image

mladší minižákyně U12 / Oblasti / ročník 2020/21 / Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 / Přípravná soutěž U12G "A"


tabulka
1. BK Brandýs n. L. U12¨G 2 2 0 132:66 4
2. BC Slaný U12G 2 1 1 99:116 3
3. Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G 1 0 1 44:55 1
4. ŠSK Příbram U12G 1 0 1 22:60 1
1. kolo
1. BC Slaný U12G - Kral-JuniorU12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž U12G "A"
1. kolo, zápas č. 1

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



2. Brandýs U12G - ŠSK Příbram U12G 19.09.2020 09:00 60:22 (8:8 27:15 44:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž U12G "A"
1. kolo, zápas č. 2

datum: 19.09.2020, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Dub Michal
Janovský Jaroslav

2. kolo
3. Kral-JuniorU12G - ŠSK Příbram U12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž U12G "A"
2. kolo, zápas č. 3

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



4. BC Slaný U12G - Brandýs U12G 03.10.2020 09:00 44:72 (8:16 14:36 28:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž U12G "A"
2. kolo, zápas č. 4

datum: 03.10.2020, 09:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Šťavík Radek
Hacklová Rozálie

3. kolo
5. Brandýs U12G - Kral-JuniorU12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž U12G "A"
3. kolo, zápas č. 5

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



6. ŠSK Příbram U12G - BC Slaný U12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž U12G "A"
3. kolo, zápas č. 6

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:



4. kolo
7. Kral-JuniorU12G - BC Slaný U12G 19.09.2020 14:00 44:55 (14:16 26:35 34:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž U12G "A"
4. kolo, zápas č. 7

datum: 19.09.2020, 14:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Veselý Jiří
Hackl Filip

8. ŠSK Příbram U12G - Brandýs U12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž U12G "A"
4. kolo, zápas č. 8

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:



5. kolo
9. ŠSK Příbram U12G - Kral-JuniorU12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž U12G "A"
5. kolo, zápas č. 9

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:



10. Brandýs U12G - BC Slaný U12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž U12G "A"
5. kolo, zápas č. 10

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



6. kolo
11. Kral-JuniorU12G - Brandýs U12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž U12G "A"
6. kolo, zápas č. 11

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



12. BC Slaný U12G - ŠSK Příbram U12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž U12G "A"
6. kolo, zápas č. 12

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



7. kolo
13. BC Slaný U12G - Kral-JuniorU12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž U12G "A"
7. kolo, zápas č. 13

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



14. Brandýs U12G - ŠSK Příbram U12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž U12G "A"
7. kolo, zápas č. 14

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



8. kolo
15. Kral-JuniorU12G - ŠSK Příbram U12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž U12G "A"
8. kolo, zápas č. 15

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



16. BC Slaný U12G - Brandýs U12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž U12G "A"
8. kolo, zápas č. 16

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



9. kolo
17. Brandýs U12G - Kral-JuniorU12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž U12G "A"
9. kolo, zápas č. 17

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



18. ŠSK Příbram U12G - BC Slaný U12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž U12G "A"
9. kolo, zápas č. 18

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:



10. kolo
19. Kral-JuniorU12G - BC Slaný U12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž U12G "A"
10. kolo, zápas č. 19

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



20. ŠSK Příbram U12G - Brandýs U12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž U12G "A"
10. kolo, zápas č. 20

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:



11. kolo
21. ŠSK Příbram U12G - Kral-JuniorU12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž U12G "A"
11. kolo, zápas č. 21

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:



22. Brandýs U12G - BC Slaný U12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž U12G "A"
11. kolo, zápas č. 22

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



12. kolo
23. Kral-JuniorU12G - Brandýs U12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž U12G "A"
12. kolo, zápas č. 23

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



24. BC Slaný U12G - ŠSK Příbram U12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž U12G "A"
12. kolo, zápas č. 24

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.