image

kadetky U17 / liga / ročník 2020/21 / celostátní liga / skupina B


tabulka
1. ŠBK Parker-Hannifin Sadská 3 2 1 236:185 5
2. SLUNETA Ústí n.L. 2 2 0 198:111 4
3. Válečnice Děčín 2 2 0 127:101 4
4. Basket Slovanka B 3 1 2 169:197 4
5. USK Praha B 3 1 2 141:199 4
6. Basket Severočesko 2 0 2 102:120 2
7. BK Brandýs nad Labem 1 0 1 42:102 1
8. TJ Slovan Litoměřice 0 0 0 0:0 0
1. kolo
57. USK Praha B - Basket Slovanka B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
1. kolo, zápas č. 57

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


58. Basket Severočesko - Válečnice Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
1. kolo, zápas č. 58

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


59. Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
1. kolo, zápas č. 59

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


60. ŠBK P-H Sadská - BK Brandýs n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
1. kolo, zápas č. 60

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


2. kolo
61. USK Praha B - ŠBK P-H Sadská 19.09.2020 13:00 39:80 (12:21 20:38 30:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
2. kolo, zápas č. 61

datum: 19.09.2020, 13:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Vyhlídal Michal (2.000/1.000/---)
Poláček Vojtěch (2.000/1.000/---)


62. Basket Slovanka B - BK Brandýs n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
2. kolo, zápas č. 62

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


63. Basket Severočesko - Slovan Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
2. kolo, zápas č. 63

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


64. Válečnice Děčín - SLUNETA Ústí n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
2. kolo, zápas č. 64

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


3. kolo
65. USK Praha B - BK Brandýs n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
3. kolo, zápas č. 65

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


66. Basket Slovanka B - ŠBK P-H Sadská 20.09.2020 13:00 50:87 (11:17 17:39 36:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
3. kolo, zápas č. 66

datum: 20.09.2020, 13:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Mašek Tomáš (1.000/1.000/---)


67. Basket Severočesko - SLUNETA Ústí n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
3. kolo, zápas č. 67

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


68. Válečnice Děčín - Slovan Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
3. kolo, zápas č. 68

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


4. kolo
69. ŠBK P-H Sadská - Slovan Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
4. kolo, zápas č. 69

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


70. BK Brandýs n.L. - SLUNETA Ústí n. L. 03.10.2020 15:00 42:102 (11:32 19:67 24:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
4. kolo, zápas č. 70

datum: 03.10.2020, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.500/---)
Šmůla Petr (1.000/1.500/---)


71. USK Praha B - Basket Severočesko 03.10.2020 14:00 51:50 (15:17 30:20 50:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
4. kolo, zápas č. 71

datum: 03.10.2020, 14:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Perlík Michal (2.000/2.000/---)
Vagnerova Anna (2.500/2.000/---)


72. Basket Slovanka B - Válečnice Děčín 03.10.2020 10:00 50:58 (18:18 27:31 35:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
4. kolo, zápas č. 72

datum: 03.10.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Bendová Linda (1.000/1.500/---)


5. kolo
73. ŠBK P-H Sadská - SLUNETA Ústí n. L. 04.10.2020 14:00 69:96 (12:29 27:49 44:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
5. kolo, zápas č. 73

datum: 04.10.2020, 14:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Matys Pavel (2.000/2.000/---)
Poláček Vojtěch (1.000/2.000/---)


74. BK Brandýs n.L. - Slovan Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
5. kolo, zápas č. 74

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


75. USK Praha B - Válečnice Děčín 04.10.2020 10:00 51:69 (16:12 26:31 40:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
5. kolo, zápas č. 75

datum: 04.10.2020, 10:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Jindřichová Simona (1.000/1.000/---)
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000/---)


76. Basket Slovanka B - Basket Severočesko 04.10.2020 13:00 69:52 (17:12 38:27 52:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
5. kolo, zápas č. 76

datum: 04.10.2020, 13:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.500/---)
Lunhul Vladislav (1.000/1.500/---)


6. kolo
77. Basket Severočesko - ŠBK P-H Sadská       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
6. kolo, zápas č. 77

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


78. Válečnice Děčín - BK Brandýs n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
6. kolo, zápas č. 78

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


79. Slovan Litoměřice - USK Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
6. kolo, zápas č. 79

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


80. SLUNETA Ústí n. L. - Basket Slovanka B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
6. kolo, zápas č. 80

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


7. kolo
81. Basket Severočesko - BK Brandýs n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
7. kolo, zápas č. 81

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


82. Válečnice Děčín - ŠBK P-H Sadská       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
7. kolo, zápas č. 82

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


83. Slovan Litoměřice - Basket Slovanka B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
7. kolo, zápas č. 83

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


84. SLUNETA Ústí n. L. - USK Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
7. kolo, zápas č. 84

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


8. kolo
85. Basket Slovanka B - USK Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
8. kolo, zápas č. 85

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


86. Válečnice Děčín - Basket Severočesko       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
8. kolo, zápas č. 86

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


87. SLUNETA Ústí n. L. - Slovan Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
8. kolo, zápas č. 87

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


88. BK Brandýs n.L. - ŠBK P-H Sadská       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
8. kolo, zápas č. 88

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


9. kolo
89. BK Brandýs n.L. - USK Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
9. kolo, zápas č. 89

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


90. ŠBK P-H Sadská - Basket Slovanka B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
9. kolo, zápas č. 90

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


91. SLUNETA Ústí n. L. - Basket Severočesko       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
9. kolo, zápas č. 91

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


92. Slovan Litoměřice - Válečnice Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
9. kolo, zápas č. 92

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


10. kolo
93. ŠBK P-H Sadská - USK Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
10. kolo, zápas č. 93

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


94. BK Brandýs n.L. - Basket Slovanka B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
10. kolo, zápas č. 94

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


95. Slovan Litoměřice - Basket Severočesko       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
10. kolo, zápas č. 95

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


96. SLUNETA Ústí n. L. - Válečnice Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
10. kolo, zápas č. 96

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


11. kolo
97. SLUNETA Ústí n. L. - ŠBK P-H Sadská       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 97

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


98. Slovan Litoměřice - BK Brandýs n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 98

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


99. Válečnice Děčín - USK Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 99

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


100. Basket Severočesko - Basket Slovanka B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
11. kolo, zápas č. 100

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


12. kolo
101. Slovan Litoměřice - ŠBK P-H Sadská       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 101

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


102. SLUNETA Ústí n. L. - BK Brandýs n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 102

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


103. Basket Severočesko - USK Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 103

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


104. Válečnice Děčín - Basket Slovanka B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
12. kolo, zápas č. 104

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


13. kolo
105. BK Brandýs n.L. - Basket Severočesko       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
13. kolo, zápas č. 105

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


106. ŠBK P-H Sadská - Válečnice Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
13. kolo, zápas č. 106

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


107. Basket Slovanka B - Slovan Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
13. kolo, zápas č. 107

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


108. USK Praha B - SLUNETA Ústí n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
13. kolo, zápas č. 108

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


14. kolo
109. ŠBK P-H Sadská - Basket Severočesko       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
14. kolo, zápas č. 109

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


110. BK Brandýs n.L. - Válečnice Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
14. kolo, zápas č. 110

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


111. USK Praha B - Slovan Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
14. kolo, zápas č. 111

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


112. Basket Slovanka B - SLUNETA Ústí n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadetky U17, liga
celostátní liga skupina B
14. kolo, zápas č. 112

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.