image

junioři U19 / nadregionální soutěž / ročník 2020/21 / nadregionální liga / Skupina B


tabulka
1. Jižní Supi B 2 2 0 149:71 4
2. BK Kralupy junior 2 2 0 164:121 4
3. BC Benešov 2 1 1 79:110 3
4. Válečníci Děčín B 3 0 3 173:225 3
5. BK Baník Most 1 1 0 85:80 2
6. BK Teplice 1 0 1 59:67 1
7. BK Brandýs nad Labem 1 0 1 62:97 1
8. BK R&J EBC Mělník 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. Jižní Supi B - BC Benešov 26.09.2020 17:00 61:27 (18:9 34:14 44:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
1. kolo, zápas č. 1

datum: 26.09.2020, 17:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Kohout Radomír
Podařil Teodor

2. R&J EBC Mělník - BK Brandýs n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
1. kolo, zápas č. 2

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Dub Michal
Panič Dragan

3. BKj Kralupy - BK Teplice 25.09.2020 18:00 67:59 (25:17 40:29 55:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
1. kolo, zápas č. 3

datum: 25.09.2020, 18:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Panič Dragan
Moravcová Lucie

4. Baník Most - Válečníci Děčín B 06.10.2020 18:00 85:80 (15:24 34:49 63:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
1. kolo, zápas č. 4

datum: 06.10.2020, 18:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Asztalos Ondřej

2. kolo
5. Jižní Supi B - Baník Most       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
2. kolo, zápas č. 5

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Kult Michal
Vyhlídal Michal

6. BC Benešov - Válečníci Děčín B 10.10.2020 15:00 52:49 (13:11 27:20 38:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
2. kolo, zápas č. 6

datum: 10.10.2020, 15:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Dub Michal
Buršík Petr

7. R&J EBC Mělník - BKj Kralupy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
2. kolo, zápas č. 7

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Veselý Jiří
Panič Dragan

8. BK Brandýs n. L. - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
2. kolo, zápas č. 8

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



3. kolo
9. Jižní Supi B - Válečníci Děčín B 11.10.2020 15:00 88:44 (20:8 46:20 71:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
3. kolo, zápas č. 9

datum: 11.10.2020, 15:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Svoboda Martin
Vyhlídal Michal

10. BC Benešov - Baník Most       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
3. kolo, zápas č. 10

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Dub Michal
Buršík Petr

11. R&J EBC Mělník - BK Teplice 24.11.2020 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
3. kolo, zápas č. 11

datum: 24.11.2020, 18:30:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:



12. BK Brandýs n. L. - BKj Kralupy 11.10.2020 11:00 62:97 (16:32 39:56 48:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
3. kolo, zápas č. 12

datum: 11.10.2020, 11:00:00

místo: Sportcentrum, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Křenek Karel
Mrzena Lukáš

4. kolo
13. Baník Most - BKj Kralupy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
4. kolo, zápas č. 13

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:



14. Válečníci Děčín B - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
4. kolo, zápas č. 14

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



15. Jižní Supi B - R&J EBC Mělník       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
4. kolo, zápas č. 15

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



16. BC Benešov - BK Brandýs n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
4. kolo, zápas č. 16

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



5. kolo
17. Baník Most - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
5. kolo, zápas č. 17

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:



18. Válečníci Děčín B - BKj Kralupy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
5. kolo, zápas č. 18

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



19. Jižní Supi B - BK Brandýs n. L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
5. kolo, zápas č. 19

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



20. BC Benešov - R&J EBC Mělník       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
5. kolo, zápas č. 20

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



6. kolo
21. R&J EBC Mělník - Baník Most 14.11.2020 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
6. kolo, zápas č. 21

datum: 14.11.2020, 17:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:



22. BK Brandýs n. L. - Válečníci Děčín B 14.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
6. kolo, zápas č. 22

datum: 14.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



23. BKj Kralupy - Jižní Supi B 14.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
6. kolo, zápas č. 23

datum: 14.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



24. BK Teplice - BC Benešov 14.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
6. kolo, zápas č. 24

datum: 14.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



7. kolo
25. R&J EBC Mělník - Válečníci Děčín B 15.11.2020 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
7. kolo, zápas č. 25

datum: 15.11.2020, 10:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:



26. BK Brandýs n. L. - Baník Most 15.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
7. kolo, zápas č. 26

datum: 15.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



27. BKj Kralupy - BC Benešov 23.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
7. kolo, zápas č. 27

datum: 23.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



28. BK Teplice - Jižní Supi B 15.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
7. kolo, zápas č. 28

datum: 15.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



8. kolo
29. BC Benešov - Jižní Supi B 28.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
8. kolo, zápas č. 29

datum: 28.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



30. BK Brandýs n. L. - R&J EBC Mělník 28.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
8. kolo, zápas č. 30

datum: 28.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



31. BK Teplice - BKj Kralupy 25.11.2020 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
8. kolo, zápas č. 31

datum: 25.11.2020, 18:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:



32. Válečníci Děčín B - Baník Most 28.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
8. kolo, zápas č. 32

datum: 28.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



9. kolo
33. Válečníci Děčín B - Jižní Supi B 12.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
9. kolo, zápas č. 33

datum: 12.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



34. Baník Most - BC Benešov 12.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
9. kolo, zápas č. 34

datum: 12.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



35. BK Teplice - R&J EBC Mělník 12.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
9. kolo, zápas č. 35

datum: 12.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



36. BKj Kralupy - BK Brandýs n. L. 12.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
9. kolo, zápas č. 36

datum: 12.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



10. kolo
37. Baník Most - Jižní Supi B 13.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
10. kolo, zápas č. 37

datum: 13.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



38. Válečníci Děčín B - BC Benešov 13.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
10. kolo, zápas č. 38

datum: 13.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



39. BKj Kralupy - R&J EBC Mělník 13.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
10. kolo, zápas č. 39

datum: 13.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



40. BK Teplice - BK Brandýs n. L. 13.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
10. kolo, zápas č. 40

datum: 13.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



11. kolo
41. BK Teplice - Baník Most 09.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
11. kolo, zápas č. 41

datum: 09.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



42. BKj Kralupy - Válečníci Děčín B 09.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
11. kolo, zápas č. 42

datum: 09.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



43. BK Brandýs n. L. - Jižní Supi B 09.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
11. kolo, zápas č. 43

datum: 09.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



44. R&J EBC Mělník - BC Benešov 09.01.2021 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
11. kolo, zápas č. 44

datum: 09.01.2021, 15:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:



12. kolo
45. BKj Kralupy - Baník Most 10.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
12. kolo, zápas č. 45

datum: 10.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



46. BK Teplice - Válečníci Děčín B 10.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
12. kolo, zápas č. 46

datum: 10.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



47. R&J EBC Mělník - Jižní Supi B 10.01.2021 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
12. kolo, zápas č. 47

datum: 10.01.2021, 12:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:



48. BK Brandýs n. L. - BC Benešov 10.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
12. kolo, zápas č. 48

datum: 10.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



13. kolo
49. Válečníci Děčín B - R&J EBC Mělník 23.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
13. kolo, zápas č. 49

datum: 23.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



50. Baník Most - BK Brandýs n. L. 23.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
13. kolo, zápas č. 50

datum: 23.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



51. BC Benešov - BKj Kralupy 15.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
13. kolo, zápas č. 51

datum: 15.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



52. Jižní Supi B - BK Teplice 23.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
13. kolo, zápas č. 52

datum: 23.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



14. kolo
53. Baník Most - R&J EBC Mělník 24.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
14. kolo, zápas č. 53

datum: 24.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



54. Válečníci Děčín B - BK Brandýs n. L. 24.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
14. kolo, zápas č. 54

datum: 24.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



55. Jižní Supi B - BKj Kralupy 24.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
14. kolo, zápas č. 55

datum: 24.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



56. BC Benešov - BK Teplice 24.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
14. kolo, zápas č. 56

datum: 24.01.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC