image

muži / 2. liga / ročník 2020/21 / skupina C


tabulka
1. BK Opava "B" 2 2 0 192:148 4
2. TJ Jiskra Kyjov 2 1 1 154:162 3
3. TJ Slavia Kroměříž 2 1 1 166:176 3
4. SK UP Olomouc 2 1 1 148:162 3
5. SA Brno 1 1 0 122:77 2
6. TJ Sokol Karviná 1 1 0 85:64 2
7. TJ Slovan Černá Pole Brno 1 1 0 63:61 2
8. TJ Šumperk 2 0 2 146:172 2
9. SK Žabovřesky 2 0 2 138:185 2
10. BK NH Ostrava B 1 0 1 77:84 1
11. SK Renocar Podolí 0 0 0 0:0 0
12. KK Valašské Meziříčí 0 0 0 0:0 0
1. kolo
265. TJ Jiskra Kyjov - Slavia Kroměříž 19.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 265

datum: 19.12.2020, 00:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


266. KK Val. Meziříčí - UP Olomouc 19.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 266

datum: 19.12.2020, 00:00:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


267. SA Brno - Slovan Č. Pole Brno 19.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 267

datum: 19.12.2020, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


268. Renocar Podolí - SK Žabovřesky 19.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 268

datum: 19.12.2020, 00:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


269. NH Ostrava B - Sokol Karviná 19.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 269

datum: 19.12.2020, 00:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


270. TJ Šumperk - BK Opava "B" 19.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 270

datum: 19.12.2020, 00:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


2. kolo
271. TJ Jiskra Kyjov - TJ Šumperk 19.09.2020 18:15 (83:70) (21:15 40:36 63:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 271

datum: 19.09.2020, 18:15:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mynarčík Petr (---/1.000/---)
Kubeš Michal (---/1.000/---)


272. Slavia Kroměříž - BK Opava "B" 19.09.2020 18:30 (77:100) (17:24 36:52 56:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 272

datum: 19.09.2020, 18:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.000/---)
Račanský Martin (1.000/2.000/---)


273. KK Val. Meziříčí - NH Ostrava B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 273

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


274. UP Olomouc - Sokol Karviná 19.09.2020 19:00 (64:85) (19:28 34:49 49:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 274

datum: 19.09.2020, 19:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.000/---)
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)


275. SA Brno - Renocar Podolí       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 275

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


276. Slovan Č. Pole Brno - SK Žabovřesky 19.09.2020 17:00 (63:61) (14:18 31:27 49:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 276

datum: 19.09.2020, 17:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.500/1.000/---)
Válek Jakub (1.500/1.000/---)


3. kolo
277. TJ Jiskra Kyjov - BK Opava "B" 20.09.2020 13:00 (71:92) (14:34 37:48 54:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 277

datum: 20.09.2020, 13:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mynarčík Petr (---/1.000/---)
Kubeš Michal (---/1.500/---)


278. Slavia Kroměříž - TJ Šumperk 20.09.2020 10:00 (89:76) (31:25 60:36 75:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 278

datum: 20.09.2020, 10:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.000/---)
Račanský Martin (1.000/1.000/---)


279. KK Val. Meziříčí - Sokol Karviná       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 279

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


280. UP Olomouc - NH Ostrava B 20.09.2020 11:30 (84:77) (24:20 42:36 60:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 280

datum: 20.09.2020, 11:30:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.000/---)
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)


281. SA Brno - SK Žabovřesky 20.09.2020 09:30 (122:77) (37:24 67:43 91:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 281

datum: 20.09.2020, 09:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.500/1.000/---)
Válek Jakub (1.500/1.000/---)


282. Slovan Č. Pole Brno - Renocar Podolí       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 282

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


4. kolo
283. TJ Šumperk - Renocar Podolí 03.10.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 283

datum: 03.10.2020, 18:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


284. BK Opava "B" - SK Žabovřesky 03.10.2020 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 284

datum: 03.10.2020, 15:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


285. NH Ostrava B - SA Brno 03.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 285

datum: 03.10.2020, 00:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


286. Sokol Karviná - Slovan Č. Pole Brno 03.10.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 286

datum: 03.10.2020, 18:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Družby, Karviná - Nové Město

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


287. TJ Jiskra Kyjov - KK Val. Meziříčí 03.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 287

datum: 03.10.2020, 00:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


288. Slavia Kroměříž - UP Olomouc 03.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 288

datum: 03.10.2020, 00:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


5. kolo
289. TJ Šumperk - SK Žabovřesky 04.10.2020 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 289

datum: 04.10.2020, 11:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


290. BK Opava "B" - Renocar Podolí 04.10.2020 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 290

datum: 04.10.2020, 11:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


291. NH Ostrava B - Slovan Č. Pole Brno 04.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 291

datum: 04.10.2020, 00:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


292. Sokol Karviná - SA Brno 04.10.2020 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 292

datum: 04.10.2020, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Družby, Karviná - Nové Město

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


293. TJ Jiskra Kyjov - UP Olomouc 04.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 293

datum: 04.10.2020, 00:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


294. Slavia Kroměříž - KK Val. Meziříčí 04.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 294

datum: 04.10.2020, 00:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


6. kolo
295. KK Val. Meziříčí - TJ Šumperk 17.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 295

datum: 17.10.2020, 00:00:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


296. UP Olomouc - BK Opava "B" 17.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 296

datum: 17.10.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


297. SA Brno - TJ Jiskra Kyjov 17.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 297

datum: 17.10.2020, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


298. Slovan Č. Pole Brno - Slavia Kroměříž 17.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 298

datum: 17.10.2020, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


299. Renocar Podolí - NH Ostrava B 17.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 299

datum: 17.10.2020, 00:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


300. SK Žabovřesky - Sokol Karviná 17.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 300

datum: 17.10.2020, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


7. kolo
301. KK Val. Meziříčí - BK Opava "B" 18.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 301

datum: 18.10.2020, 00:00:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


302. UP Olomouc - TJ Šumperk 18.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 302

datum: 18.10.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


303. SA Brno - Slavia Kroměříž 18.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 303

datum: 18.10.2020, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


304. Slovan Č. Pole Brno - TJ Jiskra Kyjov 18.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 304

datum: 18.10.2020, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


305. Renocar Podolí - Sokol Karviná 18.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 305

datum: 18.10.2020, 00:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


306. SK Žabovřesky - NH Ostrava B 18.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 306

datum: 18.10.2020, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


8. kolo
307. TJ Šumperk - NH Ostrava B 07.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 307

datum: 07.11.2020, 00:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


308. BK Opava "B" - Sokol Karviná 07.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 308

datum: 07.11.2020, 00:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


309. TJ Jiskra Kyjov - Renocar Podolí 07.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 309

datum: 07.11.2020, 00:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


310. Slavia Kroměříž - SK Žabovřesky 07.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 310

datum: 07.11.2020, 00:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


311. KK Val. Meziříčí - SA Brno 07.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 311

datum: 07.11.2020, 00:00:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


312. UP Olomouc - Slovan Č. Pole Brno 07.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 312

datum: 07.11.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


9. kolo
313. TJ Šumperk - Sokol Karviná 08.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 313

datum: 08.11.2020, 00:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


314. BK Opava "B" - NH Ostrava B 08.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 314

datum: 08.11.2020, 00:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


315. TJ Jiskra Kyjov - SK Žabovřesky 08.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 315

datum: 08.11.2020, 00:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


316. Slavia Kroměříž - Renocar Podolí 08.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 316

datum: 08.11.2020, 00:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


317. KK Val. Meziříčí - Slovan Č. Pole Brno 08.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 317

datum: 08.11.2020, 00:00:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


318. UP Olomouc - SA Brno 08.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 318

datum: 08.11.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


10. kolo
319. SA Brno - TJ Šumperk 21.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 319

datum: 21.11.2020, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


320. Slovan Č. Pole Brno - BK Opava "B" 21.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 320

datum: 21.11.2020, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


321. Renocar Podolí - KK Val. Meziříčí 21.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 321

datum: 21.11.2020, 00:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


322. SK Žabovřesky - UP Olomouc 21.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 322

datum: 21.11.2020, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


323. NH Ostrava B - TJ Jiskra Kyjov 21.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 323

datum: 21.11.2020, 00:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


324. Sokol Karviná - Slavia Kroměříž 21.11.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 324

datum: 21.11.2020, 18:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Družby, Karviná - Nové Město

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


11. kolo
325. SA Brno - BK Opava "B" 22.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 325

datum: 22.11.2020, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


326. Slovan Č. Pole Brno - TJ Šumperk 22.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 326

datum: 22.11.2020, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


327. Renocar Podolí - UP Olomouc 22.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 327

datum: 22.11.2020, 00:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


328. SK Žabovřesky - KK Val. Meziříčí 22.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 328

datum: 22.11.2020, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


329. NH Ostrava B - Slavia Kroměříž 22.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 329

datum: 22.11.2020, 00:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


330. Sokol Karviná - TJ Jiskra Kyjov 22.11.2020 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 330

datum: 22.11.2020, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Družby, Karviná - Nové Město

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


12. kolo
331. Slavia Kroměříž - TJ Jiskra Kyjov 20.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 331

datum: 20.12.2020, 00:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


332. UP Olomouc - KK Val. Meziříčí 20.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 332

datum: 20.12.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


333. Slovan Č. Pole Brno - SA Brno 20.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 333

datum: 20.12.2020, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


334. SK Žabovřesky - Renocar Podolí 20.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 334

datum: 20.12.2020, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


335. Sokol Karviná - NH Ostrava B 20.12.2020 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 335

datum: 20.12.2020, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Družby, Karviná - Nové Město

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


336. BK Opava "B" - TJ Šumperk 20.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 336

datum: 20.12.2020, 00:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


13. kolo
337. BK Opava "B" - TJ Jiskra Kyjov 05.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 337

datum: 05.12.2020, 00:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


338. TJ Šumperk - Slavia Kroměříž 05.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 338

datum: 05.12.2020, 00:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


339. Sokol Karviná - KK Val. Meziříčí 05.12.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 339

datum: 05.12.2020, 18:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Družby, Karviná - Nové Město

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


340. NH Ostrava B - UP Olomouc 05.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 340

datum: 05.12.2020, 00:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


341. SK Žabovřesky - SA Brno 05.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 341

datum: 05.12.2020, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


342. Renocar Podolí - Slovan Č. Pole Brno 05.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 342

datum: 05.12.2020, 00:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


14. kolo
343. TJ Šumperk - TJ Jiskra Kyjov 06.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 343

datum: 06.12.2020, 00:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


344. BK Opava "B" - Slavia Kroměříž 06.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 344

datum: 06.12.2020, 00:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


345. NH Ostrava B - KK Val. Meziříčí 06.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 345

datum: 06.12.2020, 00:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


346. Sokol Karviná - UP Olomouc 06.12.2020 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 346

datum: 06.12.2020, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Družby, Karviná - Nové Město

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


347. Renocar Podolí - SA Brno 06.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 347

datum: 06.12.2020, 00:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


348. SK Žabovřesky - Slovan Č. Pole Brno 06.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 348

datum: 06.12.2020, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


15. kolo
349. SK Žabovřesky - TJ Šumperk 16.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
15. kolo, zápas č. 349

datum: 16.01.2021, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


350. Renocar Podolí - BK Opava "B" 16.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
15. kolo, zápas č. 350

datum: 16.01.2021, 00:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


351. Slovan Č. Pole Brno - NH Ostrava B 16.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
15. kolo, zápas č. 351

datum: 16.01.2021, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


352. SA Brno - Sokol Karviná 16.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
15. kolo, zápas č. 352

datum: 16.01.2021, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


353. UP Olomouc - TJ Jiskra Kyjov 16.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
15. kolo, zápas č. 353

datum: 16.01.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


354. KK Val. Meziříčí - Slavia Kroměříž 16.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
15. kolo, zápas č. 354

datum: 16.01.2021, 00:00:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


16. kolo
355. Renocar Podolí - TJ Šumperk 17.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
16. kolo, zápas č. 355

datum: 17.01.2021, 00:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


356. SK Žabovřesky - BK Opava "B" 17.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
16. kolo, zápas č. 356

datum: 17.01.2021, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


357. SA Brno - NH Ostrava B 17.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
16. kolo, zápas č. 357

datum: 17.01.2021, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


358. Slovan Č. Pole Brno - Sokol Karviná 17.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
16. kolo, zápas č. 358

datum: 17.01.2021, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


359. KK Val. Meziříčí - TJ Jiskra Kyjov 17.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
16. kolo, zápas č. 359

datum: 17.01.2021, 00:00:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


360. UP Olomouc - Slavia Kroměříž 17.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
16. kolo, zápas č. 360

datum: 17.01.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


17. kolo
361. BK Opava "B" - KK Val. Meziříčí 30.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
17. kolo, zápas č. 361

datum: 30.01.2021, 00:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


362. TJ Šumperk - UP Olomouc 30.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
17. kolo, zápas č. 362

datum: 30.01.2021, 00:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


363. Slavia Kroměříž - SA Brno 30.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
17. kolo, zápas č. 363

datum: 30.01.2021, 00:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


364. TJ Jiskra Kyjov - Slovan Č. Pole Brno 30.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
17. kolo, zápas č. 364

datum: 30.01.2021, 00:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


365. Sokol Karviná - Renocar Podolí 30.01.2021 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
17. kolo, zápas č. 365

datum: 30.01.2021, 18:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Družby, Karviná - Nové Město

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


366. NH Ostrava B - SK Žabovřesky 30.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
17. kolo, zápas č. 366

datum: 30.01.2021, 00:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


18. kolo
367. TJ Šumperk - KK Val. Meziříčí 31.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
18. kolo, zápas č. 367

datum: 31.01.2021, 00:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


368. BK Opava "B" - UP Olomouc 31.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
18. kolo, zápas č. 368

datum: 31.01.2021, 00:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


369. TJ Jiskra Kyjov - SA Brno 31.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
18. kolo, zápas č. 369

datum: 31.01.2021, 00:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


370. Slavia Kroměříž - Slovan Č. Pole Brno 31.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
18. kolo, zápas č. 370

datum: 31.01.2021, 00:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


371. NH Ostrava B - Renocar Podolí 31.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
18. kolo, zápas č. 371

datum: 31.01.2021, 00:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


372. Sokol Karviná - SK Žabovřesky 31.01.2021 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
18. kolo, zápas č. 372

datum: 31.01.2021, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Družby, Karviná - Nové Město

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


19. kolo
373. Sokol Karviná - TJ Šumperk 13.02.2021 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
19. kolo, zápas č. 373

datum: 13.02.2021, 18:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Družby, Karviná - Nové Město

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


374. NH Ostrava B - BK Opava "B" 13.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
19. kolo, zápas č. 374

datum: 13.02.2021, 00:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


375. SK Žabovřesky - TJ Jiskra Kyjov 13.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
19. kolo, zápas č. 375

datum: 13.02.2021, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


376. Renocar Podolí - Slavia Kroměříž 13.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
19. kolo, zápas č. 376

datum: 13.02.2021, 00:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


377. Slovan Č. Pole Brno - KK Val. Meziříčí 13.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
19. kolo, zápas č. 377

datum: 13.02.2021, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


378. SA Brno - UP Olomouc 13.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
19. kolo, zápas č. 378

datum: 13.02.2021, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


20. kolo
379. NH Ostrava B - TJ Šumperk 14.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
20. kolo, zápas č. 379

datum: 14.02.2021, 00:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


380. Sokol Karviná - BK Opava "B" 14.02.2021 13:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
20. kolo, zápas č. 380

datum: 14.02.2021, 13:30:00

místo: Tělocvična ZŠ Družby, Karviná - Nové Město

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


381. Renocar Podolí - TJ Jiskra Kyjov 14.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
20. kolo, zápas č. 381

datum: 14.02.2021, 00:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


382. SK Žabovřesky - Slavia Kroměříž 14.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
20. kolo, zápas č. 382

datum: 14.02.2021, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


383. SA Brno - KK Val. Meziříčí 14.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
20. kolo, zápas č. 383

datum: 14.02.2021, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


384. Slovan Č. Pole Brno - UP Olomouc 14.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
20. kolo, zápas č. 384

datum: 14.02.2021, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


21. kolo
385. BK Opava "B" - SA Brno 06.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
21. kolo, zápas č. 385

datum: 06.03.2021, 00:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


386. TJ Šumperk - Slovan Č. Pole Brno 06.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
21. kolo, zápas č. 386

datum: 06.03.2021, 00:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


387. UP Olomouc - Renocar Podolí 06.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
21. kolo, zápas č. 387

datum: 06.03.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


388. KK Val. Meziříčí - SK Žabovřesky 06.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
21. kolo, zápas č. 388

datum: 06.03.2021, 00:00:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


389. Slavia Kroměříž - NH Ostrava B 06.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
21. kolo, zápas č. 389

datum: 06.03.2021, 00:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


390. TJ Jiskra Kyjov - Sokol Karviná 06.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
21. kolo, zápas č. 390

datum: 06.03.2021, 00:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


22. kolo
391. TJ Šumperk - SA Brno 07.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
22. kolo, zápas č. 391

datum: 07.03.2021, 00:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


392. BK Opava "B" - Slovan Č. Pole Brno 07.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
22. kolo, zápas č. 392

datum: 07.03.2021, 00:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


393. KK Val. Meziříčí - Renocar Podolí 07.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
22. kolo, zápas č. 393

datum: 07.03.2021, 00:00:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


394. UP Olomouc - SK Žabovřesky 07.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
22. kolo, zápas č. 394

datum: 07.03.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


395. TJ Jiskra Kyjov - NH Ostrava B 07.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
22. kolo, zápas č. 395

datum: 07.03.2021, 00:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


396. Slavia Kroměříž - Sokol Karviná 07.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, 2. liga
skupina C
22. kolo, zápas č. 396

datum: 07.03.2021, 00:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC