image

junioři U19 / nadregionální soutěž / ročník 2020/21 / nadregionální liga / Skupina B


tabulka
1. BK R&J EBC Mělník 0 0 0 0:0 0
2. BK Brandýs nad Labem 0 0 0 0:0 0
3. BC Benešov 0 0 0 0:0 0
4. BK Baník Most 0 0 0 0:0 0
5. Válečníci Děčín B 0 0 0 0:0 0
6. Jižní Supi B 0 0 0 0:0 0
7. BK Kralupy junior 0 0 0 0:0 0
8. BK Teplice 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. Jižní Supi B - BC Benešov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
1. kolo, zápas č. 1

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



2. R&J EBC Mělník - BK Brandýs n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
1. kolo, zápas č. 2

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



3. BKj Kralupy - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
1. kolo, zápas č. 3

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



4. Baník Most - Válečníci Děčín B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
1. kolo, zápas č. 4

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



2. kolo
5. Jižní Supi B - Baník Most       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
2. kolo, zápas č. 5

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



6. BC Benešov - Válečníci Děčín B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
2. kolo, zápas č. 6

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



7. R&J EBC Mělník - BKj Kralupy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
2. kolo, zápas č. 7

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Veselý Jiří
Panič Dragan

8. BK Brandýs n. L. - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
2. kolo, zápas č. 8

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



3. kolo
9. Jižní Supi B - Válečníci Děčín B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
3. kolo, zápas č. 9

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



10. BC Benešov - Baník Most       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
3. kolo, zápas č. 10

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Dub Michal
Buršík Petr

11. R&J EBC Mělník - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
3. kolo, zápas č. 11

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:



12. BK Brandýs n. L. - BKj Kralupy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
3. kolo, zápas č. 12

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



4. kolo
13. Baník Most - BKj Kralupy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
4. kolo, zápas č. 13

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:



14. Válečníci Děčín B - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
4. kolo, zápas č. 14

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



15. Jižní Supi B - R&J EBC Mělník       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
4. kolo, zápas č. 15

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



16. BC Benešov - BK Brandýs n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
4. kolo, zápas č. 16

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



5. kolo
17. Baník Most - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
5. kolo, zápas č. 17

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:



18. Válečníci Děčín B - BKj Kralupy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
5. kolo, zápas č. 18

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



19. Jižní Supi B - BK Brandýs n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
5. kolo, zápas č. 19

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



20. BC Benešov - R&J EBC Mělník       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
5. kolo, zápas č. 20

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



6. kolo
21. R&J EBC Mělník - Baník Most       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
6. kolo, zápas č. 21

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:



22. BK Brandýs n. L. - Válečníci Děčín B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
6. kolo, zápas č. 22

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



23. BKj Kralupy - Jižní Supi B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
6. kolo, zápas č. 23

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



24. BK Teplice - BC Benešov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
6. kolo, zápas č. 24

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



7. kolo
25. R&J EBC Mělník - Válečníci Děčín B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
7. kolo, zápas č. 25

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:



26. BK Brandýs n. L. - Baník Most       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
7. kolo, zápas č. 26

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



27. BKj Kralupy - BC Benešov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
7. kolo, zápas č. 27

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



28. BK Teplice - Jižní Supi B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
7. kolo, zápas č. 28

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



8. kolo
29. BC Benešov - Jižní Supi B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
8. kolo, zápas č. 29

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



30. BK Brandýs n. L. - R&J EBC Mělník       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
8. kolo, zápas č. 30

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



31. BK Teplice - BKj Kralupy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
8. kolo, zápas č. 31

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:



32. Válečníci Děčín B - Baník Most       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
8. kolo, zápas č. 32

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



9. kolo
33. Válečníci Děčín B - Jižní Supi B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
9. kolo, zápas č. 33

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



34. Baník Most - BC Benešov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
9. kolo, zápas č. 34

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



35. BK Teplice - R&J EBC Mělník       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
9. kolo, zápas č. 35

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



36. BKj Kralupy - BK Brandýs n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
9. kolo, zápas č. 36

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



10. kolo
37. Baník Most - Jižní Supi B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
10. kolo, zápas č. 37

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



38. Válečníci Děčín B - BC Benešov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
10. kolo, zápas č. 38

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



39. BKj Kralupy - R&J EBC Mělník       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
10. kolo, zápas č. 39

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



40. BK Teplice - BK Brandýs n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
10. kolo, zápas č. 40

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



11. kolo
41. BK Teplice - Baník Most       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
11. kolo, zápas č. 41

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



42. BKj Kralupy - Válečníci Děčín B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
11. kolo, zápas č. 42

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



43. BK Brandýs n. L. - Jižní Supi B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
11. kolo, zápas č. 43

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



44. R&J EBC Mělník - BC Benešov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
11. kolo, zápas č. 44

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:



12. kolo
45. BKj Kralupy - Baník Most       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
12. kolo, zápas č. 45

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



46. BK Teplice - Válečníci Děčín B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
12. kolo, zápas č. 46

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



47. R&J EBC Mělník - Jižní Supi B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
12. kolo, zápas č. 47

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:



48. BK Brandýs n. L. - BC Benešov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
12. kolo, zápas č. 48

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



13. kolo
49. Válečníci Děčín B - R&J EBC Mělník       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
13. kolo, zápas č. 49

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



50. Baník Most - BK Brandýs n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
13. kolo, zápas č. 50

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



51. BC Benešov - BKj Kralupy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
13. kolo, zápas č. 51

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



52. Jižní Supi B - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
13. kolo, zápas č. 52

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



14. kolo
53. Baník Most - R&J EBC Mělník       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
14. kolo, zápas č. 53

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



54. Válečníci Děčín B - BK Brandýs n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
14. kolo, zápas č. 54

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



55. Jižní Supi B - BKj Kralupy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
14. kolo, zápas č. 55

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



56. BC Benešov - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
14. kolo, zápas č. 56

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.