image

muži / Kooperativa NBL / ročník 2020/21 / základní část


tabulka
1. ERA Basketball Nymburk 6 6 0 602:491 100.0
2. BK Opava 6 5 1 585:476 83.3
3. USK Praha 7 5 2 559:549 71.4
4. SLUNETA Ústí nad Labem 5 3 2 414:390 60.0
5. BC GEOSAN Kolín 2 1 1 150:157 50.0
6. NH Ostrava 6 3 3 465:499 50.0
7. BK JIP Pardubice 7 3 4 576:601 42.9
8. Basket Brno 3 1 2 219:232 33.3
9. BK ARMEX Děčín 3 1 2 236:251 33.3
10. Královští sokoli 6 2 4 461:496 33.3
11. BK Olomoucko 6 1 5 498:534 16.7
12. DEKSTONE Tuři Svitavy 7 1 6 562:651 14.3
1. kolo
1. NH Ostrava - Královští sokoli 12.09.2020 17:30 66:73 (12:18 28:43 50:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 12.09.2020, 17:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Vondráček Marek (---)
Nejezchleb Petr (---)
Zatloukal Ondřej (---)

komisař: Paulík Robert

2. USK Praha - BK JIP Pardubice 12.09.2020 17:30 69:99 (14:33 32:51 50:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 12.09.2020, 17:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kučírek Martin (---)
Salvetr Rudolf (---)
Pokorný Štěpán (---)

komisař: Macela Miroslav

3. SLUNETA Ústí nad Labem - BK Opava 13.09.2020 18:00 94:96 (22:32 50:51 69:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 13.09.2020, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Vyklický Robert (---)
Kec Jakub (---)
Linhart Tomáš (---)

komisař: Macela Miroslav

4. DEKSTONE Tuři Svitavy - ERA Basketball Nymburk 12.09.2020 17:00 84:107 (15:32 40:47 61:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 12.09.2020, 17:00:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Hruša Petr (---)
Vošahlík Marek (---)
Scholze Michal (---)

komisař: Ringsmuth Zdeněk

5. Basket Brno - GEOSAN Kolín 11.09.2020 18:00 78:61 (21:15 46:32 66:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 11.09.2020, 18:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Vyklický Robert (---)
Matějek Ivor (---)
Kubiš Michal (---)

komisař: Andrle Petr

6. Olomoucko - BK ARMEX Děčín 12.09.2020 18:00 91:77 (24:22 46:39 67:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 12.09.2020, 18:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Blahout Petr (---)
Kurz Vlastimil (---)
Jedlička Jiří (---)

komisař: Hlaváček Pavel

2. kolo
7. Královští sokoli - BK ARMEX Děčín 16.09.2020 19:00 79:83 (23:23 43:41 59:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 16.09.2020, 19:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Kučírek Martin (---)
Karafiát Kamil (---)
Zatloukal Ondřej (---)

komisař: Andrle Petr

8. Basket Brno - Olomoucko       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
(---)
(---)


9. ERA Basketball Nymburk - GEOSAN Kolín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Blahout Petr (---)
Salvetr Rudolf (---)
Ulrych Lukáš (---)


10. BK Opava - DEKSTONE Tuři Svitavy 16.09.2020 18:00 107:72 (35:18 58:34 79:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 16.09.2020, 18:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Matějek Ivor (---)
Kurz Vlastimil (---)
Jedlička Jiří (---)

komisař: Latík Zdeněk

11. BK JIP Pardubice - SLUNETA Ústí nad Labem 16.09.2020 17:30 76:79 (25:20 49:41 65:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 16.09.2020, 17:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Vyklický Robert (---)
Salvetr Rudolf (---)
Hartig Lukáš (---)

komisař: Macela Miroslav

12. NH Ostrava - USK Praha 16.09.2020 17:30 87:83 (30:18 42:39 69:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 16.09.2020, 17:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Hruša Petr (---)
Scholze Michal (---)
Hecl Jan (---)

komisař: Hlaváček Pavel

3. kolo
13. USK Praha - Královští sokoli 19.09.2020 17:30 84:68 (23:18 47:30 65:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 19.09.2020, 17:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Baloun Jan (---)
Nejezchleb Petr (---)
Melichárek Ivo (---)

komisař: Ringsmuth Zdeněk

14. SLUNETA Ústí nad Labem - NH Ostrava 20.09.2020 18:00 93:67 (19:17 41:31 68:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 20.09.2020, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kučírek Martin (---)
Vošahlík Marek (---)
Baudyš Petr (---)

komisař: Hlaváček Pavel

15. DEKSTONE Tuři Svitavy - BK JIP Pardubice 19.09.2020 18:00 88:79 (21:19 39:36 66:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 19.09.2020, 18:00:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Hruša Petr (---)
Kec Jakub (---)
Jeřáb Jan (---)

komisař: Andrle Petr

16. GEOSAN Kolín - BK Opava 18.11.2020 17:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 18.11.2020, 17:45:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Delegováno


17. Olomoucko - ERA Basketball Nymburk 19.09.2020 18:00 95:98 (19:42 52:58 74:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 19.09.2020, 18:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Matějek Ivor (---)
Kapaňa Lukáš (---)
Dombrovský Filip (---)

komisař: Paulík Robert

18. BK ARMEX Děčín - Basket Brno 04.11.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 04.11.2020, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Delegováno


4. kolo
19. Královští sokoli - Basket Brno 18.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 18.11.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Delegováno


20. ERA Basketball Nymburk - BK ARMEX Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
(---)
(---)


21. BK Opava - Olomoucko 23.09.2020 18:00 101:70 (23:16 46:37 70:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 23.09.2020, 18:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Hruša Petr (---)
Nejezchleb Petr (---)
Karafiát Kamil (---)

komisař: Paulík Robert

22. BK JIP Pardubice - GEOSAN Kolín 04.11.2020 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 04.11.2020, 17:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Delegováno


23. NH Ostrava - DEKSTONE Tuři Svitavy 23.09.2020 17:30 82:81 (20:15 31:40 56:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 23.09.2020, 17:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Matějek Ivor (---)
Kapaňa Lukáš (---)
Melichárek Ivo (---)

komisař: Latík Zdeněk

24. USK Praha - SLUNETA Ústí nad Labem 23.09.2020 19:15 76:72 (19:23 44:41 56:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 23.09.2020, 19:15:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Blahout Petr (---)
Kurz Vlastimil (---)
Pokorný Štěpán (---)

komisař: Hlaváček Pavel

5. kolo
25. SLUNETA Ústí nad Labem - Královští sokoli 27.09.2020 18:00 76:75 (18:23 37:40 55:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 27.09.2020, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Baloun Jan (---)
Scholze Michal (---)
Pokorný Štěpán (---)

komisař: Ringsmuth Zdeněk

26. USK Praha - DEKSTONE Tuři Svitavy 26.09.2020 17:30 90:72 (20:13 41:39 70:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 26.09.2020, 17:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vyklický Robert (---)
Karafiát Kamil (---)
Perlík Michal (---)

komisař: Volejník Pavel

27. GEOSAN Kolín - NH Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
(---)
(---)


28. Olomoucko - BK JIP Pardubice 26.09.2020 18:00 93:94 (31:29 53:49 69:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 26.09.2020, 18:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Matějek Ivor (---)
Vošahlík Marek (---)
Kubiš Michal (---)

komisař: Paulík Robert

29. BK ARMEX Děčín - BK Opava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---)
(---)


30. ERA Basketball Nymburk - Basket Brno 22.12.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 22.12.2020, 18:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Delegováno


6. kolo
31. Královští sokoli - ERA Basketball Nymburk 10.12.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 10.12.2020, 18:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Delegováno


32. BK Opava - Basket Brno 03.10.2020 18:30 93:71 (37:18 47:34 72:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 03.10.2020, 18:30:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Vyklický Robert (---)
Vondráček Marek (---)
Hecl Jan (---)

komisař: Macela Miroslav

33. BK JIP Pardubice - BK ARMEX Děčín 18.11.2020 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 18.11.2020, 17:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Delegováno


34. NH Ostrava - Olomoucko 03.10.2020 17:30 88:74 (28:22 49:39 69:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 03.10.2020, 17:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Baloun Jan (---)
Kurz Vlastimil (---)
Zatloukal Ondřej (---)

komisař: Hlaváček Pavel

35. USK Praha - GEOSAN Kolín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


36. SLUNETA Ústí nad Labem - DEKSTONE Tuři Svitavy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---)
(---)


7. kolo
37. DEKSTONE Tuři Svitavy - Královští sokoli 07.10.2020 18:00 86:97 (28:19 48:47 65:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 07.10.2020, 18:00:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Blahout Petr (---)
Kurz Vlastimil (---)
Perlík Michal (---)

komisař: Andrle Petr

38. GEOSAN Kolín - SLUNETA Ústí nad Labem       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
(---)
(---)


39. Olomoucko - USK Praha 07.10.2020 18:00 75:76 (15:18 36:44 58:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 07.10.2020, 18:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Hruša Petr (---)
Karafiát Kamil (---)
Melichárek Ivo (---)

komisař: Latík Zdeněk

40. BK ARMEX Děčín - NH Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---)
(---)


41. Basket Brno - BK JIP Pardubice 07.10.2020 18:30 70:78 (16:19 39:40 61:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 07.10.2020, 18:30:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Kučírek Martin (---)
Jeřáb Jan (---)
Pokorný Štěpán (---)

komisař: Paulík Robert

42. ERA Basketball Nymburk - BK Opava 07.10.2020 18:00 100:87 (27:18 48:40 76:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 07.10.2020, 18:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Matějek Ivor (---)
Kec Jakub (---)
Vošahlík Marek (---)

komisař: Volejník Pavel

8. kolo
43. Královští sokoli - BK Opava 11.10.2020 17:00 69:101 (20:23 34:47 46:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 11.10.2020, 17:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Baloun Jan (---)
Nejezchleb Petr (---)
Linhart Tomáš (---)

komisař: Volejník Pavel

44. ERA Basketball Nymburk - BK JIP Pardubice 10.10.2020 17:00 105:59 (19:16 40:32 71:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 10.10.2020, 17:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Hruša Petr (---)
Kurz Vlastimil (---)
Kapaňa Lukáš (---)

komisař: Macela Miroslav

45. NH Ostrava - Basket Brno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
(---)
(---)


46. BK ARMEX Děčín - USK Praha 10.10.2020 18:00 76:81 (15:27 32:47 59:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 10.10.2020, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Blahout Petr (---)
Kec Jakub (---)
Kovačovič Matej (---)

komisař: Ringsmuth Zdeněk

47. SLUNETA Ústí nad Labem - Olomoucko       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---)
(---)


48. DEKSTONE Tuři Svitavy - GEOSAN Kolín 10.10.2020 17:00 79:89 (17:24 37:52 60:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 10.10.2020, 17:00:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Matějek Ivor (---)
Vondráček Marek (---)
Baudyš Petr (---)

komisař: Paulík Robert

9. kolo
49. GEOSAN Kolín - Královští sokoli       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
(---)
(---)


50. Olomoucko - DEKSTONE Tuři Svitavy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
(---)
(---)


51. BK ARMEX Děčín - SLUNETA Ústí nad Labem       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---)
(---)


52. Basket Brno - USK Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
(---)
(---)


53. NH Ostrava - ERA Basketball Nymburk       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
(---)
(---)


54. BK Opava - BK JIP Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
(---)
(---)


10. kolo
55. Královští sokoli - BK JIP Pardubice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
(---)
(---)


56. NH Ostrava - BK Opava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
(---)
(---)


57. USK Praha - ERA Basketball Nymburk       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


58. SLUNETA Ústí nad Labem - Basket Brno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---)
(---)


59. DEKSTONE Tuři Svitavy - BK ARMEX Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
(---)
(---)


60. GEOSAN Kolín - Olomoucko       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
(---)
(---)


11. kolo
61. Olomoucko - Královští sokoli       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
(---)
(---)


62. BK ARMEX Děčín - GEOSAN Kolín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---)
(---)


63. Basket Brno - DEKSTONE Tuři Svitavy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
(---)
(---)


64. ERA Basketball Nymburk - SLUNETA Ústí nad Labem       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
(---)
(---)


65. BK Opava - USK Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
(---)
(---)


66. BK JIP Pardubice - NH Ostrava       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
(---)
(---)


12. kolo
67. Královští sokoli - NH Ostrava 31.10.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 31.10.2020, 18:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Delegováno


68. BK JIP Pardubice - USK Praha 31.10.2020 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 31.10.2020, 17:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Delegováno


69. BK Opava - SLUNETA Ústí nad Labem 31.10.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 31.10.2020, 18:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Delegováno


70. ERA Basketball Nymburk - DEKSTONE Tuři Svitavy 31.10.2020 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 31.10.2020, 17:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Delegováno


71. GEOSAN Kolín - Basket Brno 31.10.2020 17:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 31.10.2020, 17:45:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Delegováno


72. BK ARMEX Děčín - Olomoucko 01.11.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 01.11.2020, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Delegováno


13. kolo
73. BK ARMEX Děčín - Královští sokoli 07.11.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 07.11.2020, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Delegováno


74. Olomoucko - Basket Brno 07.11.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 07.11.2020, 18:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Delegováno


75. GEOSAN Kolín - ERA Basketball Nymburk 07.11.2020 17:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 07.11.2020, 17:45:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Delegováno


76. DEKSTONE Tuři Svitavy - BK Opava 07.11.2020 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 07.11.2020, 17:00:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Delegováno


77. SLUNETA Ústí nad Labem - BK JIP Pardubice 08.11.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 08.11.2020, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Delegováno


78. USK Praha - NH Ostrava 07.11.2020 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 07.11.2020, 17:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Delegováno


14. kolo
79. Královští sokoli - USK Praha 11.11.2020 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 11.11.2020, 19:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Delegováno


80. NH Ostrava - SLUNETA Ústí nad Labem 11.11.2020 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 11.11.2020, 17:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Delegováno


81. BK JIP Pardubice - DEKSTONE Tuři Svitavy 11.11.2020 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 11.11.2020, 17:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Delegováno


82. BK Opava - GEOSAN Kolín 11.11.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 11.11.2020, 18:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Delegováno


83. ERA Basketball Nymburk - Olomoucko 11.11.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 11.11.2020, 18:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Delegováno


84. Basket Brno - BK ARMEX Děčín 11.11.2020 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 11.11.2020, 18:30:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Delegováno


15. kolo
85. Basket Brno - Královští sokoli 14.11.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 14.11.2020, 18:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Delegováno


86. BK ARMEX Děčín - ERA Basketball Nymburk 14.11.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 14.11.2020, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Delegováno


87. Olomoucko - BK Opava 14.11.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 14.11.2020, 18:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Delegováno


88. GEOSAN Kolín - BK JIP Pardubice 14.11.2020 17:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 14.11.2020, 17:45:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Delegováno


89. DEKSTONE Tuři Svitavy - NH Ostrava 14.11.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 14.11.2020, 18:00:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Delegováno


90. SLUNETA Ústí nad Labem - USK Praha 15.11.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 15.11.2020, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Delegováno


16. kolo
91. Královští sokoli - SLUNETA Ústí nad Labem 21.11.2020 17:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 21.11.2020, 17:45:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Delegováno


92. DEKSTONE Tuři Svitavy - USK Praha 21.11.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 21.11.2020, 18:00:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Delegováno


93. NH Ostrava - GEOSAN Kolín 21.11.2020 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 21.11.2020, 17:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Delegováno


94. BK JIP Pardubice - Olomoucko 21.11.2020 18:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 21.11.2020, 18:15:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Delegováno


95. BK Opava - BK ARMEX Děčín 21.11.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 21.11.2020, 18:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Delegováno


96. Basket Brno - ERA Basketball Nymburk 21.11.2020 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 21.11.2020, 19:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Delegováno


17. kolo
97. ERA Basketball Nymburk - Královští sokoli 03.12.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 03.12.2020, 18:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Delegováno


98. Basket Brno - BK Opava 03.12.2020 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 03.12.2020, 18:30:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Delegováno


99. BK ARMEX Děčín - BK JIP Pardubice 03.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 03.12.2020, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Delegováno


100. Olomoucko - NH Ostrava 03.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 03.12.2020, 00:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Delegováno


101. GEOSAN Kolín - USK Praha 03.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 03.12.2020, 00:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Delegováno


102. DEKSTONE Tuři Svitavy - SLUNETA Ústí nad Labem 03.12.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 03.12.2020, 18:00:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Delegováno


18. kolo
103. Královští sokoli - DEKSTONE Tuři Svitavy 06.12.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 06.12.2020, 18:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Delegováno


104. SLUNETA Ústí nad Labem - GEOSAN Kolín 06.12.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 06.12.2020, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Delegováno


105. USK Praha - Olomoucko 08.12.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 08.12.2020, 18:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Delegováno


106. NH Ostrava - BK ARMEX Děčín 06.12.2020 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 06.12.2020, 17:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Delegováno


107. BK JIP Pardubice - Basket Brno 06.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 06.12.2020, 00:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Delegováno


108. BK Opava - ERA Basketball Nymburk 06.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 06.12.2020, 00:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Delegováno


19. kolo
109. BK Opava - Královští sokoli 12.12.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 12.12.2020, 18:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Delegováno


110. BK JIP Pardubice - ERA Basketball Nymburk 23.09.2020 18:45 91:97 (22:35 54:55 78:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 23.09.2020, 18:45:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Vyklický Robert (---)
Baloun Jan (---)
Záruba Matěj (---)

komisař: Macela Miroslav

111. Basket Brno - NH Ostrava 12.12.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 12.12.2020, 18:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Delegováno


112. USK Praha - BK ARMEX Děčín 12.12.2020 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 12.12.2020, 17:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Delegováno


113. Olomoucko - SLUNETA Ústí nad Labem 12.12.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 12.12.2020, 18:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Delegováno


114. GEOSAN Kolín - DEKSTONE Tuři Svitavy 12.12.2020 17:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 12.12.2020, 17:45:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Delegováno


20. kolo
115. Královští sokoli - GEOSAN Kolín 19.12.2020 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 19.12.2020, 19:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Delegováno


116. DEKSTONE Tuři Svitavy - Olomoucko 19.12.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 19.12.2020, 18:00:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Delegováno


117. SLUNETA Ústí nad Labem - BK ARMEX Děčín 20.12.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 20.12.2020, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Delegováno


118. USK Praha - Basket Brno 19.12.2020 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 19.12.2020, 17:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Delegováno


119. ERA Basketball Nymburk - NH Ostrava 25.09.2020 17:00 95:75 (25:18 46:40 73:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 25.09.2020, 17:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Kučírek Martin (---)
Linhart Tomáš (---)
Kovačovič Matej (---)

komisař: Ringsmuth Zdeněk

120. BK JIP Pardubice - BK Opava 19.12.2020 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 19.12.2020, 17:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Delegováno


21. kolo
121. BK JIP Pardubice - Královští sokoli 29.12.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 29.12.2020, 18:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Delegováno


122. BK Opava - NH Ostrava 29.12.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 29.12.2020, 18:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Delegováno


123. ERA Basketball Nymburk - USK Praha 29.12.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 29.12.2020, 18:00:00

místo: Sportovní centrum ČUS Nymburk, Nymburk

rozhodčí:
Delegováno


124. Basket Brno - SLUNETA Ústí nad Labem 29.12.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 29.12.2020, 18:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Delegováno


125. BK ARMEX Děčín - DEKSTONE Tuři Svitavy 29.12.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 29.12.2020, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Delegováno


126. Olomoucko - GEOSAN Kolín 29.12.2020 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 29.12.2020, 18:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Delegováno


22. kolo
127. Královští sokoli - Olomoucko 02.01.2021 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 02.01.2021, 18:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Delegováno


128. GEOSAN Kolín - BK ARMEX Děčín 02.01.2021 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 02.01.2021, 18:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Delegováno


129. DEKSTONE Tuři Svitavy - Basket Brno 02.01.2021 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 02.01.2021, 18:00:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Delegováno


130. SLUNETA Ústí nad Labem - ERA Basketball Nymburk 02.01.2021 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 02.01.2021, 18:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Delegováno


131. USK Praha - BK Opava 02.01.2021 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 02.01.2021, 18:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Delegováno


132. NH Ostrava - BK JIP Pardubice 02.01.2021 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Kooperativa NBL
základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 02.01.2021, 18:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Delegováno


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC