image

mladší minižáci U12 / Oblasti / ročník 2020/21 / Přípravná soutěž mladších minižáků U12 / Přípravná soutěž U12B"B1"


tabulka
1. BK Brandýs n. L. U12B"A"(ms) 1 1 0 111:36 2
2. BK R&J EBC Mělník U12B 1 1 0 62:47 2
3. Sokol I. Smíchov (mix) 1 1 0 47:34 2
4. BC Benešov U12B 1 0 1 34:47 1
5. BA Sparta U12B"B"(ms) 1 0 1 47:62 1
6. ŠSK Slaný při 3.ZŠ Slaný 1 0 1 36:111 1
1. kolo
115. Sokol I. Smíchov (mix) - BC Benešov U12B 03.10.2020 12:30 47:34 (12:12 28:14 39:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižáci U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Přípravná soutěž U12B"B1"
1. kolo, zápas č. 115

datum: 03.10.2020, 12:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



116. Brandýs n.L. U12B"A"(ms) - ŠSK Slaný U12B 03.10.2020 11:00 111:36 (32:5 54:21 81:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižáci U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Přípravná soutěž U12B"B1"
1. kolo, zápas č. 116

datum: 03.10.2020, 11:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Křenek Karel
Pádivý Vladimír

117. BA Spa U12B"B"(ms) - R&J EBC Mělník U12B 03.10.2020 12:00 (47:62) (10:11 20:28 33:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižáci U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Přípravná soutěž U12B"B1"
1. kolo, zápas č. 117

datum: 03.10.2020, 12:00:00

místo: SC Řepy - boční kurt, Praha 17

rozhodčí:



2. kolo
118. BC Benešov U12B - R&J EBC Mělník U12B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižáci U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Přípravná soutěž U12B"B1"
2. kolo, zápas č. 118

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



119. ŠSK Slaný U12B - BA Spa U12B"B"(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižáci U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Přípravná soutěž U12B"B1"
2. kolo, zápas č. 119

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična Rabasova 821, Slaný

rozhodčí:



120. Sokol I. Smíchov (mix) - Brandýs n.L. U12B"A"(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižáci U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Přípravná soutěž U12B"B1"
2. kolo, zápas č. 120

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



3. kolo
121. Brandýs n.L. U12B"A"(ms) - BC Benešov U12B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižáci U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Přípravná soutěž U12B"B1"
3. kolo, zápas č. 121

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



122. BA Spa U12B"B"(ms) - Sokol I. Smíchov (mix)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižáci U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Přípravná soutěž U12B"B1"
3. kolo, zápas č. 122

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:



123. R&J EBC Mělník U12B - ŠSK Slaný U12B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižáci U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Přípravná soutěž U12B"B1"
3. kolo, zápas č. 123

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:



4. kolo
124. BC Benešov U12B - ŠSK Slaný U12B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižáci U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Přípravná soutěž U12B"B1"
4. kolo, zápas č. 124

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



125. Sokol I. Smíchov (mix) - R&J EBC Mělník U12B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižáci U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Přípravná soutěž U12B"B1"
4. kolo, zápas č. 125

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



126. Brandýs n.L. U12B"A"(ms) - BA Spa U12B"B"(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižáci U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Přípravná soutěž U12B"B1"
4. kolo, zápas č. 126

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



5. kolo
127. BA Spa U12B"B"(ms) - BC Benešov U12B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižáci U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Přípravná soutěž U12B"B1"
5. kolo, zápas č. 127

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:



128. R&J EBC Mělník U12B - Brandýs n.L. U12B"A"(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižáci U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Přípravná soutěž U12B"B1"
5. kolo, zápas č. 128

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:



129. ŠSK Slaný U12B - Sokol I. Smíchov (mix)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižáci U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Přípravná soutěž U12B"B1"
5. kolo, zápas č. 129

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična Rabasova 821, Slaný

rozhodčí:



6. kolo
130. BC Benešov U12B - Sokol I. Smíchov (mix)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižáci U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Přípravná soutěž U12B"B1"
6. kolo, zápas č. 130

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



131. ŠSK Slaný U12B - Brandýs n.L. U12B"A"(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižáci U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Přípravná soutěž U12B"B1"
6. kolo, zápas č. 131

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična Rabasova 821, Slaný

rozhodčí:



132. R&J EBC Mělník U12B - BA Spa U12B"B"(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižáci U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Přípravná soutěž U12B"B1"
6. kolo, zápas č. 132

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:



7. kolo
133. R&J EBC Mělník U12B - BC Benešov U12B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižáci U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Přípravná soutěž U12B"B1"
7. kolo, zápas č. 133

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:



134. BA Spa U12B"B"(ms) - ŠSK Slaný U12B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižáci U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Přípravná soutěž U12B"B1"
7. kolo, zápas č. 134

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:



135. Brandýs n.L. U12B"A"(ms) - Sokol I. Smíchov (mix)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižáci U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Přípravná soutěž U12B"B1"
7. kolo, zápas č. 135

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



8. kolo
136. BC Benešov U12B - Brandýs n.L. U12B"A"(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižáci U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Přípravná soutěž U12B"B1"
8. kolo, zápas č. 136

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



137. Sokol I. Smíchov (mix) - BA Spa U12B"B"(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižáci U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Přípravná soutěž U12B"B1"
8. kolo, zápas č. 137

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



138. ŠSK Slaný U12B - R&J EBC Mělník U12B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižáci U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Přípravná soutěž U12B"B1"
8. kolo, zápas č. 138

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična Rabasova 821, Slaný

rozhodčí:



9. kolo
139. ŠSK Slaný U12B - BC Benešov U12B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižáci U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Přípravná soutěž U12B"B1"
9. kolo, zápas č. 139

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična Rabasova 821, Slaný

rozhodčí:



140. R&J EBC Mělník U12B - Sokol I. Smíchov (mix)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižáci U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Přípravná soutěž U12B"B1"
9. kolo, zápas č. 140

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:



141. BA Spa U12B"B"(ms) - Brandýs n.L. U12B"A"(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižáci U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Přípravná soutěž U12B"B1"
9. kolo, zápas č. 141

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:



10. kolo
142. BC Benešov U12B - BA Spa U12B"B"(ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižáci U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Přípravná soutěž U12B"B1"
10. kolo, zápas č. 142

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



143. Brandýs n.L. U12B"A"(ms) - R&J EBC Mělník U12B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižáci U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Přípravná soutěž U12B"B1"
10. kolo, zápas č. 143

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



144. Sokol I. Smíchov (mix) - ŠSK Slaný U12B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, mladší minižáci U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Přípravná soutěž U12B"B1"
10. kolo, zápas č. 144

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.