image

muži / 2. liga / ročník 2020/21 / skupina A


tabulka
1. SLUNETA USK Ústí nad Labem 4 4 0 323:256 8
2. Slavoj BK Litoměřice "B" 4 2 2 332:278 6
3. Sokol Žižkov 3 2 1 258:226 5
4. Tigers Basketball České Budějovice 4 1 3 311:349 5
5. BK Wolves Radotín 2 2 0 133:125 4
6. Sokol Písek Sršni B 3 1 2 224:224 4
7. BK Klatovy 3 1 2 195:227 4
8. BC Benešov 2 1 1 171:150 3
9. TJ Sokol Kbely 2 1 1 162:170 3
10. BK Jiskra Domažlice 2 1 1 138:151 3
11. SKB Rokycany 2 1 1 139:163 3
12. BK Příbram 2000 3 0 3 198:265 3
1. kolo
1. BK Klatovy - Jiskra Domažlice 19.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 19.12.2020, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


2. Sokol Žižkov - Sokol Kbely 19.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 19.12.2020, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


3. Wolves Radotín - BC Benešov 19.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 19.12.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


4. SKB Rokycany - Příbram 19.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 19.12.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


5. Sokol Písek B - Tigers Č. Budějovice 19.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 19.12.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


6. Sluneta USK Ústí n.L. - Slavoj BK Litoměřice "B" 19.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 6

datum: 19.12.2020, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


2. kolo
7. BK Klatovy - Sluneta USK Ústí n.L. 19.09.2020 18:00 59:63 (13:15 33:30 43:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 19.09.2020, 18:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.500/1.500/---)
Svejkovský Ondřej (1.500/1.500/---)


8. Jiskra Domažlice - Slavoj BK Litoměřice "B" 19.09.2020 18:00 79:74 (17:28 39:36 60:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 19.09.2020, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.500/1.500/---)
Jon Miloslav (1.500/1.500/---)


9. Sokol Žižkov - Sokol Písek B 19.09.2020 19:45 91:85 (17:28 32:50 52:61 78:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 9

datum: 19.09.2020, 19:45:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/2.000/---)
Barták Matěj (1.000/2.000/---)


10. Sokol Kbely - Tigers Č. Budějovice 19.09.2020 16:00 86:84 (32:24 47:40 60:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 10

datum: 19.09.2020, 16:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000/---)
Hejnic Jan (1.500/2.000/---)


11. Wolves Radotín - SKB Rokycany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 11

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


12. BC Benešov - Příbram 19.09.2020 18:00 81:59 (29:12 46:27 68:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 12

datum: 19.09.2020, 18:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000/---)
Šenk Pavel (1.000/1.000/---)


3. kolo
13. BK Klatovy - Slavoj BK Litoměřice "B" 20.09.2020 11:00 59:94 (13:28 30:55 45:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 13

datum: 20.09.2020, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.500/1.000/---)
Svejkovský Ondřej (1.500/1.000/---)


14. Jiskra Domažlice - Sluneta USK Ústí n.L. 20.09.2020 10:00 59:77 (12:25 31:43 51:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 14

datum: 20.09.2020, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Balog Lukáš (3.000/1.500/---)
Jon Miloslav (2.000/1.500/---)


15. Sokol Žižkov - Tigers Č. Budějovice 20.09.2020 14:30 97:64 (21:21 42:34 67:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 15

datum: 20.09.2020, 14:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000/---)
Šenk Pavel (1.000/1.000/---)


16. Sokol Kbely - Sokol Písek B 20.09.2020 11:00 76:86 (21:14 45:32 65:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 16

datum: 20.09.2020, 11:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000/---)
Hejnic Jan (1.500/1.000/---)


17. Wolves Radotín - Příbram       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 17

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


18. BC Benešov - SKB Rokycany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 18

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


4. kolo
19. Sluneta USK Ústí n.L. - SKB Rokycany 03.10.2020 17:00 93:68 (28:12 51:23 75:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 19

datum: 03.10.2020, 17:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.500/1.500/---)
Hendrych Jan (1.500/1.500/---)


20. Slavoj BK Litoměřice "B" - Příbram 03.10.2020 18:00 94:69 (24:12 50:32 72:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 20

datum: 03.10.2020, 18:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000/---)
Šenk Pavel (1.000/1.000/---)


21. Sokol Písek B - Wolves Radotín 03.10.2020 18:00 53:57 (9:18 23:32 41:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 21

datum: 03.10.2020, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Jodl Jiří (1.500/2.000/---)
Kuncl Michal (1.500/4.000/---)


22. Tigers Č. Budějovice - BC Benešov 03.10.2020 19:00 91:90 (21:23 43:49 61:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 22

datum: 03.10.2020, 19:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/2.500/---)
Kalabza Lukáš (1.000/2.500/---)


23. BK Klatovy - Sokol Žižkov 03.10.2020 18:00 77:70 (21:23 41:39 61:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 23

datum: 03.10.2020, 18:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/1.000/---)
Koc Ondřej (2.000/1.000/---)


24. Jiskra Domažlice - Sokol Kbely       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 24

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


5. kolo
25. Sluneta USK Ústí n.L. - Příbram 04.10.2020 10:00 90:70 (19:21 48:36 71:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 25

datum: 04.10.2020, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000/---)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000/---)


26. Slavoj BK Litoměřice "B" - SKB Rokycany 04.10.2020 12:00 70:71 (21:20 38:38 48:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 26

datum: 04.10.2020, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000/---)
Šenk Pavel (1.000/1.000/---)


27. Sokol Písek B - BC Benešov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 27

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Jodl Jiří (---/---/---)
Kuncl Michal (---/---/---)


28. Tigers Č. Budějovice - Wolves Radotín 04.10.2020 14:00 72:76 (21:18 42:34 57:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 28

datum: 04.10.2020, 14:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Havlíček Petr (2.500/4.000/---)
Kalabza Lukáš (2.000/3.500/---)


29. BK Klatovy - Sokol Kbely       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 29

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


30. Jiskra Domažlice - Sokol Žižkov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 30

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


6. kolo
31. Sokol Žižkov - Sluneta USK Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 31

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


32. Sokol Kbely - Slavoj BK Litoměřice "B"       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 32

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


33. Wolves Radotín - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 33

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


34. BC Benešov - Jiskra Domažlice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 34

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


35. SKB Rokycany - Sokol Písek B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 35

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


36. Příbram - Tigers Č. Budějovice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 36

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


7. kolo
37. Sokol Žižkov - Slavoj BK Litoměřice "B"       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 37

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


38. Sokol Kbely - Sluneta USK Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 38

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


39. Wolves Radotín - Jiskra Domažlice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 39

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


40. BC Benešov - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 40

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


41. SKB Rokycany - Tigers Č. Budějovice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 41

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


42. Příbram - Sokol Písek B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 42

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


8. kolo
43. Sluneta USK Ústí n.L. - Sokol Písek B 07.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 43

datum: 07.11.2020, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


44. Slavoj BK Litoměřice "B" - Tigers Č. Budějovice 07.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 44

datum: 07.11.2020, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


45. BK Klatovy - SKB Rokycany 07.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 45

datum: 07.11.2020, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


46. Jiskra Domažlice - Příbram 07.11.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 46

datum: 07.11.2020, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


47. Sokol Žižkov - Wolves Radotín 07.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 47

datum: 07.11.2020, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


48. Sokol Kbely - BC Benešov 07.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 48

datum: 07.11.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


9. kolo
49. Sluneta USK Ústí n.L. - Tigers Č. Budějovice 08.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 49

datum: 08.11.2020, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


50. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sokol Písek B 08.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 50

datum: 08.11.2020, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


51. BK Klatovy - Příbram 08.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 51

datum: 08.11.2020, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


52. Jiskra Domažlice - SKB Rokycany 08.11.2020 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 52

datum: 08.11.2020, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


53. Sokol Žižkov - BC Benešov 08.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 53

datum: 08.11.2020, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


54. Sokol Kbely - Wolves Radotín 08.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 54

datum: 08.11.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


10. kolo
55. Wolves Radotín - Sluneta USK Ústí n.L. 21.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 55

datum: 21.11.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


56. BC Benešov - Slavoj BK Litoměřice "B" 21.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 56

datum: 21.11.2020, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


57. SKB Rokycany - Sokol Žižkov 21.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 57

datum: 21.11.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


58. Příbram - Sokol Kbely 21.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 58

datum: 21.11.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


59. Sokol Písek B - BK Klatovy 21.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 59

datum: 21.11.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


60. Tigers Č. Budějovice - Jiskra Domažlice 21.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 60

datum: 21.11.2020, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


11. kolo
61. Wolves Radotín - Slavoj BK Litoměřice "B" 22.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 61

datum: 22.11.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


62. BC Benešov - Sluneta USK Ústí n.L. 22.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 62

datum: 22.11.2020, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


63. SKB Rokycany - Sokol Kbely 22.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 63

datum: 22.11.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


64. Příbram - Sokol Žižkov 22.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 64

datum: 22.11.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


65. Sokol Písek B - Jiskra Domažlice 22.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 65

datum: 22.11.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


66. Tigers Č. Budějovice - BK Klatovy 22.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 66

datum: 22.11.2020, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


12. kolo
67. Jiskra Domažlice - BK Klatovy 20.12.2020 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 67

datum: 20.12.2020, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


68. Sokol Kbely - Sokol Žižkov 20.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 68

datum: 20.12.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


69. BC Benešov - Wolves Radotín 20.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 69

datum: 20.12.2020, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


70. Příbram - SKB Rokycany 20.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 70

datum: 20.12.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


71. Tigers Č. Budějovice - Sokol Písek B 20.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 71

datum: 20.12.2020, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


72. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sluneta USK Ústí n.L. 20.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 72

datum: 20.12.2020, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


13. kolo
73. Slavoj BK Litoměřice "B" - BK Klatovy 05.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 73

datum: 05.12.2020, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


74. Sluneta USK Ústí n.L. - Jiskra Domažlice 05.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 74

datum: 05.12.2020, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


75. Tigers Č. Budějovice - Sokol Žižkov 05.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 75

datum: 05.12.2020, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


76. Sokol Písek B - Sokol Kbely 05.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 76

datum: 05.12.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


77. Příbram - Wolves Radotín 05.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 77

datum: 05.12.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


78. SKB Rokycany - BC Benešov 05.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 78

datum: 05.12.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


14. kolo
79. Sluneta USK Ústí n.L. - BK Klatovy 06.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 79

datum: 06.12.2020, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


80. Slavoj BK Litoměřice "B" - Jiskra Domažlice 06.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 80

datum: 06.12.2020, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


81. Sokol Písek B - Sokol Žižkov 06.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 81

datum: 06.12.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


82. Tigers Č. Budějovice - Sokol Kbely 06.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 82

datum: 06.12.2020, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


83. SKB Rokycany - Wolves Radotín 06.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 83

datum: 06.12.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


84. Příbram - BC Benešov 06.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 84

datum: 06.12.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


15. kolo
85. Příbram - Sluneta USK Ústí n.L. 16.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 85

datum: 16.01.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


86. SKB Rokycany - Slavoj BK Litoměřice "B" 16.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 86

datum: 16.01.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


87. BC Benešov - Sokol Písek B 16.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 87

datum: 16.01.2021, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


88. Wolves Radotín - Tigers Č. Budějovice 16.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 88

datum: 16.01.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


89. Sokol Kbely - BK Klatovy 16.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 89

datum: 16.01.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


90. Sokol Žižkov - Jiskra Domažlice 16.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 90

datum: 16.01.2021, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


16. kolo
91. SKB Rokycany - Sluneta USK Ústí n.L. 17.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 91

datum: 17.01.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


92. Příbram - Slavoj BK Litoměřice "B" 17.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 92

datum: 17.01.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


93. Wolves Radotín - Sokol Písek B 17.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 93

datum: 17.01.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


94. BC Benešov - Tigers Č. Budějovice 17.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 94

datum: 17.01.2021, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


95. Sokol Žižkov - BK Klatovy 17.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 95

datum: 17.01.2021, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


96. Sokol Kbely - Jiskra Domažlice 17.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 96

datum: 17.01.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


17. kolo
97. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sokol Žižkov 30.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 97

datum: 30.01.2021, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


98. Sluneta USK Ústí n.L. - Sokol Kbely 30.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 98

datum: 30.01.2021, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


99. Jiskra Domažlice - Wolves Radotín 30.01.2021 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 99

datum: 30.01.2021, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


100. BK Klatovy - BC Benešov 30.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 100

datum: 30.01.2021, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


101. Tigers Č. Budějovice - SKB Rokycany 30.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 101

datum: 30.01.2021, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


102. Sokol Písek B - Příbram 30.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 102

datum: 30.01.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


18. kolo
103. Sluneta USK Ústí n.L. - Sokol Žižkov 31.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 103

datum: 31.01.2021, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


104. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sokol Kbely 31.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 104

datum: 31.01.2021, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


105. BK Klatovy - Wolves Radotín 31.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 105

datum: 31.01.2021, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


106. Jiskra Domažlice - BC Benešov 31.01.2021 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 106

datum: 31.01.2021, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


107. Sokol Písek B - SKB Rokycany 31.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 107

datum: 31.01.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


108. Tigers Č. Budějovice - Příbram 31.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 108

datum: 31.01.2021, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


19. kolo
109. Tigers Č. Budějovice - Sluneta USK Ústí n.L. 13.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 109

datum: 13.02.2021, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


110. Sokol Písek B - Slavoj BK Litoměřice "B" 13.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 110

datum: 13.02.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


111. Příbram - BK Klatovy 13.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 111

datum: 13.02.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


112. SKB Rokycany - Jiskra Domažlice 13.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 112

datum: 13.02.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


113. BC Benešov - Sokol Žižkov 13.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 113

datum: 13.02.2021, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


114. Wolves Radotín - Sokol Kbely 13.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 114

datum: 13.02.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


20. kolo
115. Sokol Písek B - Sluneta USK Ústí n.L. 14.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 115

datum: 14.02.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


116. Tigers Č. Budějovice - Slavoj BK Litoměřice "B" 14.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 116

datum: 14.02.2021, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


117. SKB Rokycany - BK Klatovy 14.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 117

datum: 14.02.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


118. Příbram - Jiskra Domažlice 14.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 118

datum: 14.02.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


119. Wolves Radotín - Sokol Žižkov 14.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 119

datum: 14.02.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


120. BC Benešov - Sokol Kbely 14.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 120

datum: 14.02.2021, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


21. kolo
121. Slavoj BK Litoměřice "B" - Wolves Radotín 06.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 121

datum: 06.03.2021, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


122. Sluneta USK Ústí n.L. - BC Benešov 06.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 122

datum: 06.03.2021, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


123. Sokol Kbely - SKB Rokycany 06.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 123

datum: 06.03.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


124. Sokol Žižkov - Příbram 06.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 124

datum: 06.03.2021, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


125. Jiskra Domažlice - Sokol Písek B 06.03.2021 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 125

datum: 06.03.2021, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


126. BK Klatovy - Tigers Č. Budějovice 06.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 126

datum: 06.03.2021, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


22. kolo
127. Sluneta USK Ústí n.L. - Wolves Radotín 07.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 127

datum: 07.03.2021, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


128. Slavoj BK Litoměřice "B" - BC Benešov 07.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 128

datum: 07.03.2021, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


129. Sokol Žižkov - SKB Rokycany 07.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 129

datum: 07.03.2021, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


130. Sokol Kbely - Příbram 07.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 130

datum: 07.03.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


131. BK Klatovy - Sokol Písek B 07.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 131

datum: 07.03.2021, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


132. Jiskra Domažlice - Tigers Č. Budějovice 07.03.2021 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 132

datum: 07.03.2021, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC