image

muži / 2. liga / ročník 2020/21 / skupina A


tabulka
1. SLUNETA USK Ústí nad Labem 4 4 0 323:256 8
2. Slavoj BK Litoměřice "B" 4 2 2 332:278 6
3. Sokol Žižkov 3 2 1 258:226 5
4. Tigers Basketball České Budějovice 4 1 3 311:349 5
5. BK Wolves Radotín 2 2 0 133:125 4
6. Sokol Písek Sršni B 3 1 2 224:224 4
7. BK Klatovy 3 1 2 195:227 4
8. BC Benešov 2 1 1 171:150 3
9. TJ Sokol Kbely 2 1 1 162:170 3
10. BK Jiskra Domažlice 2 1 1 138:151 3
11. SKB Rokycany 2 1 1 139:163 3
12. BK Příbram 2000 3 0 3 198:265 3
1. kolo
1. BK Klatovy - Jiskra Domažlice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


2. Sokol Žižkov - Sokol Kbely       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


3. Wolves Radotín - BC Benešov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


4. SKB Rokycany - Příbram       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


5. Sokol Písek B - Tigers Č. Budějovice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


6. Sluneta USK Ústí n.L. - Slavoj BK Litoměřice "B"       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 6

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


2. kolo
7. BK Klatovy - Sluneta USK Ústí n.L. 19.09.2020 18:00 59:63 (13:15 33:30 43:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 19.09.2020, 18:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.500/1.500/---)
Svejkovský Ondřej (1.500/1.500/---)


8. Jiskra Domažlice - Slavoj BK Litoměřice "B" 19.09.2020 18:00 79:74 (17:28 39:36 60:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 19.09.2020, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.500/1.500/---)
Jon Miloslav (1.500/1.500/---)


9. Sokol Žižkov - Sokol Písek B 19.09.2020 19:45 91:85 (17:28 32:50 52:61 78:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 9

datum: 19.09.2020, 19:45:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/2.000/---)
Barták Matěj (1.000/2.000/---)


10. Sokol Kbely - Tigers Č. Budějovice 19.09.2020 16:00 86:84 (32:24 47:40 60:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 10

datum: 19.09.2020, 16:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000/---)
Hejnic Jan (1.500/2.000/---)


11. Wolves Radotín - SKB Rokycany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 11

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


12. BC Benešov - Příbram 19.09.2020 18:00 81:59 (29:12 46:27 68:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 12

datum: 19.09.2020, 18:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000/---)
Šenk Pavel (1.000/1.000/---)


3. kolo
13. BK Klatovy - Slavoj BK Litoměřice "B" 20.09.2020 11:00 59:94 (13:28 30:55 45:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 13

datum: 20.09.2020, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.500/1.000/---)
Svejkovský Ondřej (1.500/1.000/---)


14. Jiskra Domažlice - Sluneta USK Ústí n.L. 20.09.2020 10:00 59:77 (12:25 31:43 51:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 14

datum: 20.09.2020, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Balog Lukáš (3.000/1.500/---)
Jon Miloslav (2.000/1.500/---)


15. Sokol Žižkov - Tigers Č. Budějovice 20.09.2020 14:30 97:64 (21:21 42:34 67:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 15

datum: 20.09.2020, 14:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000/---)
Šenk Pavel (1.000/1.000/---)


16. Sokol Kbely - Sokol Písek B 20.09.2020 11:00 76:86 (21:14 45:32 65:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 16

datum: 20.09.2020, 11:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000/---)
Hejnic Jan (1.500/1.000/---)


17. Wolves Radotín - Příbram       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 17

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


18. BC Benešov - SKB Rokycany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 18

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


4. kolo
19. Sluneta USK Ústí n.L. - SKB Rokycany 03.10.2020 17:00 93:68 (28:12 51:23 75:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 19

datum: 03.10.2020, 17:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.500/1.500/---)
Hendrych Jan (1.500/1.500/---)


20. Slavoj BK Litoměřice "B" - Příbram 03.10.2020 18:00 94:69 (24:12 50:32 72:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 20

datum: 03.10.2020, 18:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000/---)
Šenk Pavel (1.000/1.000/---)


21. Sokol Písek B - Wolves Radotín 03.10.2020 18:00 53:57 (9:18 23:32 41:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 21

datum: 03.10.2020, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Jodl Jiří (1.500/2.000/---)
Kuncl Michal (1.500/4.000/---)


22. Tigers Č. Budějovice - BC Benešov 03.10.2020 19:00 91:90 (21:23 43:49 61:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 22

datum: 03.10.2020, 19:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/2.500/---)
Kalabza Lukáš (1.000/2.500/---)


23. BK Klatovy - Sokol Žižkov 03.10.2020 18:00 77:70 (21:23 41:39 61:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 23

datum: 03.10.2020, 18:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/1.000/---)
Koc Ondřej (2.000/1.000/---)


24. Jiskra Domažlice - Sokol Kbely       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 24

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


5. kolo
25. Sluneta USK Ústí n.L. - Příbram 04.10.2020 10:00 90:70 (19:21 48:36 71:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 25

datum: 04.10.2020, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000/---)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000/---)


26. Slavoj BK Litoměřice "B" - SKB Rokycany 04.10.2020 12:00 70:71 (21:20 38:38 48:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 26

datum: 04.10.2020, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000/---)
Šenk Pavel (1.000/1.000/---)


27. Sokol Písek B - BC Benešov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 27

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Jodl Jiří (---/---/---)
Kuncl Michal (---/---/---)


28. Tigers Č. Budějovice - Wolves Radotín 04.10.2020 14:00 72:76 (21:18 42:34 57:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 28

datum: 04.10.2020, 14:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Havlíček Petr (2.500/4.000/---)
Kalabza Lukáš (2.000/3.500/---)


29. BK Klatovy - Sokol Kbely       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 29

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


30. Jiskra Domažlice - Sokol Žižkov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 30

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


6. kolo
31. Sokol Žižkov - Sluneta USK Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 31

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


32. Sokol Kbely - Slavoj BK Litoměřice "B"       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 32

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


33. Wolves Radotín - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 33

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


34. BC Benešov - Jiskra Domažlice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 34

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


35. SKB Rokycany - Sokol Písek B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 35

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


36. Příbram - Tigers Č. Budějovice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 36

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


7. kolo
37. Sokol Žižkov - Slavoj BK Litoměřice "B"       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 37

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


38. Sokol Kbely - Sluneta USK Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 38

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


39. Wolves Radotín - Jiskra Domažlice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 39

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


40. BC Benešov - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 40

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


41. SKB Rokycany - Tigers Č. Budějovice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 41

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


42. Příbram - Sokol Písek B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 42

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


8. kolo
43. Sluneta USK Ústí n.L. - Sokol Písek B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 43

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


44. Slavoj BK Litoměřice "B" - Tigers Č. Budějovice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 44

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


45. BK Klatovy - SKB Rokycany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 45

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


46. Jiskra Domažlice - Příbram       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 46

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


47. Sokol Žižkov - Wolves Radotín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 47

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


48. Sokol Kbely - BC Benešov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 48

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


9. kolo
49. Sluneta USK Ústí n.L. - Tigers Č. Budějovice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 49

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


50. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sokol Písek B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 50

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


51. BK Klatovy - Příbram       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 51

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


52. Jiskra Domažlice - SKB Rokycany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 52

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


53. Sokol Žižkov - BC Benešov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 53

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


54. Sokol Kbely - Wolves Radotín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 54

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


10. kolo
55. Wolves Radotín - Sluneta USK Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 55

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


56. BC Benešov - Slavoj BK Litoměřice "B"       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 56

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


57. SKB Rokycany - Sokol Žižkov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 57

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


58. Příbram - Sokol Kbely       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 58

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


59. Sokol Písek B - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 59

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


60. Tigers Č. Budějovice - Jiskra Domažlice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 60

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


11. kolo
61. Wolves Radotín - Slavoj BK Litoměřice "B"       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 61

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


62. BC Benešov - Sluneta USK Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 62

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


63. SKB Rokycany - Sokol Kbely       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 63

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


64. Příbram - Sokol Žižkov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 64

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


65. Sokol Písek B - Jiskra Domažlice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 65

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


66. Tigers Č. Budějovice - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 66

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


12. kolo
67. Jiskra Domažlice - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 67

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


68. Sokol Kbely - Sokol Žižkov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 68

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


69. BC Benešov - Wolves Radotín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 69

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


70. Příbram - SKB Rokycany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 70

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


71. Tigers Č. Budějovice - Sokol Písek B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 71

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


72. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sluneta USK Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 72

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


13. kolo
73. Slavoj BK Litoměřice "B" - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 73

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


74. Sluneta USK Ústí n.L. - Jiskra Domažlice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 74

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


75. Tigers Č. Budějovice - Sokol Žižkov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 75

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


76. Sokol Písek B - Sokol Kbely       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 76

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


77. Příbram - Wolves Radotín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 77

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


78. SKB Rokycany - BC Benešov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 78

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


14. kolo
79. Sluneta USK Ústí n.L. - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 79

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


80. Slavoj BK Litoměřice "B" - Jiskra Domažlice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 80

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


81. Sokol Písek B - Sokol Žižkov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 81

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


82. Tigers Č. Budějovice - Sokol Kbely       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 82

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


83. SKB Rokycany - Wolves Radotín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 83

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


84. Příbram - BC Benešov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 84

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


15. kolo
85. Příbram - Sluneta USK Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 85

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


86. SKB Rokycany - Slavoj BK Litoměřice "B"       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 86

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


87. BC Benešov - Sokol Písek B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 87

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


88. Wolves Radotín - Tigers Č. Budějovice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 88

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


89. Sokol Kbely - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 89

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


90. Sokol Žižkov - Jiskra Domažlice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 90

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


16. kolo
91. SKB Rokycany - Sluneta USK Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 91

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


92. Příbram - Slavoj BK Litoměřice "B"       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 92

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


93. Wolves Radotín - Sokol Písek B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 93

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


94. BC Benešov - Tigers Č. Budějovice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 94

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


95. Sokol Žižkov - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 95

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


96. Sokol Kbely - Jiskra Domažlice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 96

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


17. kolo
97. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sokol Žižkov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 97

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


98. Sluneta USK Ústí n.L. - Sokol Kbely       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 98

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


99. Jiskra Domažlice - Wolves Radotín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 99

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


100. BK Klatovy - BC Benešov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 100

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


101. Tigers Č. Budějovice - SKB Rokycany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 101

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


102. Sokol Písek B - Příbram       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 102

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


18. kolo
103. Sluneta USK Ústí n.L. - Sokol Žižkov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 103

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


104. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sokol Kbely       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 104

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


105. BK Klatovy - Wolves Radotín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 105

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


106. Jiskra Domažlice - BC Benešov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 106

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


107. Sokol Písek B - SKB Rokycany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 107

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


108. Tigers Č. Budějovice - Příbram       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 108

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


19. kolo
109. Tigers Č. Budějovice - Sluneta USK Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 109

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


110. Sokol Písek B - Slavoj BK Litoměřice "B"       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 110

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


111. Příbram - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 111

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


112. SKB Rokycany - Jiskra Domažlice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 112

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


113. BC Benešov - Sokol Žižkov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 113

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


114. Wolves Radotín - Sokol Kbely       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 114

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


20. kolo
115. Sokol Písek B - Sluneta USK Ústí n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 115

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


116. Tigers Č. Budějovice - Slavoj BK Litoměřice "B"       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 116

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


117. SKB Rokycany - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 117

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


118. Příbram - Jiskra Domažlice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 118

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


119. Wolves Radotín - Sokol Žižkov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 119

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


120. BC Benešov - Sokol Kbely       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 120

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


21. kolo
121. Slavoj BK Litoměřice "B" - Wolves Radotín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 121

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


122. Sluneta USK Ústí n.L. - BC Benešov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 122

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


123. Sokol Kbely - SKB Rokycany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 123

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


124. Sokol Žižkov - Příbram       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 124

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


125. Jiskra Domažlice - Sokol Písek B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 125

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


126. BK Klatovy - Tigers Č. Budějovice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 126

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


22. kolo
127. Sluneta USK Ústí n.L. - Wolves Radotín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 127

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


128. Slavoj BK Litoměřice "B" - BC Benešov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 128

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


129. Sokol Žižkov - SKB Rokycany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 129

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


130. Sokol Kbely - Příbram       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 130

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


131. BK Klatovy - Sokol Písek B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 131

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


132. Jiskra Domažlice - Tigers Č. Budějovice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 132

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.