

45. BA Tygřice Louny - BK Česká Lípa 23.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 23.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

46. BA Tygřice Louny - BK Česká Lípa 23.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 23.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

47. SLUNETA Ústí n.L. - Lokomotiva Liberec 23.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 23.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

48. SLUNETA Ústí n.L. - Lokomotiva Liberec 23.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 23.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

9. kolo
49. SLUNETA Ústí n.L. - BK Chomutov 06.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 06.03.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

50. SLUNETA Ústí n.L. - BK Chomutov 06.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 06.02.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

51. Lokomotiva Liberec - BA Tygřice Louny 06.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 06.02.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

52. Lokomotiva Liberec - BA Tygřice Louny 06.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 06.02.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

53. BK Česká Lípa - TJ Slovan Litoměřice 06.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 06.02.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

54. BK Česká Lípa - TJ Slovan Litoměřice 06.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 06.02.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. kolo
55. BK Chomutov - BK Česká Lípa 27.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 27.02.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

56. BK Chomutov - BK Česká Lípa 27.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 27.02.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

57. TJ Slovan Litoměřice - Lokomotiva Liberec 27.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 27.02.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

58. TJ Slovan Litoměřice - Lokomotiva Liberec 27.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 27.02.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

59. BA Tygřice Louny - SLUNETA Ústí n.L. 27.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 27.02.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

60. BA Tygřice Louny - SLUNETA Ústí n.L. 27.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní přebor, zákl. část Oblastní přebor, minižákyně U13, zákl. část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 27.02.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC