image

junioři U19 / extraliga / ročník 2020/21 / základní část


tabulka
1. BCM Orli Prostějov 2 2 0 199:140 4
2. GBA Lions Jindřichův Hradec 1 1 0 95:92 2
3. BK Snakes Ostrava 1 0 1 92:95 1
4. BK Lokomotiva Plzeň 1 0 1 77:103 1
5. Sokol pražský 1 0 1 63:96 1
6. BK VIVIDBOOKS Pardubice 0 0 0 0:0 0
7. Slavoj BK Litoměřice 0 0 0 0:0 0
8. BK NH Ostrava 0 0 0 0:0 0
9. BA Nymburk 0 0 0 0:0 0
10. Basket Brno 0 0 0 0:0 0
11. USK Praha 0 0 0 0:0 0
12. Sokol Písek Sršni 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. Sokol Písek - GBA Lions J. Hradec 12.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 12.12.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. USK Praha - Slavoj Litoměřice 12.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 12.12.2020, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. Sokol pražský - BK Loko Plzeň 12.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 12.12.2020, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. Basket Brno - BCM Orli Prostějov 12.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 12.12.2020, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

5. BA Nymburk - BK VIVIDBOOKS Pardubice 12.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 12.12.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. NH Ostrava - Snakes Ostrava 12.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 12.12.2020, 00:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. kolo
7. Sokol Písek - NH Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. GBA Lions J. Hradec - Snakes Ostrava 26.09.2020 18:00 (95:92) (18:34 43:58 73:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 26.09.2020, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Kejklíček Roman (2.000/1.000)
Balog Lukáš (2.000/1.000)

9. USK Praha - BA Nymburk       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. Slavoj Litoměřice - BK VIVIDBOOKS Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

11. Sokol pražský - Basket Brno 14.10.2020 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 14.10.2020, 17:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. BK Loko Plzeň - BCM Orli Prostějov 26.09.2020 17:00 (77:103) (15:27 34:52 55:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 26.09.2020, 17:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/---)
Svejkovský Ondřej (1.000/---)

3. kolo
13. Sokol Písek - Snakes Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. GBA Lions J. Hradec - NH Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

15. USK Praha - BK VIVIDBOOKS Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

16. Slavoj Litoměřice - BA Nymburk       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

17. Sokol pražský - BCM Orli Prostějov 27.09.2020 11:00 (63:96) (22:24 33:44 54:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 27.09.2020, 11:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Peterková Lucie (---/---)
Kult Michal (---/---)

18. BK Loko Plzeň - Basket Brno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. kolo
19. NH Ostrava - Basket Brno 10.10.2020 14:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 10.10.2020, 14:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

20. Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov 10.10.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 10.10.2020, 18:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

21. BA Nymburk - Sokol pražský 10.10.2020 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 10.10.2020, 11:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

22. BK VIVIDBOOKS Pardubice - BK Loko Plzeň 10.10.2020 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 10.10.2020, 19:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

23. Sokol Písek - USK Praha 10.10.2020 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 10.10.2020, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

24. GBA Lions J. Hradec - Slavoj Litoměřice 10.10.2020 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 10.10.2020, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

5. kolo
25. NH Ostrava - BCM Orli Prostějov 11.10.2020 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 11.10.2020, 11:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

26. Snakes Ostrava - Basket Brno 11.10.2020 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 11.10.2020, 09:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

27. BA Nymburk - BK Loko Plzeň 11.10.2020 13:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 11.10.2020, 13:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

28. BK VIVIDBOOKS Pardubice - Sokol pražský 11.10.2020 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 11.10.2020, 15:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

29. Sokol Písek - Slavoj Litoměřice 11.10.2020 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 11.10.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

30. GBA Lions J. Hradec - USK Praha 11.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 11.10.2020, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. kolo
31. USK Praha - NH Ostrava 24.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 24.10.2020, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

32. Slavoj Litoměřice - Snakes Ostrava 24.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 24.10.2020, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

33. Sokol pražský - Sokol Písek 24.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 24.10.2020, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

34. BK Loko Plzeň - GBA Lions J. Hradec 24.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 24.10.2020, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

35. Basket Brno - BA Nymburk 24.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 24.10.2020, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

36. BCM Orli Prostějov - BK VIVIDBOOKS Pardubice 24.10.2020 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 24.10.2020, 12:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. kolo
37. USK Praha - Snakes Ostrava 25.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 25.10.2020, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

38. Slavoj Litoměřice - NH Ostrava 25.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 25.10.2020, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

39. Sokol pražský - GBA Lions J. Hradec 25.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 25.10.2020, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

40. BK Loko Plzeň - Sokol Písek 25.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 25.10.2020, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

41. Basket Brno - BK VIVIDBOOKS Pardubice 25.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 25.10.2020, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

42. BCM Orli Prostějov - BA Nymburk 25.10.2020 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 25.10.2020, 10:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. kolo
43. NH Ostrava - BA Nymburk 14.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 14.11.2020, 00:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

44. Snakes Ostrava - BK VIVIDBOOKS Pardubice 14.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 14.11.2020, 00:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

45. Sokol Písek - Basket Brno 14.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 14.11.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

46. GBA Lions J. Hradec - BCM Orli Prostějov 14.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 14.11.2020, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

47. USK Praha - Sokol pražský 14.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 14.11.2020, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

48. Slavoj Litoměřice - BK Loko Plzeň 14.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 14.11.2020, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

9. kolo
49. NH Ostrava - BK VIVIDBOOKS Pardubice 15.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 15.11.2020, 00:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

50. Snakes Ostrava - BA Nymburk 15.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 15.11.2020, 00:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

51. Sokol Písek - BCM Orli Prostějov 15.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 15.11.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

52. GBA Lions J. Hradec - Basket Brno 15.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 15.11.2020, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

53. USK Praha - BK Loko Plzeň 15.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 15.11.2020, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

54. Slavoj Litoměřice - Sokol pražský 15.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 15.11.2020, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. kolo
55. Sokol pražský - NH Ostrava 28.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 28.11.2020, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

56. BK Loko Plzeň - Snakes Ostrava 28.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 28.11.2020, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

57. Basket Brno - USK Praha 28.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 28.11.2020, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

58. BCM Orli Prostějov - Slavoj Litoměřice 28.11.2020 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 28.11.2020, 12:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

59. BA Nymburk - Sokol Písek 28.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 28.11.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

60. BK VIVIDBOOKS Pardubice - GBA Lions J. Hradec 28.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 28.11.2020, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

11. kolo
61. Sokol pražský - Snakes Ostrava 29.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 29.11.2020, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

62. BK Loko Plzeň - NH Ostrava 29.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 29.11.2020, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

63. Basket Brno - Slavoj Litoměřice 29.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 29.11.2020, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

64. BCM Orli Prostějov - USK Praha 29.11.2020 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 29.11.2020, 10:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

65. BA Nymburk - GBA Lions J. Hradec 29.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 29.11.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

66. BK VIVIDBOOKS Pardubice - Sokol Písek 29.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 29.11.2020, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. kolo
67. GBA Lions J. Hradec - Sokol Písek 13.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 13.12.2020, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

68. Slavoj Litoměřice - USK Praha 13.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 13.12.2020, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

69. BK Loko Plzeň - Sokol pražský 13.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 13.12.2020, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

70. BCM Orli Prostějov - Basket Brno 13.12.2020 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 13.12.2020, 10:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

71. BK VIVIDBOOKS Pardubice - BA Nymburk 13.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 13.12.2020, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

72. Snakes Ostrava - NH Ostrava 13.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 13.12.2020, 00:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13. kolo
73. Snakes Ostrava - Sokol Písek 09.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 09.01.2021, 00:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

74. NH Ostrava - GBA Lions J. Hradec 09.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 09.01.2021, 00:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

75. BK VIVIDBOOKS Pardubice - USK Praha 09.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 09.01.2021, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

76. BA Nymburk - Slavoj Litoměřice 09.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 09.01.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

77. BCM Orli Prostějov - Sokol pražský 09.01.2021 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 09.01.2021, 10:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

78. Basket Brno - BK Loko Plzeň 09.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 09.01.2021, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. kolo
79. NH Ostrava - Sokol Písek 10.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 10.01.2021, 00:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

80. Snakes Ostrava - GBA Lions J. Hradec 10.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 10.01.2021, 00:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

81. BA Nymburk - USK Praha 10.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 10.01.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

82. BK VIVIDBOOKS Pardubice - Slavoj Litoměřice 10.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 10.01.2021, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

83. Basket Brno - Sokol pražský 10.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 10.01.2021, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

84. BCM Orli Prostějov - BK Loko Plzeň 10.01.2021 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 10.01.2021, 10:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

15. kolo
85. BCM Orli Prostějov - NH Ostrava 23.01.2021 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 23.01.2021, 12:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

86. Basket Brno - Snakes Ostrava 23.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 23.01.2021, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

87. BK Loko Plzeň - BA Nymburk 23.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 23.01.2021, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

88. Sokol pražský - BK VIVIDBOOKS Pardubice 23.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 23.01.2021, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

89. Slavoj Litoměřice - Sokol Písek 23.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 23.01.2021, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

90. USK Praha - GBA Lions J. Hradec 23.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 23.01.2021, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

16. kolo
91. Basket Brno - NH Ostrava 24.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 24.01.2021, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

92. BCM Orli Prostějov - Snakes Ostrava 24.01.2021 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 24.01.2021, 10:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

93. Sokol pražský - BA Nymburk 24.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 24.01.2021, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

94. BK Loko Plzeň - BK VIVIDBOOKS Pardubice 24.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 24.01.2021, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

95. USK Praha - Sokol Písek 24.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 24.01.2021, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

96. Slavoj Litoměřice - GBA Lions J. Hradec 24.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 24.01.2021, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

17. kolo
97. Snakes Ostrava - USK Praha 06.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 06.02.2021, 00:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

98. NH Ostrava - Slavoj Litoměřice 06.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 06.02.2021, 00:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

99. GBA Lions J. Hradec - Sokol pražský 06.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 06.02.2021, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

100. Sokol Písek - BK Loko Plzeň 06.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 06.02.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

101. BK VIVIDBOOKS Pardubice - Basket Brno 06.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 06.02.2021, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

102. BA Nymburk - BCM Orli Prostějov 06.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 06.02.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

18. kolo
103. NH Ostrava - USK Praha 07.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 07.02.2021, 00:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

104. Snakes Ostrava - Slavoj Litoměřice 07.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 07.02.2021, 00:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

105. Sokol Písek - Sokol pražský 07.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 07.02.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

106. GBA Lions J. Hradec - BK Loko Plzeň 07.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 07.02.2021, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

107. BA Nymburk - Basket Brno 07.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 07.02.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

108. BK VIVIDBOOKS Pardubice - BCM Orli Prostějov 07.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 07.02.2021, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

19. kolo
109. BK VIVIDBOOKS Pardubice - NH Ostrava 27.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 27.02.2021, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

110. BA Nymburk - Snakes Ostrava 27.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 27.02.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

111. BCM Orli Prostějov - Sokol Písek 27.02.2021 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 27.02.2021, 12:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

112. Basket Brno - GBA Lions J. Hradec 27.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 27.02.2021, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

113. BK Loko Plzeň - USK Praha 27.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 27.02.2021, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

114. Sokol pražský - Slavoj Litoměřice 27.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 27.02.2021, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

20. kolo
115. BA Nymburk - NH Ostrava 28.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 28.02.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

116. BK VIVIDBOOKS Pardubice - Snakes Ostrava 28.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 28.02.2021, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

117. Basket Brno - Sokol Písek 28.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 28.02.2021, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

118. BCM Orli Prostějov - GBA Lions J. Hradec 28.02.2021 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 28.02.2021, 10:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

119. Sokol pražský - USK Praha 28.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 28.02.2021, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

120. BK Loko Plzeň - Slavoj Litoměřice 28.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 28.02.2021, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

21. kolo
121. Snakes Ostrava - Sokol pražský 13.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 13.03.2021, 00:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

122. NH Ostrava - BK Loko Plzeň 13.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 13.03.2021, 00:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

123. Slavoj Litoměřice - Basket Brno 13.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 13.03.2021, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

124. USK Praha - BCM Orli Prostějov 13.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 13.03.2021, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

125. GBA Lions J. Hradec - BA Nymburk 13.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 13.03.2021, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

126. Sokol Písek - BK VIVIDBOOKS Pardubice 13.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 13.03.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

22. kolo
127. NH Ostrava - Sokol pražský 14.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 14.03.2021, 00:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

128. Snakes Ostrava - BK Loko Plzeň 14.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 14.03.2021, 00:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

129. USK Praha - Basket Brno 14.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 14.03.2021, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

130. Slavoj Litoměřice - BCM Orli Prostějov 14.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 14.03.2021, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

131. Sokol Písek - BA Nymburk 14.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 14.03.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

132. GBA Lions J. Hradec - BK VIVIDBOOKS Pardubice 14.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 14.03.2021, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC