image

starší žákyně U15 / nadregionální soutěž / ročník 2020/21 / nadregionální liga / Skupina B


tabulka
1. Slavoj BK Litoměřice 4 3 1 250:202 7
2. BCM Sokolov 3 3 0 247:116 6
3. BSK Tatran Kraslice (MS) 4 2 2 314:224 6
4. BK Teplice (MS) 3 2 1 155:162 5
5. TJ Sokol Toužim (MS) 3 0 3 131:303 3
6. BA Tygřice Louny 2 0 2 94:172 2
7. TJ Sokol Kladno 1 0 1 48:60 1
1. kolo
1. BCM Sokolov - Tatran Kraslice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
1. kolo, zápas č. 1

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



2. BA Tygřice Louny - Sokol Kladno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
1. kolo, zápas č. 2

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:



3. Slavoj BK Litoměřice - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
1. kolo, zápas č. 3

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



2. kolo
4. BCM Sokolov - TJ Sokol Toužim 16.09.2020 17:30 115:38 (35:10 62:11 91:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
2. kolo, zápas č. 4

datum: 16.09.2020, 17:30:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Svatoš Miroslav
Skořepa Petr

5. BA Tygřice Louny - Slavoj BK Litoměřice 12.09.2020 18:00 44:65 (13:16 24:34 38:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
2. kolo, zápas č. 5

datum: 12.09.2020, 18:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina


6. Sokol Kladno - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
2. kolo, zápas č. 6

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Hackl Filip
Hacklová Rozálie

3. kolo
7. Tatran Kraslice - TJ Sokol Toužim 13.09.2020 10:00 112:48 (30:15 51:30 76:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
3. kolo, zápas č. 7

datum: 13.09.2020, 10:00:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:
Koranda Vladimír
Skořepa Petr

8. BA Tygřice Louny - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
3. kolo, zápas č. 8

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Rom Daniel
Lunhul Vladislav

9. Sokol Kladno - Slavoj BK Litoměřice 13.09.2020 10:00 48:60 (9:16 16:21 40:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
3. kolo, zápas č. 9

datum: 13.09.2020, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Machálek Jan
Pavýza Jiří

4. kolo
10. TJ Sokol Toužim - Slavoj BK Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
4. kolo, zápas č. 10

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala města, Toužim

rozhodčí:
Skořepa Petr
Heřman Matěj

11. BA Tygřice Louny - BCM Sokolov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
4. kolo, zápas č. 11

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Čabala Tadeáš
Kinka Roman

12. Tatran Kraslice - Sokol Kladno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
4. kolo, zápas č. 12

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:
Veselá Lucie
Koranda Vladimír

5. kolo
13. TJ Sokol Toužim - BK Teplice 27.09.2020 11:00 45:76 (12:24 18:44 30:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
5. kolo, zápas č. 13

datum: 27.09.2020, 11:00:00

místo: Sportovní hala města, Toužim

rozhodčí:
Čabala Tadeáš
Heřman Matěj

14. BCM Sokolov - Sokol Kladno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
5. kolo, zápas č. 14

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Čabala Tadeáš
Kinka Roman

15. Tatran Kraslice - BA Tygřice Louny 27.09.2020 12:00 107:50 (25:6 55:20 77:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
5. kolo, zápas č. 15

datum: 27.09.2020, 12:00:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:
Veselá Lucie
Koranda Vladimír

6. kolo
16. BA Tygřice Louny - TJ Sokol Toužim       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
6. kolo, zápas č. 16

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Krob Vlastimil
Vondráčková Sabina

17. Slavoj BK Litoměřice - BCM Sokolov 10.10.2020 15:00 51:66 (12:15 20:36 34:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
6. kolo, zápas č. 17

datum: 10.10.2020, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hušek Daniel
Vostatková Karolína

18. BK Teplice - Tatran Kraslice 10.10.2020 14:30 52:51 (8:15 27:22 42:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
6. kolo, zápas č. 18

datum: 10.10.2020, 14:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:



7. kolo
19. Sokol Kladno - TJ Sokol Toužim       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
7. kolo, zápas č. 19

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Veselý Jiří
Hacklová Rozálie

20. Slavoj BK Litoměřice - Tatran Kraslice 11.10.2020 10:00 74:44 (23:11 46:22 59:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
7. kolo, zápas č. 20

datum: 11.10.2020, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Vostatková Karolína
Billík Dennis

21. BK Teplice - BCM Sokolov 11.10.2020 09:00 27:66 (5:23 12:39 21:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
7. kolo, zápas č. 21

datum: 11.10.2020, 09:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:



8. kolo
22. Tatran Kraslice - BCM Sokolov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
8. kolo, zápas č. 22

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:
Schambergerová Barbora
Koranda Vladimír

23. Sokol Kladno - BA Tygřice Louny       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
8. kolo, zápas č. 23

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



24. BK Teplice - Slavoj BK Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
8. kolo, zápas č. 24

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



9. kolo
25. TJ Sokol Toužim - Tatran Kraslice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
9. kolo, zápas č. 25

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



26. BK Teplice - BA Tygřice Louny       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
9. kolo, zápas č. 26

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



27. Slavoj BK Litoměřice - Sokol Kladno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
9. kolo, zápas č. 27

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



10. kolo
28. TJ Sokol Toužim - BCM Sokolov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
10. kolo, zápas č. 28

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



29. Slavoj BK Litoměřice - BA Tygřice Louny       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
10. kolo, zápas č. 29

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



30. BK Teplice - Sokol Kladno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
10. kolo, zápas č. 30

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



11. kolo
31. BK Teplice - TJ Sokol Toužim       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
11. kolo, zápas č. 31

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



32. Sokol Kladno - BCM Sokolov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
11. kolo, zápas č. 32

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



33. BA Tygřice Louny - Tatran Kraslice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
11. kolo, zápas č. 33

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



12. kolo
34. Slavoj BK Litoměřice - TJ Sokol Toužim       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
12. kolo, zápas č. 34

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



35. BCM Sokolov - BA Tygřice Louny       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
12. kolo, zápas č. 35

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:



36. Sokol Kladno - Tatran Kraslice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
12. kolo, zápas č. 36

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



13. kolo
37. TJ Sokol Toužim - Sokol Kladno       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
13. kolo, zápas č. 37

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



38. Tatran Kraslice - Slavoj BK Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
13. kolo, zápas č. 38

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



39. BCM Sokolov - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
13. kolo, zápas č. 39

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



14. kolo
40. TJ Sokol Toužim - BA Tygřice Louny       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
14. kolo, zápas č. 40

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



41. BCM Sokolov - Slavoj BK Litoměřice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
14. kolo, zápas č. 41

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



42. Tatran Kraslice - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
14. kolo, zápas č. 42

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.