image

junioři U19 / liga / ročník 2020/21 / celostátní liga / skupina A


tabulka
1. Tygři Praha 4 4 0 350:205 8
2. BK Kondoři Liberec 4 2 2 292:265 6
3. BK Levharti Chomutov 3 2 1 202:183 5
4. Sokol Žižkov 3 1 2 176:222 4
5. SLUNETA Ústí nad Labem 3 1 2 179:233 4
6. Tygři Praha B 4 0 4 261:322 4
7. Válečníci Děčín 2 1 1 141:182 3
8. BA Sparta Praha 1 1 0 76:65 2
1. kolo
1. Levharti Chomutov - SLUNETA Ústí n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. Sokol Žižkov - BA Sparta Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. Kondoři Liberec - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Hodkovice nad Mohelkou, Hodkovice nad Mohelkou

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. Tygři Praha - Tygři Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. kolo
5. Levharti Chomutov - Tygři Praha 26.09.2020 14:00 51:71 (16:20 28:45 42:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 26.09.2020, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

6. SLUNETA Ústí n. L. - Tygři Praha B 26.09.2020 17:00 73:69 (15:23 34:46 53:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 26.09.2020, 17:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.500/1.000)
Kesler Vladimír (1.500/1.000)

7. Sokol Žižkov - Kondoři Liberec 26.09.2020 17:00 52:78 (5:15 23:30 41:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 26.09.2020, 17:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

8. BA Sparta Praha - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. kolo
9. Levharti Chomutov - Tygři Praha B 27.09.2020 12:00 74:61 (22:12 44:26 63:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 27.09.2020, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

10. SLUNETA Ústí n. L. - Tygři Praha 27.09.2020 13:30 39:91 (15:25 19:44 29:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 27.09.2020, 13:30:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.500/1.000)
Kesler Vladimír (1.500/1.000)

11. Sokol Žižkov - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. BA Sparta Praha - Kondoři Liberec 27.09.2020 09:00 76:65 (21:25 39:39 60:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 27.09.2020, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000)
Hošek Jan (1.000/1.000)

4. kolo
13. Tygři Praha - Kondoři Liberec 10.10.2020 16:00 82:56 (10:14 43:28 59:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 10.10.2020, 16:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

14. Tygři Praha B - Válečníci Děčín 10.10.2020 18:00 76:82 (20:17 38:29 54:49 69:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 10.10.2020, 18:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

15. Levharti Chomutov - Sokol Žižkov 10.10.2020 18:00 77:51 (13:13 33:17 53:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 10.10.2020, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

16. SLUNETA Ústí n. L. - BA Sparta Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Ďurana Antonín (---/---)
Poživil Jaroslav (---/---)

5. kolo
17. Tygři Praha - Válečníci Děčín 11.10.2020 14:00 106:59 (28:6 60:26 82:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 11.10.2020, 14:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

18. Tygři Praha B - Kondoři Liberec 11.10.2020 16:00 55:93 (21:13 33:37 42:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 11.10.2020, 16:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

19. Levharti Chomutov - BA Sparta Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Bohata Pavel (---/---)
Šmíd Pavel (---/---)

20. SLUNETA Ústí n. L. - Sokol Žižkov 11.10.2020 13:00 67:73 (9:26 29:45 47:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 11.10.2020, 13:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.500/1.000)
Poživil Jaroslav (1.500/1.000)

6. kolo
21. Sokol Žižkov - Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

22. BA Sparta Praha - Tygři Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

23. Kondoři Liberec - Levharti Chomutov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Hodkovice nad Mohelkou, Hodkovice nad Mohelkou

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

24. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. kolo
25. Sokol Žižkov - Tygři Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

26. BA Sparta Praha - Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

27. Kondoři Liberec - SLUNETA Ústí n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Hodkovice nad Mohelkou, Hodkovice nad Mohelkou

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

28. Válečníci Děčín - Levharti Chomutov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. kolo
29. SLUNETA Ústí n. L. - Levharti Chomutov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

30. BA Sparta Praha - Sokol Žižkov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

31. Válečníci Děčín - Kondoři Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

32. Tygři Praha B - Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

9. kolo
33. Tygři Praha B - Levharti Chomutov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

34. Tygři Praha - SLUNETA Ústí n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

35. Válečníci Děčín - Sokol Žižkov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

36. Kondoři Liberec - BA Sparta Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Hodkovice nad Mohelkou, Hodkovice nad Mohelkou

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. kolo
37. Tygři Praha - Levharti Chomutov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

38. Tygři Praha B - SLUNETA Ústí n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

39. Kondoři Liberec - Sokol Žižkov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Hodkovice nad Mohelkou, Hodkovice nad Mohelkou

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

40. Válečníci Děčín - BA Sparta Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

11. kolo
41. Válečníci Děčín - Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

42. Kondoři Liberec - Tygři Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Hodkovice nad Mohelkou, Hodkovice nad Mohelkou

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

43. BA Sparta Praha - Levharti Chomutov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

44. Sokol Žižkov - SLUNETA Ústí n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. kolo
45. Kondoři Liberec - Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Hodkovice nad Mohelkou, Hodkovice nad Mohelkou

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

46. Válečníci Děčín - Tygři Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

47. Sokol Žižkov - Levharti Chomutov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

48. BA Sparta Praha - SLUNETA Ústí n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13. kolo
49. Tygři Praha B - Sokol Žižkov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
13. kolo, zápas č. 49

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

50. Tygři Praha - BA Sparta Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
13. kolo, zápas č. 50

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

51. SLUNETA Ústí n. L. - Kondoři Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
13. kolo, zápas č. 51

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

52. Levharti Chomutov - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
13. kolo, zápas č. 52

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. kolo
53. Tygři Praha - Sokol Žižkov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
14. kolo, zápas č. 53

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

54. Tygři Praha B - BA Sparta Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
14. kolo, zápas č. 54

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

55. Levharti Chomutov - Kondoři Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
14. kolo, zápas č. 55

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

56. SLUNETA Ústí n. L. - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina A
14. kolo, zápas č. 56

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.