image

ženy / 1. liga / ročník 2020/21 / základní část


tabulka
1. USK Praha B 3 3 0 221:123 6
2. TJ Sokol Pečky 3 3 0 233:203 6
3. BK Havířov 4 2 2 237:276 6
4. Aritma Praha 4 1 3 240:278 5
5. BK Brandýs nad Labem 4 1 3 248:294 5
6. KP Brno junior 4 1 3 262:316 5
7. Sokol Nusle 2 2 0 187:141 4
8. BK Žabiny Brno B 2 2 0 145:116 4
9. BK Studánka Pardubice 4 0 4 198:264 4
10. BA Sparta 2 1 1 146:121 3
11. Bižuterie Jablonec n.N. 2 1 1 136:124 3
12. BC Benešov 2 1 1 151:148 3
1. kolo
1. USK Praha B - Sokol Pečky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum:

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


2. BK Havířov - Studánka Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum:

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


3. Sokol Nusle - BC Benešov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum:

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


4. KP Brno junior - Žabiny Brno B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum:

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


5. Aritma Praha - BA Sparta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


6. B. Jablonec n. N. - BK Brandýs n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum:

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


2. kolo
7. USK Praha B - B. Jablonec n. N.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum:

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


8. Sokol Pečky - BK Brandýs n.L. 19.09.2020 14:45 83:82 (22:14 43:31 61:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 19.09.2020, 14:45:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.500/1.000/---)
Siegfried Jiří (1.000/2.500/---)


9. BK Havířov - Aritma Praha 19.09.2020 15:00 65:55 (19:9 34:30 50:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 19.09.2020, 15:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000/---)
Sýkora Václav (1.500/1.000/---)


10. Studánka Pardubice - BA Sparta 18.09.2020 16:30 41:79 (7:20 18:39 30:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 18.09.2020, 16:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kult Michal (1.000/1.000/---)
Mareš Roman (1.000/1.000/---)


11. Sokol Nusle - KP Brno junior 19.09.2020 17:00 97:76 (22:17 42:31 73:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 19.09.2020, 17:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Koc Ondřej (1.500/1.500/---)
Jelínek Jan (2.000/1.500/---)


12. BC Benešov - Žabiny Brno B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


3. kolo
13. USK Praha B - BK Brandýs n.L. 20.09.2020 09:00 84:43 (23:12 47:25 72:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 20.09.2020, 09:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000/---)
Toboláková Barbora (1.000/3.000/---)


14. Sokol Pečky - B. Jablonec n. N.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


15. BK Havířov - BA Sparta 20.09.2020 11:15 80:67 (21:21 34:33 62:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 20.09.2020, 11:15:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000/---)
Sýkora Václav (1.000/1.000/---)


16. Studánka Pardubice - Aritma Praha 20.09.2020 18:30 48:52 (6:11 23:21 39:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 20.09.2020, 18:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kult Michal (1.000/1.000/---)
Mareš Roman (1.000/1.000/---)


17. Sokol Nusle - Žabiny Brno B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum:

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


18. BC Benešov - KP Brno junior 20.09.2020 14:00 76:80 (27:14 42:33 63:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 20.09.2020, 14:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.500/1.000/---)
Hendrich Pavel (2.000/1.000/---)


4. kolo
19. B. Jablonec n. N. - KP Brno junior 03.10.2020 17:00 71:52 (21:13 34:27 56:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 03.10.2020, 17:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.500/1.500/---)
Poživil Jaroslav (1.500/1.500/---)


20. BK Brandýs n.L. - Žabiny Brno B 03.10.2020 17:00 51:73 (10:13 26:37 41:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 03.10.2020, 17:00:00

místo: Sportcentrum, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Hruša Petr (1.500/1.000/---)
Reitzová Patricie-Anna (3.000/1.500/---)


21. Aritma Praha - Sokol Nusle 03.10.2020 18:00 65:90 (17:26 40:44 54:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 03.10.2020, 18:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000/---)
Koudela Pavel (1.000/1.000/---)


22. BA Sparta - BC Benešov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


23. USK Praha B - BK Havířov 03.10.2020 13:00 71:31 (18:12 43:18 62:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 03.10.2020, 13:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000/---)
Tesař Michal (1.000/1.000/---)


24. Sokol Pečky - Studánka Pardubice 03.10.2020 14:45 67:60 (15:9 27:18 50:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 03.10.2020, 14:45:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/1.000/---)
Hejduk Jakub (1.000/1.000/---)


5. kolo
25. B. Jablonec n. N. - Žabiny Brno B 04.10.2020 10:00 65:72 (18:19 39:36 55:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 04.10.2020, 10:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.500/1.000/---)
Poživil Jaroslav (1.500/1.000/---)


26. BK Brandýs n.L. - KP Brno junior 04.10.2020 10:00 72:54 (28:15 45:24 58:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 04.10.2020, 10:00:00

místo: Sportcentrum, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.500/1.500/---)
Reitzová Patricie-Anna (3.000/1.500/---)


27. Aritma Praha - BC Benešov 04.10.2020 10:30 68:75 (12:13 34:31 44:47 59:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 04.10.2020, 10:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)
Koudela Pavel (1.000/1.000/---)


28. BA Sparta - Sokol Nusle       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


29. USK Praha B - Studánka Pardubice 04.10.2020 10:00 66:49 (19:13 29:23 48:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 04.10.2020, 10:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.500/1.000/---)
Tesař Michal (1.500/1.000/---)


30. Sokol Pečky - BK Havířov 04.10.2020 09:15 83:61 (13:10 37:26 56:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 04.10.2020, 09:15:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/1.000/---)
Hejduk Jakub (1.000/1.000/---)


6. kolo
31. BK Havířov - B. Jablonec n. N.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


32. Studánka Pardubice - BK Brandýs n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


33. Sokol Nusle - USK Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


34. BC Benešov - Sokol Pečky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


35. KP Brno junior - Aritma Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


36. Žabiny Brno B - BA Sparta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


7. kolo
37. BK Havířov - BK Brandýs n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


38. Studánka Pardubice - B. Jablonec n. N.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


39. Sokol Nusle - Sokol Pečky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


40. BC Benešov - USK Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


41. KP Brno junior - BA Sparta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


42. Žabiny Brno B - Aritma Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


8. kolo
43. B. Jablonec n. N. - Aritma Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


44. BK Brandýs n.L. - BA Sparta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


45. USK Praha B - KP Brno junior       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


46. Sokol Pečky - Žabiny Brno B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


47. BK Havířov - Sokol Nusle       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


48. Studánka Pardubice - BC Benešov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


9. kolo
49. B. Jablonec n. N. - BA Sparta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


50. BK Brandýs n.L. - Aritma Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


51. USK Praha B - Žabiny Brno B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


52. Sokol Pečky - KP Brno junior       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


53. BK Havířov - BC Benešov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


54. Studánka Pardubice - Sokol Nusle       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


10. kolo
55. Sokol Nusle - B. Jablonec n. N.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


56. BC Benešov - BK Brandýs n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


57. KP Brno junior - BK Havířov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


58. Žabiny Brno B - Studánka Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


59. Aritma Praha - USK Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


60. BA Sparta - Sokol Pečky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


11. kolo
61. Sokol Nusle - BK Brandýs n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


62. BC Benešov - B. Jablonec n. N.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


63. KP Brno junior - Studánka Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


64. Žabiny Brno B - BK Havířov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


65. Aritma Praha - Sokol Pečky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


66. BA Sparta - USK Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


12. kolo
67. Sokol Pečky - USK Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum:

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


68. Studánka Pardubice - BK Havířov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum:

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


69. BC Benešov - Sokol Nusle       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum:

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


70. Žabiny Brno B - KP Brno junior       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum:

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


71. BA Sparta - Aritma Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum:

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


72. BK Brandýs n.L. - B. Jablonec n. N.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum:

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


13. kolo
73. BK Brandýs n.L. - USK Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum:

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


74. B. Jablonec n. N. - Sokol Pečky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum:

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


75. BA Sparta - BK Havířov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum:

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


76. Aritma Praha - Studánka Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


77. Žabiny Brno B - Sokol Nusle       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum:

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


78. KP Brno junior - BC Benešov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum:

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


14. kolo
79. B. Jablonec n. N. - USK Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum:

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


80. BK Brandýs n.L. - Sokol Pečky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum:

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


81. Aritma Praha - BK Havířov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


82. BA Sparta - Studánka Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum:

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


83. KP Brno junior - Sokol Nusle       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum:

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


84. Žabiny Brno B - BC Benešov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum:

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


15. kolo
85. Žabiny Brno B - B. Jablonec n. N.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum:

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


86. KP Brno junior - BK Brandýs n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum:

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


87. BC Benešov - Aritma Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum:

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


88. Sokol Nusle - BA Sparta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum:

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


89. Studánka Pardubice - USK Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum:

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


90. BK Havířov - Sokol Pečky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum:

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


16. kolo
91. KP Brno junior - B. Jablonec n. N.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum:

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


92. Žabiny Brno B - BK Brandýs n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum:

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


93. Sokol Nusle - Aritma Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum:

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


94. BC Benešov - BA Sparta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum:

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


95. BK Havířov - USK Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum:

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


96. Studánka Pardubice - Sokol Pečky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum:

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


17. kolo
97. BK Brandýs n.L. - BK Havířov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum:

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


98. B. Jablonec n. N. - Studánka Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum:

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


99. Sokol Pečky - Sokol Nusle       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum:

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


100. USK Praha B - BC Benešov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum:

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


101. BA Sparta - KP Brno junior       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum:

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


102. Aritma Praha - Žabiny Brno B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


18. kolo
103. B. Jablonec n. N. - BK Havířov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum:

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


104. BK Brandýs n.L. - Studánka Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum:

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


105. USK Praha B - Sokol Nusle       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum:

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


106. Sokol Pečky - BC Benešov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum:

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


107. Aritma Praha - KP Brno junior       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


108. BA Sparta - Žabiny Brno B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum:

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


19. kolo
109. BA Sparta - B. Jablonec n. N.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum:

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


110. Aritma Praha - BK Brandýs n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


111. Žabiny Brno B - USK Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum:

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


112. KP Brno junior - Sokol Pečky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum:

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


113. BC Benešov - BK Havířov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum:

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


114. Sokol Nusle - Studánka Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum:

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


20. kolo
115. Aritma Praha - B. Jablonec n. N.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


116. BA Sparta - BK Brandýs n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum:

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


117. KP Brno junior - USK Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum:

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


118. Žabiny Brno B - Sokol Pečky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum:

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


119. Sokol Nusle - BK Havířov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum:

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


120. BC Benešov - Studánka Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum:

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


21. kolo
121. BK Brandýs n.L. - Sokol Nusle       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum:

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


122. B. Jablonec n. N. - BC Benešov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum:

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


123. Studánka Pardubice - KP Brno junior       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum:

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


124. BK Havířov - Žabiny Brno B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum:

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


125. Sokol Pečky - Aritma Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum:

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


126. USK Praha B - BA Sparta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum:

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


22. kolo
127. B. Jablonec n. N. - Sokol Nusle       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum:

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


128. BK Brandýs n.L. - BC Benešov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum:

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


129. BK Havířov - KP Brno junior       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum:

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


130. Studánka Pardubice - Žabiny Brno B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum:

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


131. USK Praha B - Aritma Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum:

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


132. Sokol Pečky - BA Sparta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum:

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.