image

kadetky U17 / liga / ročník 2020/21 / celostátní liga / skupina A


tabulka
1. BŠ Tygři Praha 4 4 0 389:145 8
2. Sokol Nusle 4 4 0 239:172 8
3. BA Sparta Praha B 4 3 1 303:234 7
4. DBaK 4 2 2 249:272 6
5. HB Basket Praha B 4 1 3 220:233 5
6. BK Kralupy junior 4 1 3 214:321 5
7. TJ Sokol Kladno 4 1 3 157:281 5
8. BK Lokomotiva Karlovy Vary 4 0 4 164:277 4
1. kolo
1. Loko Karlovy Vary - DBaK       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


2. HB Basket B - Sokol Nusle       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


3. TJ Sokol Kladno - BKj. Kralupy n.V.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


4. BA Sparta B - Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


2. kolo
5. Loko Karlovy Vary - BA Sparta B 19.09.2020 17:00 44:67 (7:22 19:43 33:58 44:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 19.09.2020, 17:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Kuncl Michal (2.000/1.000/---)
Bakajsa Michal (1.500/1.000/---)


6. DBaK - Tygři Praha 19.09.2020 18:30 45:89 (10:17 22:37 34:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 19.09.2020, 18:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Kubíček Jiří (1.000/1.500/---)
Podhůrský Pavel (1.000/1.500/---)


7. HB Basket B - TJ Sokol Kladno 19.09.2020 18:00 43:59 (12:14 24:36 29:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 19.09.2020, 18:00:00

místo: sportovní hala Zličín, Praha 5

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.000/1.000/---)
Menšík Richard (1.000/1.000/---)


8. Sokol Nusle - BKj. Kralupy n.V. 19.09.2020 15:00 67:58 (25:10 37:27 52:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 19.09.2020, 15:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Koc Ondřej (1.000/1.000/---)
Jelínek Jan (1.000/1.000/---)


3. kolo
9. Loko Karlovy Vary - Tygři Praha 20.09.2020 12:30 36:95 (4:27 14:46 26:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 20.09.2020, 12:30:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Kuncl Michal (1.500/1.000/---)
Bakajsa Michal (1.500/1.000/---)


10. DBaK - BA Sparta B 20.09.2020 11:45 90:84 (21:15 36:33 51:60 76:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 20.09.2020, 11:45:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Kubíček Jiří (1.000/1.000/---)
Podhůrský Pavel (1.000/1.000/---)


11. HB Basket B - BKj. Kralupy n.V. 20.09.2020 09:00 59:61 (15:13 25:33 43:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 20.09.2020, 09:00:00

místo: sportovní hala Zličín, Praha 5

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Ďurana Antonín (1.000/1.000/---)


12. Sokol Nusle - TJ Sokol Kladno 20.09.2020 09:00 76:29 (17:11 28:16 50:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 20.09.2020, 09:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Koc Ondřej (2.000/1.500/---)
Jelínek Jan (2.500/1.500/---)


4. kolo
13. BA Sparta B - TJ Sokol Kladno 03.10.2020 16:00 70:47 (20:14 34:27 53:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 03.10.2020, 16:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.000/---)
Kohout Radomír (1.000/1.000/---)


14. Tygři Praha - BKj. Kralupy n.V. 03.10.2020 10:00 113:42 (21:11 47:22 78:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 03.10.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)
Vampola Jakub (1.000/1.000/---)


15. Loko Karlovy Vary - HB Basket B 03.10.2020 17:30 47:69 (10:15 18:36 33:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 03.10.2020, 17:30:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (2.000/1.000/---)
Nesper Jindřich (2.000/1.000/---)


16. DBaK - Sokol Nusle 02.10.2020 18:30 48:50 (16:14 25:31 41:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 02.10.2020, 18:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/1.000/---)
Podhůrský Pavel (1.000/1.000/---)


5. kolo
17. BA Sparta B - BKj. Kralupy n.V. 04.10.2020 15:00 82:53 (17:12 33:29 57:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 04.10.2020, 15:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.000/---)
Vyhlídal Michal (1.000/1.000/---)


18. Tygři Praha - TJ Sokol Kladno 04.10.2020 15:00 92:22 (24:7 57:10 70:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 04.10.2020, 15:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)
Vampola Jakub (1.000/1.000/---)


19. Loko Karlovy Vary - Sokol Nusle 04.10.2020 10:00 37:46 (9:16 17:30 25:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 04.10.2020, 10:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Nesper Jindřich (2.000/1.000/---)
Kozel Martin (2.000/1.000/---)


20. DBaK - HB Basket B 04.10.2020 13:30 66:49 (20:11 48:22 60:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 04.10.2020, 13:30:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000/---)
Syrovátka František (1.000/1.000/---)


6. kolo
21. HB Basket B - BA Sparta B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: sportovní hala Zličín, Praha 5

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


22. Sokol Nusle - Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


23. TJ Sokol Kladno - Loko Karlovy Vary       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


24. BKj. Kralupy n.V. - DBaK       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


7. kolo
25. HB Basket B - Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: sportovní hala Zličín, Praha 5

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


26. Sokol Nusle - BA Sparta B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


27. TJ Sokol Kladno - DBaK       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


28. BKj. Kralupy n.V. - Loko Karlovy Vary       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


8. kolo
29. DBaK - Loko Karlovy Vary       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


30. Sokol Nusle - HB Basket B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


31. BKj. Kralupy n.V. - TJ Sokol Kladno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


32. Tygři Praha - BA Sparta B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


9. kolo
33. Tygři Praha - Loko Karlovy Vary       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


34. BA Sparta B - DBaK       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


35. BKj. Kralupy n.V. - HB Basket B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


36. TJ Sokol Kladno - Sokol Nusle       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


10. kolo
37. BA Sparta B - Loko Karlovy Vary       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


38. Tygři Praha - DBaK       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


39. TJ Sokol Kladno - HB Basket B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


40. BKj. Kralupy n.V. - Sokol Nusle       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


11. kolo
41. BKj. Kralupy n.V. - BA Sparta B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


42. TJ Sokol Kladno - Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


43. Sokol Nusle - Loko Karlovy Vary       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


44. HB Basket B - DBaK       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


12. kolo
45. TJ Sokol Kladno - BA Sparta B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


46. BKj. Kralupy n.V. - Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


47. HB Basket B - Loko Karlovy Vary       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


48. Sokol Nusle - DBaK       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


13. kolo
49. Tygři Praha - HB Basket B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
13. kolo, zápas č. 49

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


50. BA Sparta B - Sokol Nusle       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
13. kolo, zápas č. 50

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


51. DBaK - TJ Sokol Kladno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
13. kolo, zápas č. 51

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


52. Loko Karlovy Vary - BKj. Kralupy n.V.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
13. kolo, zápas č. 52

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


14. kolo
53. BA Sparta B - HB Basket B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
14. kolo, zápas č. 53

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


54. Tygři Praha - Sokol Nusle       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
14. kolo, zápas č. 54

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


55. Loko Karlovy Vary - TJ Sokol Kladno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
14. kolo, zápas č. 55

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


56. DBaK - BKj. Kralupy n.V.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
14. kolo, zápas č. 56

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.