image

mladší minižákyně U12 / Oblasti / ročník 2020/21 / mladší minižákyně U12, otevřená soutěž / minižákyně U12, otevřená soutěž


tabulka
1. Slavoj BK Litoměřice 4 4 0 245:137 8
2. Tělovýchovná Jednota Sokol Kladno 4 2 2 236:161 6
3. Levhartice Chomutov 4 2 2 218:170 6
4. TJ Slovan Varnsdorf 4 2 2 163:167 6
5. SLUNETA Ústí n.L. 2 2 0 174:28 4
6. TJ Slovan Litoměřice 4 0 4 92:340 4
7. Válečnice Děčín 2 0 2 31:156 2
1. kolo
1. Sokol Kladno - Slavoj Litoměřice 26.09.2020 10:00 39:61 (8:24 14:37 24:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 1

datum: 26.09.2020, 10:00:00

místo: 12. ZŠ Rozdělov, Kladno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. Sokol Kladno - Slavoj Litoměřice 26.09.2020 12:00 41:69 (6:12 16:29 34:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 2

datum: 26.09.2020, 12:00:00

místo: Sportovní hala, Česká Lípa

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. TJ Slovan Varnsdorf - Levhartice Chomutov 19.09.2020 10:00 55:23 (8:3 25:11 39:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 3

datum: 19.09.2020, 10:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Jeřábek Antonín (2.000/1.000)

4. TJ Slovan Varnsdorf - Levhartice Chomutov 19.09.2020 12:00 51:29 (14:3 22:12 35:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 4

datum: 19.09.2020, 12:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Jeřábek Antonín (2.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

5. TJ Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 19.09.2020 14:15 13:87 (6:10 9:39 11:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 5

datum: 19.09.2020, 14:15:00

místo: Radobýl, Litoměřice

rozhodčí:
Vostatková Natálie (1.000/1.500)
Vostatková Karolína (1.000/1.500)

6. TJ Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 19.09.2020 16:15 15:87 (3:25 5:51 9:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 6

datum: 19.09.2020, 16:15:00

místo: Radobýl, Litoměřice

rozhodčí:
Vostatková Karolína (1.000/1.500)
Vostatková Natálie (1.000/1.500)

2. kolo
7. Levhartice Chomutov - TJ Slovan Litoměřice 04.10.2020 09:00 93:28 (29:4 51:10 69:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 7

datum: 04.10.2020, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Hušek Daniel (1.000/---)
Kundert Mathias (1.000/---)

8. Levhartice Chomutov - TJ Slovan Litoměřice 04.10.2020 11:00 73:36 (21:4 40:18 58:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 8

datum: 04.10.2020, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mathias (1.000/---)
Hušek Daniel (1.000/---)

9. Slavoj Litoměřice - TJ Slovan Varnsdorf 03.10.2020 12:00 55:22 (9:6 16:12 43:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 9

datum: 03.10.2020, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Vondráčková Sabina (1.000/---)
Vostatková Karolína (1.000/---)

10. Slavoj Litoměřice - TJ Slovan Varnsdorf 03.10.2020 14:00 60:35 (13:3 29:14 39:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 10

datum: 03.10.2020, 14:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Vostatková Karolína (1.000/---)
Vondráčková Sabina (1.000/---)

11. Válečnice Děčín - Sokol Kladno 04.10.2020 11:00 13:71 (7:14 9:33 11:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 11

datum: 04.10.2020, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Martinovská Michaela (1.000/1.000)

12. Válečnice Děčín - Sokol Kladno 04.10.2020 13:00 18:85 (8:9 10:37 14:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 12

datum: 04.10.2020, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Martinovská Michaela (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

3. kolo
13. TJ Slovan Varnsdorf - Válečnice Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 13

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. TJ Slovan Varnsdorf - Válečnice Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 14

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

15. TJ Slovan Litoměřice - Slavoj Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 15

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

16. TJ Slovan Litoměřice - Slavoj Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 16

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

17. SLUNETA Ústí n.L. - Levhartice Chomutov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 17

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

18. SLUNETA Ústí n.L. - Levhartice Chomutov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 18

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. kolo
19. Slavoj Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 07.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 19

datum: 07.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

20. Slavoj Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 07.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 20

datum: 07.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

21. Válečnice Děčín - TJ Slovan Litoměřice 08.11.2020 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 21

datum: 08.11.2020, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

22. Válečnice Děčín - TJ Slovan Litoměřice 08.11.2020 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 22

datum: 08.11.2020, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

23. Sokol Kladno - TJ Slovan Varnsdorf 08.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 23

datum: 08.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

24. Sokol Kladno - TJ Slovan Varnsdorf 08.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 24

datum: 08.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

5. kolo
25. TJ Slovan Litoměřice - Sokol Kladno 22.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 25

datum: 22.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

26. TJ Slovan Litoměřice - Sokol Kladno 22.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 26

datum: 22.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

27. SLUNETA Ústí n.L. - Válečnice Děčín 21.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 27

datum: 21.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

28. SLUNETA Ústí n.L. - Válečnice Děčín 21.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 28

datum: 21.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

29. Levhartice Chomutov - Slavoj Litoměřice 21.11.2020 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 29

datum: 21.11.2020, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

30. Levhartice Chomutov - Slavoj Litoměřice 21.11.2020 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 30

datum: 21.11.2020, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. kolo
31. Válečnice Děčín - Levhartice Chomutov 05.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 31

datum: 05.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

32. Válečnice Děčín - Levhartice Chomutov 05.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 32

datum: 05.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

33. Sokol Kladno - SLUNETA Ústí n.L. 06.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 33

datum: 06.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

34. Sokol Kladno - SLUNETA Ústí n.L. 06.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 34

datum: 06.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

35. TJ Slovan Varnsdorf - TJ Slovan Litoměřice 05.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 35

datum: 05.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

36. TJ Slovan Varnsdorf - TJ Slovan Litoměřice 05.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 36

datum: 05.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. kolo
37. SLUNETA Ústí n.L. - TJ Slovan Varnsdorf 19.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 37

datum: 19.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

38. SLUNETA Ústí n.L. - TJ Slovan Varnsdorf 19.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 38

datum: 19.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

39. Levhartice Chomutov - Sokol Kladno 20.12.2020 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 39

datum: 20.12.2020, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

40. Levhartice Chomutov - Sokol Kladno 20.12.2020 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 40

datum: 20.12.2020, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

41. Slavoj Litoměřice - Válečnice Děčín 19.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 41

datum: 19.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

42. Slavoj Litoměřice - Válečnice Děčín 19.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 42

datum: 19.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. kolo
43. Slavoj Litoměřice - Sokol Kladno 17.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 43

datum: 17.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

44. Slavoj Litoměřice - Sokol Kladno 17.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 44

datum: 17.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

45. Levhartice Chomutov - TJ Slovan Varnsdorf 16.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 45

datum: 16.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

46. Levhartice Chomutov - TJ Slovan Varnsdorf 16.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 46

datum: 16.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

47. SLUNETA Ústí n.L. - TJ Slovan Litoměřice 16.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 47

datum: 16.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

48. SLUNETA Ústí n.L. - TJ Slovan Litoměřice 16.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 48

datum: 16.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

9. kolo
49. TJ Slovan Litoměřice - Levhartice Chomutov 30.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 49

datum: 30.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

50. TJ Slovan Litoměřice - Levhartice Chomutov 30.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 50

datum: 30.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

51. TJ Slovan Varnsdorf - Slavoj Litoměřice 30.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 51

datum: 30.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

52. TJ Slovan Varnsdorf - Slavoj Litoměřice 30.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 52

datum: 30.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

53. Sokol Kladno - Válečnice Děčín 31.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 53

datum: 31.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

54. Sokol Kladno - Válečnice Děčín 31.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 54

datum: 31.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. kolo
55. Válečnice Děčín - TJ Slovan Varnsdorf 13.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 55

datum: 13.02.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

56. Válečnice Děčín - TJ Slovan Varnsdorf 13.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 56

datum: 13.02.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

57. Slavoj Litoměřice - TJ Slovan Litoměřice 13.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 57

datum: 13.02.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

58. Slavoj Litoměřice - TJ Slovan Litoměřice 13.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 58

datum: 13.02.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

59. Levhartice Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 13.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 59

datum: 13.02.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

60. Levhartice Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 13.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 60

datum: 13.02.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

11. kolo
61. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj Litoměřice 20.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 61

datum: 20.02.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

62. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj Litoměřice 20.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 62

datum: 20.02.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

63. TJ Slovan Litoměřice - Válečnice Děčín 20.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 63

datum: 20.02.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

64. TJ Slovan Litoměřice - Válečnice Děčín 20.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 64

datum: 20.02.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

65. TJ Slovan Varnsdorf - Sokol Kladno 21.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 65

datum: 21.02.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

66. TJ Slovan Varnsdorf - Sokol Kladno 21.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 66

datum: 21.02.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. kolo
67. Sokol Kladno - TJ Slovan Litoměřice 07.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 67

datum: 07.03.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

68. Sokol Kladno - TJ Slovan Litoměřice 07.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 68

datum: 07.03.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

69. Válečnice Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 06.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 69

datum: 06.03.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

70. Válečnice Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 06.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 70

datum: 06.03.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

71. Slavoj Litoměřice - Levhartice Chomutov 06.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 71

datum: 06.03.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

72. Slavoj Litoměřice - Levhartice Chomutov 06.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 72

datum: 06.03.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13. kolo
73. Levhartice Chomutov - Válečnice Děčín 20.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
13. kolo, zápas č. 73

datum: 20.03.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

74. Levhartice Chomutov - Válečnice Děčín 20.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
13. kolo, zápas č. 74

datum: 20.03.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

75. SLUNETA Ústí n.L. - Sokol Kladno 21.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
13. kolo, zápas č. 75

datum: 21.03.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

76. SLUNETA Ústí n.L. - Sokol Kladno 21.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
13. kolo, zápas č. 76

datum: 21.03.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

77. TJ Slovan Litoměřice - TJ Slovan Varnsdorf 20.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
13. kolo, zápas č. 77

datum: 20.03.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

78. TJ Slovan Litoměřice - TJ Slovan Varnsdorf 20.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
13. kolo, zápas č. 78

datum: 20.03.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. kolo
79. TJ Slovan Varnsdorf - SLUNETA Ústí n.L. 10.04.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
14. kolo, zápas č. 79

datum: 10.04.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

80. TJ Slovan Varnsdorf - SLUNETA Ústí n.L. 10.04.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
14. kolo, zápas č. 80

datum: 10.04.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

81. Sokol Kladno - Levhartice Chomutov 11.04.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
14. kolo, zápas č. 81

datum: 11.04.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

82. Sokol Kladno - Levhartice Chomutov 11.04.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
14. kolo, zápas č. 82

datum: 11.04.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

83. Válečnice Děčín - Slavoj Litoměřice 10.04.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
14. kolo, zápas č. 83

datum: 10.04.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

84. Válečnice Děčín - Slavoj Litoměřice 10.04.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž minižákyně U12, otevřená soutěž
14. kolo, zápas č. 84

datum: 10.04.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC