image

kadeti U17 / liga / ročník 2020/21 / celostátní liga / skupina A


tabulka
1. BK Levharti Chomutov 3 3 0 262:159 6
2. Slavoj BK Litoměřice 4 2 2 317:302 6
3. BA Tygři Louny 3 2 1 191:230 5
4. BK Klatovy 2 1 1 143:139 3
5. BK Sluneta Ústí nad Labem 3 0 3 175:213 3
6. BA Sparta Praha 1 1 0 100:66 2
7. Sokol Vyšehrad 2 0 2 102:181 2
8. Válečníci Děčín 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. Sokol Vyšehrad - Slavoj Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. BK Klatovy - BA Sparta Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. Sluneta Ústí n. L. - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. Levharti Chomutov - Tygři Louny       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. kolo
5. Sokol Vyšehrad - Levharti Chomutov 19.09.2020 10:00 31:105 (8:11 18:33 22:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 19.09.2020, 10:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kalabza Lukáš (1.000/1.000)
Vagnerova Anna (1.000/1.000)

6. Slavoj Litoměřice - Tygři Louny 19.09.2020 10:00 106:57 (28:9 65:24 85:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 19.09.2020, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)

7. BK Klatovy - Sluneta Ústí n. L. 19.09.2020 16:00 68:59 (13:14 32:27 49:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 19.09.2020, 16:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/2.500)
Svejkovský Ondřej (1.000/2.500)

8. BA Sparta Praha - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. kolo
9. Sokol Vyšehrad - Tygři Louny 20.09.2020 14:00 71:76 (17:21 33:31 53:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 20.09.2020, 14:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kalabza Lukáš (1.000/1.000)
Schambergerová Barbora (1.000/1.000)

10. Slavoj Litoměřice - Levharti Chomutov 20.09.2020 10:00 65:70 (15:15 33:32 50:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 20.09.2020, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Šenk Pavel (1.000/1.000)

11. BK Klatovy - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. BA Sparta Praha - Sluneta Ústí n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. kolo
13. Levharti Chomutov - Sluneta Ústí n. L. 03.10.2020 09:00 87:63 (21:23 46:37 68:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 03.10.2020, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.500)
Šmíd Vojtěch (1.000/1.500)

14. Tygři Louny - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

15. Sokol Vyšehrad - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

16. Slavoj Litoměřice - BA Sparta Praha 03.10.2020 16:00 66:100 (10:25 35:47 49:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 03.10.2020, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000)
Šenk Pavel (1.000/1.000)

5. kolo
17. Levharti Chomutov - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

18. Tygři Louny - Sluneta Ústí n. L. 04.10.2020 11:00 58:53 (17:18 30:33 42:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 04.10.2020, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.500)
Mycak Michael (1.000/2.000)

19. Sokol Vyšehrad - BA Sparta Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

20. Slavoj Litoměřice - BK Klatovy 04.10.2020 10:00 80:75 (27:19 46:42 65:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 04.10.2020, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/2.000)
Šmíd Vojtěch (2.000/2.000)

6. kolo
21. BK Klatovy - Levharti Chomutov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

22. BA Sparta Praha - Tygři Louny       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

23. Sluneta Ústí n. L. - Sokol Vyšehrad       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

24. Válečníci Děčín - Slavoj Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. kolo
25. BK Klatovy - Tygři Louny       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

26. BA Sparta Praha - Levharti Chomutov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

27. Sluneta Ústí n. L. - Slavoj Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

28. Válečníci Děčín - Sokol Vyšehrad       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. kolo
29. Slavoj Litoměřice - Sokol Vyšehrad       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

30. BA Sparta Praha - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

31. Válečníci Děčín - Sluneta Ústí n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

32. Tygři Louny - Levharti Chomutov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

9. kolo
33. Tygři Louny - Sokol Vyšehrad       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

34. Levharti Chomutov - Slavoj Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

35. Válečníci Děčín - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

36. Sluneta Ústí n. L. - BA Sparta Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. kolo
37. Levharti Chomutov - Sokol Vyšehrad       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

38. Tygři Louny - Slavoj Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

39. Sluneta Ústí n. L. - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

40. Válečníci Děčín - BA Sparta Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

11. kolo
41. Válečníci Děčín - Levharti Chomutov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

42. Sluneta Ústí n. L. - Tygři Louny       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

43. BA Sparta Praha - Sokol Vyšehrad       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

44. BK Klatovy - Slavoj Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. kolo
45. Sluneta Ústí n. L. - Levharti Chomutov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

46. Válečníci Děčín - Tygři Louny       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

47. BK Klatovy - Sokol Vyšehrad       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

48. BA Sparta Praha - Slavoj Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13. kolo
49. Tygři Louny - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
13. kolo, zápas č. 49

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

50. Levharti Chomutov - BA Sparta Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
13. kolo, zápas č. 50

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

51. Slavoj Litoměřice - Sluneta Ústí n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
13. kolo, zápas č. 51

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

52. Sokol Vyšehrad - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
13. kolo, zápas č. 52

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. kolo
53. Levharti Chomutov - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
14. kolo, zápas č. 53

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

54. Tygři Louny - BA Sparta Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
14. kolo, zápas č. 54

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

55. Sokol Vyšehrad - Sluneta Ústí n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
14. kolo, zápas č. 55

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

56. Slavoj Litoměřice - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
14. kolo, zápas č. 56

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.