image

nejmladší minižákyně U11 / Oblasti / ročník 2020/21 / Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G / Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"


tabulka
1. TJ Sokol Kladno U11G 3 2 1 134:135 5
2. BK Studánka Pardubice U11G (ms) 2 1 1 97:80 3
3. BC Slaný U11G(mix) 2 1 1 99:90 3
4. BK Brandýs n. L.o.s. U11G 2 1 1 76:81 3
5. BC Benešov U11G 1 0 1 38:58 1
1. kolo
1. BC Benešov U11G - BK Studánka Pardubice U11G (ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
1. kolo, zápas č. 1

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



2. TJ Sokol Kladno U11G - BK Brandýs U11G 13.09.2020 10:00 43:35 (11:7 23:18 37:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
1. kolo, zápas č. 2

datum: 13.09.2020, 10:00:00

místo: 12. ZŠ Rozdělov, Kladno

rozhodčí:
Hackl Filip
Hacklová Rozálie

2. kolo
3. BK Studánka Pardubice U11G (ms) - TJ Sokol Kladno U11G 26.09.2020 12:30 59:39 (10:14 27:22 45:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
2. kolo, zápas č. 3

datum: 26.09.2020, 12:30:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



4. Slaný U11G(mix) - BC Benešov U11G 26.09.2020 10:00 58:38 (18:8 30:20 47:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
2. kolo, zápas č. 4

datum: 26.09.2020, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Šťavík Radek
Moravcová Lucie

3. kolo
5. TJ Sokol Kladno U11G - Slaný U11G(mix) 10.10.2020 10:00 52:41 (11:11 26:21 42:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
3. kolo, zápas č. 5

datum: 10.10.2020, 10:00:00

místo: 12. ZŠ Rozdělov, Kladno

rozhodčí:
Veselý Jiří
Kamler Michal

6. BK Brandýs U11G - BK Studánka Pardubice U11G (ms) 10.10.2020 14:00 41:38 (18:2 25:16 37:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
3. kolo, zápas č. 6

datum: 10.10.2020, 14:00:00

místo: Sportcentrum, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Křenek Karel
Dvorský Dušan

4. kolo
7. Slaný U11G(mix) - BK Brandýs U11G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
4. kolo, zápas č. 7

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



8. BC Benešov U11G - TJ Sokol Kladno U11G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
4. kolo, zápas č. 8

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



5. kolo
9. BK Brandýs U11G - BC Benešov U11G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
5. kolo, zápas č. 9

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



10. BK Studánka Pardubice U11G (ms) - Slaný U11G(mix)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
5. kolo, zápas č. 10

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



6. kolo
11. BK Studánka Pardubice U11G (ms) - BC Benešov U11G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
6. kolo, zápas č. 11

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



12. BK Brandýs U11G - TJ Sokol Kladno U11G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
6. kolo, zápas č. 12

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



7. kolo
13. TJ Sokol Kladno U11G - BK Studánka Pardubice U11G (ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
7. kolo, zápas č. 13

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



14. BC Benešov U11G - Slaný U11G(mix)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
7. kolo, zápas č. 14

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



8. kolo
15. Slaný U11G(mix) - TJ Sokol Kladno U11G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
8. kolo, zápas č. 15

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



16. BK Studánka Pardubice U11G (ms) - BK Brandýs U11G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
8. kolo, zápas č. 16

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



9. kolo
17. BK Brandýs U11G - Slaný U11G(mix)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
9. kolo, zápas č. 17

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



18. TJ Sokol Kladno U11G - BC Benešov U11G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
9. kolo, zápas č. 18

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



10. kolo
19. BC Benešov U11G - BK Brandýs U11G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
10. kolo, zápas č. 19

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



20. Slaný U11G(mix) - BK Studánka Pardubice U11G (ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A"
10. kolo, zápas č. 20

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.