image

junioři U19 / liga / ročník 2020/21 / celostátní liga / skupina C


tabulka
1. BK Hladnov Ostrava 4 3 1 309:251 7
2. BK Opava 2 2 0 239:127 4
3. SK Brno Žabovřesky 2 2 0 209:110 4
4. SAM Brno B 2 2 0 202:131 4
5. TJ Sokol Karviná 4 0 4 259:371 4
6. BCM Orli Prostějov B 3 1 2 174:286 4
7. Basketpoint Frýdek-Místek 2 0 2 115:210 2
8. STRABAG Zlín 1 0 1 71:92 1
1. kolo
113. Sokol Karviná - BP Frýdek-Místek       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 113

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Družby, Karviná - Nové Město

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

114. SK Brno Žabovřesky - SAM Brno B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 114

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

115. STRABAG Zlín - BCM Orli Prostějov B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 115

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

116. BK Opava - BK Hladnov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
1. kolo, zápas č. 116

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. kolo
117. Sokol Karviná - BK Opava 26.09.2020 17:00 80:111 (17:35 42:66 54:93)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 117

datum: 26.09.2020, 17:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Ščurek Vojtěch (1.000/1.500)

118. BP Frýdek-Místek - BK Hladnov 26.09.2020 16:00 68:82 (20:19 36:38 55:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 118

datum: 26.09.2020, 16:00:00

místo: 7. ZŠ Frýdek-Místek, Frýdek-Místek

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.000)
Hudec Filip (1.000/1.000)

119. SK Brno Žabovřesky - STRABAG Zlín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 119

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

120. SAM Brno B - BCM Orli Prostějov B 26.09.2020 17:30 124:63 (37:18 64:25 100:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
2. kolo, zápas č. 120

datum: 26.09.2020, 17:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/1.500)
Josefus Ondřej (1.000/1.500)

3. kolo
121. Sokol Karviná - BK Hladnov 27.09.2020 09:00 54:81 (14:15 28:37 41:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 121

datum: 27.09.2020, 09:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Ščurek Vojtěch (1.000/1.000)

122. BP Frýdek-Místek - BK Opava 27.09.2020 10:00 47:128 (4:38 19:65 31:96)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 122

datum: 27.09.2020, 10:00:00

místo: 7. ZŠ Frýdek-Místek, Frýdek-Místek

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.000)
Hudec Filip (1.000/1.500)

123. SK Brno Žabovřesky - BCM Orli Prostějov B 27.09.2020 09:00 108:53 (28:14 56:24 92:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 123

datum: 27.09.2020, 09:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Křičková Lenka (1.000/1.500)
Bráblík Jan (1.000/1.500)

124. SAM Brno B - STRABAG Zlín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
3. kolo, zápas č. 124

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. kolo
125. BK Opava - STRABAG Zlín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 125

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

126. BK Hladnov - BCM Orli Prostějov B 10.10.2020 18:00 54:58 (12:17 23:26 33:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 126

datum: 10.10.2020, 18:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.000/2.000)
Nováková Bára (2.000/2.500)

127. Sokol Karviná - SK Brno Žabovřesky 10.10.2020 15:30 57:101 (8:24 29:45 48:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 127

datum: 10.10.2020, 15:30:00

místo: Tělocvična ZŠ Družby, Karviná - Nové Město

rozhodčí:
Kremser Jakub (1.000/1.000)
Kraina Tomáš (1.000/1.000)

128. BP Frýdek-Místek - SAM Brno B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
4. kolo, zápas č. 128

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

5. kolo
129. BK Opava - BCM Orli Prostějov B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 129

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

130. BK Hladnov - STRABAG Zlín 11.10.2020 12:00 92:71 (22:22 45:37 72:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 130

datum: 11.10.2020, 12:00:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.000/1.500)
Nováková Bára (2.000/2.000)

131. Sokol Karviná - SAM Brno B 11.10.2020 09:00 68:78 (11:26 25:34 42:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 131

datum: 11.10.2020, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Družby, Karviná - Nové Město

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.500)
Kraina Tomáš (1.000/1.500)

132. BP Frýdek-Místek - SK Brno Žabovřesky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
5. kolo, zápas č. 132

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. kolo
133. SK Brno Žabovřesky - BK Opava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 133

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

134. SAM Brno B - BK Hladnov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 134

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

135. STRABAG Zlín - Sokol Karviná       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 135

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

136. BCM Orli Prostějov B - BP Frýdek-Místek       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
6. kolo, zápas č. 136

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. kolo
137. SK Brno Žabovřesky - BK Hladnov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 137

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

138. SAM Brno B - BK Opava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 138

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

139. STRABAG Zlín - BP Frýdek-Místek       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 139

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

140. BCM Orli Prostějov B - Sokol Karviná       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
7. kolo, zápas č. 140

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. kolo
141. BP Frýdek-Místek - Sokol Karviná       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 141

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

142. SAM Brno B - SK Brno Žabovřesky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 142

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

143. BCM Orli Prostějov B - STRABAG Zlín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 143

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

144. BK Hladnov - BK Opava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
8. kolo, zápas č. 144

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

9. kolo
145. BK Hladnov - Sokol Karviná       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
9. kolo, zápas č. 145

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

146. BK Opava - BP Frýdek-Místek       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
9. kolo, zápas č. 146

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

147. BCM Orli Prostějov B - SK Brno Žabovřesky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
9. kolo, zápas č. 147

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

148. STRABAG Zlín - SAM Brno B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
9. kolo, zápas č. 148

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. kolo
149. BK Opava - Sokol Karviná       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
10. kolo, zápas č. 149

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

150. BK Hladnov - BP Frýdek-Místek       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
10. kolo, zápas č. 150

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

151. STRABAG Zlín - SK Brno Žabovřesky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
10. kolo, zápas č. 151

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

152. BCM Orli Prostějov B - SAM Brno B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
10. kolo, zápas č. 152

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

11. kolo
153. BCM Orli Prostějov B - BK Opava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 153

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

154. STRABAG Zlín - BK Hladnov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 154

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

155. SAM Brno B - Sokol Karviná       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 155

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

156. SK Brno Žabovřesky - BP Frýdek-Místek       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
11. kolo, zápas č. 156

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. kolo
157. STRABAG Zlín - BK Opava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 157

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

158. BCM Orli Prostějov B - BK Hladnov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 158

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

159. SK Brno Žabovřesky - Sokol Karviná       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 159

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

160. SAM Brno B - BP Frýdek-Místek       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
12. kolo, zápas č. 160

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13. kolo
161. BK Hladnov - SK Brno Žabovřesky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
13. kolo, zápas č. 161

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

162. BK Opava - SAM Brno B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
13. kolo, zápas č. 162

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

163. BP Frýdek-Místek - STRABAG Zlín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
13. kolo, zápas č. 163

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

164. Sokol Karviná - BCM Orli Prostějov B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
13. kolo, zápas č. 164

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Družby, Karviná - Nové Město

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. kolo
165. BK Opava - SK Brno Žabovřesky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
14. kolo, zápas č. 165

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

166. BK Hladnov - SAM Brno B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
14. kolo, zápas č. 166

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

167. Sokol Karviná - STRABAG Zlín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
14. kolo, zápas č. 167

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Družby, Karviná - Nové Město

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

168. BP Frýdek-Místek - BCM Orli Prostějov B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, liga
celostátní liga skupina C
14. kolo, zápas č. 168

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.