image

žáci U15 / nadregionální soutěž / ročník 2020/21 / nadregionální liga / Skupina A


tabulka
1. BK Sokolov 4 2 2 330:202 6
2. Slavoj BK Litoměřice 3 3 0 209:159 6
3. BK Teplice 3 3 0 234:192 6
4. BA Tygři Louny 4 1 3 244:204 5
5. BA 2006´ Roudnice n.L. 2 2 0 224:43 4
6. BK Beroun 3 1 2 141:210 4
7. BK Kralupy Junior 3 0 3 32:372 3
8. Kelti Nové Strašecí 2 0 2 135:167 2
1. kolo
15113. Slavoj Litoměřice - BK Teplice 12.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
1. kolo, zápas č. 15113

datum: 12.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



15114. BA Roudnice n.L. - BA Tygři Louny 12.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
1. kolo, zápas č. 15114

datum: 12.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



15115. BK Beroun - BK Kralupy 12.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
1. kolo, zápas č. 15115

datum: 12.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



15116. kelti Nové Strašecí - BK Sokolov 12.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
1. kolo, zápas č. 15116

datum: 12.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



2. kolo
15117. Slavoj Litoměřice - kelti Nové Strašecí 12.09.2020 15:00 78:62 (21:7 43:32 66:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
2. kolo, zápas č. 15117

datum: 12.09.2020, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Josefus Ondřej


15118. BK Teplice - BK Sokolov 12.09.2020 10:00 75:57 (24:10 38:26 53:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
2. kolo, zápas č. 15118

datum: 12.09.2020, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Hušek Daniel
Kundert Mathias

15119. BA Roudnice n.L. - BK Beroun 12.09.2020 17:30 88:38 (27:12 50:17 70:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
2. kolo, zápas č. 15119

datum: 12.09.2020, 17:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Rom Daniel
Lunhul Vladislav

15120. BA Tygři Louny - BK Kralupy 12.09.2020 11:30 91:16 (30:4 48:10 67:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
2. kolo, zápas č. 15120

datum: 12.09.2020, 11:30:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina


3. kolo
15121. Slavoj Litoměřice - BK Sokolov 13.09.2020 10:00 66:53 (23:13 30:32 47:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
3. kolo, zápas č. 15121

datum: 13.09.2020, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Krob Vlastimil
Růžek Filip

15122. BK Teplice - kelti Nové Strašecí 13.09.2020 10:00 89:73 (22:11 50:31 77:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
3. kolo, zápas č. 15122

datum: 13.09.2020, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Eisner Petr
Hendrych Jan

15123. BA Roudnice n.L. - BK Kralupy 13.09.2020 10:00 136:5 (45:0 77:2 111:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
3. kolo, zápas č. 15123

datum: 13.09.2020, 10:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Josefus Ondřej

15124. BA Tygři Louny - BK Beroun 13.09.2020 12:30 47:53 (11:13 20:25 32:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
3. kolo, zápas č. 15124

datum: 13.09.2020, 12:30:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Rom Daniel
Lunhul Vladislav

4. kolo
15125. kelti Nové Strašecí - BK Beroun 15.11.2020 14:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
4. kolo, zápas č. 15125

datum: 15.11.2020, 14:30:00

místo: Hala Bios, Nové Strašecí

rozhodčí:



15126. BK Sokolov - BK Kralupy 15.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
4. kolo, zápas č. 15126

datum: 15.11.2020, 00:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:



15127. Slavoj Litoměřice - BA Roudnice n.L. 09.11.2020 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
4. kolo, zápas č. 15127

datum: 09.11.2020, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:



15128. BK Teplice - BA Tygři Louny 26.09.2020 10:00 (70:62) (24:16 35:37 58:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
4. kolo, zápas č. 15128

datum: 26.09.2020, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Lunhul Vladislav
Morávek Tomáš

5. kolo
15129. kelti Nové Strašecí - BK Kralupy 04.10.2020 14:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
5. kolo, zápas č. 15129

datum: 04.10.2020, 14:30:00

místo: Hala Bios, Nové Strašecí

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Pavýza Jiří

15130. BK Sokolov - BK Beroun 27.09.2020 12:00 (75:50) (19:9 35:15 51:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
5. kolo, zápas č. 15130

datum: 27.09.2020, 12:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Kinka Roman
Rychnavský Christian

15131. Slavoj Litoměřice - BA Tygři Louny 27.09.2020 10:00 (65:44) (20:3 32:17 47:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
5. kolo, zápas č. 15131

datum: 27.09.2020, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hušek Daniel
Morávek Tomáš

15132. BK Teplice - BA Roudnice n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
5. kolo, zápas č. 15132

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:



6. kolo
15133. BA Roudnice n.L. - kelti Nové Strašecí 10.10.2020 16:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
6. kolo, zápas č. 15133

datum: 10.10.2020, 16:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:



15134. BA Tygři Louny - BK Sokolov 10.10.2020 13:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
6. kolo, zápas č. 15134

datum: 10.10.2020, 13:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:



15135. BK Beroun - Slavoj Litoměřice 10.10.2020 10:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
6. kolo, zápas č. 15135

datum: 10.10.2020, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:



15136. BK Kralupy - BK Teplice 10.10.2020 13:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
6. kolo, zápas č. 15136

datum: 10.10.2020, 13:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



7. kolo
15137. BA Roudnice n.L. - BK Sokolov 11.10.2020 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
7. kolo, zápas č. 15137

datum: 11.10.2020, 10:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:



15138. BA Tygři Louny - kelti Nové Strašecí 11.10.2020 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
7. kolo, zápas č. 15138

datum: 11.10.2020, 12:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:



15139. BK Beroun - BK Teplice 11.10.2020 10:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
7. kolo, zápas č. 15139

datum: 11.10.2020, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:



15140. BK Kralupy - Slavoj Litoměřice 11.10.2020 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
7. kolo, zápas č. 15140

datum: 11.10.2020, 09:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



8. kolo
15141. BK Teplice - Slavoj Litoměřice 13.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
8. kolo, zápas č. 15141

datum: 13.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



15142. BA Tygři Louny - BA Roudnice n.L. 13.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
8. kolo, zápas č. 15142

datum: 13.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



15143. BK Kralupy - BK Beroun 13.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
8. kolo, zápas č. 15143

datum: 13.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



15144. BK Sokolov - kelti Nové Strašecí 13.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
8. kolo, zápas č. 15144

datum: 13.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



9. kolo
15145. BK Sokolov - Slavoj Litoměřice 24.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
9. kolo, zápas č. 15145

datum: 24.10.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



15146. kelti Nové Strašecí - BK Teplice 24.10.2020 14:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
9. kolo, zápas č. 15146

datum: 24.10.2020, 14:30:00

místo: Hala Bios, Nové Strašecí

rozhodčí:



15147. BK Kralupy - BA Roudnice n.L. 24.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
9. kolo, zápas č. 15147

datum: 24.10.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



15148. BK Beroun - BA Tygři Louny 24.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
9. kolo, zápas č. 15148

datum: 24.10.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



10. kolo
15149. kelti Nové Strašecí - Slavoj Litoměřice 25.10.2020 14:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
10. kolo, zápas č. 15149

datum: 25.10.2020, 14:30:00

místo: Hala Bios, Nové Strašecí

rozhodčí:



15150. BK Sokolov - BK Teplice 25.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
10. kolo, zápas č. 15150

datum: 25.10.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



15151. BK Beroun - BA Roudnice n.L. 25.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
10. kolo, zápas č. 15151

datum: 25.10.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



15152. BK Kralupy - BA Tygři Louny 25.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
10. kolo, zápas č. 15152

datum: 25.10.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



11. kolo
15153. BK Kralupy - kelti Nové Strašecí 14.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
11. kolo, zápas č. 15153

datum: 14.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



15154. BK Beroun - BK Sokolov 14.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
11. kolo, zápas č. 15154

datum: 14.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



15155. BA Tygři Louny - Slavoj Litoměřice 14.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
11. kolo, zápas č. 15155

datum: 14.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



15156. BA Roudnice n.L. - BK Teplice 14.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
11. kolo, zápas č. 15156

datum: 14.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



12. kolo
15157. BK Beroun - kelti Nové Strašecí 29.09.2020 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
12. kolo, zápas č. 15157

datum: 29.09.2020, 17:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Veselý Jiří
Hackl Filip

15158. BK Kralupy - BK Sokolov 26.09.2020 12:00 (11:145) (5:40 9:77 9:113)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
12. kolo, zápas č. 15158

datum: 26.09.2020, 12:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Buršík Petr
Kamler Michal

15159. BA Roudnice n.L. - Slavoj Litoměřice 15.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
12. kolo, zápas č. 15159

datum: 15.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



15160. BA Tygři Louny - BK Teplice 15.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
12. kolo, zápas č. 15160

datum: 15.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



13. kolo
15161. BK Sokolov - BA Roudnice n.L. 28.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
13. kolo, zápas č. 15161

datum: 28.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



15162. kelti Nové Strašecí - BA Tygři Louny 28.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
13. kolo, zápas č. 15162

datum: 28.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



15163. BK Teplice - BK Beroun 28.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
13. kolo, zápas č. 15163

datum: 28.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



15164. Slavoj Litoměřice - BK Kralupy 28.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
13. kolo, zápas č. 15164

datum: 28.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



14. kolo
15165. kelti Nové Strašecí - BA Roudnice n.L. 29.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
14. kolo, zápas č. 15165

datum: 29.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



15166. BK Sokolov - BA Tygři Louny 29.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
14. kolo, zápas č. 15166

datum: 29.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



15167. Slavoj Litoměřice - BK Beroun 29.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
14. kolo, zápas č. 15167

datum: 29.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



15168. BK Teplice - BK Kralupy 29.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina A
14. kolo, zápas č. 15168

datum: 29.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC