image

juniorky U19 / nadregionální soutěž / ročník 2020/21 / nadregionální liga / Skupina A


tabulka
1. BC Slaný 4 1 3 222:250 5
2. TJ Lokomotiva Liberec 2 2 0 110:85 4
3. Válečnice Děčín 2 2 0 106:98 4
4. BŠ Tygři Praha 2 1 1 142:140 3
5. Sokol Nusle B 2 1 1 138:137 3
6. TJ Slovan Litoměřice B 2 0 2 86:94 2
1. kolo
19541. Loko Liberec - Válečnice Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
1. kolo, zápas č. 19541

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Hošek Václav
Jeřábek Antonín

19542. BC Slaný - Sokol Nusle B 26.09.2020 14:00 59:64 (11:8 25:30 41:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
1. kolo, zápas č. 19542

datum: 26.09.2020, 14:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Šťavík Radek
Moravcová Lucie

19543. Slovan Litoměřice B - BŠ Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
1. kolo, zápas č. 19543

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kout Jan


2. kolo
19544. BC Slaný - BŠ Tygři Praha 27.09.2020 11:00 66:64 (11:17 33:30 51:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
2. kolo, zápas č. 19544

datum: 27.09.2020, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Šťavík Radek
Moravcová Lucie

19545. Slovan Litoměřice B - Sokol Nusle B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
2. kolo, zápas č. 19545

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kout Jan
Kundert Mathias

3. kolo
19546. Sokol Nusle B - BŠ Tygři Praha 10.10.2020 14:00 74:78 (10:14 30:34 51:57 69:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
3. kolo, zápas č. 19546

datum: 10.10.2020, 14:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Horník Michal
Průša Jan

19547. Loko Liberec - BC Slaný 10.10.2020 16:00 62:39 (13:13 29:25 44:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
3. kolo, zápas č. 19547

datum: 10.10.2020, 16:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav
Kout Jan

19548. Válečnice Děčín - Slovan Litoměřice B 10.10.2020 09:00 46:40 (15:12 27:19 32:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
3. kolo, zápas č. 19548

datum: 10.10.2020, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Asztalos Ondřej
Růžek Filip

4. kolo
19549. Loko Liberec - Slovan Litoměřice B 11.10.2020 10:00 48:46 (15:11 22:19 37:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
4. kolo, zápas č. 19549

datum: 11.10.2020, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Kout Jan
Kesler Vladimír

19550. Válečnice Děčín - BC Slaný 11.10.2020 15:00 60:58 (12:14 29:27 42:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
4. kolo, zápas č. 19550

datum: 11.10.2020, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan
Asztalos Ondřej

5. kolo
19551. BC Slaný - Slovan Litoměřice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
5. kolo, zápas č. 19551

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



19552. Sokol Nusle B - Loko Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
5. kolo, zápas č. 19552

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Olešská , Praha 10

rozhodčí:



19553. BŠ Tygři Praha - Válečnice Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
5. kolo, zápas č. 19553

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



6. kolo
19554. Sokol Nusle B - Válečnice Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
6. kolo, zápas č. 19554

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Olešská , Praha 10

rozhodčí:



19555. BŠ Tygři Praha - Loko Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
6. kolo, zápas č. 19555

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



7. kolo
19556. BŠ Tygři Praha - BC Slaný       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
7. kolo, zápas č. 19556

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



19557. Sokol Nusle B - Slovan Litoměřice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
7. kolo, zápas č. 19557

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Olešská , Praha 10

rozhodčí:



8. kolo
19558. Válečnice Děčín - Loko Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
8. kolo, zápas č. 19558

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



19559. Sokol Nusle B - BC Slaný       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
8. kolo, zápas č. 19559

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Olešská , Praha 10

rozhodčí:



19560. BŠ Tygři Praha - Slovan Litoměřice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
8. kolo, zápas č. 19560

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



9. kolo
19561. Slovan Litoměřice B - Loko Liberec 28.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
9. kolo, zápas č. 19561

datum: 28.11.2020, 00:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:



19562. BC Slaný - Válečnice Děčín 28.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
9. kolo, zápas č. 19562

datum: 28.11.2020, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



10. kolo
19563. BŠ Tygři Praha - Sokol Nusle B 29.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
10. kolo, zápas č. 19563

datum: 29.11.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



19564. BC Slaný - Loko Liberec 29.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
10. kolo, zápas č. 19564

datum: 29.11.2020, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



19565. Slovan Litoměřice B - Válečnice Děčín 29.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
10. kolo, zápas č. 19565

datum: 29.11.2020, 00:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:



11. kolo
19566. Válečnice Děčín - Sokol Nusle B 12.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
11. kolo, zápas č. 19566

datum: 12.12.2020, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



19567. Loko Liberec - BŠ Tygři Praha 12.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
11. kolo, zápas č. 19567

datum: 12.12.2020, 00:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:



12. kolo
19568. Slovan Litoměřice B - BC Slaný 13.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
12. kolo, zápas č. 19568

datum: 13.12.2020, 00:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:



19569. Loko Liberec - Sokol Nusle B 13.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
12. kolo, zápas č. 19569

datum: 13.12.2020, 00:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:



19570. Válečnice Děčín - BŠ Tygři Praha 13.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
12. kolo, zápas č. 19570

datum: 13.12.2020, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



13. kolo
19571. Loko Liberec - Válečnice Děčín 09.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
13. kolo, zápas č. 19571

datum: 09.01.2021, 00:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:



19572. BC Slaný - Sokol Nusle B 09.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
13. kolo, zápas č. 19572

datum: 09.01.2021, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



19573. Slovan Litoměřice B - BŠ Tygři Praha 09.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
13. kolo, zápas č. 19573

datum: 09.01.2021, 00:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:



14. kolo
19574. BC Slaný - BŠ Tygři Praha 10.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
14. kolo, zápas č. 19574

datum: 10.01.2021, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



19575. Slovan Litoměřice B - Sokol Nusle B 10.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
14. kolo, zápas č. 19575

datum: 10.01.2021, 00:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:



15. kolo
19576. Sokol Nusle B - BŠ Tygři Praha 23.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
15. kolo, zápas č. 19576

datum: 23.01.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Olešská , Praha 10

rozhodčí:



19577. Loko Liberec - BC Slaný 23.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
15. kolo, zápas č. 19577

datum: 23.01.2021, 00:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:



19578. Válečnice Děčín - Slovan Litoměřice B 23.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
15. kolo, zápas č. 19578

datum: 23.01.2021, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



16. kolo
19579. Loko Liberec - Slovan Litoměřice B 24.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
16. kolo, zápas č. 19579

datum: 24.01.2021, 00:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:



19580. Válečnice Děčín - BC Slaný 24.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
16. kolo, zápas č. 19580

datum: 24.01.2021, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



17. kolo
19581. BC Slaný - Slovan Litoměřice B 13.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
17. kolo, zápas č. 19581

datum: 13.02.2021, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



19582. Sokol Nusle B - Loko Liberec 13.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
17. kolo, zápas č. 19582

datum: 13.02.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Olešská , Praha 10

rozhodčí:



19583. BŠ Tygři Praha - Válečnice Děčín 13.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
17. kolo, zápas č. 19583

datum: 13.02.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



18. kolo
19584. Sokol Nusle B - Válečnice Děčín 14.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
18. kolo, zápas č. 19584

datum: 14.02.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Olešská , Praha 10

rozhodčí:



19585. BŠ Tygři Praha - Loko Liberec 14.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
18. kolo, zápas č. 19585

datum: 14.02.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



19. kolo
19586. BŠ Tygři Praha - BC Slaný 27.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
19. kolo, zápas č. 19586

datum: 27.02.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



19587. Sokol Nusle B - Slovan Litoměřice B 27.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
19. kolo, zápas č. 19587

datum: 27.02.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Olešská , Praha 10

rozhodčí:



20. kolo
19588. Válečnice Děčín - Loko Liberec 28.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
20. kolo, zápas č. 19588

datum: 28.02.2021, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



19589. Sokol Nusle B - BC Slaný 28.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
20. kolo, zápas č. 19589

datum: 28.02.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Olešská , Praha 10

rozhodčí:



19590. BŠ Tygři Praha - Slovan Litoměřice B 28.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
20. kolo, zápas č. 19590

datum: 28.02.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



21. kolo
19591. Slovan Litoměřice B - Loko Liberec 13.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
21. kolo, zápas č. 19591

datum: 13.03.2021, 00:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:



19592. BC Slaný - Válečnice Děčín 13.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
21. kolo, zápas č. 19592

datum: 13.03.2021, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



22. kolo
19593. BŠ Tygři Praha - Sokol Nusle B 14.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
22. kolo, zápas č. 19593

datum: 14.03.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



19594. BC Slaný - Loko Liberec 14.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
22. kolo, zápas č. 19594

datum: 14.03.2021, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



19595. Slovan Litoměřice B - Válečnice Děčín 14.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
22. kolo, zápas č. 19595

datum: 14.03.2021, 00:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:



23. kolo
19596. Válečnice Děčín - Sokol Nusle B 27.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
23. kolo, zápas č. 19596

datum: 27.03.2021, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



19597. Loko Liberec - BŠ Tygři Praha 27.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
23. kolo, zápas č. 19597

datum: 27.03.2021, 00:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:



24. kolo
19598. Slovan Litoměřice B - BC Slaný 28.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
24. kolo, zápas č. 19598

datum: 28.03.2021, 00:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:



19599. Loko Liberec - Sokol Nusle B 28.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
24. kolo, zápas č. 19599

datum: 28.03.2021, 00:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:



19600. Válečnice Děčín - BŠ Tygři Praha 28.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
24. kolo, zápas č. 19600

datum: 28.03.2021, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC