image

kadeti U17 / extraliga / ročník 2020/21 / základní část


tabulka
1. Tygři Brno 4 4 0 372:192 8
2. Sokol Písek Sršni 4 4 0 352:245 8
3. BASKET Brno B 4 3 1 304:285 7
4. BA Nymburk 4 3 1 265:258 7
5. BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 2 2 302:288 6
6. Sokol Pražský 4 2 2 306:305 6
7. USK Praha 4 2 2 272:287 6
8. Tygři Praha 4 1 3 237:320 5
9. BCM Orli Prostějov 4 0 4 230:272 4
10. BK Snakes Ostrava 3 1 2 166:244 4
11. BK NH Ostrava 3 0 3 199:277 3
12. BK Lokomotiva Plzeň 2 0 2 131:163 2
1. kolo
1. BK VIVIDBOOKS Pardubice - BCM Orli Prostějov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum:

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. USK Praha - BA Nymburk       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum:

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. NH Ostrava - Snakes Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum:

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. BASKET Brno B - Tygři Brno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum:

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

5. Sokol Písek - BK Loko Plzeň       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum:

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. Tygři Praha - Sokol Pražský       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum:

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. kolo
7. BK VIVIDBOOKS Pardubice - Tygři Praha 19.09.2020 17:00 83:69 (30:10 53:25 65:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 19.09.2020, 17:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Štancl Dominik (1.500/1.000)
Krejsa Vojtěch (1.500/1.000)

8. BCM Orli Prostějov - Sokol Pražský 19.09.2020 12:00 58:79 (14:18 25:41 35:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 19.09.2020, 12:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Škaroupka Michal (1.500/1.000)
Dolejš Václav (1.500/1.000)

9. USK Praha - Sokol Písek 19.09.2020 14:00 66:88 (11:25 29:44 45:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 19.09.2020, 14:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Renc Jan (2.000/1.000)
Kopecká Barbora (2.500/1.000)

10. BA Nymburk - BK Loko Plzeň 19.09.2020 16:00 85:63 (16:9 42:31 60:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 19.09.2020, 16:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Výborný Dominik (2.000/1.000)
Šmůla Petr (2.000/1.000)

11. NH Ostrava - BASKET Brno B 19.09.2020 18:30 70:88 (23:23 42:48 58:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 19.09.2020, 18:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.500/1.000)
Baďura Ota (2.000/1.500)

12. Snakes Ostrava - Tygři Brno 19.09.2020 17:00 50:89 (12:26 21:55 30:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 19.09.2020, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/2.000)
Nováková Bára (2.000/2.000)

3. kolo
13. BK VIVIDBOOKS Pardubice - Sokol Pražský 20.09.2020 10:00 82:87 (23:25 36:40 50:61 69:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 20.09.2020, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Scholze Michal (1.500/1.000)
Krejsa Vojtěch (1.500/1.000)

14. BCM Orli Prostějov - Tygři Praha 20.09.2020 10:00 64:72 (13:15 31:37 49:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 20.09.2020, 10:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Škaroupka Michal (2.000/1.000)
Dolejš Václav (2.000/1.000)

15. USK Praha - BK Loko Plzeň 20.09.2020 10:00 78:68 (24:21 36:30 61:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 20.09.2020, 10:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000)
Karwowska Klaudia (2.500/2.000)

16. BA Nymburk - Sokol Písek 20.09.2020 11:00 55:81 (16:13 28:38 39:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 20.09.2020, 11:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Výborný Dominik (2.500/1.000)
Šmůla Petr (2.500/1.000)

17. NH Ostrava - Tygři Brno 20.09.2020 11:00 57:102 (11:30 33:59 44:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 20.09.2020, 11:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.500/1.000)
Baďura Ota (1.500/1.000)

18. Snakes Ostrava - BASKET Brno B 20.09.2020 10:00 64:59 (9:21 23:37 40:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 20.09.2020, 10:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/4.000)
Nováková Bára (2.000/2.000)

4. kolo
19. Tygři Praha - BASKET Brno B 03.10.2020 14:00 72:75 (17:27 37:46 57:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 03.10.2020, 14:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/2.000)

20. Sokol Pražský - Tygři Brno 03.10.2020 17:00 61:83 (16:23 30:49 40:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 03.10.2020, 17:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Bohata Pavel (1.000/1.000)

21. Sokol Písek - NH Ostrava 03.10.2020 16:00 87:72 (27:7 48:28 76:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 03.10.2020, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Jodl Jiří (1.000/1.000)
Kuncl Michal (1.000/1.000)

22. BK Loko Plzeň - Snakes Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

23. BK VIVIDBOOKS Pardubice - USK Praha 03.10.2020 16:30 72:63 (18:15 37:32 55:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 03.10.2020, 16:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.000/1.000)
Kubeš Michal (1.000/1.500)

24. BCM Orli Prostějov - BA Nymburk 03.10.2020 13:00 49:56 (20:17 25:31 32:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 03.10.2020, 13:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.500/1.500)
Kapl Antonín (1.500/1.500)

5. kolo
25. Tygři Praha - Tygři Brno 04.10.2020 11:00 24:98 (6:26 12:47 19:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 04.10.2020, 11:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)

26. Sokol Pražský - BASKET Brno B 04.10.2020 10:00 79:82 (23:16 49:35 68:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 04.10.2020, 10:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.000)
Koudela Martin (1.000/2.000)

27. Sokol Písek - Snakes Ostrava 04.10.2020 10:00 96:52 (38:15 60:25 79:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 04.10.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Jodl Jiří (1.000/1.000)
Kuncl Michal (1.000/1.000)

28. BK Loko Plzeň - NH Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

29. BK VIVIDBOOKS Pardubice - BA Nymburk 04.10.2020 10:00 65:69 (12:14 34:32 52:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 04.10.2020, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.000/1.500)
Kubeš Michal (1.000/1.500)

30. BCM Orli Prostějov - USK Praha 04.10.2020 10:00 59:65 (14:13 33:29 48:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 04.10.2020, 10:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.500/1.500)
Kapl Antonín (1.500/1.500)

6. kolo
31. USK Praha - Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

32. BA Nymburk - Sokol Pražský       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

33. NH Ostrava - BK VIVIDBOOKS Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

34. Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

35. BASKET Brno B - Sokol Písek       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

36. Tygři Brno - BK Loko Plzeň       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. kolo
37. USK Praha - Sokol Pražský       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

38. BA Nymburk - Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

39. NH Ostrava - BCM Orli Prostějov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

40. Snakes Ostrava - BK VIVIDBOOKS Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

41. BASKET Brno B - BK Loko Plzeň       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

42. Tygři Brno - Sokol Písek       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. kolo
43. Tygři Praha - Sokol Písek       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

44. Sokol Pražský - BK Loko Plzeň       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

45. BK VIVIDBOOKS Pardubice - BASKET Brno B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

46. BCM Orli Prostějov - Tygři Brno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

47. USK Praha - NH Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

48. BA Nymburk - Snakes Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

9. kolo
49. Tygři Praha - BK Loko Plzeň       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

50. Sokol Pražský - Sokol Písek       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

51. BK VIVIDBOOKS Pardubice - Tygři Brno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

52. BCM Orli Prostějov - BASKET Brno B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

53. USK Praha - Snakes Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

54. BA Nymburk - NH Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. kolo
55. NH Ostrava - Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

56. Snakes Ostrava - Sokol Pražský       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

57. BASKET Brno B - USK Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

58. Tygři Brno - BA Nymburk       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

59. Sokol Písek - BK VIVIDBOOKS Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

60. BK Loko Plzeň - BCM Orli Prostějov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

11. kolo
61. NH Ostrava - Sokol Pražský       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

62. Snakes Ostrava - Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

63. BASKET Brno B - BA Nymburk       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

64. Tygři Brno - USK Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

65. Sokol Písek - BCM Orli Prostějov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

66. BK Loko Plzeň - BK VIVIDBOOKS Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. kolo
67. BCM Orli Prostějov - BK VIVIDBOOKS Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum:

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

68. BA Nymburk - USK Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum:

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

69. Snakes Ostrava - NH Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum:

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

70. Tygři Brno - BASKET Brno B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum:

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

71. BK Loko Plzeň - Sokol Písek       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum:

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

72. Sokol Pražský - Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum:

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13. kolo
73. Sokol Pražský - BK VIVIDBOOKS Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum:

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

74. Tygři Praha - BCM Orli Prostějov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum:

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

75. BK Loko Plzeň - USK Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum:

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

76. Sokol Písek - BA Nymburk       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum:

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

77. Tygři Brno - NH Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum:

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

78. BASKET Brno B - Snakes Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum:

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. kolo
79. Tygři Praha - BK VIVIDBOOKS Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum:

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

80. Sokol Pražský - BCM Orli Prostějov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum:

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

81. Sokol Písek - USK Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum:

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

82. BK Loko Plzeň - BA Nymburk       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum:

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

83. BASKET Brno B - NH Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum:

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

84. Tygři Brno - Snakes Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum:

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

15. kolo
85. Tygři Brno - Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum:

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

86. BASKET Brno B - Sokol Pražský       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum:

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

87. Snakes Ostrava - Sokol Písek       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum:

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

88. NH Ostrava - BK Loko Plzeň       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum:

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

89. BA Nymburk - BK VIVIDBOOKS Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum:

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

90. USK Praha - BCM Orli Prostějov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum:

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

16. kolo
91. BASKET Brno B - Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum:

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

92. Tygři Brno - Sokol Pražský       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum:

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

93. NH Ostrava - Sokol Písek       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum:

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

94. Snakes Ostrava - BK Loko Plzeň       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum:

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

95. USK Praha - BK VIVIDBOOKS Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum:

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

96. BA Nymburk - BCM Orli Prostějov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum:

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

17. kolo
97. Sokol Pražský - USK Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum:

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

98. Tygři Praha - BA Nymburk       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum:

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

99. BCM Orli Prostějov - NH Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum:

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

100. BK VIVIDBOOKS Pardubice - Snakes Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum:

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

101. BK Loko Plzeň - BASKET Brno B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum:

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

102. Sokol Písek - Tygři Brno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum:

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

18. kolo
103. Tygři Praha - USK Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum:

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

104. Sokol Pražský - BA Nymburk       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum:

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

105. BK VIVIDBOOKS Pardubice - NH Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum:

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

106. BCM Orli Prostějov - Snakes Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum:

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

107. Sokol Písek - BASKET Brno B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum:

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

108. BK Loko Plzeň - Tygři Brno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum:

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

19. kolo
109. BK Loko Plzeň - Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum:

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

110. Sokol Písek - Sokol Pražský       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum:

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

111. Tygři Brno - BK VIVIDBOOKS Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum:

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

112. BASKET Brno B - BCM Orli Prostějov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum:

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

113. Snakes Ostrava - USK Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum:

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

114. NH Ostrava - BA Nymburk       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum:

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

20. kolo
115. Sokol Písek - Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum:

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

116. BK Loko Plzeň - Sokol Pražský       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum:

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

117. BASKET Brno B - BK VIVIDBOOKS Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum:

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

118. Tygři Brno - BCM Orli Prostějov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum:

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

119. NH Ostrava - USK Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum:

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

120. Snakes Ostrava - BA Nymburk       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum:

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

21. kolo
121. Sokol Pražský - NH Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum:

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

122. Tygři Praha - Snakes Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum:

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

123. BA Nymburk - BASKET Brno B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum:

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

124. USK Praha - Tygři Brno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum:

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

125. BCM Orli Prostějov - Sokol Písek       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum:

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

126. BK VIVIDBOOKS Pardubice - BK Loko Plzeň       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum:

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

22. kolo
127. Tygři Praha - NH Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum:

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

128. Sokol Pražský - Snakes Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum:

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

129. USK Praha - BASKET Brno B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum:

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

130. BA Nymburk - Tygři Brno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum:

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

131. BK VIVIDBOOKS Pardubice - Sokol Písek       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum:

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

132. BCM Orli Prostějov - BK Loko Plzeň       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum:

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.