image

Muži / Oblasti / ročník 2020/21 / muži - Severočeská liga / Severočeská liga mužů


tabulka
1. BK Teplice 1 1 0 92:47 2
2. Válečníci Děčín 1 1 0 52:31 2
3. BK Baník Most A 1 1 0 79:70 2
4. SLUNETA Ústí n.L. 1 1 0 94:86 2
5. TJ Slovan Varnsdorf 1 0 1 86:94 1
6. Slavoj BK Litoměřice C 1 0 1 70:79 1
7. USK Slavia Liberec 1 0 1 31:52 1
8. BA Lynx Liberec 1 0 1 47:92 1
1. kolo
1. BK Teplice - BA Lynx Liberec 92:47 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
1. kolo, zápas č. 1

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000/---)
Billík Dennis (1.000/1.000/---)


2. SLUNETA Ústí n.L. - Slovan Varnsdorf 94:86 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
1. kolo, zápas č. 2

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Rom Daniel (2.500/2.000/---)
Tesař Michal (1.000/2.000/---)


3. Válečníci Děčín - USK Slavia Liberec 52:31 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
1. kolo, zápas č. 3

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/---/---)
Kouba Dalibor (1.000/---/---)


4. Slavoj BK Litoměřice C - BK Baník Most A 70:79 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
1. kolo, zápas č. 4

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000/---)
Matějček Josef (1.000/1.000/---)


2. kolo
5. BA Lynx Liberec - BK Baník Most A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
2. kolo, zápas č. 5

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


6. Slavoj BK Litoměřice C - USK Slavia Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
2. kolo, zápas č. 6

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kesler Vladimír (---/---/---)
Kout Jan (---/---/---)


7. Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
2. kolo, zápas č. 7

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


8. BK Teplice - SLUNETA Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
2. kolo, zápas č. 8

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


3. kolo
9. SLUNETA Ústí n.L. - BA Lynx Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
3. kolo, zápas č. 9

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


10. Válečníci Děčín - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
3. kolo, zápas č. 10

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


11. Slavoj BK Litoměřice C - Slovan Varnsdorf       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
3. kolo, zápas č. 11

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


12. BK Baník Most A - USK Slavia Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
3. kolo, zápas č. 12

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


4. kolo
13. BA Lynx Liberec - USK Slavia Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
4. kolo, zápas č. 13

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


14. Slovan Varnsdorf - BK Baník Most A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
4. kolo, zápas č. 14

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


15. BK Teplice - Slavoj BK Litoměřice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
4. kolo, zápas č. 15

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


16. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
4. kolo, zápas č. 16

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


5. kolo
17. Válečníci Děčín - BA Lynx Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
5. kolo, zápas č. 17

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


18. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj BK Litoměřice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
5. kolo, zápas č. 18

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


19. BK Baník Most A - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
5. kolo, zápas č. 19

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


20. USK Slavia Liberec - Slovan Varnsdorf       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
5. kolo, zápas č. 20

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


6. kolo
21. BA Lynx Liberec - Slovan Varnsdorf       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
6. kolo, zápas č. 21

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


22. BK Teplice - USK Slavia Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
6. kolo, zápas č. 22

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


23. SLUNETA Ústí n.L. - BK Baník Most A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
6. kolo, zápas č. 23

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


24. Válečníci Děčín - Slavoj BK Litoměřice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
6. kolo, zápas č. 24

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


7. kolo
25. BA Lynx Liberec - Slavoj BK Litoměřice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
7. kolo, zápas č. 25

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


26. BK Baník Most A - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
7. kolo, zápas č. 26

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


27. USK Slavia Liberec - SLUNETA Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
7. kolo, zápas č. 27

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


28. Slovan Varnsdorf - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
7. kolo, zápas č. 28

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


8. kolo
29. BA Lynx Liberec - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
8. kolo, zápas č. 29

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


30. Slovan Varnsdorf - SLUNETA Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
8. kolo, zápas č. 30

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


31. USK Slavia Liberec - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
8. kolo, zápas č. 31

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


32. BK Baník Most A - Slavoj BK Litoměřice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
8. kolo, zápas č. 32

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


9. kolo
33. BK Baník Most A - BA Lynx Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
9. kolo, zápas č. 33

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


34. USK Slavia Liberec - Slavoj BK Litoměřice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
9. kolo, zápas č. 34

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


35. Válečníci Děčín - Slovan Varnsdorf       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
9. kolo, zápas č. 35

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


36. SLUNETA Ústí n.L. - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
9. kolo, zápas č. 36

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


10. kolo
37. BA Lynx Liberec - SLUNETA Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
10. kolo, zápas č. 37

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


38. BK Teplice - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
10. kolo, zápas č. 38

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


39. Slovan Varnsdorf - Slavoj BK Litoměřice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
10. kolo, zápas č. 39

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


40. USK Slavia Liberec - BK Baník Most A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
10. kolo, zápas č. 40

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


11. kolo
41. USK Slavia Liberec - BA Lynx Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
11. kolo, zápas č. 41

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


42. BK Baník Most A - Slovan Varnsdorf       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
11. kolo, zápas č. 42

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


43. Slavoj BK Litoměřice C - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
11. kolo, zápas č. 43

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


44. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
11. kolo, zápas č. 44

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


12. kolo
45. BA Lynx Liberec - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
12. kolo, zápas č. 45

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


46. Slavoj BK Litoměřice C - SLUNETA Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
12. kolo, zápas č. 46

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


47. BK Teplice - BK Baník Most A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
12. kolo, zápas č. 47

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


48. Slovan Varnsdorf - USK Slavia Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
12. kolo, zápas č. 48

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


13. kolo
49. Slovan Varnsdorf - BA Lynx Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
13. kolo, zápas č. 49

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


50. USK Slavia Liberec - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
13. kolo, zápas č. 50

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


51. BK Baník Most A - SLUNETA Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
13. kolo, zápas č. 51

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


52. Slavoj BK Litoměřice C - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
13. kolo, zápas č. 52

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


14. kolo
53. Slavoj BK Litoměřice C - BA Lynx Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
14. kolo, zápas č. 53

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


54. Válečníci Děčín - BK Baník Most A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
14. kolo, zápas č. 54

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


55. SLUNETA Ústí n.L. - USK Slavia Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
14. kolo, zápas č. 55

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


56. BK Teplice - Slovan Varnsdorf       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga mužů
14. kolo, zápas č. 56

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.