image

nejmladší minižákyně U11 / Oblasti / ročník 2020/21 / Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G / Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"


tabulka
1. BC Slaný U11G 2 2 0 82:47 4
2. BK Brandýs n. L.o.s. U11G 2 2 0 90:71 4
3. BK Studánka Pardubice U11G (ms) 2 1 1 82:67 3
4. TJ Sokol Kladno U11G 3 0 3 91:135 3
5. BC Benešov U11G 1 0 1 19:44 1
1. kolo
21. BC Benešov U11G - BK Studánka Pardubice U11G (ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
1. kolo, zápas č. 21

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



22. TJ Sokol Kladno U11G - BK Brandýs U11G 13.09.2020 12:00 37:49 (7:13 15:26 22:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
1. kolo, zápas č. 22

datum: 13.09.2020, 12:00:00

místo: 12. ZŠ Rozdělov, Kladno

rozhodčí:
Hackl Filip
Hacklová Rozálie

2. kolo
23. BK Studánka Pardubice U11G (ms) - TJ Sokol Kladno U11G 26.09.2020 14:15 48:26 (8:6 24:14 36:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
2. kolo, zápas č. 23

datum: 26.09.2020, 14:15:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



24. Slaný U11G - BC Benešov U11G 26.09.2020 11:30 44:19 (14:4 28:6 36:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
2. kolo, zápas č. 24

datum: 26.09.2020, 11:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Šťavík Radek
Moravcová Lucie

3. kolo
25. TJ Sokol Kladno U11G - Slaný U11G 10.10.2020 12:00 28:38 (4:14 8:20 18:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
3. kolo, zápas č. 25

datum: 10.10.2020, 12:00:00

místo: 12. ZŠ Rozdělov, Kladno

rozhodčí:
Veselý Jiří
Kamler Michal

26. BK Brandýs U11G - BK Studánka Pardubice U11G (ms) 10.10.2020 16:00 41:34 (14:4 18:16 26:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
3. kolo, zápas č. 26

datum: 10.10.2020, 16:00:00

místo: Sportcentrum, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Křenek Karel
Dvorský Dušan

4. kolo
27. Slaný U11G - BK Brandýs U11G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
4. kolo, zápas č. 27

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



28. BC Benešov U11G - TJ Sokol Kladno U11G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
4. kolo, zápas č. 28

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



5. kolo
29. BK Brandýs U11G - BC Benešov U11G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
5. kolo, zápas č. 29

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



30. BK Studánka Pardubice U11G (ms) - Slaný U11G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
5. kolo, zápas č. 30

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



6. kolo
31. BK Studánka Pardubice U11G (ms) - BC Benešov U11G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
6. kolo, zápas č. 31

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



32. BK Brandýs U11G - TJ Sokol Kladno U11G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
6. kolo, zápas č. 32

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



7. kolo
33. TJ Sokol Kladno U11G - BK Studánka Pardubice U11G (ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
7. kolo, zápas č. 33

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



34. BC Benešov U11G - Slaný U11G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
7. kolo, zápas č. 34

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



8. kolo
35. Slaný U11G - TJ Sokol Kladno U11G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
8. kolo, zápas č. 35

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



36. BK Studánka Pardubice U11G (ms) - BK Brandýs U11G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
8. kolo, zápas č. 36

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



9. kolo
37. BK Brandýs U11G - Slaný U11G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
9. kolo, zápas č. 37

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



38. TJ Sokol Kladno U11G - BC Benešov U11G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
9. kolo, zápas č. 38

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



10. kolo
39. BC Benešov U11G - BK Brandýs U11G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
10. kolo, zápas č. 39

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



40. Slaný U11G - BK Studánka Pardubice U11G (ms)       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
10. kolo, zápas č. 40

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.