image

kadetky U17 / liga / ročník 2020/21 / celostátní liga / skupina A


tabulka
1. BŠ Tygři Praha 2 2 0 184:81 4
2. Sokol Nusle 2 2 0 143:87 4
3. BA Sparta Praha B 2 1 1 151:134 3
4. BK Kralupy junior 2 1 1 119:126 3
5. TJ Sokol Kladno 2 1 1 88:119 3
6. DBaK 2 1 1 135:173 3
7. HB Basket Praha B 2 0 2 102:120 2
8. BK Lokomotiva Karlovy Vary 2 0 2 80:162 2
1. kolo
1. Loko Karlovy Vary - DBaK 07.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 07.11.2020, 00:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


2. HB Basket B - Sokol Nusle 07.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 07.11.2020, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


3. TJ Sokol Kladno - BKj. Kralupy n.V. 07.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 07.11.2020, 00:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


4. BA Sparta B - Tygři Praha 07.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 07.11.2020, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


2. kolo
5. Loko Karlovy Vary - BA Sparta B 19.09.2020 17:00 44:67 (7:22 19:43 33:58 44:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 19.09.2020, 17:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Kuncl Michal (2.000/1.000/---)
Bakajsa Michal (1.500/1.000/---)


6. DBaK - Tygři Praha 19.09.2020 18:30 45:89 (10:17 22:37 34:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 19.09.2020, 18:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Kubíček Jiří (1.000/1.500/---)
Podhůrský Pavel (1.000/1.500/---)


7. HB Basket B - TJ Sokol Kladno 19.09.2020 18:00 43:59 (12:14 24:36 29:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 19.09.2020, 18:00:00

místo: sportovní hala Zličín, Praha 5

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.000/1.000/---)
Menšík Richard (1.000/1.000/---)


8. Sokol Nusle - BKj. Kralupy n.V. 19.09.2020 15:00 67:58 (25:10 37:27 52:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 19.09.2020, 15:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Koc Ondřej (1.000/1.000/---)
Jelínek Jan (1.000/1.000/---)


3. kolo
9. Loko Karlovy Vary - Tygři Praha 20.09.2020 12:30 36:95 (4:27 14:46 26:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 20.09.2020, 12:30:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Kuncl Michal (1.500/1.000/---)
Bakajsa Michal (1.500/1.000/---)


10. DBaK - BA Sparta B 20.09.2020 11:45 90:84 (21:15 36:33 51:60 76:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 20.09.2020, 11:45:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Kubíček Jiří (1.000/1.000/---)
Podhůrský Pavel (1.000/1.000/---)


11. HB Basket B - BKj. Kralupy n.V. 20.09.2020 09:00 59:61 (15:13 25:33 43:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 20.09.2020, 09:00:00

místo: sportovní hala Zličín, Praha 5

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Ďurana Antonín (1.000/1.000/---)


12. Sokol Nusle - TJ Sokol Kladno 20.09.2020 09:00 76:29 (17:11 28:16 50:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 20.09.2020, 09:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Koc Ondřej (2.000/1.500/---)
Jelínek Jan (2.500/1.500/---)


4. kolo
13. BA Sparta B - TJ Sokol Kladno 03.10.2020 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 03.10.2020, 16:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (---/---/---)
Renc Jan (---/---/---)


14. Tygři Praha - BKj. Kralupy n.V. 03.10.2020 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 03.10.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Jeřáb Jan (---/---/---)
Vampola Jakub (---/---/---)


15. Loko Karlovy Vary - HB Basket B 03.10.2020 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 03.10.2020, 17:30:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (---/---/---)
Nesper Jindřich (---/---/---)


16. DBaK - Sokol Nusle 02.10.2020 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 02.10.2020, 18:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Nesper Jindřich (---/---/---)
Podhůrský Pavel (---/---/---)


5. kolo
17. BA Sparta B - BKj. Kralupy n.V. 04.10.2020 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 04.10.2020, 15:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Horník Michal (---/---/---)
Vyhlídal Michal (---/---/---)


18. Tygři Praha - TJ Sokol Kladno 04.10.2020 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 04.10.2020, 15:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Jeřáb Jan (---/---/---)
Vampola Jakub (---/---/---)


19. Loko Karlovy Vary - Sokol Nusle 04.10.2020 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 04.10.2020, 10:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Nesper Jindřich (---/---/---)
Kozel Martin (---/---/---)


20. DBaK - HB Basket B 04.10.2020 13:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 04.10.2020, 13:30:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
Hendrich Pavel (---/---/---)
Syrovátka František (---/---/---)


6. kolo
21. HB Basket B - BA Sparta B 17.10.2020 14:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 17.10.2020, 14:15:00

místo: sportovní hala Zličín, Praha 5

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


22. Sokol Nusle - Tygři Praha 17.10.2020 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 17.10.2020, 15:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


23. TJ Sokol Kladno - Loko Karlovy Vary 17.10.2020 15:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 17.10.2020, 15:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


24. BKj. Kralupy n.V. - DBaK 17.10.2020 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 17.10.2020, 19:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


7. kolo
25. HB Basket B - Tygři Praha 18.10.2020 12:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 18.10.2020, 12:15:00

místo: sportovní hala Zličín, Praha 5

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


26. Sokol Nusle - BA Sparta B 18.10.2020 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 18.10.2020, 09:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


27. TJ Sokol Kladno - DBaK 18.10.2020 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 18.10.2020, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


28. BKj. Kralupy n.V. - Loko Karlovy Vary 18.10.2020 08:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 18.10.2020, 08:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


8. kolo
29. DBaK - Loko Karlovy Vary 08.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 08.11.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


30. Sokol Nusle - HB Basket B 08.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 08.11.2020, 00:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


31. BKj. Kralupy n.V. - TJ Sokol Kladno 08.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 08.11.2020, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


32. Tygři Praha - BA Sparta B 08.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 08.11.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


9. kolo
33. Tygři Praha - Loko Karlovy Vary 21.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 21.11.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


34. BA Sparta B - DBaK 21.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 21.11.2020, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


35. BKj. Kralupy n.V. - HB Basket B 21.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 21.11.2020, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


36. TJ Sokol Kladno - Sokol Nusle 21.11.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 21.11.2020, 18:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


10. kolo
37. BA Sparta B - Loko Karlovy Vary 22.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 22.11.2020, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


38. Tygři Praha - DBaK 22.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 22.11.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


39. TJ Sokol Kladno - HB Basket B 22.11.2020 12:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 22.11.2020, 12:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


40. BKj. Kralupy n.V. - Sokol Nusle 22.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 22.11.2020, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


11. kolo
41. BKj. Kralupy n.V. - BA Sparta B 05.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 05.12.2020, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


42. TJ Sokol Kladno - Tygři Praha 05.12.2020 15:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 05.12.2020, 15:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


43. Sokol Nusle - Loko Karlovy Vary 05.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 05.12.2020, 00:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


44. HB Basket B - DBaK 05.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 05.12.2020, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


12. kolo
45. TJ Sokol Kladno - BA Sparta B 06.12.2020 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 06.12.2020, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


46. BKj. Kralupy n.V. - Tygři Praha 06.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 06.12.2020, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


47. HB Basket B - Loko Karlovy Vary 06.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 06.12.2020, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


48. Sokol Nusle - DBaK 06.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 06.12.2020, 00:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


13. kolo
49. Tygři Praha - HB Basket B 16.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
13. kolo, zápas č. 49

datum: 16.01.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


50. BA Sparta B - Sokol Nusle 16.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
13. kolo, zápas č. 50

datum: 16.01.2021, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


51. DBaK - TJ Sokol Kladno 16.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
13. kolo, zápas č. 51

datum: 16.01.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


52. Loko Karlovy Vary - BKj. Kralupy n.V. 16.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
13. kolo, zápas č. 52

datum: 16.01.2021, 00:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


14. kolo
53. BA Sparta B - HB Basket B 17.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
14. kolo, zápas č. 53

datum: 17.01.2021, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


54. Tygři Praha - Sokol Nusle 17.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
14. kolo, zápas č. 54

datum: 17.01.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


55. Loko Karlovy Vary - TJ Sokol Kladno 17.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
14. kolo, zápas č. 55

datum: 17.01.2021, 00:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


56. DBaK - BKj. Kralupy n.V. 17.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina A
14. kolo, zápas č. 56

datum: 17.01.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC